Pro PetruK červen 2019

Slovo úvodem Fóra Ostatní Pro PetruK červen 2019

Zvolené téma obsahuje celkem 1,003 odpovědí. Do diskuze (8 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel  cernej caj a poslední změna proběhla před 1 měsícem, 1 týdnem.

Prohlížíte 20 příspěvků - 41 z 60 (celkem z 1,004)
  • Autor

PetraK

KROUPY, KROUPY, BUŘINA.

edit – týýý vole, to byla hyba, že se to tu oklepalo

• Odpověď byla upravena před 2 měsíci uživatelem  PetraK.
    #52398 odpověď

Maya

tady se blejska a hrmi, jinak zatim nic, za pul hodiny du na vlak, tipuju, ze me chytne to nejhorsi
    alespon se proberu, na skoleni jsem malem usnula, bylo to jeste pres skype, takkze huhny hunhny huhny a stejne je to k nicemu
    v patek odpolke prej repete, jsem zvedava kolik lidi bude mit nutnou praci 😀
    ja budu mit nutnej odchod 😀

#52401 odpověď

PetraK

Maya
    ja budu mit nutnej odchod

😀 to je to nejlepší řešení, ty jo takovýhle školení to by mě ubilo.
    Tady už to přešlo, bohužel nevím, kterým směrem se to vydalo. Ale bylo to hůůstý

Jdu dom. vylejzá žlutej pupik zase.

#52405 odpověď

cernej caj

maya
    nutnej odchod je nejlepsi 😀

snad teda burina se vyhne vsem cestou z prace

#52410 odpověď

cernej caj
    #52418 odpověď

Fifi

Ha, tak se vcera utavenej neuron neplet a “Co se mělo stát, stalo se” – bezva poctecnicko, Esusova! 🙂
    Cajdo – stejne tak pocteni u tebe super, fotek spousta, zase motyle a nejen oni, krasnej vylet. Jen skoda, ze mel takovej zaver.

týýý vole, to byla hyba, že se to tu oklepalo
    Tu se chvili mracilo a vypadalo to nadejne, ale moc neverim, ze by neco prislo, roupy si muzete nechat. Vedro, hnus zase.

#52422 odpověď

cernej caj

Fifi
    to tam bylo skvely, hromady modyluu a ptaku, samy straky, kosi, takovy ty utly s bilyma pbriskama, fakt to tam zilo 🙂

tak treba se aspon ochladi?

#52425 odpověď

Fifi

To jo, z 31,5 se ochladilo na 25,5. 🙂
    “Fakt to tam zilo” – to je videt na fotos, zabky, hmyzove, zeleno, louky, voda, krasa! 🙂

#52428 odpověď

cernej caj

a to sem jeste nejaky ani nedavala, protoze nejsou moc dobry

Attachments:
    #52434 odpověď

Fifi

Ja tomu nerozumim, ale musim striktne nesouhlasit s tim “nejsou moc dobry”! 🙂 Jsou dobry, super!
    Misa šopáku me trosku zchladila, to byl dobrej napad si vcera nakrajet zeleninu, dat do lednice a dneska jen dokoupit balkana.

#52436 odpověď

PetraK

černej čaj
    snad teda burina se vyhne vsem cestou z prace

dík, mně se teda vyhnula, došla jsem suchá. A souhlas s Fifijovou – jsou dobrý!! Hlavně ty vážky v srdíčkovým objetí. (Edit fuj hrubka opravena!)

zbytek dovci
    jdu číhnout

Fifi
    my si dali taky zeleninku a k tomu romadůrek na chlebíčku s máslem, s troškou soli a papriky. Mňam.

bezva poctecnicko, Esusova!
    🙂 to jsem ráda.

• Odpověď byla upravena před 1 měsícem, 4 týdny uživatelem  PetraK.
    #52437 odpověď

cernej caj

Fifi
    to je skvelej napad, mam fetu z akce z lidlu jeste v lednici a ledovej salat, jen to kraaajeni achjo kdyby se to nakrajelo za me a vlastne teda by to bylo pekne z lednicky mnam, tos me navnadila na zitrejsi obed:)

jo vazky ve srdicku sou uplne bombovy, ale sou blbe zaostreny, nebo zelenej brouk nema uplne hlavicku ale tak vam je ukazat muzu 🙂

PetraK
    hmmm romadurek mam v lednici taky!!!! 😀

#52438 odpověď

Denny

Si tak jdu vycistit hlavu do lesa, nakonec vycistim jen les a zasere se pes 🙂

• Odpověď byla upravena před 2 měsíci uživatelem  Denny.
    Attachments:
    #52442 odpověď

Denny

To byla nahodicka proste… Na Cajdofotky mrknu zitra v pc. U nas se zatahlo a ted se zase roztahlo. Konika jsem jeste nahnala do rybnika pac se zas rachala v lese v bahne. Ale je porad vedro takze nevadi.

#52443 odpověď

cernej caj

denny
    chacha prej nahodicka, to urcite 😀 ale jo, horsi to s rachanim budes mit az bude zima, ted at si pekne uziva

#52449 odpověď

Fifi

Cajdo
    achjo kdyby se to nakrajelo za me
    Nebo ledaka muzes jen natrhat. Pripadne poprosit Ferinku? 🙂

Dennyky
    vycistim jen les a zasere se pes
    Vis co? Vis ty co??? Ja uz nemam sil se rozcilovat. Takze ti to preju! A preju vsem v tvym okoli, kterym houby rozdavas, at jim chutnaji. Kdybys treba tu a tam zdibecek nasusila, nezlobila bych se vubec… 🙂

#52451 odpověď

Denny

Fifi nasusim, jen loni jsem dve velke sklenice vyhodila pac breberky 🙁

#52453 odpověď

Maya

tak u nás sprchlo, naštěstí dřív než jsem šla z práce
    a ochladilo se, už jsem musela zavřít barák, už je tu kosa
    koupila jsem sloupovej větrák, dneska došel, takže letos už tropy nebudou nebojte 😀
    cernejcaj
    fotky pěkný, i ty tady, zas nesmíš na ně bejt takovej hnidopich
    Denny
    a ty už neprovokuj s těma houbama
    u nás nasbírá tak akorát kdo se vyzná v holubinkách, těch je dost

#52455 odpověď

Maya

na krájení věcí do salátu jsem si pořídila ruční kráječ od číňanů a je super
    https://www.aliexpress.com/item/32856912757.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.27424c4d8q1tLb

#52456 odpověď

Fifi

Maya
    tak u nás sprchlo
    To je presne ten rozdil mezi nama. Jak ses ptala, esli je u nas fakt takovy sucho. 🙂

Prohlížíte 20 příspěvků - 41 z 60 (celkem z 1,004)
Odpověď na: Pro PetruK červen 2019

You can use BBCodes to format your content.
Your account can't use Advanced BBCodes, they will be stripped before saving.

Osobní informace: