Pro PetruK – brezen 2019

Fóra Ostatní Pro PetruK – brezen 2019

Prohlížíte 20 příspěvků - 381 z 400 (celkem z 400)
  • Autor
    Fifi

Maya
    Ja jsem jasna 5.
    Chudak Lokis, kdo by odolal kocicimu wc? A bejt ve vichrici (vim ze v boude bezpecny, ale i tak, jsem utlocitna) vyhozen ven, dabl chudaky – Troldak tu ted chodi a bezradne piska, vadi mu, jak se poryvy opiraj do baraku. Pritom venku si je schopnej hrat a skotacit, ovsem ja ne, aby me neco neflaklo po kebuli. Ted je to docela velkej srumec a jestli bude jeste vic ficet, tak se nevyspime vubec. Jsem rada, ze jsem odpolko pritloukla po vcerejsi vichricce uvolnenej podhled od krovu, ten by ted dozajista ulitnul dodaleka. Teda tukam, at neuleti nic, zadna stresni taska, zadny krovy, nikomu a nikde. Fuuuj, at prestane ficet!

cernej caj

dpufam, ze ste neodlitly, na carodejnice je jeste brzo 😀

v noci me ten silenej randal dost budil, narozdil od psa 😀
    takze v noci teplota, nevyspani, su uplne prevalcovana, docela bych nesla.do prace kdybych nemusela ale dovoleny malo 🙁

mirkad
    tak super, ze ste to.stihli pred destem 🙂

cernej caj

ja su taky 8.

Denny

Morgen,
    ták jsme přežili, nám kolem 21:30 vypli proud, takže bylo všechno slyšet x krát tolik. Vzbudila jsem se kolem půl 2 a už to bylo okej.
    Vedle mexický řezali večer nějaké popadané stromy a za bytovkou vedle naší bytovky prý začali řezat kolem půl 3 až do rána.
    V práci nám to vyvrátilo vokno ve světlíku a tím pádem mají kluci v nástrojárně nějaký problém se strojem.
    V sobotu jsme oslavovali u Pepy na zahradě v chatce jeho narozky, takže byla grilovačka, jednohubky, věnečký, já pekla linecký koláč.
    Měl tam dceru a ta má štěně dlouhosrstého jezevčíčka, pomoooct, vypadá jak veverka, ale kjásnej 🙂 dopoledne běhal po poli a koníky ho naháněla, byla hodně opatrná.
    Po bytě pořád sbírám žuby 🙂 naposled v pátek stoličku.

čajdo teplota? Chjo to máš z toho spaní venku, zlobítko!

Fifi chudáček Trolďas…snad jste to do rána přežili.

Dnes je to 8 měsíců co Bukáček není..chjo 🙁

Denny

Modelka se zajicem 🙂

Attachments:
    cernej caj

denny
    nam to v praci urvalo spodni cast venkovnich zaluzek… z druhyho patra se valely segmenty nanparkovisti 😀

aby ji nejqky zubiskaaa jeste zbyly 😀

cernej caj

jak sme se bavili o mailech o vikendu… sef rikal ze vzdy daval prescasy mailem a ze v patek pozde vecer mu napsala zenska.mail.na firemni mail ze ma podklady pripravit na sdilenej firemni disk do nedele a v nedeli ze se to zpracuje a on si to precet dneska ze jo 😀 nastesti nemam zadnej prescas 😀

Denny

čajdo
    noo vona jich má dost, klubou se ty dospělácký 😀
    jinak teda v textu s X jsem taky 8 😀

Jo a skrečovala jsem sraz v subotu, tak nějak si říkám,
    že Koníky ještě nejela vlakem a tohle je docela dlouhá cesta, kdyby jel nějaký
    prudič štiplístek a musela by mít na hubě po celou dobu košík, to by byl záhul, takže se s ní projedu kousek aby si zvykla, navíc to počasí je ještě pořád takový všelijaký, takže se omluvuju, ikdyž ehm myslím, že jsem to vymyslela já a teď hlásím, že nepojedu.

Maya

Fifi
    doted odolaval kocicimu wc a nebo si to alespon myslim
    kdyz se necha tak blbe pristihnout, tak to ma 😀
    ale on se nastesti vetru neboji, navic u nas v doliku to neni zas az tak hrozny, spis to jako huci z dalky z kopcu
    prezil to no 😀
    cernejcaj
    nejak uz ti to prespavani venku nedela dobre, kdyz to takhle kazdou chvili omarodis

PetraK

RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    MMŠTÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁJN !!!

Gůtn tág majne líbe Kindr.

Máme pindělí a máme ziminkůůů, u nás dneska ráno sněžálo. víkend byl opět velmi nedostačující, chtělo by to ešče asi tak šest dní k tomu 😀

Jak jste na tom s vichřicí? Fšicí v pařátku a pod proudem? Nikomu nespadnul na hlavu strom? Ani knedlik- Dennyky?

Edit- aha koukám, že u Dennyky nelítaly jen knedliky!

Dennyky

Modelka se zajicem

😀 😀 ty vole vona se tváří jak intelektuálka 😀 Intelektuálka hovniválka : D

Dnes je to 8 měsíců co Bukáček není..chjo
    koukám, na duši a ………. ať tě dneska Modelka pořádně pohlodá, ať máš jiný bolesti.

Maya

já si myslím, že ty bordery se

to zní logicky a dobře. A teď teda ale – když vezmu Taliprda, tak si vezmi že prostě ale pracovat se na druhou stranu s takovým psem moc nedá. Se celou dobu nesnažim o nic jinýho :D. POdle mě v tom hraje velkou roli fakt i ten vytaženej drive. Zbytečně moc vysoko vytaženej, je to kontraproduktivní. Myslím si, že to ti původní psi – ať už bordera, nebo třeba ohař, kdysi takhle prostě neměl, že takhle vymagořený prostě nebyli.

černej čaj
    bude to bojovka nevzbudit se az v hodonine
    tak co, jak bylo v hodoníně? 😀 😀 , nebo jsi zvládla vystoupit?

akze zabita cela volna sobota s prakticky nulovym vysledkem
    ježiš, to mě hrozně mrzí čajdo!!!! fakt 🙁 , jsi moc hodná, díkuju.

v malym tele silena spousta nevybitelny energie

tak se kniga nenudí co? 🙂
    no až jí zapřáne, tak to bude systém start-cíl 😀

Spani super, byla krasne jasna obloha, takze to byla bomba, neprselo nakonec a uz sme meli prvni posly jara dokonce

vyšlo vám to dobře teda koukám, vichr nebyl??? U nás už tou dobou jo. Kráásnový kytičky, já mám zatím jen ten usmolenej jeden podběl, z minulýho týdne, ale tenhle víkend mu tam přibyli kamarádi, už jich je tam pět! 😀

v noci me ten silenej randal dost budil, narozdil od psa
    mě taky, jsem jak když mě přejedou pásákem

Mirka D.
    no tak Martin byl TŘI SOBOTY PO SOBĚ DOMA!!!!
    ZÁZRAK ZÁZRAKŮ

no nekecej! Fakt? že by šel krapítek do sebe?

Maya
    X
    já sem………. sedmička??? já?? 😀 😀 😀 aha ne, počkat, blbnu… špatně jsem koukala , jsem osmička

ještžě si pomlaskával, fuuuj
    to je prasáátko Lokiňátko 😀

Denny

Maya ééé by si Lokínek notoval s Koníkem, vona by se v tom vyválela a von by to pak sežral, úžasné duo 😀

Intelektuálka hovniválka
    no to bude krasavice inteligentní 😀
    Včera zasejc řádila do 21té hodiny.

U nás taky posníhává…už aby se to počasí trochen ustálilo, jako esli má bejt zima, tak ať je a né chvíli funí, sněží prší, pak zas slůňo, bééééééééé

Maya

Denny
    ano Lokinek se vali zasadne jen po broucich, takze takova spoluprace by byla mozna 😀
    pocasi je o mesic napred, takze je dubnovy
    ted pisou ze ma po ranu zasejc mrznout a vetry furt, jako tyhle klimaticky zmeny me fakt nebavej
    poslouchala jsem o vikendu podcasty vedeckeho magazinu z Radiozurnalo a dozvedela jsem se, ze mozek rychlejc starne pitim mlika, mliko nepiju, proto jsem porad tak mlada 😀

cernej caj

h nas nastesti nesnezi 😀

petrak
    ja to nemyslela aby te to nejak stvalo, stve to me, ze en system.je totalne navzajem.nekompatibilni ackoli by to vlastne melo fungovat jak hromada fungujicich zasuvnych modelu do jedne kostry, v realu to tak proste vubec neni a stvalo me to z hlediska ze to prece musi nejak fungovat… a taky bych brala kdyby to cely nefungoalo to.stary tak OK ale aspon adresy mohly zustat ze bych je pridala.rucne… takhle spoyste lidem.prestaly chodit clanky a nebudou vedet ze to je proto, ze je esuska nwpridava ale chyba techniky…

denny
    jo no to chce fakt zvykat na kosicek i jezdeni, ferinka v pul roce byla starej mazak uz na vlaky budy i kosik, ty to skoro nepotrebujes tak je jasny, ze kojiky v tom nema moc praxi ale kdyz kazdej vikend vyrazis vlackem kus na prochajdu a zpatky tak to za chvili bude leharo:)

PetraK

Maya
    e mozek rychlejc starne pitim mlika, mliko nepiju, proto jsem porad tak mlada 😀

no a původně furž že chlast, prdlajs, mlíko za to může 😀 Taky ho nepiju skorem. ale je pravda, že když jsem závodně běhala, tak to byl klidně litránek denně.

Černej čaj

já vím, žes to nemyslela, aby mě to štvalo a že to je o tom, že to štve člověka samotnýho,páč vlastně marná práce, ale……….. já mým dycinky černý svědomí, že černej čaj se s tim musí prdlat 🙂 . takže prostě moc díkuju.

Dennyky + Maya

se tady domlouvá svarba? mezi Hovniválem a Hovnožroutem? To už to budou mít jejich děti úplně vchovaný tydle vlohy?? Noooo, to by bylo výborný 😀 :D:D
    Určo by to nový majitelé vyhodnotili jako vítanej povahovej rys 😀

jo a včera sem zažila značnej pocit frustrace – asi něco podobnýho jako je Talivenčení 😀
    Sem si šla umlýt maso. Na mlýnku po mámě. Už jsem na tom mlela a dobrý. Včera ne, včera ne-dóbry, ať jsem to sestavovala jak sem chtěla, tak ta mrcha nemlela, nebo max. mlela ale nevydávala, takže to bylo o tom, že to nevycházelo ven v těch housenkách, ale v útrobách se vytvořila pasta. Fakt hrozilo, že to roztřískám na cimprcampr. Takže včerejší večer se nesl v duchu slabikáře Ema má mísu, ema mele maso, ema roztřískala mísu, ema rotřískala i maso i stůl, jen ten mlejnek ne, páč ten je odolnej. Svině jedna 😀

cernej caj

petrak
    melas to maso radsi nechat na lince bez dozoru a vztekala by ses min 😀

ja teda mliko piju a i jim hodne nlecnych vyrobku tak ja mam asi starej mozek 😀

Maya

PetraK
    ano, my upevnime ty zadouci vlohy, protoze takovy psa pak nemusis krmit ani cesat, z kazde vychazky se vrati uz najedenej s upravenyma chlupama, svetova rarita a jedno stene uz mas zamluveny nebo radsi rovnou dve 😀 my te mame radi 😀
    cernejcaj
    mlecny vyrobky nevadej, vadi mliko s laktozou v dospelym veku neb laktoza se stepi na nejaky xxx a galaktozu, kterazto je tou pricinou, je to nejaka latka, ktery dodava energii rostoucimu organismu a teda i mozku
    pokud ji konzumuje dospelej, naspeeduje to mozek a takto pravidelne pretaceny mozek chatra
    prej se ta latka pouziva v laboratorich kdyz potrebujeou rychle zchatrat mozek nejakejch mysi na pokusy
    mozna bezpecny jdou dve deci denne, ale lepsi nic, tedy mliko bez laktozy
    ti kdo maji nesnasenslivost na laktozu jsou za vodou 😀
    a pak jsem si vyslechla jeste jednu prednasku o vit D a nevim, co by mi rekla doktorka, kdybych ji rekla, ze brat to na kosti je podle nejnovejsich vyzkumu na prt 😀

Denny

Nooo ano to by byla úžasná štěňátka :-DDDD

Tak já občas mlíko piju, ale mozek nemám, takže mi uškodit nemůže 😀

Nevím jestli jsem psala, minulý týden jsem tahala koníkojc klíště za uchem.

Denny

Jinak Koníky a kong, tvl to je kapitola o sobě..
    Nejdřív u toho leží, drží ho packama a blemcá, blemcá, pičkůtky, grancle, cokoliv. A když toho má dost tak na něj začne skákat jak magor, prostě když mi ty kokína nevydáš, tak tě rozdupu hajzle jedén!!!!

Pak má tuhle lahev
    https://dogsdream.cz/hracky/173-kouzelna-lahev-hunter-snack.html
    nooo to taky, když to nejde, vemu do huby ten provázek a třískám s lahví vo zem, vo sedačku, vo stůl vo Denyky hlava nehlava…

Aneb jak říká Francesko : Když něco nejde silou, musí to jít větší silou 🙂

cernej caj

denny
    to musi bejt pohled na koniky 😀

maya
    vypiju v praci tak decku do kafe… max… a obcas shake v lete s muzem… budu hlpupaaaa 😀

Denny

čajdo to mi povídej, obča si říkám kde se TO vypíná 😀

Našla jsem tuhle značku, neznáte někdo? Kalhoty vypadjí gut,
    hlavně s vyšším pasem
    https://www.kukadloo.cz/www-kukadloo-cz/eshop/21-1-DAMSKE-A-PANSKE/34-2-Damske-kalhoty

Prohlížíte 20 příspěvků - 381 z 400 (celkem z 400)

Téma ‚Pro PetruK – brezen 2019’ nepřijímá nové odpovědi.