Pro PetruK – brezen 2019 II.

Slovo úvodem Fóra Ostatní Pro PetruK – brezen 2019 II.

Zvolené téma obsahuje celkem 1,002 odpovědí. Do diskuze (8 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel  cernej caj a poslední změna proběhla před 4 měsíci.

Prohlížíte 20 příspěvků - 981 z 1,000 (celkem z 1,003)
  • Autor

Mirka D

Černejčaj-tak on jí to pochopitelně někdo řekl-a hlavně-dělala 7 let v obcodě a i kdyby ne-to jí asi musí být jasný-že je před svátkama-že se fakt v jednu dom nepude…to se ty palety vybalí sami,když sme furt na kase?
    no a ono na brigádníky je trochu jinej metr než na stálý zaměstnance–
    tv-jo rozbitá byla-jako né že by nefungovala-ale měla víceméně ffialovou barvu-taková jednobarevná…
    takže prodat určitě ne-je ve sběrným dvoře
    bohužel ted je můj cíl přežít do soboty do večera
    pohádala jsem se s ním včera jak kůn–ale mám ho zabit…?
    jo nějaký peníze mu vrátily za marodění…

Maya-já se hcu takýýýý nudit:D:D:D

Denny-držím pěstičkýýýýýý i u noh….

ráno sem byla skoro hodku ze psama-u křížku,dělaly jsme trošíčku poslušnosti-obraty a sedni,lehni,vstan a plyšáčka hledaly…

#46821 odpověď

PetraK

RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    MMŠTÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁJN !!!

Dennyky sakryš co si to výmýšlí bláznivý Koniky!! Jak to půjde ozvu se.

Jinak hlásám, že hárání spěje ku zdárnému konci, řekla bych …. snad… asi … možná…. co já vim, sakra! :-). A Tali včera cvičila u kočičky Nebojsový. Kočička je sekáč, sedí si klidně na plotě a čučí tam dolů na tu krůtu flekatou a nechá se hladit a mňouká si… naprostej pohodář. Jo a taky včera Tali udělala něco, co doteď neudělala. Já se chtěla trhnout, že se ještě půjdem cournout s Rumíčkem kousek jinudy a ta flekatice pomatená odmítla jít s Brtníkem, což doposud nikdy neřešila, prostě se řeklo a šla, teď mu vzala kramle a chtěla jít se mnou 🙂 a Brtnik ať si jde kam chce. 🙂 Bylo to tak milý a bylo mi jí líto, že jsem to otočila a šli jsme dál společně. S sebou jsem ji brát nechtěla, páč se tam v lukách potuloval volně loženej otravnej obří výmar a já si nechtěla komplikovat život, když hárá.

Mirka D.

huž za chvíli to bude v práci zase volnější, vyyydržž, každopádně lidi jsou fakt jako blázni. Jsou čtyři dny volna a jak kdyby měli cípnout hlady během těch dní 😀 , fajn, že jsou i zákazníci s kterejma je příjemno, což?

dovedu vás k chytřejšímu kolegovi/ni…
    😀 😀 😀

byla bych na tom stejně.

Bolí mě hlavičkááááá.

#46826 odpověď

kachna

no a ono na brigádníky je trochu jinej metr než na stálý zaměstnance–

tak oni mají taky trochu jiný platový podmínky (sociální myslím).
    Hele ale on je ten problém prostě jinde – máte špatně nastavenou zaměstnaneckou politiku, to vyžadování přesčasů je prostě šílenost.
    Taky jsem dělala několik let v obchodě a přesčasy jsme tam prostě neměli (vyjma záskoků za nemoc tedy).
    Navíc jako brigádník se často musíš vejít do nějakých hodin a peněz, aby se za tebe nemuselo odvést soc. a zdrav.
    Nejsou špatní ti, co dodržují zákoník práce, ale ti, co ho porušují!

#46827 odpověď

Denny

Ahojky,
    omlouvám se, nějak nemůžu na nic myslet, volala jsem Hance chovatelce, jestli nemá nějakého známého ortopeda a ještě Báře-vetce do Turnova, ta mi doporučila Nymburk Zatloukala, nebo Hradec, Stodůlky – ty mi doporučila i Hanka, tak uvidím, obvolám to, do Nymburka mám zavolat a říct, že jsme od ní dostala doporučení, že na to oni reagují, tak uvidím teď jsem v práci, ale stejně prd

#46830 odpověď

Mirka D

Kachna-já to chápu-fakt-jo
    prostě se u nás furt hlídají ty hodiny,no-takže máte moc přesčasů-a zrušily kolegyni včara na odpo a předevčírem na odpo a je mi jasný-třeba po něděli,jak to bude mírnější-že mě pustí dřív dom-že hodiny navíc-prostě od března jak nám přidaly peněz tak víc hlídají hodiny
    a ta Barča si neuvědomuje,že před týdnem,když bylo mín lidí-tak ju pustily po 2 hodinách dom,měla mít od devíti do 6 a šla do m v jedenáct-za 2 hodiny,protože málo lidí…
    to jí jaksi ušlo…
    ty hodiny co máme mít za měsíc-jí prostě sedět musí-i mě a všem-za měsíc musím mít třeba-143 hodin-mín ne
    takže ted je to fakt hustý-protože-obchod-svátky
    nebo třba účetní-DPH
    nebo třeba silničáři-kalamita
    nebo učitelé-písemky
    nebo fabrika-velká zakázka-tak přesčasy…
    ale po svátcích se to zas ukidní
    jenom přežít je prostě někdy nad moje síly i po 2 dnech-ALE TO JE MŮJ PROBLÉM:D

Denny-hele já tě fakt chápu,ale nic ti k tomu neřeknu-nevím co ti poradit-pomoct…tak to myslím…uf-snad si to blbě nepřebereš….
    teda to ted vypadá kreténsky-jak sem to napsala….
    tak jinak -druhej pokus?:–(
    ráda bych ti pomohla,poradila-objala,byla s tebou a za packu vás podržela
    ale bydlíš daleko,poradit neumím :-(((((((

#46831 odpověď

Maya

PetraK
    no hlavně z těch 4 volnejch dni maj obchody zavreno 1 den, fakt ty lidi nechapu
    Denny
    no skvelej ortoped, kterej mi tenkrat zachranil Kima, je prej ted snad v Brandyse nad Labem, jmenuje se Musil

#46832 odpověď

Mirka D

Petrak-tož to a má fakt ráda-když od tebe nechtěla:D

#46833 odpověď

Maya
    #46834 odpověď

PetraK

Mirka D.
    Petrak-tož to a má fakt ráda-když od tebe nechtěla:D

🙂
    no ještě nikdy něco takovýho neudělala, prostě vždycky šla s tím kdo zavelel. Teda takhle, ne že by si kolikrát nešla jinam, než jí bylo určeno 😀 😀 😀 to zasejc jooo, ale vždycyk to bylo o tom, že si šla po svým , po svý vlastní zábavě, o člověka a jeho přítomnost jí nikdy nešlo. Teď prvně prostě chtěla jít se mnou – a nebo s oběma, ale ne, že se já trhnu. Pro mě je to děsně důležitej moment.

Maya
    fakt ty lidi nechapu
    to je nějakej asi národní sport nebo ještě dozvuky válečnejch obav asi 😀 😀

Jo Musil je taky vyhlášená kapacita

• Odpověď byla upravena před 4 měsíci uživatelem  PetraK.
    #46837 odpověď

Mirka D

no ted jsme se trošku chytly na to téma s máti
    měly jsme jít s tcem na výlet-pro to sem dnes jede-bylo to domluvené 2 měsíce dopředu-že pondělí,že bude zavřeno
    sem si říkala dobrý,5 dní přežiju,v něděli se vzpamatuju,v po výlet
    no tatka,že jde po výletě hned dom,že budou tahat stehy v úterý ráno-že kvůli tomu v 6 nepojede…
    tak máti,že výlet bude v neděli,že i v po má být hnusně-říkám,jo tak jedete asi beze mě…
    asi budu hotová…
    a máti-ale oni budou nejvíc nakupovat dnes a bude klid-no hahaha-kéž by měla pravdu
    bohužel-když je ve svátek otevřeno-což je pátek-tak ti lidi trojčí den před tím a den potom-vyzkoušno,
    i když v letáku,na dveřích a v šude je napsaný jak budem mít otevřeno…
    no a v pátek přijdou ti,co se furt ptají jak a kdy máne otevřeno…

Petrak-no chápu,že tě to hooodně potěšilo,fakt jo
    no skusím si zatejpovat ruku a za chvílu du na to…

#46838 odpověď

Maya

MirkaD
    nestras, ja chci jet nakupovat v sobotu a doufam, ze tam nikdo nebude 😀
    s tim vyletem blby, ale bych se na to asi taky vykaslala, kdyz si potrebujes odpocinout

#46839 odpověď

Mirka D

Maya-já ta nestraším-já si přeju aby to bylo jak si myslí máti…:-)))

#46840 odpověď

kachna

za chvílu du na to…

lituju tě a doufám, že to nebude horší, než včera.

tak uvidím teď jsem v práci

tak držím palce

#46841 odpověď

Denny

Holky díky moc, teď jsem byla doma, dá krk nejníž na úroveň zad níž ne…
    Ale papá, pije, dala jsem jí sušené ančovičky, pipince malé.
    Co se týče MVDr. Musila tak když se podívám na rozpis služeb, tak bohužel nemá žádné služby.
    V Nymburce (doporučení vet z Turnova) mají plno až koncem týdne.
    Hanka mi poradila MVDr. Veleckou z Kladna, ta tam má prý dobrého ortopeda a neurologa v jednom, tak pojedu tam, vezmou nás i zítra, jen se s ní musím domluvit telefonicky.

#46844 odpověď

cernej caj

Denny
    tak.super ze vas zitra vemou a budes mit jisyoti v cem.je problem

maya
    ja mam ctvrtky tu anglictinu…

#46845 odpověď

cernej caj

petrak
    s talinkou to je super

#46846 odpověď

Maya

Denny
    tak to je super, ze vas vezmou zitra
    jako koniky si to umi vybrat takhle pekne ve svatek
    cernejcaj
    se mas anglinou, ja mam tak akorat prt, nastesti jsem to prepodkladala a mam nadelano a pujdu ve 3 dom, ale i tak je to jeste dobaaaa

#46848 odpověď

PetraK

Dennyky – paráda, že vás tam vezmou, je vždycky dobrý jít na doporučení. Takže já držím palce, a to hlavně na to aby bylo postupně čím dál líp a třeba se nakonec nemuselo ! A moc na vás myslím, a budu furt otravovat, jak a co se děje, tak to vydrž, páč jsem nervní 🙂

#46849 odpověď

Denny

Maya
    no umí ale na druhou stranu vím že bude doma František tak nás odveze 🙂

Mirko děkuju si hodná, ono se takhle radit na dálku ani nedá…
    ale děkuju za objetí, vážím si toho, však až přijedeš tak tě za to Koníková “jemně”pokouše 😀

#46850 odpověď

Denny

PetraK
    ono zas když už jsme objednaný tak by bylo blbý nejet, každopádně kdyby byla úplně ok tak bych tam zavolala

Prohlížíte 20 příspěvků - 981 z 1,000 (celkem z 1,003)
Odpověď na: Pro PetruK – brezen 2019 II.

You can use BBCodes to format your content.
Your account can't use Advanced BBCodes, they will be stripped before saving.

Osobní informace: