Pro PetruK červen 2019

Slovo úvodem Fóra Ostatní Pro PetruK červen 2019

Zvolené téma obsahuje celkem 1,003 odpovědí. Do diskuze (8 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel  cernej caj a poslední změna proběhla před 1 měsícem, 1 týdnem.

Prohlížíte 20 příspěvků - 961 z 980 (celkem z 1,004)
  • Autor

Denny

Dobré ranko,
    dnes je to rok co Bukáček odešel za duhový most, moc na tebe myslím, ty můj kluku…určitě se jednou setkáme.
    Snad se nebudete zlobit, že jsem to napsala, byl prostě součást mého života stejně jako teď Koníková.
    S tou jsme si včera udělaly dvě delší procházky kolem Díí Píí a pak zašly za Bohdankou na pivko, počásko bylo super.

Attachments:
    #55260 odpověď

Denny

PetraK
    Potřebuju je mít kolem sebe, pak jsem celá.
    tos napsala moc hezky…
    Taky mi Koníček chybí když s ním nejsem ale jak jsem již psala, u mě je to o tom, že to mosím podchytit hned od začátku, aby to pak nebylo TEĎ se něco stalo a budu řešit problém. Prostě si musíme zvyknout, že jsou dny kdy spolu nebudeme.
    (Myslím, že to spíš dělá problém mně, než jí, což je fajn)

MirkaD
    pak sme jeli do velikýho sympatickýho obchodu
    MUHEHEEE
    jinak ten baťůžek je skvělej, na to jakej je prďolka když je složenej, se do něj vejde dost věcí, mám ho taky, měla jsem ho sebou v Kyšicích na výletě.
    Myslela jsem, že bude řezat do ramen a prdky, je fakt super.
    Decathlon je prostě fajn.

čajdo
    e denny bere konika vsude s sebou
    stačilo mi pár měsíců bez pesana a nějak mě nic nenaplňovalo, prostě jsem přišla domů z práce a nevěděla jsem CO mám dělat…

#55263 odpověď

Denny

Pár fotek ze včera…

Attachments:
    #55267 odpověď

cernej caj

denny
    leti to hrozne…

ted ti dela.radost konikova:)

ta druha fotka je super a mas krasny saty:)

Jinak jak sem psala predevcirem.ze feri ma.neco u drapku nevim zda urvany ci zapichly ci co to je tak muz mi volal ze uz je ton dobry pak nas s mirkou hodil k ni ja pak kousek ridila a ma cumim ze tlapa furt stejny ze… proste ne nemuze jet k tomu veterinari, kdyz dostane nakazano..

#55268 odpověď

Denny

proste ne nemuze jet k tomu veterinari, kdyz dostane nakazano..
    chjo tvl, člověk se fakt musí spolehnout jen sám na sebe…

ta druha fotka je super a mas krasny saty:)
    díky to jsme papali langoše u kámošky na zahradě a tak mě napadlo,
    langoše jsem dlouhó nedělala a přitom je tak miluju a navíc patří k létu.
    Trenčín “Mestská plaváreň” langoš a čapovaná kofola mňam!
    No šaty vono je to jen takovej kus látky s třásněmi před x lety jsem to koupila´v Chorvatsku, je to batika a na ní žirafy.

#55277 odpověď

PetraK

RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    MMŠTÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁJN !!!

Gůtn tág majne líbe Kindr.

P – R – Š – ÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ!!! Teda pršelo trochek, to vám byla krása!! A ráno to taky byla krása, páč Taliprdová byla skorem výborná. Moc jsme si to fšicí tři venku užili.

Dennyky

chceš facana???!!!! Páč jinak nechápu tydle hloupý řeči:
    Snad se nebudete zlobit, že jsem to napsala,

JSME NA PSÍM FÓRU??? NA PSÍM WEBU???? JÁ BYCH ŘEKLA, ŽE JSME, tak kušuj. POhlaď ho na dálku, poňuněj se s ním a nech ho běžet.Nejde to hned, ale člověk to udělat musí – kvůli nim.
    Hrozně rychle to uteklo, hodně se toho seběhlo a taky zrzavě změnilo. A já jsem ráda, žes neotálela, žes to neodkládala na pozdějš, jak jsi měla v plánu a taky, žes proti plánu nakonec šla zase do zrz. Zrz Ti totiž dělá moc dobře. A kdo jednou zrz zkusí, ten už dycky musí. /pšššt o výjimkách, který mají naprosto hovadský nápady a pak se mlátěj do hlavy, tu mluvit nebudeme 😀 😀 /

Pár fotek ze včera…
    ty vado!! Krása. Hele na tý poslední – že to vona čeká na autobus 😀 😀

, u mě je to o tom, že to mosím podchytit hned od začátku, aby to pak nebylo TEĎ
    hele tady není vůbec o čem diskutovat, to je opravdu jedině dobře a ono by nebylo na škodu, kdyby to člověk obecně s tím psem takhle nacvičil- u nás klidně taky. hlavně Rumoušek Miloušek.

černej čaj
    ze feri ma.neco u drapku nevim zda urvany ci zapichly
    sakra!! to jsem ani nezaregistrovala – ty jo to chce fakt jít, protože kdyby to byl zánět toho lůžka, jako má Taliprdová, tak to chce fakt co nejdřív a k tomu ATB, bohužel. A nebo aby to nebyla osina třebas.to je taky na houby
    To je děsný, tohle s těma chlapama.

• Odpověď byla upravena před 1 měsícem, 1 týdnem uživatelem  PetraK.
    #55278 odpověď

PetraK

černej čaj
    omeletu z mirky

hmm, no…….. sem nevěděla jaký máš sklony 😀 😀

Mirka D.
    jen u toho Žeryka sem s tím měla 2 roky háček-a prvních 5 měsícůhodně velkej teda…

se nejni čemu divit, že jo

nebo sou radši,když sme s nima oba?
    nejradši by fšicí byli, kdybychom s nima byli doma furt 😀 😀 jenže do tý práce se musí, že jo.

#55284 odpověď

Denny

Jo na omeletu z Mirky jsem taky chtěla reagovat 😀

PeetraK
    tak aspoň rochen deště, u nás prdky.

byla skorem výborná
    jupííí

tak kušuj.
    už mlčím nooo.
    Jo jsem taky ráda, že jí mám ikdyž ty začátky auuuu, jsem ráda, že už je to telátkovský období za námi.

Jo jak tady byli páničci s Carrou tak Majda mi říká, že mě obdivujou jak jsem zvládla sama to štěně? A Tomáš na to, Majda kolikrát i brečela :-DDDD

kdybychom s nima byli doma furt
    JÁ BYCH TAKY BYLA RADŠI 🙂

#55287 odpověď

PetraK

Dennyky
    Jo na omeletu z Mirky jsem taky chtěla reagovat 😀

😀 zajímalo by mě, jestli jí měla naslano nebo nasladko 😀

tak aspoň rochen deště, u nás prdky.
    někdo říkal, že jde nebo šlo? něco od Ústí, tak jsem myslela, že to pokrylo celej západ, a vono ne?

A Tomáš na to, Majda kolikrát i brečela
    no a to ještě neví, jak bude brečet až přijde ta opravdová puberta 😀 : D

jak jsem zvládla sama to štěně?
    no tohle jde někdy v jednom člověku docela asi blbě, ve dvou se to táhne líp. na druhou stranu jaký si to uděláš, takový to máš, když si vzpomenu jak jsem kolikrát chtěla Brtníka umlátit, když mi hatil výchovu s Ešátorem….

#55294 odpověď

Denny

na druhou stranu jaký si to uděláš,
    no právě 😀

vono ne?
    a vono ne 🙁 svítí..

Tak mám přece jen úsměv na rtech, psala mi Míla (tak jak maluje a my na její výstavě mohli ukázat své výtvory)
    Tak že se mám věnovat tomu focení, prý to mám ve “voku”, že by někdy ráda na své výstavě měla i mé fotky.. no a pak tak nenápadně dodala, že dvě posílala “člověku znalému” a on jí na to napsal: “To je fakt dobrý” tak mě to tak docela zahřálo u srdíčka, nicméně jsem jí poděkovala a napsala že ony ty fotky z mobilu ve větším formátu nejsou hezké…ale tak se přihlásím aspoň do Huawei soutěže fotky focené mobilem.
    Tak to asik sebou budu nosit Nikonka no.

#55297 odpověď

PetraK

Dennyky
    , prý to mám ve “voku”, že by někdy ráda na své výstavě měla i mé fotky.
    JOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!!!!!!! HURÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!!!!! TO JE PARÁDA!!!

Konečně to budeš mít oficiálně. hele a až budu potřebovat foto do opčanky, vyfotíš mě taky? 😀

#55300 odpověď

Denny

budu potřebovat foto do opčanky, vyfotíš mě taky?
    nemohu, páč nemám ehm…modré pozadí 😀
    Jedině že bych tě vystřelila do vzduchu a vyfotla s voblohou?

#55304 odpověď

cernej caj

Denny
    skvely! to fakt potesi khle od oveka co tomu i rozumi, ze 🙂

vyfotis proti bile zdi a modrou /ta dnes neni vyzadovana/ pridas. ale staci bila zed

muj jen volal ze teda byl ze nic hroznyho, ma to zavazany tak chvili nechat a instrukce dalsi asi doma, ja zrovna nemela cas ten telefon resit.

#55310 odpověď

PetraK

Dennyky

už ti někdo řeknul někdy, žes obrkretýno? 😀
    že bych tě vystřelila do vzduchu a vyfotla s voblohou

jak to že to nejni vidět??

😀 😀

černej čaj

l ze teda byl ze nic hroznyho, ma to zavazany

tak supr, že tam došel.

#55312 odpověď

Denny

čajdo
    vyfotis proti bile zdi a modrou
    moc jednoduché 😀

ze nic hroznyho,
    ale stejně auky

žes obrkretýno?
    OBR jo ale ten druhý to si nikdo nedovolí, jen ty a jen napsat
    a né řéci! páč OBR – ZLOBR.

Zatahuje se ale déšť hlásajó až na ráno raníčko, až vypijem kafíčko 😀
    (BLE)

#55314 odpověď

cernej caj

petrak
    sem.mu vswra pekne vynadala.

ted swm.mu volala vet to ocistil, mela to asi jen nejak blbe odreny/zraneny ten polstarek ale jakoze ne vazne dal antibiotika zavazal a zitra ze mame odvazat a jen hlidat lehce po ocku

#55317 odpověď

PetraK

černej čaj
    dal antibiotika zavazal a zitra ze mame odvazat

to je dobře s těma atb, já je sice nemám ráda, ale jak říkal náš dochtor a potvrdila Fifi – někdy to rádo nádorovatí , takže jsem pak sklapla a byla ráda, že je Tali fásla. No hlavně, ať si to neblemcá Ferrata.

Denyky

😀

sem chtěla vložit vobrásek
    jak mě fotíš proti vobloze a vono to nende 🙁

#55321 odpověď

PetraK
    #55323 odpověď

Petrs01

Tento článek je exkluzivní obsah pro předplatitele Deníku N.

#55328 odpověď

PetraK

xkluzivní obsah pro předplatitele Deníku N.

sakra už zase, nevšimla jsem si, odkud to je. Škoda. Ten člověk má prý fakbůkový stránky, kde radí lidem. Sám na svým pozemku provedl spoustu úprav a udělal tam tak slušnou oázu – podle fotek a popisků, vrátil tam nejen vodu . No a jak to tak u nás chodí, díky zemědělcům a hnojení či teda zahnojování má teď sám ve studni tak špatnou tu vodu, že z byl sám nemocnej.

edit – teď se mi to jeví jako normálně dostupný

Prohlížíte 20 příspěvků - 961 z 980 (celkem z 1,004)
Odpověď na: Pro PetruK červen 2019

You can use BBCodes to format your content.
Your account can't use Advanced BBCodes, they will be stripped before saving.

Osobní informace: