Pro PetruK – brezen 2019

Fóra Ostatní Pro PetruK – brezen 2019

Prohlížíte 20 příspěvků - 341 z 360 (celkem z 400)
  • Autor
    cernej caj

petrak
    taky me zajimaj ty metody mozkovy 😀

Maya

Denny
    ale nekazila neb nominaci na Crufts si musis vybehat na jinejch vystavach, tak bys uz mela obr zkusenosti 🙂

Denny

Maya
    jasný já to myslím všeobecně, já bych s pipí chtěla i na výstavu ale jestli jí někdo bude vystavovat tak to rozhodně nebudu JÁ 🙂

Maya

pros se v Kodani jezdi hodne na kole, fakt to neni kvuli ekologii a tipuju, ze podobnej duvod bude i jinde
    https://finmag.penize.cz/kaleidoskop/403556-pet-duvodu-proc-si-v-kodani-vazim-prazske-mhd?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu

Maya

Denny
    nerikej dvakrat, je spousta psu, ktery se proste s nikym jinym nepredvedou, treba taky budes mit stesti 😀

Denny

Maya
    reba taky budes mit stesti
    tak to by měl Koník smůlu 🙂
    Já fakt né, mně už se učitelé na základce smáli jak běhám a navíc,
    můj přetrženej kolenní vaz a běhání to fakt nééé, blbě šlápnu a jsem na zemi 🙁

Petrs01

to rozhodně nebudu JÁ

Aspoň to zkus, klidně na nějaké národce.

Vašek mě dnes ráno velmi potěšil – pes s panickou hrůzou z dětí. Jenže teď každé ráno potkáváme před školou sousedku se dvěma dětmi. Už někdy dávno jsme jim vysvětlili, že na Vaška nesahat. Ale máme bígloně, tak si děti zvykly vždycky párkrát pohladit bígloně. On o to moc nestojí, ale nechá se zastavit. No a Vašek zjistil, že se tady mazlí. Tak se nedávno zapojil, že by se jako taky nechal. Poslední dobou se tam děti vyskytovaly 4 a Vašek sám od sebe koloval pod ručkama a nechal se celým tím chumlem hladit.
    Dnes ráno se zdálky rozhlídnul a – děti tam nebyly! Ten zklamaný výraz! Než jsme dokončili okruh, tak už přišly a bylo krásně vidět jak se kmitání ocásku zrychluje, směr pohybu napřimuje a pár metrů od nich to nevydržel a radostně se k nim rozběhl. Nezvladatelný agresor se nám zamiloval do hlazení od cizích dětiček!

Denny

Bozka 🙂

cernej caj

stehuju se na jiny pracovni kisto vedle oolegy co tu ve 20st sedi v bunde a breci ze je zima 😀

PetraK

Fifi
    Pabouci jsou hodny

dovolim si nesouhlasiti 😀 myslím, že bych stejně jako Maya to okno nikdá neotevřela. Představa, že se ke mně zezadu plíží pabouk ze svýho domku a protože tam má dobrý bydlení, nejni to pabouček nějakej ale obří pabouk………….. neeee!!!!!! 😀

a GRATULUJU K DOBREJM ZPRÁVÁM A ZDRAVÝMU RŮŽENCI.

Huž začal Cruft? dyk tamten ešče neskončil, ne? 😀 😀 koukla jsem zatím zběžně. Rozštípnul mě ten vojenskej senior, úúplně.

A teda musím říct, že díky Tali o mnoho víc vnímám tu zběsilost borderek. takovou kapek nepřirozenou. když jsem třeba viděla ty záběry agi na konci, kde běhali ti šprčci, tak ti to taky rvali do plnejch, ale bylo to jiný. Moc se mi líbil takovej plaváček strapáček s těma ftipnejma zónama a ……..se supr naváznaností na pánčičku. Tooo by se mi u Tali taky líbilo. Ty jo kdyby fakt fungovala – víš jak by ji bavil flyball???????? Byla by bombastická.

Já žádný vižle nevidim???? Kdy kde?? aha už ho vidim, jdu to prozkoumat.
    Je to háskej vižlík, opravdu (možná by jen mohl mít dešlí ouška??) . Rumíček je takový věčný miminko,proto je takovej roztomiloušek, na výstavě by to asi nevocenili. Nebo taaaklenc, cena by asi nebyla žádná, ale jeho by vocenil každej, kdo by vod něj dostal hudlana. Páč jeho hudlani sou nejepčejší 😀
    a ten dráťáček před ním ten byl taky krásnovej.

ten krátkosrstej germán před mima už toho měl plný zoubky chudera. nebo mi to tak přišlo teda.

Ne, nemam vystavy rada

se přiznám, že taky ne. Pokud to toho psa opravdu baví-je-li to exhiboš, tak dobře, ale jinak prostě…. ale jasný, že zapotřebí to je.

Dennyky
    …a včera byly Vánoce! A já na to opravdu? A já nic nedostala!!”

měli jste taky Vánoce, nebo se na vás ježucha vyprdnu

já mám vánoce každej den, díky Tali 😀 ale dárky teda taky prt. Asi sem zlobila, nic sem nedostala.

já jen ty, za kterých jsem již žila.
    a tak vono jich překvapivě taky nebylo úplně málo, těch co pamatuju do dětství :D. Ale je na to takový výborná finta fň na tyhlety věcičky. Taky šécky barvy duhy vám vystřihnu, když si mě vo půlnoci vzbudíte, hnedle jsem to vyzkoušela na něčem co potřebuju a! Mám to tam, je to v šuplíku a když zavolám simsalabim! tak to vyskočí.

spicak zahnutej dolu uz neni

a aaa už se můžu těšit”! 😀

o a taky si pěkně pokňourává, jsem večer mluvila se ségrou tak se smála do telefóna, kdo si to tam povídá…

ne, ty si papouška fakt pořizovat nemusíš 😀

Božka je bomba 😀 😀 😀 skorem doslova, páč až to exploduje…. 😀 😀

a souhlas – lovečáci jsou nej!! Nevím jestli jsem to v rychlosti přehlídla?? byl tam pointr? Toho jsem viděla chvilku na začátku 2x a byli krásní, teď jsem to jen posouvala a pointra neviděla.

malovalo
    pak nemáš bejt takovej monét, když máš super předlohu 😀

Maya

Heeej my byli na společný dovolený? asi sme fakt hodně chodili, taky mě bolej haxny 😀 a ešivá ste mě vzali na lanofku, tak si to s váma voběma vyřídim!! nesnášim lanofku 😀

Šusta má novou knížku
    dík za tipa

černej čaj
    voeeee krokomer na no

😀 😀 seš jemen! 😀

a ALAN nemá chybu 😀 😀 doobře sem se zatlemila. Ale…. proč já si sakra u toho vzpomněla na Koniky?? Nevíte někdo?? 😀

Kachna
    co to je za krávu učitelku? Jasně, že byl čas na dohnání látky, páč logicky – i kdyby si to tééoreticky člověk v horečkách doma střihnul, a byl schopen pochopit, tak stejně potřeboval dalších milijoun věcí k tomu.

Hele mě ty stránky nefungujou :O . Jako naběhnou, ale nic nejde otevřít, nic není aktivní

Petrs01
    Poslední dobou se tam děti vyskytovaly 4 a Vašek sám od sebe koloval pod ručkama a nechal se celým tím chumlem hladit.
    Dnes ráno se zdálky rozhlídnul a – děti tam nebyly! Ten zklamaný výraz!

JEŽIŠ TO JE PARÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁDAAAAAAAAAAAAAAAA!!!! TOOO JE BOŽÍÍÍÍÍ, TAKŽE TAKY GRATULACE, tohle člověka úplně děsně potěší, mám radost s tebou

PetraK

ad ten mozek _ to je na dlouhý povídání a asi taky spíš na kontaktní povídání, než takhle vzduchem, ale dobrý, musím říct, že dobrý. něco z toho člověk zná, ale vychytávky fakt primal
    Letím zas makat

Denny

To me rozsekalo 😀 asik si budu moset kvuli tomu koupit to auto

cernej caj

petrs01
    to je skvely s vasikem:)

petrak
    tak hlavne ze sis kozek.nezavarila 😀

Petrs01

Denny, ten nápis je bomba! A nepotřebuješ auto, dej si to na tričko! 😀

Cruft – no já projevy borderek nesnáším, tenhle pes mi nesmí přes práh. Ti malí tam běželi parádně.
    Ale vůbec jsem nepochopila ten začátek, jak nastoupil pes z každé země a to se posuzovalo… a ono vlastně i potom to rozhodně nebyla FCI skupina, tak nějak nevím (prolétnuto včera rychlíkem a bez zvuku).

PetraK

Dennyky
    rozsekalo

sem to takhle včera měla udělat s tím feťákem v majetku pibulky, co s ním byl konflikt. Ale nevim esli bych to stihla 😀

černej čaj

ze sis kozek.nezavarila

😀 😀 ani kozek sem si nezavařila, ani mozek

Petrs01
    no já projevy borderek nesnáším
    to je ta naspídovaná přetočenost, ten pes je celkově jak nepříčetnej – neboli obvyklý Taliprojev 😀 😀 Já to do tý doby až tolik nevnímala, brala jsem to jako určitou natěšenost na práci, jenže pak člověk vidí, že se to tomu psu promítne do běžnýho života a jakoby ho to žene furt vejš a vejš v tom naspídování, ten pes se neumí uklidnit, normálně fungovat ani mimo tu práci. Bych pochopila, že by ti psi ten projev měli buď třeba jen v práci a nebo v případě, že se jim toho vyžití naopak nedostává. Ale tak to bohužel není. Tali má vyžití – tihle psi co soutěží taky mají vyžití, ale ten dementní drive je vyhnanej tak , že prostě se to projevuje i takhle.

Oč suprovější byli ti malí špuntíci – ten střapáč, co běžel po pudlíkovi, s těma zónama a tou vazbou na holku byl milijounkrát lepší.
    já to taky prohlítla

Maya

Petrs01
    v Anglii FCI skupiny nenajdes, kdyz nespadji pod FCI a plemena maji rozdeleny uplne jinak
    Vasek je borec, ze to takhle dal s detma

cernej caj

segry bordera je v tomhle uplne v pohode, e je to mix pracovni s vystavni linie…

dneska uvidim knigu a pak du spinkat se znamou do lesa

PetraK

já si vždycky u těch borderek říkám, že prostě ani ty pracovní – původní nemůžou bejt takovýhle magoři, že to vlastně odporuje zdravýmu rozumu, páč prostě ten pes ve skutečnosti musí fungovat úplně jinak a ne jak trotl, co se přetáčí každou minutu.

Maya

PetraK
    bracha mel prvni borderu pracovni bo to tu jeste jiny nebyly a jo byl to takovejhle magor
    ono proste je to o tom, ze s pracovnima bordrama se nikdo nepare, makaj u stada, kde ten drajv je zadouci a pak jsou na reteze, takze tam je to kazdymu fuk a navic tomu psovi nic jineho nezbyde nez odpocivat
    a pak se takovejhle pes vezme do panelaku..
    ale ty vystavni linie dneska jsou fakt nekde uplne jinde, ten soucasnej borderak je linejsi nez Loki a to je puvodni anglicka linie, jo ale tata anglican je vystavni sampion ne pracovni
    ano taky by vydrzel pul dne aportovat a taky mat ten cuceci mod, ale kdyz si ho nevsimas, posles ho dopryc a tak, tak je v pohode

PetraK

Maya
    ten drajv je zadouci

to já chápu, ale já ti nevím, pořád si nemyslím, že není možný, že je pro tu práci ten drive vyhnanej tak extrémě. Páč pak je s tím psem prostě mnohem víc práce ho něco naučit, když je to takovej trotl, že není schopen se koncentrovat a přetáčí se. Dyť je to proti logice, že by se měl ovčak čas se s takovýmhle projevem drbat. By ho dřív střelil

Prohlížíte 20 příspěvků - 341 z 360 (celkem z 400)

Téma ‚Pro PetruK – brezen 2019’ nepřijímá nové odpovědi.