Pro PetruK – brezen 2019 II.

Slovo úvodem Fóra Ostatní Pro PetruK – brezen 2019 II.

Zvolené téma obsahuje celkem 1,002 odpovědí. Do diskuze (8 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel  cernej caj a poslední změna proběhla před 4 měsíci.

Prohlížíte 20 příspěvků - 41 z 60 (celkem z 1,003)
  • Autor

cernej caj

Fifi
    bilej -pro formu 😀 prej nejlepsi soustrefenost, nejhorsi technika 😀 ja proste na ty sporty nejsu, pokud de o precizni a presny provedeni:D

pak sem chodila chvili do takovyho “krouzku” kde se delalo.z kazdyho neco, spis takovy vybrany prvky tuhle karate, tuhle jutsu, cvicila se forma s katanou a nejaky mlaceji bokenama + ja mela kratkej mec, kterej mi vyhovoval, katana je na me moc dlouha… ale pred maturou uz sem s tim pak sekla, casove mi to nesedelo a vlastne asi celkove mi to az tolik nesedelo… kamoska chodi furt, uz tak 20 let to bude, neni to primo.krouzek ale.spis uzavrena parta a kamoska za ty roky ma doma hromadu zbrani se kterejma uz asi umi celkem dobre zachazet 😀

no minulej vikend swm.resila – asi 5km za nama sel pes, nenechal se zahnat, pan nikde, vylez uprostred lesa… sem.jako premyslela, co s nim? nastesti pak v obci sme ssli do hospody a kdyz sme.vylezli uz tam nebyl…

#45093 odpověď

cernej caj

zapomela sem si doma.snidani a je mi zle z hladu uz co sem rano vstala, protoze vcera sme meli nahradni lektorlu – k ty sem chodila asi 2roky zpet – a ta teda ma.narocny lekce (takze mi hodne chybi, mela sem.u ni i celkem.pokrok, ted sem zpet zakrnela a nedam ani co s ni mi necinilo vyraznej problem) takze uz vcera sem sice snedla.sunku ale sla sem spat hladova a ted teda je mi vylozene zle… no objednala sem si teda nakup s dovazkou, holt ozelim ty penize ALE oni muzou nejdriv v 10 😀

#45094 odpověď

Denny

Dobre ranko preje Keliška

Attachments:
    #45096 odpověď

cernej caj

denny
    co tam dozoruje?

#45097 odpověď

Denny

Čauky,
    ták Denyky byla včera téměř celý den v Libercu…
    Mimo jiné akoupila v Decathlónovi, (teda nebyl sama, byli jsme tam tři, dokupy víc než 7tisíc 🙂 njn vypusťte vesničany do města, žé 😀
    Provětrala krásné nové botky (chodí se v nich líp, než bych očekávala) taky si v Bauhaus prohlídla lina, byla na dortíkovi a latéčkovi a cestou domů na pozdějším obědě u zámku Lemberk.
    Tak jsme si se známými vlastně udělali (mimo jiné) hezký výletík.
    Z té nákupní horečky jsem málem zapomněla, PROČ tam vlastně vůbec jsem 😀
    Vyšlápla jsem si 6 pater na kardio, tam za 5min měření tlakóza (ten mám dycky gut 120/80, EKG samo taky v pohodě. Pak návštěva u lékaře, který mi dělal ablaci…no pořád mě tak nějak vrtá do toho, že by to udělal znovu, s jiným “nářadím” protože se mu tehdá tu arytmii nepdařilo vyvolat a já mu narovinu řekla, že po tabletách je mi o 90% lépe, ALE je to teď častější, říkal mi, že tohle počasí je pro nás s arytmií nejhorší…
    Tak mi vzhledem k postavě a váze zvýšil dávku z půlky na celou.
    Nicméně jsem se pochlubila že již téměř 1,5roku nekouřím, tak jsem byla pochválená, že to je super, že jsem ještě “mladá” že to rád slyší a že nějaký to kilo navíc nevadí, že cíga jsou horší…

#45098 odpověď

Denny

čajdo nevím, to j měla včera kámoška na zahradě :-))

#45099 odpověď

cernej caj

denny
    tak to je super, ze sis nakoipila, proslapla botky uzila si a doktor jeste i pochvalil, co chtit vic 🙂

#45100 odpověď

Mirka D

teda děcka,ještě,že mě nevidíte-píše vám blbec roku
    včera jsem šla chvilku s pejskama-nějyký hledj-ztratil sme udělaly at si zabaví mozek,a pa jsem celý den ležela a četla,k večeru jsem vytrimovala velkej kusu Dafiny,boky,záda,kus krku,chybí dtehna a plece-to drželo,vůbec nepouštělo+hromada podsaddy,tak jsem vyčesala hrabičkama,ostříhala strojkem náprsenku dohola,uši hlavičku,zkrátila jsem o hodně ofinu-tak se zase chvílu uvidíme:-) i fousky jsem zkrátila,za týden udělám zbytek,zabralo to 3 hodiny na pohovce v obyváku…
    pak trošku převysát,vytřít,koupelku…
    ráno jsem vstala,nachystala se do práce,dojela tam na 5-a v práci jem zjistila,že mám od dvanácti do 8 večer-teda dnes i zítra odpolední…
    volala jsem Martinovi,jestli nejede bus zpět-a nic až v 8
    tak pěšky dom,protože nemáme náhradní klíče od auta a Martin by musel vzbudit rodiče…
    doma jsem šla spát,s tím,že na půl devátou měl přijít technik na internet
    přišel v osm ráno….
    tak jsem zavřela psi na velkou zhradu,hodila na sebe tepláky a šla si vedle číst,pán spravoval na půdě anténu,pak dole něco…,byl tu celkem dlouho
    tak psi putovali na dvůr pak dom,ted s něma Martin chvílu šel,já se snažím kurýrovat z rýmy co se mi od úterý spustila,nevím kdy budu v práci prcovat,protože ruce potřebuju na smrkání….

#45101 odpověď

Mirka D

Denny-to jsi si užila hezky v liberci tada-tam jsme byly 3 dny na dovolené po ještědem v penzionu…
    Keliška je srandovní…,proč máš doktůrka tak daleko?

Černejčaj-ty seš drson karate,teda ty si byla aktivní v pubertě,to já furt jen ti psi,zato teda fakt každou volnou chvilku furt…
    po práci/škole-psi,neděle,čtvrky cvičáky-čvrtek odpoledne,ne-dopoledne
    +denně chození s Kimem pro Killynu-40 minut tam i zpět-tak Kim měl o kus větší vycházku než ona-už nikdy půjčovanýho psa,těch 40 minut mají ted často mí psi jako vycházku…
    pak půjčování dobrmanky za peníze-tak byla kousek od dopmu,ale zase bez psů
    pak půjčování Čendy za peníze,kolíkrát sem měla x vycházek denně
    o víkendu-dopoledne Kim,odpoledne Kim+půjčovaní psi
    neděle cvičák,pak Kím
    ted by mě z toho hráblo…
    dojíždění do práce,od 6 do 4 pryč pak js jedním psem pro druhýho-vycházka,pocvičit,pak s Kimem,…..

FIFI+Maya-volně pobíhající psi i s mejielama,řeším tady prchám před chlápkem s rotvíkama,vodí je na krátkým tenkým vodítku 2 zaráz a má codělt aby je udržel+další po bíhají cí ovčák,atd…
    sou to kolikrát nervy…
    vždycky závidím majitelům velkých psů,že jim ty jejich psy nezabije-v případě Fifi teda,když si vzpomenu jak táhl Gera v Blansku na kruháču ten asi pittbull-vytrhl se pánovi šup na křižovatku a držel Gera za hlavu,tahal po po asfaltě,nějak sem hovytrhla,seřvala chlpa,myzli sme na veterinu,Gero se klepal,pokousano hlavu dodřený břicho,nohy…
    jako psych , u nás doma za týden horečky jeli jsme dopoledne na veterinu,kde jsem se dozvěděla,že má rakovinu lymfatickejch uzlin,měsíc života,že budu ráda,když vydrží do Vánoc a prvního 12, jsem ho utrácela,se ani ráno nepostavil na nohy
    měl boule pod krkem,na stehnech a atk…,prej asi 12 zanedbanejch nemocí a tojsem s ním měsíc před tím byla na veterině,výsledky krve a tak dobrý…
    no nic,PŘEJU VÁM AT JE TAKOVÝCH SETKÁNÍ CO NEJMÍN

#45102 odpověď

PetraK

RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    MMŠTÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁJN !!!

Gůtn tág majne líbe Kindr.

Slušná jízda teda tenhle tejden, abych pravdu řekla 🙂 , výsledek je, že jsem se sem vůbec nedostala. Ale už mi aspoň nehumírá Brtnik. A fčera jsme si uďáli narozeninovej mejdan, toooo bylooo, jeditíííííí z Rumíčka byl Radovánek 🙂 . Neumětelská fotodokumentace prosím ve článku.

Koukám, jak tak zběžně prolétávám dění, že se tu shodně řeší zhovadilý majitelé psů. Nesnášim to a vraždila bych, to prostě nepochopíte tu mentalitu – ať to co píše Fifi, nebo Maya – stojej a čučej???????

Dennyky
    Tak jak to bude s tím srdcem? nechá prášky, nechal se ukecat on, nebo ty?

Keliškáááá je otomilouškáááá pipinkááá! A co Lino Ventura? vybralas nakonec?

e nějaký to kilo navíc nevadí, že cíga jsou horší…
    výýborně, výborně, takže si nemusím dělat výčitkůch mnoho, za ten výbornej perník s višňovou marmeládičkou, kterej tady ženský v kůchni upíkly a je výbornej ke kávě. teda byl……. a byl ho hrozně velkej kus

tyjo a super, že botky nedělaj problémky!!!! to gratuluju, jsem na ně zvědavá v origoši. Takovej vejlet-krom toho doktora, bych si taky nechala líbit 🙂

černej čaj

žjoooooooooo čajdo – ty jo si musíme dávat pozor, abys nám nedala fšem do držky, dyžs takovej Karate Kid 😀 😀

Mirka D.
    ráno jsem vstala,nachystala se do práce,dojela tam na 5-a v práci jem zjistila,že mám od dvanácti do 8 večer-teda dnes i zítra odpolední…
    volala jsem Martinovi,jestli nejede bus zpět-a nic až v 8

ale nééé, to je teda blbej přehmat!!! chudero!!! A ještě k tomu ta choroba, chůdě malý teda. Přežiješ to? A smekám, že se ti i s chorobou chtělo trimovat teda.

• Odpověď byla upravena před 4 měsíci, 3 týdny uživatelem  PetraK.
    #45104 odpověď

Denny

MirkaD
    doktůrka mám daleko, páč je tam vyhlášená kardiochirurgie 🙂
    Navím mi to kdysi zařídila kámoška, která tam dělá vrchní sestru,
    půjčili mi holter asi na 3 měsíce, páč ten co se půjčuje na 24hod
    byl k ničemu a pan doktor z Rbk řekl, že mi nic není…a mně bylo

PetraK
    nechá prášky, ukecat se nenchám, to by muselo být to samý co před práškama.
    3x týdně i půlhoďky, téměř nezměřitelné bušení.
    Ale mám v živých vzpomínkách ty 3 hoďky naživo, s drátkama v tříslech.
    BLÉÉÉÉÉ

Lino ještě nevybráno, až budou prašule, ale jelikože je to v Rbk (cca.25km)
    tak můžem zajet objednat kdykoliv.
    Holčina byla moc ochotná podrobně mi popsala jednotlivé značky PVC a to se cení, tak nakoupím tam.

dělat výčitkůch mnoho,
    néé samo ženéééé, já si půjdu o sváče taky pro dorťas 😀

#45105 odpověď

Denny

Mirko nenávidím rýmu!!!
    ať je brzo líp !

v úterý jsme byly s Koníkem u tý paní co má ten psí hotýlek a
    10 čoklůch, pak ještě 3 josepčíky doma a 4 štěnda Špringeršpanělů…
    Paní so Koníky moc líbila, říkala, že je to ještě prtě, ale ukázala mi jak trénovat postoj výstavní, byly jsme chvilku s jednou fenkou na procházce,
    a poprvé v životě jsem na vlastní bulvy viděla bojový plemeno slepic.
    Tak se ptám co to jééé? Orel křížený se slípkou?
    Krásný byly. Měla teda jen slepičku a kohouta.
    Kohout přesně takový. Její manžel se živí mimo jiné i tím že prodává kuřátka…

Attachments:
    #45107 odpověď

Mirka D

no ono je blbý,že du pěškyx z práce,to mě vadí víc
    auto jaksi nebude
    a směny mám psaný tak,že ostatní končí v 9-já v osm
    sem si chtěla vzít docházku na duben ráno,ale ještě není schválená od šéfa
    ten můj ranní omyl-u nás se docházka furt,ale furt pčředělává,tak se máme vždycky dívat na aktuální na nástěnce,no a já se v pondělí večer nestihla podívat…blbec,má chyba…
    dotaz martina,jestli by mě nehodil někdo ráno dom mě dorazil,přece je má blbost,že jsem se spletla,a oni mě fakt nemusí vozit nikdo a nikdy
    zvlášt,když většina co mě vozí bydlí úplně na opačné straně a ke mě to mají fakt zajíždku,není to,že to mají po cestě…

tak at je Brtníkovi líp,jak jste příšly na to,že je to z rybiček?
    no trimování Dafi-jako nechtělo se mě,ale byla dost zarostlá a mě zas tak blbě nebylo-kdyby jo tak na to kašlu,stejně ju musím dodělat nikdy to nepustí celý-bok dohola a šel krásně a na krku hustá podsada,hustý chlupy a šlo jen něco z vrchu,boky krku nad plecama a plece drží tak zas za týden zkusím,sem to taky nikdy zaráz nedělala ,tak je to i tím,ale to co šlo hezky u toho spinkala,ležela si na boku na karimatce…

#45108 odpověď

Maya

Denny
    Boticky a akce druhy zdarma https://www.ushopcafe.com/collections/best-sellers

#45109 odpověď

Mirka D

Denny-taky nenávidím rýmu-jedna dírka ucpaná,druhá teče…
    já vůbec nemám ráda nachlazení,nejlepší je když to s člověkem fikne-jako se mnou před rokem-ten zánět podhrudnice v lednu-v sobotu propocená v vhladáku,mokrá podprda studící,odpo divně,v nedělu blbě,pondělí doktor neschopenka 4 dny -kašel,rýma,bolavý prsa,hlava,oči,děs-nemohla jsem číst,tv,nic,sem 4 dny fakt ležela…-za týden a půl v práci
    prso mě bolel půl roku ještě hodněěěě moc,což bylo nepříjemný
    no a já neřešila-co v práci-protože mi to bylo jedno,
    neřešila sem co psi-chodil s něma Martin +pouštění
    neřešila semm borddel doma,nic…teda pak jo-vysáj tooo,se dívej jak to tady vypadá:D
    takhle,když sem zjistila,že angína-to není-tak-chvílu se psama,,trošku uklidit a tak
    jasně teplotu nemám,ale-prostě nemám ráda,když mě trochu něco je a já chodím do práce,radši bych byla pár dní doma-na podzim my nachlazení samo o sobě vyšlo na hodně volnej týden třeb:D

jo má vedoucí zas jezdí do prahy k doktorům…
    má tzv.druhá mamka zas do Brna-schválně,že sou lepší než v bk….
    tak paráda,že se s Koníky zaučuješ v kynologii

#45110 odpověď

cernej caj

mirkad
    tak to s praci je blby, k tomu ta ryma:(

a co elektro kolo? nebyla by to varianta?

petrak
    tak at je brtnikovi brzo lip!

#45120 odpověď

cernej caj
    #45121 odpověď

PetraK

černej čaj

tak sem chlap, měla jsem jen 12 z 25 😀

Dennyky

co to jeee za diunýho ptáka?

Mirka D.

ení-tak-chvílu se psama,,trošku uklidit a tak

jo to znám, čék se vždycky hecne a pak si nadává. Tak se brzo vyzdrav, te´d toho nějak víc zase lítá. Mluvila jsem včera s kamarádkou a moc “pěknej” hlas měla teda a horšilo se to i během toho hovoru. Tak snad nelehne.

tak at je Brtníkovi líp,jak jste příšly na to,že je to z rybiček?

to bys poznala, byl fakt přiotrávenej, špatná ryba dokáze dost zavařit.

,ale to co šlo hezky u toho spinkala,ležela si na boku na karimatce…

áá tak to vona si to nakone užívala 🙂

#45122 odpověď

Maya

Denny
    koniky kouka z vohradky jak skutecnej konik 😀

#45123 odpověď

Maya

12/25 a to jsem u pulky nevedela co ktery slovensky sklova znamenaj 😀

Prohlížíte 20 příspěvků - 41 z 60 (celkem z 1,003)
Odpověď na: Pro PetruK – brezen 2019 II.

You can use BBCodes to format your content.
Your account can't use Advanced BBCodes, they will be stripped before saving.

Osobní informace: