Pro PetruK – brezen 2019 II.

Slovo úvodem Fóra Ostatní Pro PetruK – brezen 2019 II.

Zvolené téma obsahuje celkem 1,002 odpovědí. Do diskuze (8 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel  cernej caj a poslední změna proběhla před 4 měsíci.

Prohlížíte 20 příspěvků - 1 z 20 (celkem z 1,003)
  • Autor

cernej caj

pokracujem heeeeeere

– ale asi idea ze to bude na mesice proste asi neni uplne idealni… jo a esusko… vis, ze uz frcis 2 roky?

#44960 odpověď

Fifi

Taak je sikovna Cajda! 🙂 Dik. Magnosku si teda prubezne kupuj, esli muzu radit, je vynikajici. Muj kotnik – ja ani nejak blbe neslapla, ale po vetsi namaze proste otece. Bavila jsem se s fyzioterapeutem, rikal, ze bych mohla prubnout laserovou nakou kuru (na to se vyprdnu), ale ze by mohly pomoct krome stahovaci ortezy, kterou mam, i tejpy. A holt, po takhle zmasakrovanym kloubu, vazech a slachach, jak jsem to mela, to potrva treba i rok.
    jo a esusko… vis, ze uz frcis 2 roky?
    Si asi prehlidla clanecek TO NEJNI MOŽNÝ!!! – pocti, i komentare! 🙂

#44961 odpověď

cernej caj

Fifi
    no ja su se ctenim zasadne pozadu tak o tyden 😀

tak tejpy asi by taky mohli byt OK, s tema koncetinama fakt takovy blby… ja si vedu offline denicek s kilometrazi a nejakyma dalsima poznamkama i k tomu, co neni vywebeny a mam aktualne o 10km vic nez loni touto dobou, takze su na dobre ceste 😀

#44965 odpověď

Petrs01

týýý, čajdo, že si to začnu psát taky! 😀

Dneska má Sprateček narozeniny. Čtrnáct let už mu je, hajzlíkovi. Dostal… výprask, protože rozbaloval… odpadkový koš. Včera byly k večeři vajíčka. Na tmavém koberci s dlouhým vlasem se skořápky vyjímají opravdu skvěle, o dalších součástech koše nemluvě.

#44976 odpověď

Fifi

A jinej darecek nedostal? 🙁 Teda ale, 14 let, velegratulace, at si beaglon (snad jsem toho spratecka urcila spravne) levituje prostorem jeste dlouho, bez zadejchavani a bolavejch tapicek! 🙂

#44988 odpověď

Maya

Petrs01
    gratulka vyběrači košů 😀 prosim tě, co by za to jiný dali kdyby jim 14letej pes byl schopnej vybrat koš 😀

#44995 odpověď

Petrs01

co by za to jiný dali

No, já vím, Barouš měl 13,5. Ale to neznamená že bude dělat takovej bordel. Nehledě k tomu, že si tím může ublížit. Tady řešíte jestli takový nebo takový kosti a pak ten pitomec sežere… no všechno. To ještě uvidím co z něj poleze.
    Ale jinak… začínám se bát, že za něj budu fakt ještě muset platit! (2 roky je tady útulkáč bez poplatků) 😀

Vašek má 10.

#44996 odpověď

Fifi

Tady řešíte jestli takový nebo takový kosti a pak ten pitomec sežere… no všechno. To ještě uvidím co z něj poleze.

Hlavne, at z nej vsechno proleze. Ja nechavat v kosi vonavy veci, mela bych asi taky vybrakovano denne, to radsi lakadla odnest rovnou do popelnice. Nebo driv jsem mela kos schovanej tak, aby se do nej udatnice nedostaly. Skorapky susim pro sousedovic slipky. Ja si vzdycky pri nejaky nechteny cinnosti a jejim vysledku rikam, ze pitomec jsem ja, ze jsem tomu nezabranila. Tak hodne zdravi, mily Bigle! 🙂

#45000 odpověď

cernej caj

Petrs01
    ale zrovna tvoje statistiky by me celkem zajimaly 😀 ja se tsm snazim psat hlavne kdy s kym a chvi psst i boty at urcim vydrznost – at jen pri nejakym dohadovani zalistuju… uz mam od roku 2011 treti denicek 😀

jinak gratulave sprateckovi k narozeninam a preju mu hlavne brzke.a bezproblemove zbaveni se obsahu kose.

my msme taky tak at se nedostanou psi…

#45003 odpověď

Maya

ja mam pristupnej jen kos kam se moc zbytky jidla nedavaj, driv do nej chodil Loki zadumane koukat, ale ted mam novej a ten uz neotevre, se musi dole prislapnout a to mu nejde, jak to nejde cumakem, ale musi se packou, tak to neni nic pro nej 😀

#45010 odpověď

Maya
    #45011 odpověď

cernej caj

my mame odpadak voznici ve skrince a v kuvhyni na petrach at je to dost vysoko 😀

#45012 odpověď

Petrs01

Maya – ve Švýcarsku jsem nikdy nebyla, těžko tedy můžu psát o svých předchozích cestách po Švýcarsku. A rozhodně bych nedodržela tohle: “Během své cesty budou denně informovat/sdílet své zážitky fotkou i krátkým příběhem na
    sociálních sítích”

#45014 odpověď

Maya
    #45015 odpověď

Maya

Petrs01
    tak zazitky ze Svycarska nejsou podminkou, muze byt i z jinych cest, je to tam psano
    tak holt bys par dni sdilela kdyby ti to stalo za to ne?
    jako Svycarsko je moc pekny, skoda ze uz si nepamatuju na jakej kopec jsme to tenkrat jeli lanovkou 😀

#45018 odpověď

Petrs01

bys par dni sdilela

nesdílela. Nejsem na žádné socce, nemám chytrej telefon a ani jedno z toho si nehodlám pořizovat.
    Nešvýcarské zážitky by musely být hodně zajímavé, aby to porotu zaujalo, protože jim jde o propagaci Švýcarska.

#45020 odpověď

cernej caj

petrs01
    podle.me.jde o yo ze oni dodaj zarizeni a data a bude to formou prkmo na jejich webu. me osobne teda ani hory sutrovity nelakaji

#45021 odpověď

Maya

Petrs01
    tak jasne ze jde o propagaci, hlavne na tom fb a instaci ale to je prece fuk jeslti to sdili nekdo kdo uz tam byl a nebo kdo je tam prvne
    ja bych spis tipovala ze budou vybirat nekoho kdo ma s takovym tipem turistiky zkusenosti a neslozi se jim tam z ferat a nebo nedojde jim tam v kroksech s kabelou pres rameno

#45022 odpověď

Maya

cernejcaj
    chteji hashtag, to tipuju fakt spis ten fb a instac

#45023 odpověď

Maya

fuj typem a to nesnasim tyhle hrubky tip a typ 😀

Prohlížíte 20 příspěvků - 1 z 20 (celkem z 1,003)
Odpověď na: Pro PetruK – brezen 2019 II.

You can use BBCodes to format your content.
Your account can't use Advanced BBCodes, they will be stripped before saving.

Osobní informace: