Pro PetruK červen 2019

Slovo úvodem Fóra Ostatní Pro PetruK červen 2019

Zvolené téma obsahuje celkem 1,003 odpovědí. Do diskuze (8 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel  cernej caj a poslední změna proběhla před 1 měsícem, 1 týdnem.

Prohlížíte 20 příspěvků - 981 z 1,000 (celkem z 1,004)
  • Autor

cernej caj

Mozna to u vas nekdo ati a je prihlasenej a chodis ze stejny firmy tak si mysli ze to mas zaplacemy…

muzes to ale zkopirovat ten text a tteba poslat mailem npokud je to fakt zajimavy neho dat stranku ulozit jako html.a.poslat to v html

#55334 odpověď

Maya

ty jo, konecne budu znat nekoho slavnyho
    on ten denikN ma placeny clanky, ale uz jsem zjistila ze kdyz na ne kliknu z titulni stranky seznamu, tak se ukazou cely, ale asi jenom me

#55336 odpověď

Petrs01

Před chvílí jsem na něj narazila na seznamu a odtamtud se mi ukázal celý. Když to dám odsud, tak je nedostupný.

#55337 odpověď

cernej caj

aha tak ja du hledat na seznam

#55338 odpověď

Maya

jo tak teď jsem to vyzkousela, z titulky seznamu to vidim cely, na odkaze odsud je to placeny

#55342 odpověď

Denny

Jsem si ráno říkala, že huš je líp, ale břucho furt bolí…
    njn když von někdo žere jako kdyby mu nic nebylo, že 🙁
    A včera navíc pifko.

A ten enterosgel tadyk asi stejně v lékárně nebudou mít.

Maya
    ty jo, konecne budu znat nekoho slavnyho
    si dělej prdel voeee :-DDD

#55343 odpověď

Denny

PetraK
    takhlenc se Měděnka natahovala 😀
    a Bukáček taky :-DD

• Odpověď byla upravena před 1 měsícem, 1 týdnem uživatelem  Denny.
    Attachments:
    #55347 odpověď

Petrs01

😀 Tak tuhle psí polohu neznám, u nás vždycky frčela jen “přejetá žába”

#55349 odpověď

kachna

ak tuhle psí polohu neznám

ale je skvělá!!!

#55350 odpověď

PetraK

tož supr, že se článek vokazuje všem, třeba bude takovejch lidí přibývat, kdo dostane rozum??

Dennyky
    tvl t oje fotka!!! 😀 😀 😀 ale mimochodem je opět hrozně hezky portrétní a sladěná tón f tónu teda.

enteroser gel 😀 asi půjde i objednat přes net a nebo ho lékárna může objednat si myslim.

#55351 odpověď

Denny

No to není moje fotka, ale z Pinterestu.
    Lepší by byl ENTERONESER objednat jde i v lékárně asik ale když příjde v pindělí…tak to huš je trochen pozdě, páč nemám v plánu aby mi bylo zle i o víkendu.

#55352 odpověď

Maya

Denny
    smectu koupis vsude a zabira celkem rychle, kdyz se preneses pres tu chut delanou spis pro deti

#55354 odpověď

PetraK

Dennyky

No to není moje fotka, ale z Pinterestu.

ale úplněpumplně, jako by tvoje byla 🙂

Lepší by byl ENTERONESER
    TAto varianta nény v nabitce, ale moť tlutí, statí akulát! 😀

tak ale zkus zavolat do tej lékárny, třebas to mít budou. a jinak tu smectu no. a enteroser gel až potom, aby se vyčistily trupky.

#55357 odpověď

Petrs01

na akutní sr*** je dobré imodium – ale neřeší příčinu, jen zastaví. Vynikající zejména v případech, kdy člověk nemůže dojít ani do té lékárny.

#55364 odpověď

PetraK

když odmyslíme proč k tomu došlo, tak………… je to ftipný, jak si tam ten “drobeček” lebedí 😀 😀 😀 😀 😀

https://www.novinky.cz/koktejl/510172-teplo-prislo-i-na-aljasku-na-zahrade-nasli-losa-pod-zavlazovacem.html

Petrs01
    máte představu, kdy se vám to hodí? Nám je to fakt jedno.

#55374 odpověď

cernej caj

su doodbloknuta ted by to melo byt uz ok prej sem.to predrim mela.fakt hidne vyhozeny a trocju yo cekal ze se posune proto me jeste objednal ale ted by to prej melo uz byt cajk a teda netreba zvlastji rezim. takze za mesic jako vzdycky.

#55380 odpověď

Petrs01

kdy se vám to hodí?

Hned a oba.
    V lese jsem si něco urvala v koleni. Se slzami v očích jsem se doplazila domů, kde mi muž sdělil, že jemu se něco skříplo v zádech.
    A k dovršení celé srandy se mu povedlo rozbít v kuchyni skleničku na víno – ta groteska, když se jeden plazící kripl snaží zachránit druhého sotva stojícího kripla, uvězněného střepama v nejzažším koutě kuchyňské nudle!

Původní verze vzít to k vám v sobotu ráno procházkou od nějakého vlaku tím asi padá… Hmm, jestli mi to nepovolí, tak já neřídím. Muž snad jo.

#55381 odpověď

cernej caj

Petrs01
    tak at ste brzo fit!

tady to fakt lita ty zraneni, zada, tlapicky, to chce asi nejakou ocistnou kuru, denyky jako bylinkarka by nam mela nejak odklit to forum 😀

miluju tu nizkosacharidovou stravu. k veceru “tiramisu” 😀 s boruvkama

#55383 odpověď

Fifi

Rrrumstajn,
    Petrs – auva, at jste oba brzo fit, chromaci chrobaci. 🙁
    Dennyky – tyhle smutny vyroci nemam rada, ale co nadelas. Zavzpominat, nekdy se slzou v oku, casem pak uz i s usmevem. Zapalim mu dneska svicku, klucikovi zrzatymu.
    Cajdo – bezva, ze ses zase nahozena, tak at obratel uz nikde necestuje. Jo a Ferisce, at se tapka rychle srovna, epidemije totok!

My akorat prijeli z veteriny. Ockovani se nekonalo, protoze Troldovo usisko se ne a ne zlepsit. Vetka mu ho prozkoumala dukladne otoskopem a ejhle, az hodne dole pred bubinkem prej hodne bordelu. Ale po steru prej v hnusu minimum zanetlivejch bunek ci co, takze na atb to zatim neni. Dostal na proplachovani Otodine a kdyz by se to po vikendu nezlepsilo, tak pak atb. A ocko az po dovoleny, az bude Vorechovic plne zdrav. Jo a analky ma vymacknuty, zase je mel priserne plny, se mu muselo echt ulevit. Na ne proste bude uz trpet.
    Ale musim ho hrozne moc pochvalit, Troldik byl udatnik prevelikej! jsem cekala hysteericky vystupy, kor kdyz se mu stourala v uchu – a broucek pruhatej ani nemuknul, drzel, no byl uzasnej! zlatej! Nejlepsejsi! 🙂 I pani doktorka ho chvalila. 🙂

#55384 odpověď

Fifi

Jo a tady par fotek z nasi perdelo-rtw vychazky. Nejak mi z toho nejdou kopirovat jednotlivy fotos, tak takhle odkazem. Hlavne pro Mirku, kdyz ma slabost pro chlupaty perdeli brcka. 🙂

Prohlížíte 20 příspěvků - 981 z 1,000 (celkem z 1,004)
Odpověď na: Pro PetruK červen 2019

You can use BBCodes to format your content.
Your account can't use Advanced BBCodes, they will be stripped before saving.

Osobní informace: