Pro esusku cerven 2020

Fóra Ostatní Pro esusku cerven 2020

• Toto téma obsahuje celkem 1,943 odpovědí. Do diskuze (9 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Maya a poslední změna proběhla před 18 minutami.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 1,061. až 1,080. (celkem z 1,944)
  • Autor
    Fifi

🙂 Uzasny black and white duo.

PetraK

čajdooo – kachnooo
    úžasný los černobílo prdelos 😀 😀 😀 jsou skvělý a hlavně mají vlastní názor 😀

Petrs01
    zrovna tu mám tři hodné spinkající pejsky 😉

číms je utavila všechny tři najednou, běhali podél kolotoče?

kachna
    a už víš, co budeš dělat, až ti dojde rajský plyn???

😀 😀 blbááá

Fifi
    stahli posledni normalni vyjezd z mesta na nasi stranu ze dvou na jeden pruh

hele tam u vás musí sedět nějakej veleobří kretén, tohle přece není možný???

jojo, zvládlo se to, teď jen aby to uschlo, páč je to opravdu pěknej matroš, pro morčátka to bude. Jsem ráda, že to tentokrát nepřijde vniveč.

Asi to teda bude tou vodou, jak se všechny shodneme. Dává to smysl. tak halt letos nebudou výnosy a na podzim to vyživím.

Fifi

tohle přece není možný???
    Ja to nechapu, opravdu tomu nerozumim. Nastesti jsem nasla, ze tohle jednopruhovy opatreni bude snad jen este zejtra. Ale i tak… GRRRRRRRR 😡
    Dává to smysl. tak halt letos nebudou výnosy a na podzim to vyživím.
    A co ty vis, klidne se to este vsechno muze zvojtit. Jo, me napada, ja si “mmulcuju” posekanou travu ze sekacky stylem, ze sekam bez kose. Necham notne oschnout, pak hrabu jak pako zahradecku a davam pod kere, na zahon, uz proschlou travu, ktera neni ani seno, ani takovej ten hnusnej blivajz, kterej se z cerstvy travy z kose vytvari. A v destich se to osvedcilo. Treba by neco takovyho tvymu zahonu taky prospelo? Nebo na vrsek jen hodit nakej jinej pokryv, slamu treba? Aby netrcela do prostoru hola hlina, coz je zdejsi ceska klasika.

PetraK

Fifi

o mulčování trávou jsem přemýšlela, ale zatím jsem do toho u zeleniny nešla, páč jsem si říkala, aby se mi tam neusadily plevele. Na slámu mám letos políčeno, že si napytluju.

Tak ať je omezenina od omezenců co nejrychlejš pryč. A já jdu hají belí., Brou.

Maya

PetraK
    můžeš zkusit koupit nějaký hnojivo, nejlíp granule a zarejpat to tam
    kachna
    clo se tě netýká, ale když ti to chytěj, budeš doplácet DPH, což se platí z ceny zboží + doprava, pokud máš free shipping, připočtou ti cenu dopravy podle tabulek pošty
    jako jestli to chytí nebo ne je loterie, záleží co to je, elektroniku chytnou vždycky, ostatní občas projde, mě prošly i věci kolem 100 dolarů
    taky mám teď objednáno, zkušebně tři balíky, podle lidí ze skupiny na FB toho dost nedorazí a hodně posílaj už do zásilkovny, což můžou dát bůhvíkam, tak doufám, že se dočkám, doba dodání je teď je prodloužená z 60 dní na 90 kvuli viru

PetraK

RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    MMŠTÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁJN !!!

Gůtn tág majne líbe Kindr.

dala jsem si vynikající snídaňku Brtníkůf chlébik se sýrem, rozpečeno, obohaceno následně o ředkvičky a řeřichu a salátek. Mňam

A ráno jako předkrm půlhoďky s ohaříkama. Taliprdová lítala s Bedřichem jakoooo ten magooor. Dneska se mi nechce nic.

PetraK

Maya
    myslíš jako prohnokit to ještě teď?
    Hela a co kdybych teda koupila koňský bobky v granclích a rozpustila to ve vodě a tím zalila? to by se tam dostalo pěkně, že jo?

cernej caj

Petrak
    Kraaaaasna snidane!:)

PetraK

černej čaj

viď, když jsem ji tak viděla, musela jsem se podělit. Mám to takhle moc ráda, dělám si to každej den, enemže je to děsně pracnýýýý!

Maya

PetraK
    ja bych to pohnojila, tim se nic nezkazi
    akorát bych ty grancle asi spis zarejpala, to se pak uvolnuje postupne, když to zalejes, tak to protece a smitec
    no ale asi jedno, kazdopadne si myslim ze dodat ziviny rostlinkam v blby pude nevadi v zadne forme
    kdybys to denne zalejvala, tak staci ty grancle pohazet navrchu a pak to zalejvat, ale když tam přes tejden nejste a neprselo by, tak to by asi bylo naprt

Maya

jo snidane vypada hezky, akort taky hladove, myslim ze za hodku po takovyhle snidani uz bych umiralal hlady 😀

PetraK

černej čaj

ešče seš na hale? dneska je tu zataženo, tak snad i u vás?

PetraK

Maya
    ze za hodku po takovyhle snidani uz bych umiralal hlady
    hele vůbec právě, ten chleba je domácí poctivej, ten opravdu zasytí a ta zelenina ho doplní.

PetraK

Maya
    ja bych to pohnojila, tim se nic nezkazi
    akorát bych ty grancle asi spis zarejpala, to se pak uvolnuje postupne, když to zalejes, tak to protece a smitec

hm hm, to máš pravdu. No u rajčat to půjde dobře, to je cajk, stejně tak cukety a papriky. každopádně to zkusím.

Petrs01

Snídaně vypadá dobře a domácí chlebík už dlouho závidím.

Taliprdová lítala

Tálie by asi byla skvělej parťák pro tu moji picbumku, když by teda picbumka pochopila, že nepapat, ale hrát. Ona je dost buldozer, doma zkouší Vaška provokovat ke hře, jenže ona dvakrát radostně otočí zadkem a v tom našem malém prostoru pobije všechny okolo. A venku na hraní nemá čas.

PetraK

HELE HOLKY BOLEHLAVOVÝ

Že je hřebíček zachráncem při bolesti zubů, to je všeobecně známá věc. Ovšem čaj z něj připravený nabízí útěchu i při migréně. Tak na něj v tísni určitě nezapomínejte…

To jsem o něm nevědíla. čajdo, to si můžeš dát do batůžku stabilně a když tě to někdy na výletě přepadne, jako tudle a pak i ondynoj, tak si můžeš udělat trošku čaje.

PetraK

Petrs01
    jo myslím, že by jí Tali krapítek uštvala a mohla by si tak holka vypustit páru. Ovšem s košíčkem, to se přiznám. Páč já vím, že jim stačí se moc rozdovádět a přetočej to jinam než člověk napočítá jednadvacet. Zvlášť,když je to pes, kterýho štve, že toho druhýh nemůže chytit 😀 😀 😀

cernej caj

Jakoze.zalejes proste par kousku hrebicky?
    Me to hladove nepripada… vypada to dobre a nehladove dle me:)

PetraK

černej čaj

jojo, zaleješ pár hřebíčků a vypiješ /bude to takový specificky trpký, ale půjde to/ na Tvým místě bych to zkusila, max. se nestane nic. A hřebíčky ti v batůžku nezaberou žádný místo a jsou lehoulinký.

Me to hladove nepripada… vypada to dobre a nehladove dle me:)

jo přesně, jsem přežraná, jako že opravdu a bylo to moc dobrý. jen to chce věnovat tomu čas.

Maya

kdybyste si někdo chtěl vyrobit eko tasku
    https://www.brydova.cz/2012/03/08/papirove-kabely-candy-bag-i/

Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 1,061. až 1,080. (celkem z 1,944)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.