Pro petruK – duben 2019

Fóra Ostatní Pro petruK – duben 2019

Prohlížíte 20 příspěvků - 21 z 40 (celkem z 1,006)
  • Autor
    PetraK

Tak my již na místě je nádherně máme sipr pokoj o dvou místnostech. ten nejlepšíí. penzión zatím stojí
    😁😁🐕🥂

Fifi

Zvedave nakukuju, co Koniky, at muzu pustit palce, blbe se bez nich funguje. 🙂
    Koniky poprve v kufru, hned vlezla do auta a lehla na pelisek sikulkaaa
    Jak jinak, nejcikovnejsi stenatko!
    Esusova
    máme sipr pokoj o dvou místnostech. ten nejlepšíí.
    To se to bude zamykat, jedna basen! 😀 A kde ste teda skoncili, Kerkonose? Uzijte si dovcu moc a moc!

PetraK

Tož máme za sebou večeří oba na pokoji vzorně hodní. jsou tu i další pesani, ten jeden vyhrouoval, že sežere Rumíčka, tak musime byt kapek ve středu. Ķérkonoše zatim přežily nasi prvni vychazku.

Maya

koukám všichni si užívaj a co Koniky teda? jsem napnutá jestli už se to nějak vyřeší

kachna

taky čekám a koukám

Denny

Chjo píšu a prd. Takze jen ve strucnosti, konik prohmatan, zrengenovan, nic se nenaslo. Ma ten sirup takze jestli to bude treba 4dny po sirupu okej tak by to mohlo byt to nadtydnuti a kdyz ne tak CT… a podle toho uvidime co dal. Takze vetim v to ze to byla jen ta “banalita” jinak dnes uz je to lepší…ale tezko rici jestli se to zlepšuje nebo to dela ten sirup.

Denny

A on prej ze ona se mu vysmekla. No to jsem videla! Pak ji chytnul no byl tak v mym veku byl tam ještě jeden chlap a dve zensky. Tak jeste rvu kurva kdyz si poridim psa tak si ho trochu hlidam ne?! Fakt magori. No omluvila jsem se bratrankovi za scenu a on ze to je jedno ze to jsou cizaci

kachna

tyjo, tak oni mi z pépéelka napíšou, že mi dnes budou doručovat zásilku. Já debil tomu uvěřila, nejela jsem si koupit oblečení a zásilka hnije na centrálním depu.

chlapkovi

prostě debil

PetraK

Rrrrrráaamštájn
    přišla sem vás pozdravit a zcela nechápu jak, misto toho vymazala Dennyky jeji příspěvek. vrátit to z telefénu bohužel neumím. Dennyky prooomin. je to tu boží Tali je velehodna,je doharano a… ja sem asi nemocná

• Odpověď byla upravena před 7 months, 3 weeks uživatelem PetraK.
    Mirka D

tak další dva dny za mnou…
    včera teda vycházka ze psama s tatkem-lípa-hájenka
    pak praní,úklid a do práce na jednu,když sem byla ve městě tak tel-at jedu zpátky,že je malá tržba…
    tak já vystoupila,šla si prohlídnout výlohy.Martin nakoupil,vyzvedl mě a jeli jsme dom
    doma sem dala šlofíka a večer ze psama,
    pak jsem zavřela Žeryka doma,a hrála jsem si venku s Dafinou a cvičila s Maxem a Betty,rodičové dělali včera i dnes dřevo…
    večer sem teda sledovala s tatkem pohádku a šla hajat-no o půlnoci…
    dnes ráno vycházka ze psama a s tatkem-ke křížku a do dědiny a zpět,pak trochu úklidu
    oběd a na 12 do práce..
    dnes sem teda hodně vybalovala a moc neseděla-příjemná změna:D:D:D
    a před osmou pro mě dojel Martin,no ve třičtvrtě na 9 sem vypadla
    tatka šel večer ze psama, a dělal dřevo
    zítra volno

Denny-tak určitě to bude jen nachlazení-to se může stát i u lidí,že se jim u viroz zablokuje krk…

PetraK-tak super,že je Tali hodná,dohárala a jaktože si marod ty???

Denny

Haskou nedeli, Koniky lepší o 90% lita, zklani hlavu, jen obcas kdyz udela nejaky pohyb tak trosku piskne…tak tuk tuk snad bude oki. PetraK nooo koukam, tadyk je to vetsi cenzura nez na FB 😀 . Copak te trapi? 🙁

Fifi

Dennyky
    Koniky lepší o 90% lita, zklani hlavu, jen obcas kdyz udela nejaky pohyb tak trosku piskne…
    Parada, super! To jsem rada, tak este klidovej rezim par dni dodrzet, coz bude prekerka, kdyz se zizalce ulevilo. 🙂
    Esusova
    a… ja sem asi nemocná
    🙁 Ale nene, co te postihlo?
    Mirko
    Doufam, ze sis dnesni volno uzila a melas hezkej den. 🙂

Copa asi Cajda, jak se ji v hicu slape…

Denny

Mi jeste kamaradka vnukla myslenku ze to mohlo byt od klíštěte

Fifi

A jakou klisteci hnusotu mela na mysli?

cernej caj

denny
    to je super ze koniky lepsi, myslela sem na vas!

petrak
    super ze si uzivate dovcu

mirka
    hm.to je skoda ale asi se ji da chapat…

jinak nachodili sme.min, ale.kotnik celkem vydrzel 26+16+10

to lehky jqrji slunko co psala esuska me pekne prismahlo

Mirka D

tak dnes ráno vycházka ze psy+cvičení s Žerykem,pak chystání na výlet—-x flaštiček vody-beru si malý abych je mohla nosit v kapse bundy…
    misku,několik šátků na krk a hlavu,čelenku,na hlavě kšiltovku
    na Dafinu postroj a obojky
    bederní pás-svačiny-nakrájená paprika a jabko a játrové domácí pamlsky…
    pak ještě s Žerykem před vrata,že rychle jen vyměním psi…..a rodič hledal deset minut techničák….tak jsme seděli v autě jak trubky
    předtím jsme teda pocourali s Žerykem před vratama,zastávkou atd. a čekali až vyjede autí,že pak přehodím psy a rychle zmiznem…
    no tak to se díky techničáku nepovedlo:-(((
    ale našel se,takže v půl desáté jsme s rodiči a mým tatkem a Dafi vyjeli…
    na výlet ke kalíšku….
    směr Cimburk,ale na druhou stranu-asi 6 kilíků lesem-ke Kalíšku
    což jsou 2 skalnaté kusy-větší připomíná kalich
    jo a s Čajdou jsme v těch směrech byly s Žerykem-kousek od Bhuslavic
    no celkem taplo,i když sem tam vítr,sucho,hromady pařezů-Dafi se vyžila,a kolisti,ale né moc
    na Cimburk-to musel být masakr-tam jenom těch aut co stálo…
    no zpátky bylo vidět,že už je teda unavená-přce jenom moc na výlety nejezdíme…
    ale jinak byla hodná,i hodně na volno-jakože sem ju kvůli kolům nemusela moc uvazovat-stačilo říct na bok a čekej…,nebo chvílu ui nohy
    pak jsme jeli na oběd na Stupavu-no zklámání veliký….
    rodiče si dali halušky a já chtěla bud zeleninový salát s lososem,nebo s kuřecím masem,nebo bagetkou-velký zeleninový saláty místo oběda/večeře…
    nebo kdyby měli těstovinovozeleninový salát—-no nic z toho:-(((((
    se mě ještě ptali co myslím obědový salát…
    no nic-tak jsem si dala velký šopský,džus-mrzla jsem na židli co mě fakt děsně studila do zadku…na vlíklá na sobě všchno co jsem měla sebou-termo triko s dlouhým+triko s krátkým+mikinu tenkou klimatexovou+výcvikovou vestu
    no a za chvílu jsem zpruzeně šla sedět do auta-tam jsem promazala fotky a dala si čoko tyčinku…
    doma hromada bramborovýho salátru,řízky,polívka,maso pro psy +zelenina…
    tak jsem se najedla,dala jsem s Dafi ležing-Martin pochopitelně nikde…
    pak jsem umyla nádobí,nachystala psům,vysála sem,vytřela sem,a šla sem sedět na rerasu za ostatníma-na víno-Dafi sem měla na klíně a Žeryk se tahal o hračky s tatkem a nosil pískací hamgurgr,na kterej furt hvízdal…
    Max s Betty lítali po zahradě-občas nás zkontrolovali teda-pak sem hodila Dafču dom,šla ven s Žerykem-k lípě+kousek do dědiny…
    nakrmila je a su hotovooooo:D
    ale dobře bylo
    akorát,teda,bych to radši trávila s Martinem než s rodiči….no co už….

Denny-tak to je fakt super zpráva!!!!!!!
    MÁM VELIKOU,MOOOOCCCCC VELIKOU A JEŠTĚ VĚTŠÍ RADOST,PARÁDA…..
    čERNEJČAJ-tak fajn,že kotník nezlobí,těším se na fotky a článek,počasí ste měli pěkný?
    kdy odjíždíš????

cernej caj

mirkad
    tak to je jasnynze s martinem.by sis uzila vic ale az na ten salat a papiry to zni jako fajn vylet 🙂 a bylo krasne slunecno.

meli sme leto cely 3 dny, fotky zitra a povidani kratky tez akorat me zitra celej den cekaj pribuzny a bude to asi zas takovyndost hekticky. odjizdim v patek takze za tyden no

Maya

koukám Koniky lepší, tak to je super a přehodila moribundus na majitelku velkofora, tak to holt funguje
    jsem dneska poslouchala přednášku na téma borelioza a zajímavý to bylo, víte třeba že klíště žije 20 let? a že na světě existujou klíšťata, co pronásledujou kořist i stovky metrů? 😀

PetraK

hlasim se ze s chorobou zatim jsme ve vzajemne symbioze§ jen dneska mi zasolola, kdyz jsme zakufrovali. Blby je ze je vedro, ja se navic chorobou tak jako potim, ale fouka místy studenej vítr§ to neni idealni na prudusky,
    ale jinak výýýborne se mame pani Kleckova o nas pecuje jak o vlastni, Tali je hodná, je hezky, dari se nam vybirat trasy kde uteceme velikonocnim davum parada.

Moc rada slysim teda ctu, ze marsal Konef se nam vrací do formy.
    jdu chrapat jsem znicena krapitek a tady uz to secko spi. broou.

cernej caj

petrak
    at je.lip.a.jinak dobre ze se vam takhle dari vyletit a na teplo a vitr je super vetrovka nejaka bundicka.lehucka

Prohlížíte 20 příspěvků - 21 z 40 (celkem z 1,006)

Téma ‚Pro petruK – duben 2019’ nepřijímá nové odpovědi.