Pro esusku cerven 2020

Fóra Ostatní Pro esusku cerven 2020

• Toto téma obsahuje celkem 1,944 odpovědí. Do diskuze (9 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel kachna a poslední změna proběhla před 1 minutou.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 1,601. až 1,620. (celkem z 1,945)
  • Autor
    kachna

J

Víš kdo měl holky na táboře na keramiku? Panička od té hnědé vlčí špičky. A Lucce mě vůbec nebylo líto, že jsem jí neviděla a ona jo. A ještě mi básnila o její povaze. Ropucha 😀
    Najeli jsme dnes 500 km, ale dostali jsme děti z bodu A přes bod B do bodu C.

Maya

Kachna
    Ty jo Lucka se teda ma, taky bych to chtela videt nazivo, na fotkach vypada super

Ctu si ted ten pribeh straznika jak ho s rodinou s covidem vyfakovali a mam dojem ze urady uz omezujou svoje aktivity na prikazovani rousek a jinak dej se vule bozi bo uz se na ty pandemii neda nic vydelat

Petrs01

Proč nerada odpovídám na dotazy kam jedeme: v sobotu ráno jsme vyjeli někam na Slapy… přesně do okamžiku než muž na Semmeringu zahlídl zajímavý vlak. Takže fofrem do Hostivic, kam jsme dojeli pár minut před ním. Jako bonus ještě nějaký drážní stroj. No nicméně z Hostivic už to není zrovna směr Slapy, že ano. Takže nakonec Křivoklátsko a dneska Lány. Vrhli jsme se zase na kešky, tak jsme pokojně courali a lovili… no, ta poslední měla terén 4 (5 je s horolezeckou či obdobnou výbavou). Já jsem si pomáhala žebříkem ze stopovačky a modlila se za pevnost karabin. Muž dole se určitě modlil za totéž a občas mi připomínal, že tam se sanitka fakt nedostane. Po odlovu mě téměř odvedl do auta a lijákem odvezl domů. Musím začít makat nebo přestat lozit na tyhle šílenosti, moje svaly na to nejsou zvyklé. Asi začnu makat 😉

cernej caj

Petrs01
    tak presne se potvrdilo, proc to nerikas 😀 tak ste meli aspon trochu zmenu, mozna lehce necekanou ale evidentne ste si poradili 🙂

kachna
    jee hnedej vlcoun?

MirkaD
    dobre, ze dafunka se hoji. Ne, karantetnu nemam, jen mi zakazali chodit do prace. dneska du volat doktorve, mam si vyridit neschopenku ale nevim jak, kdyz nejsu nemocna?

jinak uz su zpet z uzemi bez internetu 😀 (slovensko:D

PetraK

RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    MMŠTÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁJN !!!

Gůtn tág majne líbe Kindr.

Mám novej vědeckej poznatek. Když si propíchnete palec vidličkou, tak vězte že pak následně je třeba zapínání potprdy naprostý utrpení. Z palce se vám stane voteklitýda naprosto alergická na jakejkoliv dotek. Strašný. A jsem totál grogy, páč se musely pokácet tři obří starý uschlý třešně 🙁 🙁 . Při procesu kácení ta jedna zakousla pilu, já tahala provazy jak stará mula a pak sem štípala větve jak magor. Mám mozoly a obří palec na levý ruce. Vynikající.

Petrs01
    sobotu ráno jsme vyjeli někam na Slapy… přesně do okamžiku než muž na Semmeringu zahlídl zajímavý vlak.

😀 😀 😀 taky seš svatá Anežka za živa 😀

. Asi začnu makat 😉
    to jsem si včera při tom kácení říkala taky 😀

Kachna, Maya, černej čaj
    Panička od té hnědé vlčí špičky.

jak může bejt holky vlčí špic hnědej?? Já myslela, že má vždycky jen tu vlčí barvu. A že barvenej je velkej špic.

kachna
    500 km, ale dostali jsme děti z bodu A přes bod B do bodu C.

pěteset kilometrů stojí za to, když se člověk zbaví dětí 😀 😀

Maya
    tak prej říkal Brtnik, že mi tu to zadarmo u tý Spořky máme dávno 😮

No z vlastni zkusenosti velky prsa a dole michelin je nejhorsi bo pak clovek vevolnym vypada jak krabice

smutná pravda!! Budu na tý svarbě vypadat jak obří krabice na mlíko. Červená :d

PetraK

černej čaj

jaká byla malodovča?

du volat doktorve, mam si vyridit neschopenku ale nevim jak, kdyz nejsu nemocna?
    jsem zvědavá, co Ti poví.

tady houká nějaký debilní auto, už asi hodinu a majitel nikde.

cernej caj

PetraK
    ja mela zadarmo sporku 5let v ramci nejake promo akce prived noveho zakaznika 😀 ale pak meli bud ucet zadarmo kde je 5kc za kazdou odchozi platbu + za vybery z bankovatu a tusim 2kc za prichozi, takze si mela zadarmo vedeni uctu, ale dalsi poplatky naprd a na konci mesice se nestacila divit
    anebo meli tu akci za 100kc kdyz ti chodi vyplata a platis kartou tak 50 ale bylo v tom proste uz uplne vsechno a nemusela si platit dal ani korunu, proste kdyz ti prisla vyplata, tak 50 a vic ne.

no ja si vzdycky kdyz funim do kopce naiopak rikam ze UZ NIKDY 😀 😀

takze uz pristi tyden svatba? neni cas na nakup novych veci? 😀 slusivych?

s tim spicem taky nevim prave, bud nejakej nestandart nebo z experimentalniho vrhu?

cernej caj

PetraK
    jako byla super, kopce staly za to 😀 tak 1800 metru do vysky sme nachodili na tech 38km vzdalenosti. jeden kopec sme dokonce fakt museli jit v predklonu, abysme udrzeli rovnovahu a nespadli zas dolu pod nej:D ani medved nam neprisel snist veceri

PetraK

černej čaj
    ja mela zadarmo sporku 5let v ramci nejake promo
    já tohle nějak nesleduju, to obhospodařuje Brtnik. Volala mi tudle nějaká paní, že bude moje bankéřka a že bychom měly udělat konsolidaci účtů. Asi měly, ale když mě to nebaví 😀

jako byla super, kopce staly za to

🙂 seš vyřízená jak žádost? 🙂

Petrs01

svatá Anežka za živa

neboj, on to se mnou taky nemá jednoduchý (například pod tím stromem musel trpět docela dost, bylo to vysoko a o hubu)

kácení

Kdybys napsala, mohli jsme místo lezení kácet s váma, nebyla bys tolik scíplá, kdyby nás na to bylo víc…
    Teď budem 4 víkendy mimo – tooo bude masakr! 2x týden dovolené s nějakými závody a mezi tím 5 pracovních dnů na vzpamatování. Jestli přežijem tohle, tak už všechno.

1800 metru do vysky

Taky dobrej masakr. Muž by umřel jen by si to přečetl 😀

kachna

ako byla super, kopce staly za to 😀 tak 1800 metru do vysky sme nachodili na tech 38km vzdalenosti. jeden kopec sme dokonce fakt museli jit v predklonu, abysme udrzeli rovnovahu a nespadli zas dolu pod nej:D ani medved nam neprisel snist veceri

Týjo, asi nezávidim, ale zní to perfektně

jak může bejt holky vlčí špic hnědej?

hele králíci tohle uměj už dávno, geneticky (u králíků) je to docela jednoduchý. Ale já se přiznám, že tohle nesleduju, tak nevím, jak moc to jde/nejde.
    hnědá vlčí

• Odpověď byla upravena před 1 týdnem a 1 dnem uživatelem kachna.
    PetraK

ty vado, tak teď jsem četla asi ten stejnej článek o kterým psala Maya

https://www.lidovky.cz/domov/selhani-systemu-prazsti-policiste-zverejnili-zkusenost-ohledne-testovani-na-koronavirus-postup-odbor.A200802_183914_ln_domov_ele

TO JE NESKUTEČNÁ PRASÁRNA!!!! Takovýhle selhání???? Na naprosto všech úrovních??? A nikomu se nic nestane? fakt nechutný.

PetraK

Petrs01
    on to se mnou taky nemá jednoduchý
    a to je fakt 🙂 , nemáte si co vyčítat

Kdybys napsala, mohli jsme místo lezení kácet s váma,
    jsem to nevědíla dopředu. Brtnik se rozhodnul teď a šlo se na věc. Ono by to celý bylo v pohodě, kdyby se bývala nekousla ta pila v kmeni. Snažili jsme se to lanama přetáhnout, ale nepodařilo se,pak jsme se prohodili, tahal Brtnik a já povytahovala pilu, ale jak v tom křuplo, vypadla jsem a odmítala se tam už vrátit 😀

Muž by umřel jen by si to přečetl 😀
    taky jsem měla na mále 😀 strašlivý, strašlivý

kachna
    e tohle nesleduju, tak nevím, jak moc to jde/nejde.

ty vado – to je krásnej pes. A… váže se k tomu nějaký zdravotní něco? jako u jinech hrátek s barvama, nebo to tak prostě je čas od času. ale barva je to zajímává a ten pes – teda čubka je to , že jo? – má krásnej výraz.

cernej caj

Petrs01
    ten muj taky 😀

Kachna
    ale ta je kraaasna! 🙂

normalne jde chytnout nejakej ocni zanet na psa? tyden kapu ofthalmo ani nemuzu bez kapek otevrit oko, uz aspon neni zarudly a ted feri to samy, muz mi volal na SK jestli nemam kapky ze ho ani nechtela otvirat, ted uz lepsi… a dneska uz to ma pekny

PetraK
    jinak s kacenim ste taky drsnaci, ja teda bych se asi bala neco kacet, kdyz ani nevim, jak se to dela

MirkaD

no,já si v pátek odpo v knihovně půjčila milion knížek a některý dost težký,jednak váhou,jednak tím o čem to je,+sem si 2 koupila za 5kč,jednu od Táni Fischerové-takový krátký povídky o jejím synovi-má postiženýho syna v ústavu,kterýho si bere k sobě na pár měsíců,pak o dalších postižených dětech v tom ústavu-některý dost šíleně,o jejich rodičích,co tam jednou za rok sjedou na hodinu a zas mají na rok klid,o zvířatech co měla ona,nebo lidi v okolí-taky nic veselí-samý utýraný zvířata nakonec,nebo dost nemocný
    no ne moc veselá knížka,teda
    máti sem vzala knížku o ženské co žila před staletími jako šlechtična-z minulých životů
    mimo jiné sem si půjčila pokračování knížky-od Aleše Palána-raději zešílet v divočině o šumavských samotářích,tak toto je podobný,op lidech co žijí trochu bokem,trochu jinak a sami
    třeba o učitelce,co x let učila,a ted žije v přírodě v maringotce,vegetariánka,a tak hodně do přírody,pak pejskař,co se chtěl živit psama,prý to tak funguje v zahraničí,kde jsou obr velký chovatelský stanice a ty lidi živí ti psi,nebo tam mají psi ve zverimexech
    no zajimavá knížka,ale taky to není na jeden zátah přečtení,pak třeba Knihu lesů,vod a strání,když su od té Svitavy…tak ted bych mohla jen číst a číst a číst…
    no odpo přijel tatka,pomáhal tam rodičovi chystat na sobotu,já se vydala večer na vycházku větší ze psama a ze známou s basendžim-kolem lípy,hájenky,na cvičák,tam jsme zachranovali ptáčka vypadlýho z hnízda a pak dom,takže vycházka ze zážitkem…
    v sobotu jsem dala vycházku v lese,po obědě ležing,a od dvou se začalo sjíždět příbuzenstovo,2 bráchové Martina,jeich manželky,3letý prtě,půlroční prtě,jedenáctiletý už ne prtě a rodiče jedné ze švagrových,a jedlo se,pilo se,hodovalo se
    večer na terase nade mnou synovec vyhrál v člověče nezlob se,a v pexesu
    poštípalo mě milon komárů,tak semn šla v deset spát
    ŽERYK-PREMIÉRA-MARTIN ANI NIKDO JINÝ MU ZA CELÝ ODPO,VEČER NEHODIL HRAČKU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    hračky sice byly schovaný,ale ne tak aby si je nikdo nemohl podat,
    Žeryk se držel Martina,jestliu z něj hračka nevypadne,tak si dětí nevšímal,Dafi mi ležela na klíně nebo pod nohama,a všecko jí bylo dost fuk,takže i kdy ze začátku byly dost na vodítku oba,tak pak jsme je pustily,a šlo to
    je fakt,že Šimonek si psů nevšímal-ve třech letech ho dostatečně zabavilo lego,a odrážečka a blbnutí s rodiči
    no a jedenáctiletýho bohužel zaměstnala včela co ho dopo pichla do paty,takže oteklá noha,bolavá,na nohhu mu dávaly kde co…:-(
    v neděli jsem dala vychízkui ze psama i s Btty ke křížku a zpět ze cvičením tanečních,tatínek opět pomáhal rodičovi,a odpo do práce do jedenácti do noci…
    dnes den volna
    tento měsíc budu mít volno vždy jen jeden den,tak to bude nic moc
    ráno sem dala s pejskama vycházku ke křížku a kolem polí kousek,s oběma 2 krát hledh ztratil a pak kousek k lípě,Žerykovi pachovej čtvereček
    k snídani banán
    Dafi časně pověsila prádlo se mnou,takže mají odpracováno a ted už může pršet..

kachna

A… váže se k tomu nějaký zdravotní něco?

já můžu mluvit jen za králíky a tam je to ouplně v pohodě. V přírodě by tohle bez problémů přežilo, tak nevidím důvod k tomu vázat nějakou genetickou vadu.

kachna

no a jedenáctiletýho bohužel zaměstnala včela co ho dopo pichla do paty,takže oteklá noha,bolavá,na nohhu mu dávaly kde co…:-(

Nám takhle šlápla kdysi Lucka na včelu nebo vosu a strašlivě jí to oteklo, udělal se jí tam mokvavý puchýř, který fakt bylo třeba ošetřit a ona nechtěla, bránila se, ječela. Pak jí Michal přepral a ozvalo se zoufalé:
    “Néééééééééé, to je ta druhá nohaaaaaa”

MirkaD

Černejčaj-tak s kopcama jste drsní-no jáv předklonu lezu někdy i ten kopec k nám…takže to co nacvičuješ někdy ty si už jako hopdně neumím představit,a teda ani nezávidím

Kachna-jé to je hezká hnědá holčička:-)

Petrs01-no ty jsi taky dobrej sebevrah:D
    ale tak hlavně,že jste si to užily-a vlastně jste za víkend každej stihly to svoje ne?ty kešky,muž vláčky
    nebo muž taky keškaří?
    můj bývalej několik hledá hledá kešky ,na pár mě jich vzal,on to miluje,jezdí ještě s nějakýma kamarádama,tráví tím dost času,má v tom i nějaký to jejich ocenění,ale mě by to zoufale nebavilo
    ale zase některý lidi by nebavilo chodit jen tak,no taky má fotku s kamošem,jak tam lezli v jakýsi jeskyni pomalu po čtyřech…
    my jenou zahlídli keškaře tady u nás u křížku jak chodíme ze psama,lezli tam pro kešku na nějakou břízu či co,
    prý už i zlomenou ruku si z toho pořídili-náročný koníček fyzicky teda:D,a riskantní

MirkaD

Kachna-ježíš to chudák Lucinka,a je nějak alergická?

cernej caj

kachna
    to se asi hodi mit neco na alergii v lekarne, i kdyz cloven neni uplne alergik ale pri tech vetsich otokach to taky muze rychlejc odeznit

mirkad
    tak to je husty, ze zeryk byl bez hracky a evidetne to prezil, az se budes priste snazit doma podporovat vychovu misto mozku tenisak, ze to slo jednou, jde to i vickrat…

mam neschopenku. aspon bude denyky klidna, az k ni pojedu 🙂 jako na jednu stranu mi to prijde trochu zbytecna hysterie, na stranu druhou taky se mi dvakrat nechce vsude trajdat a riskovat

Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 1,601. až 1,620. (celkem z 1,945)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.