Pro PetruK – cervenec 2019

Slovo úvodem Fóra Ostatní Pro PetruK – cervenec 2019

Zvolené téma obsahuje celkem 961 odpovědí. Do diskuze (8 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel  Maya a poslední změna proběhla před 8 hodinami, 15 minutami.

Prohlížíte 20 příspěvků - 1 z 20 (celkem z 962)
  • Autor

cernej caj

jak upozornila fifijova, my snad nedelame nic jinyho 😀
    (posledni stranky cervnove https://zrzavec.com.cz/forums/topic/pro-petruk-cerven-2019/page/51/)

• Téma bylo upraveno před 1 měsícem, 1 týdnem uživatelem  cernej caj.
    #55400 odpověď

Fifi

Sikovna, diky.:)

#55407 odpověď

Mirka D

tak dnes v práci-házení pečiva,pečení,pak kasa,mražák,vybalování a cukrovinky na kasy…-od za deset 5 do za 5 půl třetí-tak docela nalítaná sem byla
    s knížky su nadšená,četla sem ji i v buse-moc hezký obrázky mimochodem,doma tplej guláš s rýží a ležing…
    pak na hodku do knihovny
    na vycházku ze třema-bez Maxe-kterej se kdesi radši schoval-a má bebíno na noze-no takže rodiče budou mít radost…
    na vycházce ke křížku a zpět-pachovky na konci s Žerykem-schovávaní uzlíku aby musel hleddat-on dycky zmateně líce a hledá hrozně očima,pak s Dafi hledej ztratil,s Betty tanečky…
    doma posbírala rozházený kramlíky Dafi do kyblíku-no Čajdo od včera je nikdo nesklidil…
    já dala kafe,tousty,
    pak zalít kvítka,vydrhnout všem všude misky na vodu,nakrmit psy rodičů+naše psy-néééé oni jest nebudou-tak sem jim oddělala misky a šla vysávat…
    pak zmizlo jídlo ve vteřině…
    ještě nádobí,wc…
    a šupky hupky do vaničky

Černejčaj-tak sláva,že muž jel-Martin se ti omlová-teda vám oběma za ty průpovídky u štávy-semínka od malin to byly,že…
    nechal blbec těsto od palačinek na konferenčním stolku…
    zbytek,ted nevím jak umyju Dafi držku,nejradši bych přes držku dala Martinovi…
    Denny-taky zapálí, za Bukáčka svíčku,u mě už je to pomalu každej měsíc nějaký zvířecí výročí-2,srpna-Killy
    prosinec-Gero,Květen-Kim,Dux-listopad-bobeš rodičů -leden-no ale tam to nebyl úplně můj-jen 4 měsíce…tak to nebyla taková katastrofa úplně-no a pak kočky a andulky…
    kočky si teda nepíšu a nepamatuju-v Blansku sme jich z ty léta měli dost…
    ale je super,že sisi pořídila holku zrzavou a tak brzo,a hezky vám to spolu šlape
    jo a máš krásný fotky-to je mazec-jedn slavná spisovatelka,druhá fotogravka,další sportovec-teda -šikovná parta toto:-)

Petrs01-tak at ste brzo fit-a pejsek může vyzkoušet prázdniny u Petry

Fifi-krásný fotky teda a máš dobrý retro vodítko:-)

#55409 odpověď

PetraK

černej čaj

díkec čajdo – já to nikdá nestihnu dřív než ty 🙂

, to by me nenapadlo
    to používám jako odměnu – utrhnout trs trávy a vyhodit to do vzduchu. I Bubrdlína to milůvala

Fifi

bomba fotky

a tahle teda…………já nevim….. ešivá to je zapotřebí komentovat? Spíš dementovat jako, když se tváří jako profidement 😀 😀

a perdelíček je výbornej, věřím, že sis to užila.
    To pruhatý ščenátko malinký trochu přerostlo, co? dvacetsedm a půl kilíčka, to je kusan. A šikovnej. Rumouš si minule, když byl se mnou nechal šťourat v očku a teď když byl s Brtníkem na prohlídce a očkování, tak vyváděl prej jak hysterik.

, ji jak neco hodis do vzduchu, je jak silena
    Taliprdová taky zbožňuje výskokovat. Do vejšky hozený je lepší než při zemi. Taky je jediná kdo mi chytí hozenej lítací talíř.

#55410 odpověď

PetraK

Petrs01
    Se slzami v očích jsem se doplazila domů, kde mi muž sdělil, že jemu se něco skříplo v zádech.

No ty bláho!!!!!! tak to máte doma lazaret. Hele za nás není problém to klidně posunout až se vrátíme z dovči, nebo na příští víkend, Na druhou stranu, když u nás budete mít Atoma, tak kousek starostí ubyde. Tak se prostě ozvi, jak vám to vyhovuje.

P.S. ta sklenice to už je normální teroristickej útok, to bych plakala už.

#55411 odpověď

Fifi

Mirko
    a máš dobrý retro vodítko
    Ceho ty si nevsimnes. 🙂 To neni voditko, ale stopovacka, ty muze taky bejt asi 20 let? Jsem uz houby kynolog, Ruzici si nelajsnu pustit navolno na vychazce s cizim strejdou. Jednak by to do nej mohla nacudit, druhak tam byli zajicove a tretak nedaleko jezdej vlaky… Perdelicek byl skvelej, fakt na svuj vek nevypada a ani se tak moc nechova. 🙂

Esusko
    Spíš dementovat jako, když se tváří jako profidement
    Naprostej souhlas, vubec jsem ji na tech fotkach nepoznala, vypada jak totaldement. 😀 Zajimavy ji takhle videt z jinyho hledacku.
    To pruhatý ščenátko malinký trochu přerostlo, co? dvacetsedm a půl kilíčka, to je kusan. A šikovnej.
    Klidny, stredni vorisek, neasi? 😀 Ale jako se pekne dodelal po ctvrtym roce, to musim uznat, vypada jako docela korba a lidi sou k nemu uctivy. Pritom v tom tele drima takova dusinka krehka – dyk on v cekarne pustil zase chlupu tunu ze stresu, ale mava furt ocasem a dela hrdinu. Jak je kastratek, musim mu trosku hlidat vahu, vyhoda zase masovy stravy, ze pridas a uberes dle potreby. Ted je akoratni, v pase stihlej, pritom z nej (narodzdil od Ruzice, ktera po operaci ne a ne nabrat a je jak lunt) nelezou zebra.
    Taliprdová taky zbožňuje výskokovat. Do vejšky hozený je lepší než při zemi. Taky je jediná kdo mi chytí hozenej lítací talíř.
    Ja tyhle vyskoky do vejsky nemam rada, tak jsem se snazila pri zemi do dalky, jenze seno chytnul protivitr a mas to. Nebo este lepsi je to vase 3-2-1, ktery jsem pochytla u vas kdysi na apaluze, poodejit a bud v ruce zakus nebo hazet, aby cokl nemusel hupsat. Ale vizlice sou lehky a na ruptury vazi moc netrpej, vid?
    Tyjo, s tim trpenim, pardon, ale v cekarne NO vystavak jak hovado, mlady zvire. A typicky pro NO, vlastne se omlouvam Troldovi, ze ho nazyvam obcas hysterickym. Tohle bylo neco hroznyho…

#55412 odpověď

Mirka D

Čho ty si nevšimneš-to víš su detailistka:D
    tak lepší pes na šnůře,než pes v trapu-já teda měla Bettuš dnes chvílu puštěnou-ale chvílu a v přehledným terénu,představa,že přijedou rodiče a já jim řeknu,že jim frnkli psi za zvěří-teda nic moc…
    a do Troldíka bych řekla ták kolem 20 kil…
    jakousi měla původně představu,když sis ho brala?

#55413 odpověď

PetraK

Fifi
    , vypada jak totaldement.

a na týhle úplně nejvíc ze všech 😀 😀 bože to je joudina 😀

Klidny, stredni vorisek, neasi?
    ano ano, přesný popis, to sedí 😀

vypada jako docela korba a lidi sou k nemu uctivy.
    se nediv, má viságe hrdlořeza 😀 😀
    ale mava furt ocasem a dela hrdinu.
    no přece se neshodí, ne?:D Rumouš v čekárně nevyvádí to ne, ale pravil BRtník, že byl za hysterku v tý ordinaci a když teda všechno hotovo, sednul si ke dveřím, zády ke všem v ordinaci a čuměl do dveří 😀

. Ale vizlice sou lehky a na ruptury vazi moc netrpej, vid?
    no vižlice hlavně skákaj tak nějak rozumným způsobem, na rozdíl teda od Taliprtky. Mi nenapadlo, co píšeš……… asi to budu muset nějak upravit ty naše hrátky. Ale teda nerada, páč ona to miluje, vyhupsnout do vzduchu, levitovat a letět dál.
    Jo tři-dva-jednaaa- tetkon, to je oblibovaná zábavička. S Tali je jaksi potíž v tom, že když hupsne a udělá zákus, je to amputaci končetiny začasto, páč není geodet a neumí si to vyměřit 😀

#55414 odpověď

Fifi

Mirko
    jakousi měla původně představu,když sis ho brala?
    Klidny stredni vorisek. 😀 Nikdo nevedel, co z nej vyroste, kdyz je to de facto utulkac.
    A je to labil, hypersenzitivka, hysterka co se nejakych bolistek tyka. Vyrosl hodne, muze mit tak 55+ v kohoutku, pritom ale lehkou kostru. Ale zaroven, at ho nepomlouvam, on je milionovej. Funga na myslenku, muze litat na volno kdekoliv, strasne lehce ovladatelny zvire. Hlida si te za vsech okolnosti, jemu nemam sanci se na prochazce schovat. Takze ma svoje minusy, ale tezce prevazujou, co se jeho povahy tyka, ty plusy a jsem strasne rada, ze ho mame. 🙂
    Esusova
    No tak i Rumicek muze vyvadet, treba osetrovani zvlada lip s tebou? Ony ty doma nauceny povely prebrany pak do ordinace musej dochtorum pripadat nekdy dost smesny. My na ucha mame “A udelame usisko” – strci hlavu mezi nohy vestoje a drzi… To samy s Ruzici, kdyz se vysetrovala kdysi a nedavno pred operaci, to je zase “Haji a zadicka”. Sice to trva dyl nez doma, ale pes to zna a vi, co bude nasledovat.
    asi to budu muset nějak upravit ty naše hrátky. Ale teda nerada, páč ona to miluje, vyhupsnout do vzduchu, levitovat a letět dál.
    Dyk nemusis upravovat, to jen ja mam strach, stacila Dorotka a ty jeji kolena. Taky rtw ma jinsi biomechaniku v kloubech asi nez oharitko. Ruzice to taky miluje, ale snazim se to minimalizovat. Talimira si to casem vymeri urcite, davej pred ni naky kavalety? 😀 Jo a tlapka zase lepsi, doufam?

#55433 odpověď

cernej caj

sylte toho nadrasaly:D

mirkad
    martin at si z toho nic nedela ja rikala ze to je z malin, zbynek je takovej ostychavej na stavu a ja nejim to.sladky, urcite seminka z malin nejsou problem a brala sem.to spis jako srandu:)

tak paaaatecek at sou vsechny bolistky tlapicly, kolena, nervy, usiska OK! a vikend bude chladnejsi tak snad si ho vsichni uzijeme

#55437 odpověď

Petrs01

Nefunguje to. Se slzama v očích jsem se odplazila do práce, páč jedna kolegyně má 50 a druhá rozlučku, tak to by mě dost mrzelo. Ale bolí to teda pekelně.

#55440 odpověď

Maya

koukam tady uz nejen psi lazaret, ale i lidskej, hele to si jako nechce, nic takoveho nechci tejden pred dovolenou
    ale preju brzke uzdraveni vsem marodum

#55442 odpověď

Petrs01

nic takoveho nechci tejden pred dovolenou

Mám stejný termín a taky nechci. Ovšem ptal se mne někdo?
    Hmm, nechceš na víkend Vaška, abych se mohla zodpovědně válet?

#55447 odpověď

PetraK

RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    MMŠTÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁJN !!!

VONO FAKTY PRŠÍ!!! Pěkně hezky zahradnicky pršelo když jsem vstávala, když jsem byla s pejscima, když jsem jela do prasé a furt ešče prší. Sasrak asi nebo co? I Taliprdová byla sasračná, páč byla skorem hodná, ani do rybníčka neutíkla počítat žáby 😀 , poslechnula pokaždý. A včera jsme si dali náš oblíbenej výletík s večeří a tam byla tak supr výborná že…..ŽEEEEEE. ŽEEEEEEE
    POSLECHLA!!!!!!!!!!!!!!!!! KDYŽ…………… VIDĚLA…………. BĚŽET……………. ČERNO KOČKU PŘES CESTU!!!!!!!!!!!!!! Týýý vado!! Jo musela jsem zařvat, ale poslechla hned z první. Tak odměny lítaly vzduchem a mohla si je lovit. Huf to byl adrenalinek. Tali značnej kus před náma, kočka kousek od ní. To byl megavýkon tohleto. Kočka v pohybu!!

Fifi
    a jsem strasne rada, ze ho mame.

Pipi. 🙂 Ono asi všechno je, jak má bejt, páč Růženec v něm má dobrýho nerozbitnýho parťáka.

vyvadet
    si myslim, že Brtnik kapek přehání. Jako nejni tam rád, to už nejni, to je pravda, ale prostě nechá se ukecat. Je pravda, že Tali ve svý prostoduchosti a s tím, že nic neřeší, tak i kdyby ji operovali střeva za živa, tak to s ní nehne, takže to je rozdíl, ale jak říkám minule si nechal doktorem šťourat v oku a zvládlo se to.

Dyk nemusis upravovat, to jen ja mam strach
    no nevim právě….. ona je kopyto, abych si nezavařila. Zatím se jeví nerozbitná teda, ale co člověk ví. Je pravda ale, že to fakt miluje a když může skočit vejšku a v ní něco ulovit je to to nej.

ni naky kavalety? 😀
    😀 by rozlámala kavalety i sebe, máš ji vidět, když skáče agi překážku, teď posledně to zase brala tak, že dopadala zasádně do překážky, ne za ní, pako.

Petrs01
    no to je teda výhra, podle toho co píšeš. Nebude lékařská věda?

#55449 odpověď

Petrs01

Nebude lékařská věda?

Nesnáším doktory a navíc spadám pod Bulovku.

#55451 odpověď

Denny

A já se na všechno už taky můžu vy..t 😀

Čauky děcka páteček a prší huráááá ano huráááá aj se ochladilo.
    Jo ten Nesergel bude dnes, počítám tak za hoďku.

Zítra bych měla jet juknout do Boleslavi na výstavu, ale nefím nefím…
    Nefí někdo chce se mi?

#55452 odpověď

Maya

Petrs01
    jak se ti podarilo se takhle zrakvit v lese?
    jako Loki by asi spolecnost ocenil, pokud by mu ovsem nebrala jidlo a hracky, ale Dorina by bud klepla pepka a nebo by ti Vaska zakousnul, tak to asi bohuzel neklapne 😀
    PetraK
    ty jo to jste dobry s kockou, to my bysme nedali ani omylem, zatim jsme se dopracovali ze nehoni domaci a stejne mam dojem, ze to neni moje zasluha, ale spis toho, ze uz se mu vylihly nejaky mozkovy bunky v hlave 😀
    zejtre jedem taky k vetovi na ockovani, to bude taky kapku hystericke predstaveni

#55454 odpověď

Denny

Petrs01
    Nesnáším doktory
    no to je pádný důvod 😀

#55456 odpověď

Denny

Fifi
    díkec za hezký fotos, Růža je fakt dost štíhlá na rotvíka podle fotos.
    Hezky se máchá šikulenka.
    Aj kudrnáčkovi to sluší a Prouhatec je moc čikovnej klučík co se ouška týče páč to musí bolet.

#55457 odpověď

Petrs01

zrakvit v lese?

ehmmm, hmmmm, jsem to psala Petře… sportem ku zdraví… v rámci svého odtučnění dělám při procházkách různé cvičeníčko – běžecká abeceda, kliky, někdy švihadlo… a taky pokusy o stojky a přemety. No, tak tahle hvězda byla asi nadlouho poslední. Dělám to každou chvíli, byla jsem rozhýbaná, ale prostě to při tom švihu křuplo…

Vaska zakousnul

hmm, tak Petra má bíglíčka, Maya se zamítá, u Troldíka by Vašek asi taky neprošel, Denny je vyřazená z provozu… čajdooo, nejedeš náhodou do Prahy? Jistě ti chybí pejsek!

Prohlížíte 20 příspěvků - 1 z 20 (celkem z 962)
Odpověď na: Pro PetruK – cervenec 2019

You can use BBCodes to format your content.
Your account can't use Advanced BBCodes, they will be stripped before saving.

Osobní informace: