Pro PetruK – brezen 2019 II.

Slovo úvodem Fóra Ostatní Pro PetruK – brezen 2019 II.

Zvolené téma obsahuje celkem 1,002 odpovědí. Do diskuze (8 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel  cernej caj a poslední změna proběhla před 4 měsíci.

Prohlížíte 20 příspěvků - 961 z 980 (celkem z 1,003)
  • Autor

Denny

Petra
    ten růžovej je ale kjetén, páč jestli má vývrtuk tak jí má zašroubovanou tím důležitým v hlavě!
    brčkom by tóže posloužilo jako vývrtka.

s tím nahřátým gelem to radila Fifina, kdyby byl koník nastydlej, tak aby měl teplíčko, pipinka.
    Počítám s tím, že dnes už bude řádit jak černá tlapička 🙂

#46778 odpověď

Denny

Kdo miluje levanduli tip na výlet

Levandulová farma pod Řípem

Ešusová 🙂

#46779 odpověď

cernej caj

denny
    urco uz bude jak nejvernejsi tlapa uhryzne ti cely zapesti 😀

#46780 odpověď

kachna

Levandulová farma pod Řípem

tjo, to se těším, pokud teda udržím myšlenku a akci v paměti.

#46789 odpověď

Maya

hledej zviratko
    https://nahraj.to/2gYD

#46792 odpověď

Denny

Maya našla 🙂

za chvíli domů, je tam krásně. Doufám, že nám takhle výjdou i ty Velikonočky 🙂

#46794 odpověď

PetraK

Dennyky

jé! levandulová farma!! I u nás se najdou normální lidi, který nepěstujou jen řepku!! dík za odkaz

vypadá to, že by počasí mohlo vydržet. Ráda bych, páč když jsme byli na Velikončky v Kérkonoších tehdy s Bubištajnama, bylo náhderně celou dobu a děsně jsme si to užívali, bylo by fajn, si to zopáknout

Maya
    já to tady neotevřu, tak budu hledat pozdějš.

#46797 odpověď

Mirka D

ták a další den-hurá svátky:-((( je za náma…
    naštěstí sem nepekla-házela jsem pečivo,veky a mazance,ale i tak měla vedoucí milion připomínek…
    no nic,no
    pak na kase,ze začátku to šlo-pak 2 a půl hodiny strašně lidí a pak chvílu klid a pak milion lidí,no kolem jedné mě vystřídali-sem měla do jedné a do půl třetí-abych stihla bus-vybalovat-v rámci šetření hodinm-zrušily na odpoledne kolefyni-sou to debilové fakt…
    no a já teda dnes byla protivná-protože na dotaz co chcu vybalovat?mražák?nebo ostatní zboží?sem řekla,že hcu jít dom,a že Barča mohla jít v jednu dom a my tam všichni blbnem a řekla sem,že už mě serou-doslova sem řekla něco jako-tak už mě neserte…
    no nejlepší bylo,když došla hlavní vedoucí a kde je Barča?no doma…koho se ptala?no nevím…
    no to bude zítra veselo…
    ona totiž neví,že se vždycky musí zeptat,jestli není potřeba vybalovat,nebo může jít-
    a i člověk kterej v životě medělal v obchodě tak ví,že před svátky je tam vždycky moc práce
    jinak zákazníci nás docela litovali a někteří byly fakt milí
    seděla jsem na kase s příjemnou kolegyní-tak to bylo fajn-než když sem tam na silvestra seděla s holkou,která furt stresovala,kolik je lidí a že je to hrozný atd…
    to mě hrozně vydeptávalo…
    tahle,co jsem ju měla za zádama je fajn
    Mirečko,přestan s tou židlí strkat,nebo ti ju seberu a budeš stát!!!
    -ty hraješ v tom novým filmu?teroriska,že?
    podej mi pytlíky…
    já-cože hceš podat?kly?-nevím,proč mmísto pytlíků slyším kly…

jo a dobrý bylo-že na dotaz máte PENNY kartu?
    mi zákazník řekl-ne,ale mám moc hodnou ženu a jsme spolu už 62 let!
    tak mě spadla brada,řekla jsem,že to je super,že mu gratuluju,že je to moooooccc pěkný a že kdyby kolikrát viděl,jak se u nás ve frontě mezi sebou manželé/páry k sobě hnusně chovají-že by zíral-nadávají si,shazují se a tak-fakt hnus…

no tak jsem stihla bus,Martin zmizl,řekl,že neví kdy dojde a že nám zítra přijde nová tv do obýváku—-to mi spadla brada podruhý-bohužel ne radostí-od té doby sem z apatičetěla a na všechno říkala-nevím a je mi to jedno…..
    no šla sem se najíst a spát
    pak sem pověsila prádlo a šla chvílu ze psama ke křížku
    zítra by měl přijet tatka odpo…
    já mám 3 dny odpo…
    jak jste se tu bavily o tom,že přijdu utahaná a šup okna…
    tak-blbě se to vysvětluje-ale,někdy su tak utahaná a všecko mě bolí,že nemůžu ležet,sedět…
    párkrát se mi to stalo po odpoledních-hrozná únava-ale ležet nešlo
    ak sem tčeba umyla nádobí,nebo,zem,ale v klidu,pomalu..
    nevím jak to vysvětlit….prostě se přepnout pomalu do klidu…
    no a včera ty okna-já to dělám ze země-jedna,druhá strana
    přejedu rámy ,vydrhnu parapety…všcko v klidu,pmalu,nikdo mě nehoní..pak sem si lehla pak chvílu ze psama-západ slunce…klid,pohoda,ticho…
    a taky sem byla včera v práci první den-po pěti dnech to tak nemám
    a zas na druhou stranu-mám volno po x dnech-a zvládnu odbelhat vycházku-jak říkají sportovci na krev…
    a celý den ležím a nemůžu NIC…
    a nějak nevím,kdy jak kterej den u mě nastane…

Denny-ještě,že holčičce je líp

PetraK-no rozhovor DYka-přesně vystihuje mě…zákazník-jak se hraje Penny hra?jak se k tomu dostanu?
    nevím,nemám chytrý tel,dovedu vás k chytřejšímu kolegovi/ni…
    Petrs01-no zajimvý to bylo s těma kolenama cos psala…
    mě by občas stačilo,kdybych zvládala to co ostatní zdraví kolegové…
    o nějakých kilometrech si můžu nechat zdát
    já su ráda,když přežiju v práci a zvládnu každodenní vycházku/ky ze psama…
    to o čem se občas bavíte s Čjdou je pro mě jak sci-fi
    obdivuju,nechápu

#46798 odpověď

Denny

Pred hodkou jsme prijely z veteriny…nakonec ma Koniky zablokovanou pater-krk 🙁 takze klidovy rezim, zadne Slovensko. Mrzi me to ale pro me je dulezite aby byla v poradku. Nakonec jesteze jsou Velikonoce a muzu s ni byt doma.

Attachments:
    #46800 odpověď

Mirka D

Denny-jééé tak to mě mrzí,nebyl by ted na tu páteř lepší postroj?vím že je to k tělu šetrnější než obojek…

#46801 odpověď

Denny

Ano koupila jsem ho hned…ted mi tu knoura, musi mit hlavu nahore jinak ji to boli. Misky na vyvysenem miste, krk do teplicka.

#46802 odpověď

Mirka D

tak to jo-sem se bála,abys neřekla,že machruju:-()
    já právě třeba i postroj pužívám na delší vycházky-výlety
    no a do vlaku-z vlaku-autobusu-nádraží-protože tam fakt teda toho psa vleč-domysli si úvozovky-rychle cik cak-a ještě uhýbám lidem,takže to bych ju furt smékala za krk-i když nechtěně
    na jak dlouho to je?neříkal mudr?

#46803 odpověď

Mirka D

jo a ještě-mám dlouhý vedení-tak-ona nemá záneět žaludku,nebo jo a ještě to k tomu-nebo blbá diagnoza?
    jestli se ptám jak blbec tak promin já už su úplně nechytrá

#46804 odpověď

Fifi

Dennyky
    Huf, tak uz jste doma. Hele, to je divny, ze takhle knoura furt a boli to tak fest. Nechces s ni zejtra pro jistotu sjet nekam na rtg, idealne ortoped, esli takovyho mas v dosahu? Nechci te absolutne stresovat, ale vis jak, lepsi, at se vidi, co tam ma za trabl ta krehci steneci kostricka a da se to treba resit zavcasu, kdyby nedejboze tam bylo naky fujky. Myslim na vas!

#46805 odpověď

Maya

Denny
    ty jo, držím palce ať je brzy fit, tohle vůbec u psa neznám, jen u sebe a ono jako fakt to bolí

#46812 odpověď

Denny

Dekuju, noc uzasna, usnula jsem o pulnoci, ve 2 me probudilo knuceni…koukam pani vet.z Turnova na Messengeru tak jsem ji dopodrobna vsechno popsala, pry ano muze to byt zánět z nachlazeni, nebo myositida, nebo taky vrozena vada…ne tohle si nepřipouštím je to proste z nachlazeni. Koniky si lehnula az teď dlouho ji to trvaa strach si lehnout tak dlouho sedi nebo stoji a kouka. Mam pry zitra jeste vydrzet a jestli se to nezlepsi tak v patek neco .poďniknout…

#46816 odpověď

cernej caj

Denny
    tak snad drzet v teplicku a mozna teda jestli nejak blokly tak zkusit sehnat na dornovku aby se na to nekdo kouolknul? ale.to netusim zda je v tomto.stavh vhodny, to asi by chtelo se zeptat…

acjjo no tak aspon ze na volno a muzes s jj byt doma a neresit zbytecne dovolenou a teda skoda ze nebude rodinna party ale tak stejne te akorat dycky naserou..

MirkaD
    tak asi kdyz jinto jikdo nerekne jak to.ma vedet? ja jakomkdyz mam.prac dobu do 14:30 tak se taky neptam zda muzj jit 14:30 dom a to sem pres rok doplnovala zbozi v hypernove nekdy pred 2p lety a proste sem chodila taky jak sem mela rozepsany hodiny a nenapadlo.me.byt dyl, to snad nekdo musi rict a ne cekat ze se zeltam – a pokjd to je jinak tak nastavit.

super, ze sis to na kase uzila, me rano hodil.muz donprace dal ki pusu a objal me tak rikam co te to popadlo pul roku ti to nwchybelo a on nonted mi to pres vikend chybet bude… stejne bysme se ale.nevideli…

jo a.proc mate jovou tv mdyz je na neschopence a stara si nepsala ze se rozbila? prodava ji aspon?

#46817 odpověď

Maya

Denny
    na tu krcni pater pomaha teplo, asi bych ji zkusila dat nejakou salu na krk

#46818 odpověď

Maya

dneska zda se bude nuda v praci a tady nikdo????

#46819 odpověď

Maya

3D prohlidka nekterych pamatek, hezky to je http://www.pamatky3d.cz/

Prohlížíte 20 příspěvků - 961 z 980 (celkem z 1,003)
Odpověď na: Pro PetruK – brezen 2019 II.

You can use BBCodes to format your content.
Your account can't use Advanced BBCodes, they will be stripped before saving.

Osobní informace: