Pro PetruK – brezen 2019

Slovo úvodem Fóra Ostatní Pro PetruK – brezen 2019

Zvolené téma obsahuje celkem 1,013 odpovědí. Do diskuze (8 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel  cernej caj a poslední změna proběhla před 7 měsíci.

Prohlížíte 14 příspěvků - 1,001 z 1,014 (celkem z 1,014)
  • Autor

Mirka D

přestávky nám strhávají
    tak sem byla u doktora,mám nějakou virozu tak bez neschopenky,dnes a zítra su doma
    mám strephen a paralen,to jsem k tí doktorce nemusela
    ze psama byl,tak ikam nemusím

cernej caj

maya
    😀

myslela sem to tak ze kontrola se proste musi ohlasit takze ssmo.v den komtroly se to hude dodrzovat a zamestnanci se budou bat o kisyo a jic nereknou stejne

u muze v praci se lidi co delali nq problemayickejch mistech posilali domu na placenou dovolenou a kde se nelakuje tam neni duvod zkoumat zda sou vhodne chraneny a po kontrole muz treba zjistil.ze jeho 12h denne prichod n! 6:00 je 8-16:30 stejne jako vsichni jeho kolehove a ze jedou dve smenu v systemu ani nebylo videt. ..

cernej caj

mirkad
    at ti je lip.a vylezis to a fobre ze vis ze to neni angina

Maya

cernejcaj
    no kdyz si ale najdes info, tak najdes toto
    Postup Úřadu práce nebo Inspektorátu práce coby kontrolního orgánu v pracovněprávní oblasti upravuje především Zákon o zaměstnanosti a dle §129 také subsidiárně Zákon o státní kontrole, přičemž povinnost ohlásit kontrolu předem není dána, ostatně by se tím také minula účinkem.

Takze ono je to spis o vuli neco resit a nebo o tom jak je dany zamestnavatel s danym uradem zadobre

MirkaD
    tak jeste ze to neni nic vazneho, nachlazeni za dva dny celkem vylezis

Maya

Maya

tak zruseni stridani casu se odklada o dva roky 😀

Petrs01

Koňopes je bomba, si to živě představuju na Vaškovi!

Práce – vždycky je to o tom co si necháš líbit. Co si všichni nechají líbit. Jo, já jsem teď rok makala i doma po večerech, pomáhal mi i Petr (před chvílí jsem odevzdala poslední zááávěrkuuuu, huráááááá), v noci se mi o tom zdálo… Ale to byla přechodná (no dobrá, poněkud delší než jsme čekali) krize personalistiky, prostě nám přibyla práce pro 2 lidi a ti lidi nepřibyli a rok se nesehnali (1.4. nastupují, snad to nebude apríl). Ale bylo to na dobrovolném přistoupení k průšvihu celé firmy, ve které normálně takhle nešílíme, nemají problém když si sem vezmu krokodýla (přestože Vašek vrčí na šéfovou nejvyšší), nemají problém se závody, s dovolenýma, před obědem s šéfovou cvičíme a sranda je na denním pořádku… prostě se mi tady líbí a dobře se pracuje a ve skutečnosti mě bavil i tenhle kolotoč.

Kdyby mi někdo 3x denně říkal jak jsem pomalá a neschopná a pohni, už to mělo být a zůstaneš tady dýl jestli to nestihneš, tak bych přesně dodržovala pracovní dobu, jakož i rozpis směn a ve volném čase hledala lepší práci. Klidně můžu přijmout nějaké nepohodlí/omezení/… – když to bude patřičně ohodnoceno a když bude pracovní prostředí nastaveno tak abych to přijmout chtěla. Dobrá, nedám si oběd teď když je tu plno zákazníků, dám si ho za chvíli, ale jestli na mne v tu chvíli vlítne šéfová ať jdu doplňovat zboží, tak ji pošlu… na personální, ať se poohlídne po někom jiném.

cernej caj

jj, je to o pristupu z obou stran proste asi.. me.prace moje vyhovuje ale obcas stve system.a.penize tak zas na druhou stranu me netrapi ze doktorem.zabiju vetsinu prac. dne napriklad a klidne k nemu du v pracovni dobe a ne az po…

dneska su docela znicena, koupila sem si sunku ze ji snim na zastavcr a nepodarilo se mi do ni dostat takze uaaaa 45minut musim pockat 😀

ale stihla sem si koupit horcik, mam desne pocit unavenych stehen pri chuzi do schodu

cernej caj

esuskooo cetla.sem.ze.horcik taky pomaha na kvalotu spanku mas ho dost?

Mirka D

jo su ráda,že to není angína-tu bych nerada přecházela,na podzim sem měla něco jako zánět nosohltanu,sem měla nějaký dny volna,tak jsem to vykurýrovala,akorát prča byla,že když se mi v práci spustila rýma/kašel a mě se ulevilo,tak mě zákazníci litovali at su doma a mě bylo paradoxně už líp:-)
    jako jo trochu sem u tédoktorky byla zbytečně,kajícně to uznávám,ale chtěla sem s ní probrat i Martina,že jako osobně….
    jinak jsem vůbec nevěděla,že se takový kontroly dělají
    my si musíme přesně čipovat dobu kdy jsme v práci,a je fakt,že třeba před tždnem,kdy jsem měla o víkendu tu migrénu,tak jsem přišla na pečení dřív,at se nemusím úplně honit,ale čipla jsem si v 5-ale to byla moje věc-můj nápad-prostě sem chtěla mít v klidu napečený a hotovo,za ten klid mi to stálo
    jinak vím,že vedoucí je tady o x hodin víc,než má čiplý,ale je to jeho věc,na druhou stranu to pak vypadá,že ta práce se dá za ty hodiny stihnout,ale nedá,že….což je taky na nic
    s tím jídlem já to dělám tak-že ráno si donesu sváču z domu-a do sedmi u pečení,nebo jiné ranní práce jím-takže do sedmi furt něco žvejkám
    pak mám nakrájený jabko,a když se zjevím vzadu tak se narvu za skráně-křeček hadr-no a když je mín lidí tak se normálně střídáme,když je moc,moc ,moc lidí,že to fakt nejde-je to tak na pátou kasu,tak si každej něco rychlem zhltnem,ale pak jak se du počítat tak jím v kanclu,nebo potom,před vybalováním,jak slezu skasy
    odpoledne-nějak se do osmi prostřídáme a večer si chodím a uklízím ze svačinou-ono je to u mě i tak,že oni mi kolegové řeknou-hele nejez se-jenže já su tak vystrreslá-když vidím-fronty,moc palet,že mi to fakt nejde
    ale to je má blbá povaha
    jinak si tem kolegové ohřívají i jídlo z domu,ale prostě půlhodinu fakt nemáme no,ale zzase si ostatní jdou třeba 2krát za směnu ven zapálit,a šéf jim nic neřekne,je taky kuřák,tak to bere…

Petrs01-jo myslela jsem na tebe jak to zvládáš ty daně a tak,a je super,že jste sehnali někoho dalšího,to vám fakt přeju

cernej caj

denyky vam posila video
    mawenzi.cz/orlice/video-1553590646.mp4

Fifi

Bryvecir,
    to skace zase na zacatek, zase proklafano pres 1000 prispevku? 😀 Cajdoo, uz at je duben! 🙂
    ale stihla sem si koupit horcik, mam desne pocit unavenych stehen pri chuzi do schodu
    Neni divu, dle popisu vikendovyho terenu a navic po delsi dobe dlouha streka. Ono asi i trosku jinak chodis kvuli kotniku, znam to od sebe, ze clovek podvedomne zacne jinak presouvat vahu. Jo a k horciku – nepijes magnezii? Mne pomaha hodne, par flasek za tejden musim vypit. A taky k horciku draslik, se pri ty celkovy prichciplosti dotuju denne bananem a je to, covece, docela znat. 🙂

Video od Dennyky – teda Koniky jsou docela drajvovy huculove, se kamosovi psimu nedivim, ze obcas nesouhlasne zaprotestuje. 🙂

Mirko – at te rymicka ci co to mas, rychle prejde. S tim jidlem v praci to nemas jednoduchy, to je akorat o zadelani si na zaludecni vredy. 🙁

cernej caj

Fifi
    vim o tom, je to v poradi a uz na to du 😀

ne, magnesku nepiju vubec, obcas ji kupuju na vylety kdyz nemam flasku ale jinak vodu z vododovu, ale jasne, bude to chtit na to myslet a davat si, banana mam skoro kazdej den v praci ke svacince 🙂

co ten tvuj kotnik co sis na nej blbe o vikendu slapla?

cernej caj
Prohlížíte 14 příspěvků - 1,001 z 1,014 (celkem z 1,014)

Téma ‚Pro PetruK – brezen 2019’ nepřijímá nové odpovědi.