Pro PetruK – brezen 2019

Fóra Ostatní Pro PetruK – brezen 2019

• Toto téma obsahuje celkem 399 odpovědí. Do diskuze (5 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Denny a poslední změna proběhla před 1 rokem a 7 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 321. až 340. (celkem z 400)
  • Autor
    Denny

Takhle to u nás dnes malovalo…

Attachments:
    Fifi

Dennyky
    ja hlasim spicak zahnutej dolu uz neni
    A nasli radcove, nasli? Kochala se s nim jak se stolickou nebo zmizel neznamo kam? 🙂 Pizizubka jedna, super, od tech druhejch zubu uz to tolik neboli. Teda zalezi na sile stisku. 🙂
    Mate to tam krasne vymalovany!

Denny

Nenašli, asik spapali :-D, takze hryze hryze hryze ted veprove zausky. Jooo venku to bylo pohadkovy.

Denny

Tak i spodni spicak venku 🙂 asik uz jsou zraly jak hrusky 🙂

Fifi

To je krasa, kdyz to takhle pada samo. Slecna Sadlo, Dorotka byla jak oktodentus, rostly ji novy spicaky vedle prvnich, ktery se ne a ne hnout. Az ji je museli vyskubnout. Predstav si Hryzce s 8 !!! spicakama. 😀

Fifi

Hele, zacal Crufts, zrovna jsou i naky ty oharoidi. A krasna British English, tak mrkejte live. 🙂

Fifi

A vizlicka postoupila do uzsiho kola! 🙂 Ale teda vic se mi libi Rumicek.

Petrs01

noo, tvl. rozhovor s vítězem… představa, že by se tam Barouš dostal, vyhrál… sem měla trauma i v Polsku (CWC na světovce)

A musí tam být vedro, podle psů – nechápu jak jsou tam lidi schopní pohybu v tomhle oblečení

Maya

Petrs01
    v Anglii je vedro furt, tam jsou zvyklí 😀

Maya

Šusta má novou knížku, původně jsem myslela, že si jí nekoupím, ale ty návody co tam popisuje na fb by mě celkem zajímaly, tak asi jo
    http://www.treninkjerozhovor.cz/c_cz/780/obchudek/?fbclid=IwAR3QTQmL54oGHug0a82IMqEplSE1_xf-TiV0LUwMInW6TxP_nXpaaUaoG64

OPRVÉ jsem totiž napsal do knihy UCELENÉ NÁVODY K NÁCVIKU některých prvků, které souvisejí i s manipulací, stresem či zvýšením motivace zvířete (např. návod na cvičení s diferencovanými odměnami, zastavení na místě jako “emergency cue”, prohmatávání těla cizí osobou, kontrola zubů…).

Fifi

A musí tam být vedro, podle psů – nechápu jak jsou tam lidi schopní pohybu v tomhle oblečení

Ja jsem na Crufts byla. Jako divak pred x lety. Birmingham NEC komplex je tak obrovskej, ze si to clovek zdejsi neumi predstavit. A ne, v tech obr halach fakt neni vedro. Pro jednotlivy souteze jsou saly s tribunama, ale cely to je porad horem otevreny do obr haly. Zadny nedejchatelno, spis zima, kdyz clovek dyl posedi. Psiska funej, ze toho asi maji po dnesku dost, kdyz se do ty kvalifikace uzky museli nejdriv probojovat ve svym plemeni, kde bylo treba i 150 psu. A pak cekat na vecerni show… Ne, nemam vystavy rada, ale na Crufts se (kdyz nezapomenu a stihnu) rada online podivam.

Maya
    v Anglii je vedro furt, tam jsou zvyklí
    Sarcasm, Sheldon? 😀

Maya

Fifi
    Sarcasm, Sheldon?
    tak trochu 😀 ale faktem je, že oni tam maj prostě ostrovní počasí, žádný extra rozdíly teplot jako tady zima/léto a tím pádem žádnou pořádou zimu, na tu fakt nejsou zvyklí
    známý dcera, co je tam vdaná, vozí v zimě děti sem, aby si užili sněhu a ten její anglickej manžel tu v -5 chodí oblečenej jak eskymák 😀

Fifi

Maya
    Zalezi, kde znamy dcera bydli. Ja mam od anglanu zpravy spis, ze rozdily velky, bud kosa a chcije, posledni dva, tri roky i snehu hodne. 🙂 A u muzea ctyri! Ale v lete zadny tropy, naopak zase chcije a slunko nikde. Vedro, kdyz tam nastane, jak u nas pres 30, tak je zazrak. Cilize zalezi, na jaky casti ostrova bydlej asi. 🙂

cernej caj

maya
    tak to su zvedava, s tema navodama by se mi to libilo, ja potrebuju polopaticky

fifi
    tak doufam, ze crufts online byla dobra podivana

kdyby mel hryzec 8 spicaku, tak denny uz nema ruce 😀

cernej caj
    Denny

Morgééén,
    tak zasejc pátešéééék, miláškové 🙂
    Koníky hryzálo a hryzálo a taky si pěkně pokňourává, jsem večer mluvila se ségrou tak se smála do telefóna, kdo si to tam povídá…
    Na vídeo se ráda mrknu až budu moct, já tyhle soutěže vůbec neznám.
    Ségra má dceru v Anglii, ale tak já s ní nemluvím (jako že si nepíšem )
    tak ani o počasí moc nevím. Tak budu zasejc “hytřejší”

Fifi
    jo kámoška má taky problém s Jumpíkem, že má nový i mléčný žuby,
    že bude muset k vetovi.

Maya
    na knihu jsem taky koukala a budu jí asik NUTNĚ potřebovat 😀

Denny

Všem příznivcům QUEEN
    se dá na uložto stáhnout dokument
    https://www.uloz.to/!sGDVpaoJdcOv/freddie-mercury-pribeh-1946-1991-dokument-bohemian-rhapsody-mp4

PetraK

RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    MMŠTÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁJN !!!

Gůtn tág majne líbe Kindr.
    Pokusím se vás dočíst, ešivá mi to teda můj novej mozek dovolí 😀 😀 😀 Bylo to školení na mozek v podstatě. A poměrně zajímací věci, jak na paměť, což se teda v případku, že je člověk vytrhovanej z práce dost hodí. Naučila sem se metódy nový a sem tetkon super výkonná 😀 .

Maya

PetraK
    tak se podel s metodama, taky chcem bejt vykonny 😀
    Fifi
    bydlej v Londyne, prave co rika, ze tam nemaj ty rozdily, v zime kolem nuly, ze jim tam mrzne malokdy a v lete kolem dvaceti, ne jako unas, ze v zime -20 a vlete + 30, takze rozdil 50 stupnu
    i zimni bundy detem kupovala u nas, ze u nich se to nenosi

Denny

Tak jsem narychlo mrkla na video Crufts, ti lovečtí pséci jsou stejně nejhezčí 😀 a líbí se mi, že tam vidím páníčky každého věku, já bych to tomu psu kazila 😀

Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 321. až 340. (celkem z 400)
  • Téma ‚Pro PetruK – brezen 2019’ nepřijímá nové odpovědi.