Pro PetruK – brezen 2019

Slovo úvodem Fóra Ostatní Pro PetruK – brezen 2019

Zvolené téma obsahuje celkem 1,013 odpovědí. Do diskuze (8 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel  cernej caj a poslední změna proběhla před 5 měsíci, 3 týdny.

Prohlížíte 20 příspěvků - 21 z 40 (celkem z 1,014)
  • Autor

cernej caj

Fifi
    kdyby kachna nechtrla, vzala bych ji neterim kdyztak, pokud se ji teda nejak chces zbavit a poslat dal…

Maya
    jako pekny no:D ale stara nokia asi s vydrzi a odolnosti poslouzi lip a su teda zvedava jak se na tom treba pise, si predstav teledon eikosti dotykove klavesnice 😀 😀 ale je zajimavy co cinani nemaj, to zas jo

dneska se mi dobre spalo celkem, nez.prisel.ve 4 muz a chrapal tak, ze sem.uz oka nezamhourila:D

#42800 odpověď

Denny

Krásné úterní,
    tvl Denyky je nějak na zvracení od včerejšího večera, nevím, nevím kdo na mě zas uvrhl nějakou kletbu nebo sooo.
    Nicméně odpoledne jsem vzala koníky na krásnou prochajdu po lesních cestách, kde byl občas ještě sníh, myslím že se vyřádila, skákala po sněhu jak prdlouš a klouzala se z kopečka dolů. Samozřejmě je ještě prďolka takže se moc nevzdaluje, nicméně občas jsem jí přivolávala “jen tak” abych to nezmrvila jak s Bukáčkem, že když jsem ho přivolávala tak vždy věděl že se kolem něco děje a čekoval okolí. A bylo krásně, že se čéku chtělo skládat básně, ALE jsem sice střevo dostatečné to jó, ale né básnické.:-)

#42801 odpověď

Denny

Mirko jo já mám jen leva, nicéně kamarádka která to všechno zorganizovala maluje (olejem) a ta má ode dneška výstavu, tak nás prosila, jestli bychom tam obrazy ještě 14 dní nechali, že budou vystaveny na její výstavě.
    Maya,Fifi
    holky nééé já jsem fakt na tohle antitalent ale když vám to takhle hezky někdo vysvětlí opravdu krok po kroku, že jako oksicht na 4 díly, kde mají být zhruba oči, kde začíná pusa, kde končí nos, že oko je vlastně koule, lví hlava vlastně srdíčko, prostě po těch pár tazích to fakt docela jde, nicméně když čék na začátku udělá to že má třá delší hubu a tak, tak samo vypadá i obraz jinak a pak to nějak moc ehm “neštimuje” sama nic nenakreslím, to je jasný.
    Možná se přihlásím i na víkend koncem října, uvidzíme.

#42805 odpověď

PetraK

RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    MMŠTÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁJN !!!

Gůtn tág majne líbe Kindr.

Tak jsem tu, ale jsem úplně vyřízená. Jako ta žádost. Ponejvíce tedy emotivně vyřízená, což mě krapítek paralyzuje 🙂
    Dostala jsem úplně šécky knížky od pana Hartla !! Ne jednu, ale šécky mi koupili kolezi moji milí. A lahvoňu spešl prosecca nějakou. S takovouhle ten další suchej měsíc půjde špatně teda 😀

Dennyky-seš fakt Monét krom toho, žes kretýno teda 😀 😀 😀 . Ale je to nádherný, musela sis to děsně užít, když jsi viděla, že ti to jde a moc dobře ti to jde!!!! Budete mít v říjnu opáčko? To se určo přihlaš. Zvlášť, když jsi tetkon slavná a vystavovaná, by bylo škoda v tom nepostoupit dál.

Dobře děláš, že Koniky takhle pěkně učíš přivoláníčko, páč přivoláníčko kdo má, má fšécko.

A bluješ, nebožátko, nebo to ustojíš?

černej čaj

tak japa se ti tančilo ? jsi celá, nebo jsi celá sedřená a dobitá 😀

Esuska asi je jeste paf z oslavicky

přesně tak, seš vjédma

Maya, Fifi – o jaký knize to poráde mluvíte?

Maya
    škoda fuseklí, ale tak neobjednáš si je příště?

nazoru, ze v tomto veku jsou oslavy uz cernej humor

no ale černej humor je taky humor 😀 😀
    je to jen věk, není to nic zásadního 😀 čas mě prostě v tomhle smyslu nebere. Bere mě v tom, že potřebuju volnýho času spoustu, ale jestli je pátek, nebo dvanáct hodin, nebo je mi o rok víc, to mě netankuje. Proč si svazovat ruce.

Fifi
    Esuska nikde? Este zpracovava dojmy z vikendu nebo dospava vopici?
    tak nějak dohromady 😀 a taky se hlavně slavilo v práci, tak jsem nebyla na příjmu

Cernej humor bylo zkusit v trafice koupit prani ke 100. a vyssim narozkam pro babi…

a povedlo se? Já dostatala nádherný černý mašle a Peťa říkala, že taky měla problém. Možná kdyby k tomu chtěla nápis spi sladce, že by se na ní tak divně nedívali 😀

Mirka
    dnes teda v práci mega zima
    chtělo by to, aby někdo napsal k vám na prodejnu emila, tak jako jsem to udělala já u nás, páč mi bylo neskutečně těch prodavaček líto, a napsala jsem, že tam maj tak hroznou zimu, že se nedá podřádně nakupovat, a navíc tam ruší řvoucí rádio. Se omluvili, ztišili to a hlavně zatopili.
    Přežijte háráníčko, na nás to teprve čeká.

#42806 odpověď

cernej caj

petrak
    az dneska jdu, nestiham dnes nicehoz

#42807 odpověď

Denny

PetraK
    seš fakt Monét krom toho, žes kretýno ted
    Kuju moc si toho vážím, že se vám líbí…
    njn fšak von žádnej umělec není úplně “kompletní” nebo? 😀
    Hele on byl fakt skvělej, koupila jsem si tu knígu vod něj tak mi do ní psal věnování a já na to jó napiš a taky mi tam nakreslil toho lve a já nakreslil 😀
    Teď ho na FB někdo naprášil skrz nevhodný obsah páč Gladiátor drží v ruce ufiklou hlavu…
    No nechňápu, vždyť je to umění, navíc nás dnes a denně masírují v tv a všude vraždama a vůbec
    (navíc ta hlava je jeho bráchy říkal :-D)

Attachments:
    #42809 odpověď

PetraK

Dennyky

můžeš prosím Tě na ten Fakbůk napsat tomu moudrýmu člověku, že by bylo záhodno aby teda už někdo taky naprášil všechny ty co namalovali / y nebohýho Ježíše přitlučenýho na kříži? že za ty staletí jich bude mít dostatek, aby si uvolnil napětí,který v něm ten OBRAZ!! vyvolal.

Bože to je idiot. Je to nádherně namalovaný a brácha má hezkou hlavu! To tam taky napiš.
    děkuji předem zadem i bokem 😀 😀

sem se vytočila teda 😀

#42810 odpověď

PetraK

černej čaj
    az dneska jdu,

aha, tak příjemný mučení!!

nestiham dnes nicehoz
    máš taky oslavu? 😀 😀 a stihneš apsoň to tancevání?

#42815 odpověď

cernej caj

petrak
    to je ffakt s tik jezisem:D

kolegove sou supr, ze yi dali komplet knihoteku co mas rada 🙂

joo to bych mela.stihnout a s kamoskou pak pokec jeste 🙂

#42816 odpověď

PetraK

Černej čaj
    to je ffakt s tik jezisem:D

no bať, celý staletí v malířství, v sochařství, lidovým umění – tam všude ho chudáka trápěj, podél cest visí přimlácenej za ty ruce a nohy s propíchaným hrudníkem, jak prométeus na skále ……….. a nikomu to nevadí. To je přece taky hrůza. Obrazy jsou plný násilí a nikdy to nikomu nevadilo. O filmech nemluvím. Takže co se onen dotyčný či ona dotyčná zrovna u kresby takhle zalamauje.

jo , z knížek mám taky radost, už se na ně těším moc.

to tancování si pořádně užij, ale … opatrně, opatrně

• Odpověď byla upravena před 6 měsíci, 3 týdny uživatelem  PetraK.
    #42818 odpověď

cernej caj

petrak
    nj poboliva me nozka lehounce… ale tak rozcvicku budu flakat a pak si budu davat pozor…

a cos jeeeeste dostala peknyho?

#42819 odpověď

Maya

Denny
    ale tak fb a jejich mazaci politika je debilni a kdyz se k tomu sejdou debilni lidi, kterym vadi nakreslenej obrazek, to clovek nic nenadela
    ale tak predpokladam ze jemu to muze bejt jedno, maluje fakt moc hezky

#42820 odpověď

PetraK

černej čaj
    já nevím o čem je v případe poldéncu rozcvička, ale tu bych právě asi nepodceňovala? je nejspíš na zahřátí a protažení svalů? Hele nechci to, jako dělat chytrou, taky to nemám ráda 😀 ale, není ještě brzo? Páč tady u toho sportu jsou ty haxny kolikrát podle mě extrémně namáhaný, když se jima na tý tyči držíš…. aby sis to skotsko neodrovnala. Já bych na sebe v tomhle případku byla vysoce ofafrná, jak psala Fifi.Nechci ti kazit radost, nebo kázat, vůbec, ale… S. K. O. T. S. K. O. není 3x do měsíce.

a cos jeeeeste dostala peknyho?

v práci? ještě jsem dostala krásnou růži, pralinky, to prosecco a dvě moc prima přání a fajn oslavu s kolegama.
    No a na naší oslavičce – je to fšécko vyfocený -místy teda blbě 😀 u článku
    Bylo toho mnoho.

#42827 odpověď

PetraK

Maya
    ale tak predpokladam ze jemu to muze bejt jedno, maluje fakt moc hezky

jemu asi jo, páč předpokládám, že když někdo něco takhle umí, tak bude nad věcí, ale ty jo víš co to je za dementní logiku toho člověka co to udělal?? To je jako když kdysi na Zvířetník – kterej v tý době byl hodně, hodně ale hodně moc psí, psala protipsí komentáře nějaká přemoudřelá pipina. A navážela se tam do těch lidí. Uďálo to ve mě trošičku tsunami a tak jsme si trochu popovídaly na téma nesmyslná logika toho,proč člověk kterej nenávidí psy, leze někam, kde je převážně psí sešlost, pohoda klídek a nikdo nikoho neprudí. Trošku jí to trvalo, pak to vzdala s nezapomenutelným výkřikem do tmy PetroK polibte si svou umanutou p…l 😀 😀 , protože se mi to podařilo celý postavit tak, že jsme se bavili na její účet. Ráda jsem jí vyhověla 😀 hlavně, že vysmahla.
    Tohle je taky nějakej chytrej a otravnej jedinec 😀

#42837 odpověď

cernej caj

petrak
    ahaa ja clanek jeste nedtihla dneska

no ale tak nemusim nutne skakat panaka, muxu se zahrat treba jen behem na miste a tak, jinak ten kotnik tolik namahanej neni, spis ruce, zada…

#42839 odpověď

PetraK

černej čaj

aha no tak panáka fakt rozhodně ne-e. pokud by to nebyl panák tekutý a ten se zase do rozcvičky nehodí 😀 . Tak pokud je to takhle, tak máš povolení ke smýkání se po tyči 😀

a clanek jeste nedtihla dneska

aha, hoodně toho bylo, knížky od sokola /o vlcích a jedna spešl/ ramštajní věcičky, moc ramštajních věciček – přívěšek na krk, na kabelku, kabelka, suknička, mikinka černý a OBRÁZKY obrázky všech mých ohařů, který mi Peťa namalovala, a čtyřlístek a spousta krásných a upřímných přáníček a… SKOTSKO 🙂

#42840 odpověď

Maya

PetraK
    muzete jet s cajem, ta uz ma vsechno vykoumany a jeste by to bylo levny 😀

#42842 odpověď

PetraK

muzete jet s cajem, ta uz ma vsechno vykoumany a jeste by to bylo levny

😀 😀

no joo, když ale my nejsme stanovací, natož v podmínkách Skotských. Nemyslím, že bychom byli dobrý parťáci na tyhle výlety.

• Odpověď byla upravena před 6 měsíci, 3 týdny uživatelem  PetraK.
    #42844 odpověď

Denny

Njn fejsbúk, tak jasný jemu to je jedno jde jen o to, že hodně lidí jeho práci sleduje, jelikož téměř každý víkend má workshopy.

PetraK
    jsem to říkala Franceskovi, o Skotsku a von, jééé proč letadlém, dyk je to “kousek” no von má jako řidič z povolání trochen jiný měřítka než my…
    Třeba jezdíval to Porto to je přes 2500km 🙂 a když se zeptám mohli bychom jet na slovač? Jasný dyk to kousek 😀

#42845 odpověď

cernej caj

denny
    tak hlavne letadlo a vlak cca 6h cesty autem z brna spis spon 24h cesty s tim, ze nemame nikdo auto, kde to tam.nechas tyden stat a pak.misto chrpani v letadle rodit zpet…

petrak
    tos musela.byt silen3 hodnaaaa!ale.sem.teda mysl3la, ze vy zahrajici ne3 kvuli psum?

Prohlížíte 20 příspěvků - 21 z 40 (celkem z 1,014)
Odpověď na: Pro PetruK – brezen 2019

You can use BBCodes to format your content.
Your account can't use Advanced BBCodes, they will be stripped before saving.

Osobní informace: