Pro PetruK – brezen 2019

Slovo úvodem Fóra Ostatní Pro PetruK – brezen 2019

Zvolené téma obsahuje celkem 1,013 odpovědí. Do diskuze (8 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel  cernej caj a poslední změna proběhla před 7 měsíci.

Prohlížíte 20 příspěvků - 981 z 1,000 (celkem z 1,014)
  • Autor

Mirka D

Černejčaj-jo,my to v té práci víme,že máme na ty přestávky nárok,ale
    prostě když tam máš fronty jak hrom a každej by si dal půlhodiny,tak tě ty lidi zašlapou-jasně,že byla zvyklá na lepší,ale….v pekárně jsme valily 12 bet přestávek,já prostě fakt zažila horší
    a proto sem říkala,že je naprd,že je z velkýho obchodu

Maya

MirkaD
    kdyby byla chytra, posle k vam kontrolu z uradu prace a po nejakejch pokutickach byste urcite prestavky meli a ona by nemusela jit pracovat jinam 😀

cernej caj

mirkad
    nj ale tak je to chyba obchodu ze tu pauzu proste nezaridi, to ze vy ste se prizpusobili systemu je ejdna vec, ona nechce – nemusi – da se to pochopit

maya
    tak stejne se musej psi cipovat ted uz ne?

Maya

cernejcaj
    zadny povinny cipovani neexistuje
    jen v nekterych mestech to maj povinny vyhlaskou
    ted se zda, ze bude cipovani povinny, ale registrace cipu uz ne, takze ti psi se budou cipovat naprosto zbytecne

cernej caj

maya
    takxe kpasika no…

Denny

Maya já myslela že registrovat budou vetové?

Mirka D

očkování mě pobavilo
    jinak ono je jedno,proč ta holka hce jít pryč,mě prostě štve,že se tam vystřídalo tolik lidí už
    i ta kolegyně včera říkala,že u nás nikdo nevydrží a že je to děs,furt zauovat nový a nový lidi a furt si na někoho zvykat

cernej caj

mirkad
    no uprimbe ty sr divis, kdyz je problem jit na zacjod nebo s3 naobedvat? me trva snist obed asi 20 minut…

mozna by to chtelo rict vedouci at se lip dodrzujou aspon pauzy at lidi nemaj pocit, ze horsi prace neexistuje a pak by treba tolik neodchazeli… najit nejakou cestu, jak proste zlepsit at u vas zustavat chteji…

Mirka D

a tak já se jako nedivím,ale říct toto vedoucím-ha,ha,ha-oni řeknou,že se kolikrát sAMI NENAJÍ,hlavní vedoucí si nosí svačiny zpět dom,ostatní jí za pochodu

cernej caj

mirkad
    nj ja to chapu, ale zustane to zacarovanej kruh – malo lidi = zadny pauzy
    zadny pauzy = lidi nebudou chtit u vas delat…

pritom kdyhy vas bylo vic, treba by se mohli lip dodrzovat…

na vikend mam naplanovano 7+ 16+14 km tak snad to tentokrat dam…

Maya

Denny
    ne, veterinar nikam cipy neregistruje a ani nebude, vsak neni kam, jednotny registr cipu neni
    cernejcaj
    no ono hlavne to asi vedouci nevyresi, tam maj proste v ramci setreni minimalne o jednoho cloveka min nez by mel bejt a hresej na to, ze je nikdo za tu absenci prestavek neuda

Denny

já vím že to nedělají, ale myslela jsem právě, že když to bude nově, bude to jejich povinnost, páč už vidím nějakou starší babču jak registruje čip…to moc nevychytali.

cernej caj

no proste zas pes ocipovanej ale…

jenze kontry se musej ohlasovat predem… a v dochazce to jiste nekdo upravi ahy to zakonu odpovidalo…

Maya

cernejcaj
    to jde i o ucetnictvi, kdyby tam nekoho jako nafingovali, museli by nafingovat i vejplatu, protoze hodiny mas propojeny s vyplatou a tedy s ucetnictvim, si myslim, ze tohle by si nikdo nejalznul

cernej caj

jenze prestavku mas ze zakona, pokud na ni mas narok ale nemas cas si ji vybrat, stejne ji proplacenou nemas pac je to tvuj problem ze sis ji nevybrala (pokud to lidi proste delaj dobrovolne) tzn nevidim duvod, proc by to melo haprovat v ucetnictvi, kdyz vlastne misto prestavky dobrovolne pracujes a navic teda bez naroku na mzdu jakoze…

Denny

Chjo a já ho měla tak ráda, nedávno jsem poslouchala jeho cd 🙁
    https://www.seznamzpravy.cz/clanek/zemrel-tanecnik-zpevak-a-milovnik-ohnivych-show-daniel-nekonecny-69092?dop-ab-variant=0&seq-no=1&source=hp

• Odpověď byla upravena před 7 měsíci uživatelem  Denny.

cernej caj

denny
    zrovna se tu o nem.bavime.v praci…

ja moc jeho hudbu neznam.ale v 90 dost frcek to vim a nejaky jeho hity zna asi kazdej, mladoch celkem… letos uz zemrel ze zelenacu clen, ale ten mel.aspon 82 uz…

Denny

tak aspoň tak moje zlatéééé

Maya

cernejcaj
    aha, ja myslela, ze to myslis,ze tam jak naoko pripisou jeste jednoho cloveka
    no nevim, ale i tak myslim ta doba na kase je stopro prokazatelna, stejne tak u ty pece atd a ono navic oni s tema zamestnancema mluvi anonymne, takze to nejspis vetsinou nekdo rekne
    Denny
    no jo, taky jsem to ted cetla, abych se ani nedivila kdyby drogy nebo chlast
    ale v devadesatkach byl fakt vsude, furt v televizi a tak
    me nikdy moc nebral, ale ani mi nijak zasadne nevadil a dobre se na nej kouokalo

Maya

aaa to je kostymek, kdo taky poridi? 😀
    null

Prohlížíte 20 příspěvků - 981 z 1,000 (celkem z 1,014)

Téma ‚Pro PetruK – brezen 2019’ nepřijímá nové odpovědi.