Pro PetruK červen 2019

Slovo úvodem Fóra Ostatní Pro PetruK červen 2019

Zvolené téma obsahuje celkem 1,003 odpovědí. Do diskuze (8 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel  cernej caj a poslední změna proběhla před 1 měsícem, 1 týdnem.

Prohlížíte 20 příspěvků - 21 z 40 (celkem z 1,004)
  • Autor

Maya

no ne, uz si toho nekdo vsimnul ze s tou spoustou debilu v mhd otviraci okynka a klimatizace nejde moc dohromady
    jo otevreny okynka v tramvaji i s timhle napisem jsem videla nedavno
    https://www.lidovky.cz/domov/cestujici-zbytecne-oteviraji-okna-pousti-dovnitr-horky-vzduch-a-klimatizace-nestiha-upozornuje-dopra.A190618_120835_ln_domov_mber

#52346 odpověď

PetraK

černej čaj
    no jasně, že ne vždy člověk ví, kam by měl jít, poslat by tě tam měla ona, ale jako když to víš – a jsi v aktuním průšvihu – tak poslat domů by myslím člověka neměli, u nás teda aspoň neposlali, sice až po sto letech, ale bývali by mě vzali.
    No zkus se případně obvoďačky na to doporučení zeptat, páč myslím, že to v pátek ještě úplně cajk nebude.

ferinky
    tak z ní taky bude modelína, jako z Růžence? 😀

#52347 odpověď

Maya

cerncejcaj
    jenze bohuzel v nasem zdravotnictvii to dneska funguje tak, ze o co si nereknes, to nemas, i u obvodaka
    tem doktrorum je to fuk jestli tebe bolej zada nebo neco

#52348 odpověď

PetraK

Maya
    timhle napisem jsem videla nedavno

já to viděla už dřív teda, ale asi ne na všech to bude. Ale… jako se vším, že jo, bude lumen, kterej to stejně otevře.

#52349 odpověď

cernej caj

petrak
    zcela jiste i barvou ted je s ruzenkou skoro pribuzna 😀

jinak ja vim,z e fb nemas, ale proste – z jistyho hlediska nema ten bojkot fb smysl, vzdyt ho clovek muze pouzivat zpusobem, jakym se mu hodi a nemusi prece nic sdilet, lajkovat ale ohnout si to pro svoje potreby… myslim si, ze vetsina normalnich lidi to prave pouziva tak ohnte pro svoje ucely a treba tyhle komunity tam sou i zivotaschopnejsi… misto, aby si lezla na blbe upravenej web pro mobil pres mobil treba na nejaky takovyhle misto ohledne svozu, napises jednoduse pres aplikaci, kdyz nekdo odpovi naskoci ti upozorneni ze mas odpoved, nez se vycuras, mas precteno a vidis jak to vali online, pripadne rychle nahodis foto z mobilu… dyt na cezetko ani pulka uzivatelu neumela fotku vlozit, takhle to postnes rovnou jak to vyfotis

Maya
    jo u nas sou vsude na oknech obri cedule pokud maj klimy doinstaovany

#52352 odpověď

kachna

Hele, napadá vás kytka pro Martínka? TAková velmi odolná, bez ostnů, ideálně nejedovatá.
    Lucinka má tchynin jazyk, Kačenka nějaký sukulent a orchideu, MarŤa měl mojí tlustici, ale ta bydlí přes léto venku a dost z ní padaj listy. A Marťa brečí, že má hnusnej pokoj, když v něm nemá kytičku.

#52353 odpověď

kachna

bohuzel v nasem zdravotnictvii to dneska funguje tak, ze o co si nereknes, to nemas, i u obvodaka

dneska? nevidím žádnou podstatnou změnu, vyjma určité možnosti volby lékaře

#52355 odpověď

cernej caj

kachna
    napadla me tlustice… no ok a co treba spatifikum?

#52356 odpověď

Maya

treba se nekomu bude hodit
    ja mam sice 10 gb, ale ten neomezenej na leto u t-mobilu si asi zapnu taky, pak nebudu muset doma furt preklikavat na wifinu
    https://www.novinky.cz/internet-a-pc/mobil/508109-vodafone-nabidne-neomezeny-internet-naporad-ma-to-ale-hodne-drahy-hacek.html

#52357 odpověď

cernej caj

Maya
    ja mam datovou sim za 200 od o2 s 30gb internetu ale prave je to taky podmineny internetem doma. me se to vyplati, protoze oba tarify mam za 350 – 400 a internet doma stejne mame, ale asi pokud by nekdo ten internet doma mel, tak je to fajn

#52358 odpověď

Maya

kachna
    masozravku, nejlepe spirlici, kdyz ji koupis v obi v takovym tom valci a budes ji dost zalejvat, poroste jak blazen a jeste mu bude v pokojicku chytat mouchy a vosy 😀

#52359 odpověď

Maya

cernejcaj
    jo, to uz jsem si rikala, ze ja nejakej normalni internet jedine takhle od mobilniho operatara, jenze ja bych to musela mit navic routr tedy navic k tomu co uz plati a chtej za to 4 stovky, takze celkove se mi to zda moc, by to bylo za net doma skoro 8 stovek
    ale kdyz nekdy u netu nadavam, tak bych to i brala 😀
    ted jsem koukala na druhej dil cernobylu, nevim proc, a ke konci, i u toho prvniho dilu, to zacne hrabat, takze se to furt seka a nakonec to shodi celou wifinu a wifina nefunguje dokud znova nenahodim routr
    takze poslednich 5 minut dam zase az napodruhy

#52363 odpověď

cernej caj

Maya
    na bombuj.eu to uz je taky, cesky…. co je cesky, to stahuju pres plugin do ff (z bombuj to jde) takze jen pustim video, to se nacte do pluginu, ja ho stahnu na disk a pak to sleduju az z disku, protoze nekdy zlobi to pripojeni a pak to dela i to co tobe ale nemuze za to wifi ale spis ten web…

muz tenkrat i myslel zrusit pevnej net ale 30gb je malo kdyz su takhle treba doma a pak mu rekni ze to mame tu akci prave ze mame adsl 😀

#52364 odpověď

Maya

cernejcaj
    ja na to koukam na tom odkaze od tebe, to je online
    jakej plugin to je? ale ja to potrebuju na tabletu, funguje to i v apce?
    jako jsem koukala uz je to i ke stazeni na ulozto, ale me se proste ten film stahuje nekolik hodin a to mi prijde lepsi koukat rovnou online i kdyz to blbne

ted odpolko bude dvouhodinove skoleni v italske anglictine, myslim ze cely skoleni bude ve znameni usili neusnout 😀

#52365 odpověď

cernej caj

maya
    jo ale bombuj.eu je jinej portal, stejnej… pouzivam net video hunter, jestli se divas na androidu tak nevim, ja to pouzivam na pc a nevim jak sou ty doplnky na ff protoze na mobilu ho nepouzivam

jo s rychlosti pripojeni je to asi jasny, ze lepsi online

treba to bude vtipny v italsky anglictine 🙂

#52366 odpověď

Maya

cernejcaj
    italska anglina je anlgina ktery vůbec nerozumis bo kdybys to nevedela ze mluvej anglicky, myslela by sis ze mlluvej normalka italsky 😀
    vtipny to i je, ale ne na skoleni kde by bylo zahodno i obcas vedet o cem je rec 😀
    jo, to bombuj taky znam, jsem tam koukala zkusmo na jeden film, zkusim kdytz tak ten cernebyl tam, treba to bude lepsi
    koukam do google obchodu nejaky stahovace videi tam jsou, ale zas me napada ze v tabletu nemem kartu, jedine jestli by to slo pres tablet rovnou na flesku?

#52368 odpověď

cernej caj

maya
    tak v tabletu i tak snad nejaky misto mas, ne?

aha tak pokud to je fakt nesrozumitelny tak je to naprd

#52372 odpověď

Maya

cernejcaj
    tak v tabletu asi neco malo, ma 32gb a mam tam stazenejch hodne her a dalsich apek
    skoleni odlozeno o pul hodky, asi se italovi protahhnul obed, vsichni skacou radosti větsina lidi chodi domu ve 3 a tohle ma ted bejt az do pul paty 😀
    serou me vcelku kolegyne ze si zamlouvaj dovolenou aniz bysme se nejak domluvili kdo kdy bude mit a to uj je letos podruhy

#52377 odpověď

PetraK

Maya
    e o co si nereknes, to nemas, i u obvodaka
    přesně vystiženo 🙁 . dochtor nemá kolikrát zájem problém vyřešit, ale pacoše se zbavit.

kachna
    ytka pro Martínka
    co klasická voděnka??

černej čaj
    nema ten bojkot fb smys
    a tak on to nejni nějakej bojkot, jako že si dupnu a nasvál ne a ne a ne. Spíš tam nechci prostě bejt, nemám nějak důvod.A nevyhovovalo by mi to prostředí složitý divný takový nějaký, jsem staromilec.

holky vo jakým to vhodným neomezeným T-mobile tarifu to mluvíte?

edit – huž se mi to podařilo najít, díky.

• Odpověď byla upravena před 2 měsíci uživatelem  PetraK.
    #52384 odpověď

PetraK

Nějako se nám to tu zatáhlo…. tak zas abych asi sháněla holinky? 😀

Prohlížíte 20 příspěvků - 21 z 40 (celkem z 1,004)
Odpověď na: Pro PetruK červen 2019

You can use BBCodes to format your content.
Your account can't use Advanced BBCodes, they will be stripped before saving.

Osobní informace: