Pro PetruK – brezen 2019

Slovo úvodem Fóra Ostatní Pro PetruK – brezen 2019

Zvolené téma obsahuje celkem 1,013 odpovědí. Do diskuze (8 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel  cernej caj a poslední změna proběhla před 6 měsíci, 3 týdny.

Prohlížíte 20 příspěvků - 41 z 60 (celkem z 1,014)
  • Autor

Denny

čajdo to Skotsko jsem myslela spíš na Petru, jako podle toho samo, jak si
    tu dovču představují, páč zas na druhou stranu dva lidi s autem jsou takovy svobodnější a stejně se asi budou vracet na stejné místo díky ubytku…
    Do Norska na fjordy to je taky dost daleko a lidé tam cestují autí

• Odpověď byla upravena před 7 měsíci, 3 týdny uživatelem  Denny.
    #42848 odpověď

cernej caj

denny
    jasny, ze lidi cqsyo cestuji autem ale myslim, ze pujcivat si z pujcovny na zahranicni cestu je i hrozne drahy a pak taky ne kazdej zvladne ridit treba 15h v kuse i kdyz samo by si obcas odpocal, takova cesta ze 8h ridis, 8 h spis, tak k tomu ze vetsinou neni dovolene nazbyt jeste musis pripocitat min 3 dny navic na tu jizdu… ale tak i xerxovy jezdi autem, nerikam, ze to nejde ale myslim, ze jinak se ti jede vlastnim a jinak kdyz zadny nemas 😀

musim dokoupit arnicu, ja fakt doufam, ze to prestane uz brzo bolet..

#42849 odpověď

Maya

pravda je, ze Norske dela autem vetsina lidi a to az nahoru na Lofoty, protoze to je proste jedinej zpusob, jak na tom priserne drahym zajezdu usetrit
    ale ja bych teda tipovala, ze Skotsko je dal nez Norsko, vzdyt je to jeste pres celou Anglii

#42850 odpověď

Maya

hm, tak trochu dal, z Prahy je Oslo 1400 km a Edingurgh neco pres 1800 km

#42852 odpověď

PetraK

černej čaj
    misto chrpani v letadle rodit zpet

já bych nechtěla rodit ani cestou tam 😀 😀

Dennyky
    jééé proč letadlém, dyk je to “kousek”

😀 no jo von má kapek jiný měřítko. Ono by to cestování autem možná umožnilo i to vzít s sebou psy, ale je to trochu šteka a já bych nerada aby se Brtnik právě vracel z dovolený uřízenej. Řídí dobře, ale nemusí to, nemiluje to vyloženě.

stranu dva lidi s autem jsou takovy svobodnější a
    auto má zajištěný tím, že by ho tam objednal v Badgetu, takže tohle by bylo dobrý, blbý je to letadlo a psejci.

Tak já nebohá nevim co budu dělat 😀

Maya
    Edingurgh neco pres 1800 km
    no práávě. A i kdyby se ta cesta tam a zpět udělala jako součást dovči , se zastávkama a ubytkem reguléerním – tak furt je to o tom že porád řídí a neodpočine si a já tohle po něm prostě nemůžu chtít.

sem f páásti

#42853 odpověď

cernej caj

maya
    tak hlavne hodne lidi tam.leti letadlem a auto si pujcuje az tam… ale pujcit si auto za treba 2 litry pujcovnyho den aby 10 dni stalo a cekalo az dojdem trek je fakt trochu nelogicky a k tomu +3 dny dovolene nq cestu kterpu letadlem sfouknes v tech 10ti dnech…

ale kazda formq cestovani ma.svoje kouzlo a svoje stoupence a vyznavace, mut hromadu dovolene a sponzora, radsi jedu a vidim.i neco cestou pac nenavidim letadla

#42854 odpověď

cernej caj

petrak
    a predpokladam.ty nechces jet bez psu ale.zaroven mas dilema co brtnik a jeho rodidla jo 😀

to chapu, to je blby dilema, ono to proste veme dost energie a clovek aby 2 dnt rudil dom a pak rano hura do lrace..n

#42855 odpověď

Denny

ze pujcivat si z pujcovny na zahranicni cestu je i hrozne drahy a pak taky ne kazdej zvladne
    tak Brtníci auto mají ne? No nic nebudu to rozebírat, chápu někoho to hodně unavuje, někdo to dá v pohodě…
    Takže PetraK budeš muset prubnout nějaký kratší let třeba do Bratislavy 😀

#42857 odpověď

Denny

co brtnik a jeho rodidla
    TVLLLLL TOS TOMU ZAS DALA :-DDDDDDDDD

#42858 odpověď

cernej caj

denny
    tak ja o tom mluvim obecne, jako i duvody, proc to lidi nedelaj a neberou jako automatickou a prvni moznost

nj tak uz sem si nabehla tim preklepem kdyby me esuska neupozornila 😀 tak to ma za to 😀

#42859 odpověď

PetraK

Dennyky

Takže PetraK budeš muset prubnout nějaký kratší let třeba do Bratislavy

přes bratislavu vedl ten let do Popradu, kterej mi tehdy dal dost do těla právě, timdle směrem už neletim 😀

černej čaj
    .ty nechces jet bez psu ale.zaroven mas dilema co brtnik a jeho rodidla jo
    no právě mám tady tři zádrhele

dva čokle
    můj strach z lítání
    a to, že nechci, aby Brtnik přišel o rodidla 😀 😀

tak co fčil, že jo.

#42860 odpověď

cernej caj

a brtnik se nabidl ze by i ridil nebo ze byste dali.nekam psy?

#42861 odpověď

Maya

hele jakoze psi s sebou bych neresila bo ted v breznu bude brexit, Anglie uz nebude v EU, takze buhvi jak to s coklama bude a podle me nez se to nejak stopro cely usadi, bude par let trvat
    cokli – psy bych proste resila bud ke znamejm nebo do hotelu
    co takhle nabidnout nejakemu znamemu, kterymu verite, pobyt na vasi chalupe s coklama zdarma? Co ta vase sousedka, nedala by si rict na takovou dovcu?
    strach z letadel – vsak odbornici si poradej https://flyipilot.cz/prekonejte-svuj-strach-z-letani/
    a tim je vyreseno ze Brtnik neprijde o rodidla, protoze si v klidu odletite, no a pak priletet uz holt budete muset 😀

#42862 odpověď

Denny

Ach sooo, tys měla v letadle strach nebo jiný problém? Poruchu asik né co, to bys tadyk už asi nepsala…

já čučím do slovenského katastru nemovitostí, mamka mi poslala všechny podklady, ale neobjevuje se mi tam mapa, prý potřeba nějaký jiný prohlížeč na mapy, eeee no v práci nic instalovat nebudu, je to nějaká orná půda 6000m čtverečních…chtěla by to prodat, njn ale jak se jako dá takhle prodat pozemek na aukru asi né což? 😀

Maya
    hlásám, že přišla zásilka, moc děkukuju do knížek mrknu a pošlu zpět a tu ptákárnu na chlupy prubnu je to teda takový příjemný do ruky 😀
    /to je taky věta, čék nezasvěcený by se asik divil/

#42863 odpověď

Denny

Maya nápad s čoklama jsem měla stejnej já bych na tý jejich chalupě klíďo byla 😀 JE TAM KJÁÁÁSNĚ

#42864 odpověď

cernej caj

no tak.hlavne.s brexitek.drzte palce pac uz v tom.je na hlavu kolem 8t…

#42865 odpověď

Maya

Denny
    jezis knizky si nech, ja uz je nepotrebuju a nebo je kdyz tak posli zas k nekomu se stendem dal
    jo to jsou si taky rikala ze ty houbicky jsou jak ty antistresovy mackaci figurky 😀
    pole jsme taky prodavali, nejslepsi je nabidnout nejblizsimu druzsvu, ktery ma pole kolem, nebo nejak firme, ktera ma pozemky kolem
    nam obcas teda chodej i nabidky na odkud, tak jestli neco takoveho mate, tak tam
    jako posledni moznost inzerce v mistnim platku nejakem a nebo mistni realitka
    nevim jak na Slovensku, ale u nas se za pole moc nedava, tudiz je v podstate jedno komu to oprodas, jen kdyz to kupuje nekdo, kdo je jinak mimo, jsou to spekulanti a riskujes ze budou mazanejsi nez ty
    u nas teda nebejva problem s tim druzstvem, jim je jedno jestli maj o par hektaru vic nebo min a spis jsou radi, kdyz to koupi nez kdyz si to musi pronajimat

#42866 odpověď

Maya

cernejcaj
    tak brexit pro turisti zatim zadna zmena asi moc nebude, snad jen krome toho, ze uz znalci doporucujou necestovat pak na obcanku, ale s pasem
    ale psi, to je jina a stejne jako v podstate ze dne na den Britanie zrusila karantenu, tak klidne ji muze ze dne na den zavest nebo se sprajcne EU a nepovoli zpetny navrat, jako casem se to asi usadi, ale ted nejakou dobu bych to se psama proste neriskovala

#42868 odpověď

cernej caj

pasy mame bojime se vizove povinnosti a ze to nestiihnem.xaridit

#42871 odpověď

Fifi

Rrrumstajn,
    Esusova, uzasnej vikend jsi mela. 🙂 VeleGratuluju ke Skotsku, nemam slov, jak to Brtnik vymyslel a zrealizoval. Nikam nespechate, tak si to nechate projit hlavou a neco vymyslite, co se psama ci s transportem. Blby, ze se bojis litat, ale chapu, ze se spatnou zkusenosti se cloveku do letadla uz nechce. Mozna se nadopovat lexaurinem abys to zvladnula (my leteli Praha – Edinburgh, je to jen neco pres dve hodinky letu). Ridit takovou dalku by bylo fakt asi spis za trest + pak po Anglii vlevo taky nic moc, navic jejich silnicky jsou o dost uzsi, nez nac jsme zvykli. Nasla jsem peknej clanek o vsech typech dopravy do Skotska, treba vam to pomuze v budoucim rozhodovani. Ja jela kdysi do Londyna busem a je to dost des. To uz radsi treba ty vlaky. Co se psu tyka, jsou tam vsude hodne dog-friendly, ale shanej zase ubytko s 2 psama. Na nektery pamatky se psama nesmis, turisticky stezky vedou pres ty jejich ohrady, kde mas spesl prulez, taky nekdy o zabiti. To by psum bylo asi lip doma, na chaloupce, jak tu nekdo vyse psal. No nic, vymyslite to a uvidite, kazdopadne uz ted drzim palce, at si to jednou baaajecne uzijete!!!
    Jo a bavily sme se o tyhle knizce pro deti, ktera je jednoduse dokonala (z myho uhlu pohledu).

Prohlížíte 20 příspěvků - 41 z 60 (celkem z 1,014)
Odpověď na: Pro PetruK – brezen 2019

You can use BBCodes to format your content.
Your account can't use Advanced BBCodes, they will be stripped before saving.

Osobní informace: