Pro PetruK – brezen 2019

Slovo úvodem Fóra Ostatní Pro PetruK – brezen 2019

Zvolené téma obsahuje celkem 1,013 odpovědí. Do diskuze (8 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel  cernej caj a poslední změna proběhla před 7 měsíci.

Prohlížíte 20 příspěvků - 1 z 20 (celkem z 1,014)
  • Autor

cernej caj

tak brezen za kamna vlezem

Denny

Já už ci vylézt, bo ze mně bude sněhulák klustej 😀
    tady jsou nějaký videa s “mistrem” je tam i náhled do té knihy.
    Nechtěl abychom mu říkali mistře, tak jsme si všichni tykali
    a já měla černý puntík za to, že jsem mu řekla “mistře vichře” 🙂

https://www.youtube.com/user/misacek784

cernej caj

denny
    😀 😀 nejakq drza 😀

zitra po 3 tydnech tancovat- a po lekci uvidim, zda si hodim rezerve i na stredu, nebo 1x tydne staci…

Denny

čajdo
    tak já myslím že odhadnu ke komu si to můžu dovolit, byl fakt
    moc milej 🙂
    U nás je úžasne, já ci vén 🙂

cernej caj

denny
    😀

no u nas svitilo, ale uz je pod mrakem

Fifi

Zjooova, Dennyky, tys umelkyne, skorem narodni! Gratuluju k prvotine, navic rovnou i vystavovat budes, tomu rikam rychla kariera! 🙂 Krasa, ses vesmirne sikovna, smekam a obdivuju. Premyslela jsem, jak by zakladni nacrt lvi hlavy vypadal v mym podani a ouvej, to by to dopadlo. 😀
    Esuska nikde? Este zpracovava dojmy z vikendu nebo dospava vopici?

cernej caj

Esuska asi je jeste paf z oslavicky a zrejme i z tazimury, podle clanku

Denny

Fifi ó děkuji, jsem ráda, že se líbí, jo vystavovat budu a pak to naučím koníka 😀
    myslím, že byste do zvládly určo i vy, na to že nemám moc trpělivost jsem se s tím docela poprala 🙂

Maya

Denny
    ono nejde ani tak o trpelivost jako o tu schopnost neco nakreslit
    ty i ty prvni nacrty mas tak pekny, ze je zhruba poznat co to bude, kreslit to ja, tak je to paskvil nepoznatelnnej 😀

PetraK

RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    MMŠTÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁJN !!!

Gůtn tág majne líbe Kindr.
    nekašlu na vás, ale pokračuju v oslavách 🙂 a taky jsem musela dát dohromady to, co si přečtete zítra 😀

PetraK

Dennyky

“mistře vichře” 🙂

a ty seš vopravdu fakt jemen!!

je to nádhera, fakt nádhera, moc se ti to povdilo a koukej vyfotit tu výstavu, chcem to vidět šéécko

ČAJDO, moc díky za nový téma, já dneska nestíhám ničehož, jsem v jednom koukole.

cernej caj

petrak
    ty budes fakt veleslavena s takovou 😀

Fifi

Esusova
    ale pokračuju v oslavách
    Tak tomu rikam spravnej mejdan! Uzij si to! 🙂

Dennyky
    Jak rika Maya, trpelivost by nebyl problem. Ale prenest zrakovej vjem rukou na obrazek uz ano, nekde tam mam po trase zkrat. 🙂

Maya

Prisly mi z ciny ponozky a zrovna ty s plamenakama poslali mensi a me nejsou, budu brecet, tak je ma mama a ja se musim spokojit s fadnima kaktusama a ananasama co mam od minule
    PetraK
    Uzij si oslavy
    I kdyz ja se spis priklanim k tomu nazoru, ze v tomto veku jsou oslavy uz cernej humor 😀

Maya

Fifi
    Objednala jsem z antikvariatu tu knizku, tak kdyby ji nechtela kachna, tak ji predej nekam dal
    Plus samo par dalsich starych knizek vcetne jedne o Byrdove vyprave na Antarktidu co se ji zucastnil cech topic a psovod, jsem zvedava na popis z druhe strany vypravy

Mirka D

dnes teda v práci mega zima-a to do mě ráno hustil Martin at se moc nenavlíkám,že odpoledne má být hezky-tak jsem dala tenkej rolák,tenkej svetr a zimní bundu-tu jsem měla odpoledne rozeplou -5 minut při čekání na bus-jako v práci šílená zima-venku bylo teplo větší-už se těším na ty kecy těch lidí
    jé vy jste ve vestě venku je -20/25/30 stupnů a vy jste navlíklá…grrrrrrbych jim přáůa tam být tak 3 hodky v zimě zima-že topí málo-na jaře a podzim radši vůbec a pak klimatizace…
    no nic,do toho mě brala krční páteř a hlava…
    no doma jsem se narvala polívkou a plněnejma paprikama a šla ležet po aspirinu teda …
    budík jsen si natáhla na 17,00
    vzala jsem to ze psama k lípě-lidí jak much-na to že člověk x měsíců nikoho nepotká
    napřed baba s fenou staforda-já nevím,proč s ní nechodí s náhubkem,když ju pouští,su na to u těchto psů rasista…
    pak ženský s border kolií na volno,tak se zastavuju volám,že mám háravou fenu-psi uvázaný-Žeryka na krátkým cvičícím vodítku metrovým
    oni nic,tak jdu dál,pak si ho teda zavolaly a když jsme se míjely tak mi říkají
    -to je v pohodě,to je fena a pro ty svoje psi nepustíte?
    at se proběhnou,oni by zdrhly?
    no,ne,ale když vidím psa tak uvazuju-jim říkám-
    ale,to můžete pustit,když nás vidíte:-)a vysmátý valíi pryč
    tak je pustím,dem navrch-pocvičíme blbosti s uzlíkem na vodítku delším s Žerykem a jde kamarádka ne psí co jsme spolu párkrát byly venku-naposled teda v září…
    tak jí říkám,at jde někdy snama
    a prý ne,hce chodit ven sama a oodmala vyhledává samotu…
    no takže paráda,tak budu chodit sama furt…nic no…
    tak jsme to vzaly spolu dolů od lípy,viděly jsme luxusní západ slunce…
    a u brány jsem ještě zaházela Dafi provázek,jinak má pnítíky černý-štěká na psiska-omlouvá ju dnes hárání-podle Žeryka je v nejlepším-má snahu ji nakrývat…
    Betty chytla potkána ,je to holka šikovná,taky už jí teda bude v květnu 10let,toto letí…

Denny-ty máš někde nějak víc obrázků?já viděla jen lva?

cernej caj

MirkaD
    no ono se to nezda, venku uz je hezky ale vevnitr se prestava topit a jako nic moc…

super sis to musela uzit, ja videla uz jen takovy ty mraky s poslednima paprskama obarveny a taky to bylo krasny 🙂

Fifi

Mayo
    Objednala jsem z antikvariatu tu knizku, tak kdyby ji nechtela kachna, tak ji predej nekam dal
    Jeej, tak to je mi lito, kachna se doposud nevyjadrila. No kazdopadne, at si knizku neter moc a moc uzije, pak dej vedit, jak se libilo.
    I kdyz ja se spis priklanim k tomu nazoru, ze v tomto veku jsou oslavy uz cernej humor</e>
    Ale kusuj, sak tohle je krasnej vek a je co slavit! Cernej humor bylo zkusit v trafice koupit prani ke 100. a vyssim narozkam pro babi…
    Mirko
    Dobre, ze si s haravkou venku ve strehu, a jak rikas, lidi vsude jak much. Hele, nejaky cviceni by ti krk a pater nepomohlo? Protahovat se, posilovat se nejak nenasilne, treba stylem jogy, ta nase skorapka telesna to obcas vyzaduje.
    Dennyky ma jen lva a hned bude mit vystavu, je holt dobra. 😀

Maya

Fifi
    ne že bych nechtěla od tebe knihu, ale měli tam ještě jiný zajímavý a když už jsem to objednávala, tak jsem jí vzala taky, ani za ní nechtěli moc, budu mít za pětikilo asi 6 knížek
    kachně možná spíš napsat na mail? tady moc nebejvá a možná to přehlídla a fb asi nemáš

Maya

cernejcaj
    hele pidi smartfoun na treky 😀 a má i češtinu

Prohlížíte 20 příspěvků - 1 z 20 (celkem z 1,014)

Téma ‚Pro PetruK – brezen 2019’ nepřijímá nové odpovědi.