Pro PetruK – cervenec 2019

Slovo úvodem Fóra Ostatní Pro PetruK – cervenec 2019

Zvolené téma obsahuje celkem 1,004 odpovědí. Do diskuze (8 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel  PetraK a poslední změna proběhla před 1 dnem, 18 hodinami.

Prohlížíte 20 příspěvků - 381 z 400 (celkem z 1,005)
  • Autor

PetraK

Tak jsem choroba, dostala jsem biseptol, ale… nechce se mi do něj, bojím se, že mě pak na dovolený rozseká, moje doktorka tam nebyla, byl zástup, s ní bychom něco vymyslely, tahle hned šla do biseptolu a já teď nevím. Bolí to , blbě mi je, ale vždycky jsem to uhrála s přírodou teď jen ten odjezd a lezení po horách v tom hraje roli.

Fifi
    Fifijova vypada, ze ji hnije holen

držim s tebou basu, hnije mi levý lýtko a zadek asi už uhnil podle tý barvy 😀

too sou krásný meruňkýýý – já jsem taky dostala trošilinku na marmeládičku, byly moc dobrý

a to sou moc krásný pejscííí . A vona černá sfíň se chystala na koupák, že si nasadila plovací kruh kolem krku? Neumí vona plovat?:D 😀 Na tý poslední fotce je slaďounká. A Trolda? No hele nedivím se, že u lidí budí úctu 🙂 Je to kus pruhovanýho psa 🙂

Petrs01
    jeho tašce bydlí bígl. Pokud teda zrovna nebalím granule.
    tak co vy jste odjeli? U nás se ešče neví zatim. A co haxna? Lepší?

kachna
    kretýnotajm
    koukám, že vždycky vymyslí procgram, ať se nenudíte 🙂 Karisíťka je gůt nápad.

Mirka D.
    že se o Žeryka 4-5 dní co budem pryč nebude mít kdo starat-

tak………… ty jo, ešče že nemůžu mluvit, protože to by se ze mě fakt sypalo!! To by byl slovní průjem!! To už jako zapomněli??? Sakra krátká pamět, ach bože, já rostu!!

Maya
    nechávám si u číňanů udělat botky s lapinou,

tak se pak pochlub!§ koukám, že taky chodíš k deviantovi?? Já tam chodím na štajny 😀 , on má super sbírku

Dennyky
    že to tam bude ráj na na zemi. A taky byl.
    to je dobře Dennyky, že sis to takhle užila, fšicí, že jste si to užili

Koněv dokonce bez keců v pelíšku u postele
    NEKECEJ!! 😀

dobu prohlídky v kleci, tak zůstal s pesanama u auta.
    já myslela, že s nima byl solidárně v tej kleci taky 😀

No bylo to úžasné setkání já bych tam samo vydržela několik hodin.
    závidím! tohle by bylo asi jediný, co by mě k Šumáku teď dokázalo přitáhnout

e stavili na Čenkově pile na obídku (jelení výpečky a zelí mňám)
    jééé moje míístooo, tam jsme byli kolikrát!!

Špotáková je to jasný! T
    tvl seš celerbríta!! Špotáková!!!

Říkám noooo asi 5 let! Tak se tlemil a říká místním, paráda, může si odpočinout mám za sebe náhradu, Bára mě vystřídá!!! A
    😀 😀 sem netůchala, že sis to užila až tak!! 😀

A udělal jsem výstavní špekoně a krásné špalíčky kuřátkové. Ráda griluju, ale nechci aby mi do toho někdo kecal, takže buď jen já

výýborně, výborně, příště u nás to máš za úkol 🙂

Byl to kanec a jelen. Děcka teda lepší žrasó jsem neměla, masko se rozpadalo a sosík úžasnej.
    aach, taky ci! Mám tu jen dalamánky a šunku 😀

Tož snad bude mít vlaštovka ščestí a zmátoří se z toho. Z fotek čouhá těžká pohodička 🙂 , to je vidět, KOněv ve Vydře mi připomněl, jak nám tam hópnul Ešátor z toho srázu kousek u pily, brr fuj a ble. A KOněf drbnou nemá chybku.

Jdu do peří milé děti, kdo bude psát na zítra článek vůbec nevim,

#56838 odpověď

Petrs01

Hlásím že vyhrála Česká Kanada. Momentálně teda necháváme páníka lovit úzkokolejku že všech stran, takže kdo uhodne město?
    Koleno se zdá dobré – dokud nechci aby trochu chodilo. Jo a v noci taky nic moc.
    Vašek včera poblil auto, takže praní v rybníku. Bígl před chvílí slupnul lidskouše. Žijou oba, ale dalo mi to hodně sebeovládání.

#56846 odpověď

Fifi

Kdopak ma volno, volnicko? 🙂 Psychicky se pripravuju na baleni, to zase bude, nasoukat to vsechno do auta.
    Esusova
    ALE NEE! Chudero nemocna, co sis to vymyslela, zrovna pred dovcou? 🙁
    Bolí to , blbě mi je, ale vždycky jsem to uhrála s přírodou teď jen ten odjezd a lezení po horách v tom hraje roli.
    Tak uvidis, mozna lepsi spolknout prasek, aby se to nerozjelo uplne blbe? 🙁 A abys mohla po horach aspon trosicku lezt… Drzim palce, at je ti brzo lip, lity, lity!
    Dennyky
    Ale to je krasnej report, pochvalu ti udeluju za dylku, obsah i fotos! Nadherne jste se meli, mila Baro, Koniky ve vokne jsou srandovni. A babicka vizli vypada kouzelne. 🙂

Cajda se ozvala vedle s kratkou zpravou, tak kopiruju sem, at ma i Esusovic prehled. 🙂
    ziju wifi tu je ale kdyz se komukoli podari chytit na dyl.nez.minutu denne tak uspech. me se to od so podarilo prvne.
    vcera mlha a dest dneska chcanec prej ale.krsny

#56847 odpověď

cernej caj

chomjak 1542mnm
    nikde tu neni signal ani funkcni wifi

Attachments:
    #56868 odpověď

Denny

Cajdo krasa ja dnes ulovek

Attachments:
    #56882 odpověď

Maya

cernejcaj
    tyjo, to je krásná fotka
    Denny
    teda jste si to super užili po všech směrech koukám
    vlci parádní, ale já ho teda někde potkat, tak bych myslela, že je to čsvlk 😀
    PetraK
    biseptol je mulitatb, to ti určitě zabere a bude ti líp, holt na tyhle nespecifický infekce se asi nic jiného nemůže, jen to fakt vybije všechno, takže určitě s tím brát laktobacily a vaginální čípky, jinak zapláčeš ještě s něčím jiným

#56883 odpověď

Fifi

Neser Blazeno! teda Baruno! 🙂 Teda ten JE, pusta zavist.

Cajdo – nadherna krajina, vychutnavej si ji bezsignalove. 🙂

#56884 odpověď

Maya

jinak jsem ráda, že zdejší úrazová sérka mě štrejchla jen trochu a palec propíchutý nůžkama na keříky zas až tak moc nebolí 😀

#56886 odpověď

Denny

Co se týče urazu tak uz jsem taky f klubu, v sobotu jsem si sekla sekyrkou do palecku a pak jsem Konevovi neopatrne davala krupku z kurete tak si kousla i do ukazovacku stare slepky tak trochen valila krev.

#56887 odpověď

Denny

Maya priblizsim zkoumani jsou to fakt vlci maji hlavne ty nozicky jine…

#56892 odpověď

Maya

pěkný zakončení 😀
    ale při těch hvězdách se jim ty pokuty asi vyplatí
    https://www.novinky.cz/domaci/511163-dva-koncerty-kapely-rammstein-v-edenu-nemely-podle-prahy-10-povoleni.html

#56902 odpověď

Denny

Morgen,
    tak zasejc má být pažák blééé..
    Tak já jsem sem toho hřiba dala abyste se pokochali a né že se jako vytahuju, prostě udělal radost obrovskou 🙂 z půlky jsem udělala řízky, bylo jich hafo a ještě jsem dala i kámošce.
    Pak jsem šla na jiné místo a zadařilo se ještě více, Bohužel 80% jich už bylo “po smrti” hodně červivé a přerostlé…tak jsem je naházela do roští aby nikdo neviděl, že tam rostly muheheeee :-))

PetraK
    DĚVČICO PŘEJU TI AŤ SE DÁŠ BRZO DOKUPY….
    Jak ses rozhodla, bereš ten biseptol, nebo?

sem netůchala, že sis to užila až tak!!
    to že jsem vlastně introvert mi už asik nigdo neuvěří, co ? 😀

ýborně, příště u nás to máš za úkol
    není problém, naopak mě to ba:-) stačí jen špalíky, sůl a čikovný Denyky!

Petrs01
    Česká Kanada tam jsem taky nigdá nebyla, těším na fotos!

Fifi
    Psychicky se pripravuju na baleni, to zase bude, nasoukat to vsechno do auta.
    no vidzíš a já to mosím všechno nasoukat do baťohu, vod deky pro Koněva, přes granule až po mojí lékárnu 🙂

pochvalu ti udeluju za dylku, obsah i fotos! N
    díky měla jsem čas psát a bylo o čem, když jsem byli u Ešusojc tak jsem to moc nerozebírala, bo jsem věděla, že PetraK to popíše úžasně jako vždy.

#56903 odpověď

Denny

A ještě ten včerejší zbytek 🙂
    Dnes se půjdu mrknout znova

Attachments:
    #56951 odpověď

Fifi

Rrumstajn,
    koukam, ze novej clanek neni, ojojoj, to musela choroba sklatit Esusku sakra fest. 🙁 Peto, vyzen tu mrchu z tela ven co nejdriv!

Dennyky
    Tak já jsem sem toho hřiba dala abyste se pokochali a né že se jako vytahuju, prostě udělal radost obrovskou
    Sak ja vim, ja jen zertovala. 🙂 Pokochala jsem se, holt ale i zavidim, bo ja letos jeste houbu (krom fotek) nevidela.
    v sobotu jsem si sekla sekyrkou do palecku a pak jsem Konevovi neopatrne davala krupku z kurete tak si kousla i do ukazovacku stare slepky tak trochen valila krev.
    Stara slepka ma bolavy paratky? Co prijde do tretice? Bud na sebe ofafrna, simte. 🙂
    no vidzíš a já to mosím všechno nasoukat do baťohu, vod deky pro Koněva, přes granule až po mojí lékárnu
    Vzhledem k vyse psanymu ti nejvic mista zabere asi ta lekarna, vid? 😀 At se ti dobre souka, soukaliku, a hlavne at bagl uneses.

Ja nejak prokrastinuju, nechce se mi vzhledem k hicu nic, zatim jen kupickuju. Casu dooost (teda zatim), v podvecir zacnu kmitat vysokym kmitoctem. 😀

#56967 odpověď

Maya

houbičky krásný, taky jsem chtěla jít do lesa, ale v tomhle hicu se na to můžu vykvajznout a má bejt hůř, to je pech, ale zas jsem ráda, že můžu dělat mrtvolu doma a nemusím se štrachat do práce

#56973 odpověď

Fifi

Mayo – tak vyrazit nekam k vode aspon?

Mejte se tu fajn, choroby at prejde chorobeni, zranenym rychly zahojeni a tak vubec… V srpenci na prectenou! 🙂 Papalala.

#57004 odpověď

kachna

Mejte se tu fajn,

jedeš na psí tábor?
    Jestli jo, tak pěknou cestu, počasí a vůbec.
    My se tu budeme mýti fajn.

#57005 odpověď

Maya

Fifi
    Si to uzij!
    Tady k vode neni kam, milion rybniku kolem, ale vsude bud zakaz vstupu a nebo je to zeleny
    A jezdit xx km nekam autem, abych si hodinku pobyla u vody, dyl by me to nebavilo, to fakt ne

#57007 odpověď

cernej caj

uzivejte ja dneska.cej den natrasam.stehynka.jedeme tak 30 a bejt majitelem.busu tak to.zapicjnu a setu na to:D

#57013 odpověď

Maya

cernejcaj
    se máš 😀 tak hlavně ať dobře dojedete

Prohlížíte 20 příspěvků - 381 z 400 (celkem z 1,005)
Odpověď na: Pro PetruK – cervenec 2019

You can use BBCodes to format your content.
Your account can't use Advanced BBCodes, they will be stripped before saving.

Osobní informace: