Pro PetruK – brezen 2019

Slovo úvodem Fóra Ostatní Pro PetruK – brezen 2019

Zvolené téma obsahuje celkem 1,013 odpovědí. Do diskuze (8 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel  cernej caj a poslední změna proběhla před 7 měsíci.

Prohlížíte 20 příspěvků - 961 z 980 (celkem z 1,014)
  • Autor

Fifi

Frau Esus
    Tý jo střihací vídejo! Díky, musím ho dát do odkazů chytrejch, abychom vo něj nepřišli!To se totiž hodí.
    On tam pan ma strihy i na merunky, broskvone, krasny navody. Takovy pohlazeni na dusi, zadny fik fik, ale vysvetli a dost jsem se u nej priucila. Teoreticky teda. 🙂
    co já? Mirka psala, že hladí peníze, aby se s nima rozloučila 😀 já to enem zvizualizovala
    Velmi zvizuazovala. Mirku chapu, ze si to hlida fest, po pravde nechapu lidi, ktery pokladni na chybu neupozorni. Se mi taky stalo parkrat, ze mi nekdo vracel na litr a ona stovka ci dve navrch (unavenost ci nepozornost) – ja nevim, me by hanba fackovala, kdyz si toho vsimnu, nerict, ze se sekla a nevratit ji to. Ale lidi jsou ruzny, zeano…
    Venku hnusně , slunce v duši. Nebo v buši? Kto to tuší?
    Slunce v busi nastane v lete, suchem bude na troud duše i buše.
    Rozara tematicky posila jednu dusi na soucasny buši, a ze s ni fakt buší. 😀

cernej caj

Fifi
    tak z toho je tak nabusena, jo? 😀

fotkyyy

cernej caj

petrak
    vsak kdyz si kupujes.knizku tak ji ctes treba ickrat vys mohla vybrat nejaky ty lepsejsi napsnay prece…

jinak akvabely maj cvicit ve vame:D

Petrs01

fotkyyy

ty žáby!
    A vůbec, nádhera… jdu na článek.

PetraK

Fifi
    posila jednu dusi na soucasny buši, a ze s ni fakt buší.

😀 😀 😀 promiň, promiň, ale……….aaach boooože to je dementěf! Ten výraz 😀

ale vysvetli a dost jsem se u nej priucila. Teoreticky teda
    já zatím neměla čas si to v klidu pustit, ale jsem zvědavá co se dozvím, není nad to, když se to ukáže!

Velmi zvizuazovala.

😀 víď? od tetkon se dycinky před placením s bankovkou na rozloučenou řádně pomazlim a pak ji pošlu do světa….. a pak se ozve houkačka, přijede osobně sám docent Chocholoušek a pomašíruju na teplá-studená a do klece 😀

Mirku chapu, ze si to hlida fest,
    Naprosto. Od tý doby co se nám s kolegyní ztratilo pět litránků a ani jedna jsem si to tehdy nepřekontrolovaly, takže jsme nevěděly, kde se stala chyba, takže jsme si šábly na půl, tak od tý doby každou bankovku – i když ji dostávámám já, nemusím ji dávat, tak pokaždý ji “prolistuju” jestli nejsou třeba dvě.

po pravde nechapu lidi, ktery pokladni na chybu neupozorni

taky ne, zrovna před časem jsem se nad tím pozastavovala, páč mi přijde naprosto normální a slušný na to upozornit pokladní, protože je to pak ona, kdo to cáluje.

černej čaj

TY FOTKY JSOU ZAS BOŽÍ! Jdu to rychle aspoň prolítnout

vys mohla vybrat nejaky ty lepsejsi napsnay prece…
    myslíš? Fakt? Je pravda, že knížka je asi zas něco jinýho, než tohle čtení.

nak akvabely maj cvicit ve vame:D
    todle byl zatim trénink a máme malou vanu, tak v létě v bazénku na chalupě 😀 😀

PetraK

Sedim tu u počitadla a vyndavám z tý hroudy fleků, která se ze spaní pinoží a kviká, už asi třetí trn. Kde vona to furt bere?

Fifi

aaach boooože to je dementěf! Ten výraz
    Takovej mam ted ja, vyplnuju po asi sto letech prihlasku na psi vystavu.
    Fuj, trny, chudina Talina, dobre, ze nema v hnate nic seknutyho. Edit – No a kde by to brala, asi v trni? 🙂 Ja jsem likvidovala nalety ostruzin v sobotu a jsem zdrasana hur nez od cerny nestvury, ktera si s usmiknutyma slahounama navic chtela hrat. V noci si samoze blemcala bebicka, neb na vsechno musi tapat.

• Odpověď byla upravena před 7 měsíci uživatelem  Fifi.

PetraK

Fifi
    prihlasku

eeee fuj formuláře, ale zvládni to a pak taky to vystavování. kdy a kam se chystáš?
    trny
    no jo ale dneska to moc neměla kde nabrat právě. A člověk ji furt mudlá a hladí. asi má nějakej skryté zdroj 😁🐕

řídit v tlapce to měl Šimíček v neděli, chudinek, operace byla veliká.
    du hnípat brou

• Odpověď byla upravena před 7 měsíci uživatelem  PetraK.

cernej caj

fifi
    tak krasopisne vyplnit 😀

PetraK
    jasne, ja bych klidne vydala vyber z jiz napsanyho, dyt by tam nic novyho byt vubec nemuselo, casyo prece lidi co maj povidky a fejetony treba do novin pak maj sbirku a maj to pohromade knizne hezky.

Jinak chudak tali s trnama…

diky holky za pochvalu fotek, priste uz si vemu velkej fotak 🙂 tak treba budou jeste o fousek… odpo musim zpracovat jeste ty koniklece z minulyho tydne…

pekne me skrabe v krku teda, nebo spis jako na jazyku.

Maya

PetraK
    taky myslim vzit jiz ty uverejneny tady nebo na zviretniku, vsak je i tak spousta lidi, kteri to necetli a spousta tech, kteri to cetli, ale chteli by to mit pohromade a doma
    akorat nektery bych mozna trichu pokratila a aby to melo nejakou strukturu i pro lidi, kteri o vas nevi nic, tak aby to nejak navazovalo, jak k vam jednotlivy psici prisli, jak zili a pak odesli a tak
    urcite nejaky kde jsou vycvikovy a vychovny rady nebo i ty lecebny
    a vymyslet nejakej peknej chytlavej nazev

Denny

Morgen, krafalenky,
    já mám dnes malý pátek, páč zítra volno, jedu do Lbc na kardio,
    juknu se na to lino a kámoška chce do DECATHLONU, prý levné a kvalita, tak nefím, nějaké funkční tríčo se hodí vždy.
    Tak provětrám nové botyčkí, už minule se sestřička na EKG smála, že mám každou botu jinou 😀
    Venku jsme byli i s Čipem včera, nicméně jsme zdrhli domů, páč z nebe na nás lili ledovou kroupovou poblífku.
    Pak jsme vyrazily jen s Koníkem, vzala jsem míček, hasky ho nosila zpět, pipinka čikovnááá.
    Dneska se jedeme podívat za paní do psího hotela a taky trochu socializovat https://www.vetrnapaseka.cz/

Čajdo
    fotky haský a ta žába plave znak, tvl?!!!!

Denny

PetraK
    atimco Dennyky pravděpodobně žádnýho Rapla neuvidí, páč Koniky zas bude jezdit pohovkou
    no přesně, blbka bláznivá! Ještě jí to nepřešlo, tak jsem jí chytla a zlobila jí tak že jsem z ní mezi kolenama udělala vánočku a masila jííííííííííí

A koho by tak zajímalo číst , co už někdy vyšlo?
    ale né takhle pěkně pohromadě 😀

cernej caj

denny
    tak si uzij boticky a v decathlonu maj fajn veci treba ty merino trika z tama mam rada a i dalsi veci nejsou za ty penize vubec spatny

maya
    si taky myslim ze nejde o to ze to nekdo cetl necetl ale proste ze by to clovek chtel.mit ucelene doma neho podpori proste proto ze chce

Denny

Fifinooo
    to je ale Růžovýraz! Respeekt!

V neděli jedu s Koníkem do Ústí za jednou holčinou co cvičí pozitivní metodou,
    tak doufám, že bude poslouchat a hlavně si prubneme vláček!

Denny

čajíku já věděla, že budeš vědět ! díky

Mirka D

od včerejška mám v krku sadu fakt ostrejch nožů-nemůžu polykat,nic,odpo jdu k doktorce-doufám,že z toho nebude neschopenka,ale zas nechcu přecházet angínu,jinak na podzim sem si jakousi virozu vyléčil sama,ale to sem byla doma víc dní-i když u mě psychosomatika jak vyšitá
    včera se sečetlo víc věcí-v práci nová kolegyně přesnně půlhodinovou přestávku,což nikdo nemáme a nedodržujem,protože v akční dny pátek/čtvrtek/sobota dopo-když sou fronty až do ….tak holt nemůžem mít každej 30minut přestávku,by nás ty lidi zabily,i tak jsou nas…,když jdem na záchod a posíláme ja do další fronty a tak….
    takže prostě na záchod,rychle do něčeho kousnout a zpět-nebo nás střídají vedoucí,ale včera jsme byly 4 na směně-já,kolegyně,ta nová+vedoucí-to znamená,že kdyby bylo hodně lidí a seděli jsme 4,tak holt pátej na vystřídání není
    no takže holka hce jít pryč,že,prý je asi rozmazlená řekla,tak jsem jí řekla,že je
    ona mi řekla,že člověk si musí v obchodě zvyknout,že nemá soukromí-
    od neděle chci po kamarádce termín narozek na květen-pprotože,když si tam napíšou 3 kolegové volnej víkend,tak 4 nemůže…
    no a v květnu máme skoro všichni po týddnu dovolené,takže 3 lidi v týdnu dov olené-to se tam ten volnej víked,kdy hcu já bude psát dost těžko…
    musí být napsanej co nejdřív,nejlíp včera,nebo tu neděli co to tam daly
    docházku na duben pro změnu nemám-takže stres číáslo 2
    no a večer mě vezla dom kolegyně,řekla,že mě má vozit můj
    Martin v zimě venku seděl na terase a házel míček-tak sem do něk hučela at toho nechá,že je zima-pes uhnanej,od bláta….
    prostě stokrát nic umořilo vola/v mým případě krávu teda:D
    su vzhůru od půl šesté mám 2 dny volna,byla sem chvílu ze psama,kousek k lípě-cvičení trochu
    jo včera sem cvičila,dnes nevím…

PetraK-s tím loučením s penězma si mě dostala,to je super představa,
    ode dneška na to budu myslet:D:D:D
    sporáček se bude bezvadně umývat,líp než pltýnky
    chudák šípková Růženka-Talinka
    jinak teda knížku vydej,protože,já ttřeba čtu knížky xkrát po sobě některé-Herriot,Devátá,Fulghum a tak…
    tak jako knížku bych to měla ráda

Čajda-fotky sou boží,začni vystavovat,to pude:-),myslím,že na výstavu by to fakt bylo

Maya-jo jediná věc co mě baví na zahradě je sekání trávy:-)

cernej caj

MirkaD
    nojo ale zas ono je normalni ze by se xlovek mel v klidu najist a ty pauzy sou ze zakona z nejakyho duvodu a zas asi neji jeji vina ze vas je malo a nedodrzuje se to, v samosce s jednou prodavackou je treba pauza 11-11:30 tak zas ze se nechce nechat uhonit a chce lidsky podminky… pokud je zvykla ze to kit muze, vis jak… pokud si nemusi nutne zvykat na horsi tak to nikdo dobrovolne delat uplne nechce…

Maya

ad ockovani, zmena od pristiho roku
    1. ledna 2020 vstoupí v platnost ustanovení Zákona o veterinární péči, které dávají nová pravidla pro vakcinaci proti vzteklině. Ta se týkají všech psů bez ohledu na plemeno, praktické využití, složené zkoušky a to, zda mají či nemají průkaz původu. Majitelé psů vědí nebo přesněji řečeno by měli vědět, že jsou ze zákona povinni zajistit, aby byli “psi, jakož i lišky a jezevci držení v zajetí, ve stáří od 3 do 6 měsíců platně očkováni proti vzteklině a poté během doby účinnosti předchozí použité očkovací látky přeočkováni, uchovávat doklad o očkování po dobu platnosti očkování a na požádání jej předložit úřednímu veterinárnímu lékaři”. Nový požadavek zákona říká že: “Očkování psa proti vzteklině je platné, pouze pokud pes splňuje podmínky na označení zvířat v zájmovém chovu stanovené v čl. 17 odst. 1 předpisu Evropské unie o veterinárních podmínkách pro neobchodní přesuny zvířat v zájmovém chovu 65 ), s výjimkou psa, který byl označen čitelným tetováním provedeným před 3. červencem 2011. Chovatel, který chová psa, je povinen zajistit, aby identifikační číslo psa bylo zaznamenáno v dokladu o očkování psa. Identifikačním číslem psa se rozumí alfanumerický kód zobrazený transpondérem, který umožňuje zjistit totožnost konkrétního psa”.

cernej caj

maya
    tzn budes muset mit od veterinare papir s cislem cipu/twtovani o ockovani?

Maya

cernejcaj
    to znamena ze vet nebude smet naockovat necipovaneho psa a kdyby ho nahodou naockoval, tak to ockovani bez cipu nebude platny

Prohlížíte 20 příspěvků - 961 z 980 (celkem z 1,014)

Téma ‚Pro PetruK – brezen 2019’ nepřijímá nové odpovědi.