Pro PetruK červen 2019

Slovo úvodem Fóra Ostatní Pro PetruK červen 2019

Zvolené téma obsahuje celkem 1,003 odpovědí. Do diskuze (8 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel  cernej caj a poslední změna proběhla před 1 měsícem, 1 týdnem.

Prohlížíte 20 příspěvků - 1 z 20 (celkem z 1,004)
  • Autor

PetraK

Tak a můžem řádit tadyk 😀

#52286 odpověď

Fifi

Duni ti Bonyem a cikec pro zmenu? 🙂 Sikovna, uz sme v cervnu. Nak to leti.

#52304 odpověď

cernej caj

Maya
    ja napred myslela, ze to je nejaka foneticka vetnamstina 😀

Fifi
    no boli, s lekama to neni ostra vystrelujci bolest pri kazdym pohybu ale takova tlumena… tak mam triko velkyobri pansky, zadny tilka, at to je v teple a sedim celej den u kompu a jen cumim na serialy 😀

PetraK
    tak ja du cist:D

#52305 odpověď

Denny

Morgen,
    ták jsme se včera vycachtali, Jendovi asik budu říkat Mauglí, páč je úžasnej, plaval pod vodou, říkal Koníkový Grizly, (páč jí bral balónek) a ona po něm chňapala ale v dobrém, honili se na zahradě kolem stolu a když Mauglí už po třetí vylez z potoka tak řekl kámošce: Víš, já jsem nemocnej :-DDD a ona se nejdřív nevěřícně dívala a pak říká: Jóoo táta říkal, že si ukecanej 😀
    Tvl Bony m to jsem mrtvá z toho textu a to nejúspik engliš

Ale jako ten pán má neskutečný taneční kreace tvl 😀

• Odpověď byla upravena před 2 měsíci uživatelem  Denny.
    #52312 odpověď

Maya

ja teda vubec nechapu proc je tam cikec a proc ne teda uz tiket, by to podle me znelo lip 😀
    jo, to jsou prej texty pro ty plesovy kapely, ktery hrajou hity bez znalosti prislusny reci
    jako zas si to zapamatovat, klobouk dolu 😀
    vubec nechapu co je to dlouho slove ve 4.sloce a teda hledat to v originele radsi nehodlam 😀

#52317 odpověď

Denny

Maya tak ono to není úplně t ale takové ts ne, tak asik proto.
    Nicméně je to fakt sranda.

#52318 odpověď

cernej caj

Denny
    tak super ze se maugli s konikama poradne vyradili 🙂

me uz to doma nebavi ale furt me to boli, ty leky to sice tlumi ale nemam nejak pocit, ze by se to jakkoli zlepsovalo, tak doufam, ze ta masaz nejak pouzitelne klapne

jinak mam u hello banky uz ten sporici ucet, sem tam vcera poslala penize a nezmizely ale sou tam:D
    a musim zrusit tu mbanku konecne – hlavne ja proste musim mit oddeleny ucty, pac co by bylo ve sporce bych proste utratila s tim, ze “muzu” a z pristi vyplaty se uskromnim, ale vim, ze neuskromnim… sem si takhle nechala 20tisic z odstupnyho na beznym uctu a uz je to davno pryc, ze 😀 😀

je celkem zajimavy, ze lidi, co v detstvi a dospivani nemeli nicehoz sou setrivy a ja mam presne opacnej problem, me se setrivost nejak vyhnula a naopak si chci doprat, protoze konecne muzu 😀 jakoze ani tak nekupuju zbytecnosti, jako spis mam problem s tim nekupovat vseho do zasoby pac co kdyz pak nesezenu? 😀 takze sice koupim na vinted rifle za 300 a ne v obchode za 1500, ale koupim ctvery rovnou, ze 😀

#52322 odpověď

Denny

Právě teď na Radiožurnále fotograf Koudelka

čajdo
    me se setrivost nejak vyhnula

mně taky :-DDD
    jo s těma riflama mám to samý a hlavně z těch čtyř mi pak dvoje stejně
    nejsou, že …

• Odpověď byla upravena před 2 měsíci uživatelem  Denny.
    #52324 odpověď

cernej caj

Denny
    jo samozrejme, vsechny stejna velikost a dvoje nesedej 😀

du pustit radiozurnal, dik!

#52327 odpověď

PetraK

RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    MMŠTÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁJN !!!!!

Gůtn tág majne líbe Kindr. Já ji nepoznávám hajtru jednu. Vona je teď ešče furt normální péf!!! Mocinky moc si to užívám, že je ňuňu čupka. A Rumoušek taky. Krása je to holky, krása.

Fifi

Duni ti Bonyem a cikec pro zmenu?

😀 kdyby bonyem!! Když jsme byli na večeři po výletě, hrálo tam rádio a v něm tvl!!! Tofi a jeho Dávejber, já to naprosto nesnášim tyhle songy a Brtnik mě tim ničil tak dlouho, až se mi to nahrálo v makovici na hadrdisk a v noci se vzbudim a… Dááávej ber, nedělej fóory, dááávej ber!!! Horší než noční můra v Elmstrýtu 😀 😀

Nak to leti
    děsně moc bohužel.

černej čaj
    tak ja du cis

ááá čajda byla první!! |A jak to , že nespíš, když jsi doma? Dospat deficity bys mohla.

no boli, s lekama to neni ostra vystrelujci bolest pri kazdym pohybu ale takova tlumena…
    hm, tak to na nějaký vysazování léků, jak jsem navrhovala, teda ještě rozhodně není
    a šikovná jsi s tím tričkem, močikovná – piškůta ne, toho ne, tak šunčičku! 😀

nezmizely ale sou tam
    😀 😀 si stračena 😀

jako spis mam problem s tim nekupovat vseho do zasoby pac co kdyz pak nesezenu
    asi přeživší syndrom komunismu

Dennyky
    Jendovi asik budu říkat Mauglí, páč je úžasnej, plaval pod vodou, říkal Koníkový Grizly, (p

jooooo, Koněf má svýho animátora!! To je výborný!! Rumíček si teď o víkendu taky užíval – mrňous co u nás byl, je taky vodník, tak měl konečně někoho, kdo mu rozumí 😀

má neskutečný taneční kreace
    😀 jak já po dvou lahvích prosecca 😀 😀

Maya
    ja teda vubec nechapu proc je tam cikec a proc ne teda uz tiket,
    no páč ten přídech tam je. Ale je to brutááální, to musim dneska vokázat Brtnikoj, páč von si taky takhle jako dítě texty předělával 😀

#52331 odpověď

PetraK

nahlídla jsem znovu do Cikesa a totálně mě to znovu zbořilo

ony never komin bek!!! 😀 😀 😀

pomoooooooooooooooooooooooooooct

#52333 odpověď

Maya

PetraK
    ja mam od vcera furt v hlave van vej cikec, jako taky nic moc 😀
    a to tu pisnicku celkem muzu 😀
    cernejcaj
    no ono nez se ty svaly uvolnej, tak to trva

#52334 odpověď

cernej caj

PetraK
    muz sel rano do prace, tak me vzbudilo jak telefonoval a ja uz jak se probudim, tak spatny… 😀

no jako ty zada, to neni tak zly, hybnost hlavy lepsi i tech zad, ale takovej divnej tlak v cely ty ruce… koncem dovoleny k veceru mi fakt brnelo v prstech a cejtila sem, ze to tak divne brni i v predlokti, ted prsty dobry bez brneni ale zustava ten divnej pocit v cely ruce… no uvidime

volal tatinek, ze pro me ma ze slovenska kozi syr, asi byli s pritelkyni v termalech si uzivat:)

nojo, fakt uplne skvely, ze ses takova dohazovacka a jak to vlastne uplne haluzove klaplo s denyky, vim, jak ste to tu resili a je to skvely, ze sis tak vzpomela jak o tom denyky mluvila 🙂

#52336 odpověď

PetraK

Maya
    ja mam od vcera furt v hlave van vej cikec, jako taky nic moc

😀 naprosto chápu, naprosto. páč vzbudit se v posteli s Tofim bylo dost zoufalý 😀 😀 😀

černej čaj
    l a ja uz jak se probudim, tak spatny… 😀
    to znám 🙁 , tak si lehni prostě přes den, jestli to půjde

ad to brnění – jsem ráda, žes šla k tomu dochtorovi. já právě tehdy to měla taky tak. A prosím Tě kdes byla? Já skončila na neurologii, tak jestli by to nechtělo tam. Nandali mi tehdá na makovici něco jako plaveckou čepici 😀 s čudlítkama nějakejma a zkomali mi……….. mozek :D, následoval RTG a poté mi pan dochtor osvětlil, že sem špatná tudle a rozpadám se támdle. A poslal mě na rehabilitace. A to mi dost pomohlo bych řekla. Hlavně to specifický cvičení.

právě se mi zastesklo po starým prastarým čézetpsu, kdy se pořádaly různý útulkový akce a převozy. teď by se mi to šiklo . paní uklízečka má dva pytle supr věcí pro útulek a ráda by to dostala do jednoho na Moravě. Jenže není jak. tehdy by se to zorganizovalo raz-dva.

#52337 odpověď

cernej caj

petrak
    dneska se to hodne resi na facebooku, i tim, ze aplikace v telefonu dost usnadnuje tu komunikaci, notifikace o zpravach a tak…

jinak byla sem u obvodacky, kam taky jinam, ze…

#52338 odpověď

PetraK

černej čaj
    no tak kdyby se to nelepšilo, zajdi na neurologii, obvoďák tohle nakonec asi nepořeší. Omlouvám se, že mě to nenapadlo dřív, došlo mi to až teď, když jsem četla znovu o tom brnění. Mám v hlavě průvan 🙁

No jo na fakbůku já prostě nejsem.

#52340 odpověď

Maya

PetraK
    a neslo by to proste poslat? si myslim ze by to nestalo tolik
    https://www.zaslat.cz/

#52341 odpověď

Maya

PetraK
    no treba u nas te neurolog bez doporuceni od obvodaka vubec nevezme

#52343 odpověď

PetraK

Maya
    si myslim ze by to nestalo tolik
    https://www.zaslat.cz/

dík, předám info. paráda.

bez doporuceni od obvodak
    jo? Já šla tehdy normoš do vojenský nemocnice, doporučení po mě nechtěli, pravda, seděla jsem tam jako idiot asi tři sta hodin a nakonec odtamdut odešla a k neurologovi šla přes doporučení svýho šéfa, nicméně v tý nemocnici nic nechtěli, bývali by mě vzali. Ono kdyby mě odvezla bývala v noci sanitka,když jsem se povalovala v koupelně na zemi, tak doporučení by taky nebylo.

#52344 odpověď

cernej caj

PetraK
    Maya

ano, cekala bych, ze takovyhle doporuceni dostanes od obvodaka, protoze ty jako clovek bez lekarskyho vzdelani a bez znalosti co s cim jak souvisi des proste k obvodakovi a on by mel vyhodnotit, kam te s tim posle, co je nejlepsi postup a u ceho zacit. Prece se asi neda cekat, ze vsichni pacienti maj takovy znalosti ze sami vi, kam maji chodit… jasne, s tim kotnikem sem sla na chiru, ale protoze mi to rovnou doporucila i vero.

pokud te odveze sanitka, je to dost jinej pripad, nez kdyz si tam nakluses sama.

z ferinky sem vycesala tak pul psa, ji se hodne srst cuckuje a nevypadava sama ale ted uz je ve stavu, ze fakt ty chuchvalce na celym psu staci tahat rukou takze to pod hrebenem nadherne povoluje a netaha, jak vetsinou.

Prohlížíte 20 příspěvků - 1 z 20 (celkem z 1,004)
Odpověď na: Pro PetruK červen 2019

You can use BBCodes to format your content.
Your account can't use Advanced BBCodes, they will be stripped before saving.

Osobní informace: