Pro PetruK – cervenec 2019

Slovo úvodem Fóra Ostatní Pro PetruK – cervenec 2019

Zvolené téma obsahuje celkem 1,004 odpovědí. Do diskuze (8 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel  PetraK a poslední změna proběhla před 1 dnem.

Prohlížíte 20 příspěvků - 341 z 360 (celkem z 1,005)
  • Autor

PetraK

Maya
    ti to sadlo upadne, se mas, co by za to jiny dali 😀

maj jí taky na koncert a vydat se domů pěšky a nemusej závidět. Ale blbý je, že se k tomu musí nosit ten knír, bez toho to nefunguje 😀 😀

vono ze zoufalstvi vymysles kdovijaky veci

jo jo, to chápu, ale tohle vypadá jako vysoce funkční řešení

Petrs01
    máš pocit, že to natlučení nestačí,

asi 😀 , no ono už se tam něco chrulo před tím koncíkem, podařilo se mi to zazdít, pak jsem si říkala, že jsem to asi nejspíš uřvala a je klid, leč…. teď je to mnohem horší teda, takže už mám v sobě právě jeden septofortek a uvidíme, ešivá si s tím poradíme. Máme co? Máme před dovolenou!!

#56490 odpověď

cernej caj

petrak
    taly se mi moc libi jaknto maya vymyslela aby staresina jeste mel.dustojnost ale uz to proste nenarusovalo rozumjy ziti

zavidte mi kamarad mi upek babovku 🙂 akorat sme koupili blbej mletej mak.takze ji asi nebudu moct moc jist, ja vcera zas pekla syrovy bulky a krz pozdni navrat domu z tancovani sem nemela.kapacitu a on se nabid, ze mi upece 🙂

a dneska jdem s muzem.vyzkouset jednu brnenskou nizkosacharidovoubrestauraci taknse dost tesim ze si konecne posmaknu na necem.jinym nez steaku s rajcatovym salatem

#56493 odpověď

Maya

cernejcaj
    jak blbej mak? ja myslela se mak je jen jeden

tohle taky asi sem
    https://www.kosmas.cz/knihy/185975/citliva-kuchyne/

#56494 odpověď

PetraK

černej čaj
    jeste mel.dustojnost ale uz to proste nenarusovalo rozumjy ziti
    přesně tak 🙂

zavidte mi kamarad mi upek babovku
    jee, to je ale hoodnej kámoš. Z čeho jsi pekla ty bulky?

jdem s muzem.vyzkouset
    hmm, tak přeju ať si pošmákneš. To ještě stíháš před odjezdem, jo?

#56495 odpověď

cernej caj

maya
    blbej mletej mak.

ano, v bille mlety mak neni mletu mak, je to smes cukru, skrobu a mletyho maku. zrejme nejaka vec do naplni ze je to.rovnou i levnejsi…

kamos.si slozeni precet az kdyz to tam hodil, me nenapadlo slozeni zkoumat dyt proste mletej mak… tak sem.se divala doma co kupuju v tescu a to je 100% mletej mak…

#56502 odpověď

cernej caj

petrak
    jj stiham.odjezd az vecer… ale nestiham uz jet dom..

bulky
    4vejce rozslwhat se soli
    4 lzice vlakniny
    200g sussiho tvrdyhonsyra nastrouhanyhonna ultra jemno (ja pouzila tucnejsinstrouhanej eidam z obchodu a tak se tonl.trochubrozchazi od tvaru bulky)
    nechat par minut at vlanina nasakne vejce a vrz do trouby
    180st 15 min

Attachments:
    #56504 odpověď

PetraK

černej čaj
    bulky
    hmm to vypadá že to bude dobrý, co to je za tu vlákninu?

#56506 odpověď

cernej caj

psilyum z lekarny, je to takovy sypky.

a je ukrutne dobry 🙂

#56507 odpověď

PetraK

černej čaj

aháá, bych se po tom mohla podívat, díkec.

#56508 odpověď

Maya

cernejcaj
    aha, tak to vubec neznam takovej pancovanej mak, jsem ani nevedela ze to existuje

#56509 odpověď

cernej caj

maya
    ja taky ne:D

petrak
    s.tim.tucnym sejrem.mi to pripada jak ta syrova cast ze syrovy bulky proste hromada ukrutne dobryhonrozpecenyhonsyra ale po vychladnutintondrzi tvar a de to namazat maslem.a.slaninou:D

#56511 odpověď

PetraK

a de to namazat maslem.a.slaninou:D

ty jo ešče že jsem po obědě, netečou mi sliny 😀 a je to hutný asi, že jo?

#56512 odpověď

Maya

tak klec objednana, i s postovnym za 8 stovek, tak uvidime co dojde

#56513 odpověď

cernej caj

jj, celkem.dost hutny. Me slinyntwcou jen si na to vzpomenu ze to mam.v baglu 😀

dle me by se to dalo.min syra a vic psylia udelat nadychaneejsi

#56516 odpověď

PetraK

jen si na to vzpomenu ze to mam.v baglu

to bych asi nevydržela 😀 😀

musím to vyzkoušet, bylo by to fajn pro Brtnika jako sváča do práce, má furt hlad.

Maya
    a, i s postovnym za 8 stovek

a to je dobrá cena, tak ať to klapne a hlavně to už máš brzo doma.

#56521 odpověď

PetraK

Tož čajdo – krásnou dovču – stejně tak všem, kdo na ní už taky jedou, a my ostatní si užijeme víkendík.

#56525 odpověď

cernej caj

PetraK
    jo urco to zkus, ja to poprve pekla na paporu tonje blbost je to dost mastny takze z plechunto jde sako a takhke se to jen zbytecne blbe sundavalo. su zvedava zda brtnik mbude spokojen.

diiky tak tu neobte budu vas chodit kontrolovat:)

#56527 odpověď

Fifi

Rrumstajn!
    Esusova
    Nejvíc zatím bolí ta ruka a levá noha v podkolení. Tak jsem zvědavá, jak se hojí Fifijová????
    Fifijova vypada, ze ji hnije holen. 🙂 Takova fresh green bych rekla. Ale jinak jsem na tom urcite lip nez ty, nacelnice Cernamodrinanazadku. Jo, krkabol si please nechej a nesir, opakuju, nesir! Vykuryruj se! 🙂

Dennyky
    to jsou krasny fotky, uzivej si to tam!

A Cajdo, tobe bezva dovolenou za hranicema vsednich dni, at se vam to vydari! 🙂

Mayo – kolik je kocicakovi? Nepomoh by mu treba taky ten Karsivan trochu?

Mirko
    zákazník-vykal,pozdravil,slušnej byl a na odchodu říká-mějte se hezky holky!!!
    🙂 Jsme se coby deti na chate smaly nasim babickam, ze se po obede svolavaly “Holkyy, devcata, kaficko!” – mno, ted uz se nesmeju, jednou budu to samy. 😀

#56530 odpověď

cernej caj

jo bavim se s muzem.o ramstainech a vobty debate zivak X cd a rikal ted zajimabou vec

ze pokud kapela ma napr. neschopnuho bubenika, tak to studio necha prebubnovat nekoho jinyho aby se s blbem.nemuseli srat, nikomu nic nereknou a dobry cd s dobryma.bubnama je na svete 😀

#56538 odpověď

PetraK

Fifi
    nesir

Neser a nesir, moje heslo pro tento víkend. páč je to teda slušná jízda, takže jdu do peří. zalila jsem zeleninu, dala vařit poblifku , umyla merznky a dala varit marmeladicku, vic nedokazu.

Prohlížíte 20 příspěvků - 341 z 360 (celkem z 1,005)
Odpověď na: Pro PetruK – cervenec 2019

You can use BBCodes to format your content.
Your account can't use Advanced BBCodes, they will be stripped before saving.

Osobní informace: