Pro esusku cerven 2020

Fóra Ostatní Pro esusku cerven 2020

• Toto téma obsahuje celkem 1,943 odpovědí. Do diskuze (9 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Maya a poslední změna proběhla před 1 hodinou a 14 minutami.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 1,041. až 1,060. (celkem z 1,944)
  • Autor
    PetraK

kachna
    Ešusko a tohle by cesta nebyla?

no svým způsobem byla,to jasně ale je to hrozně pomalý si myslím, s tím křoviňákem máš záběr výrazně větší.A taky možná??? to nevím , jen mi to tak přijde – postupuješ rychlejš. My to potřebujem zmáknout vždycky v jednom zátahu – víkendu. Kolik vy s tím sekáte? A jak dlouho to trvá?

já bych se k tomu taky přikláněla,že je to deštěma.
    no tak doufám, že to aspoň půjde zrekultivovat, ta mrtvá hmota, co tam zbyla. Jo ono by to mohlo bejt, že to svezlo všechny živiny a spol dolů. Páč jinak nevim, kam by to šlo. Ale zas na druhou stranu ty záhonky u těch “soused” – navíc normoš na zemi – vypadaly úplně luxusně. Až mi mě bylo dost líto teda 😀

cernej caj

Posloucham diskuzi dvou pubertacek… jedna.z nich rika, ze otec chce 3lety dite do trvale pece a ze to dite si neumi samo.nakrajet jidlo…

Nevim, ale.dle.me.je jako normalni ze 3lety dite si jeste uplne neumi nakrajet jidlo… jakoze treba maso je jeste docela tezky… segry deti sou skvely ale rizek si fakt.nekraji sama…

kachna

ale je to hrozně pomalý si myslím, s tím křoviňákem máš záběr výrazně větší.

No, co nám křoviňákem zabere celý den, máme touhle sekačkou za několik hodin. Hele příští týden jedem do Lahovic, můžete přijet i s Brtníkem a porovnat si obě varianty.

kachna

… segry deti sou skvely ale rizek si fakt.nekraji sama…

Maťule řízek taky nezvládne. Těch 5-7 let se to učej. Ty tři roky jsou tak na hraně, aby si bylo schopný třeba lžící něco měkkýho ukrojit, ale úplně běžně se jim to v tomhle věku krájí na kousky. Kdyby ho maminka ještě krmila, bylo by to na hraně, ale spíš tak jako ve fázi, je nejvyšší čas, aby začal jíst sám.

PetraK

kachna
    No, co nám křoviňákem zabere celý den, máme touhle sekačkou za několik hodin.
    fakt??? fáákt?? No a ešče ale možná jedna věc, která by tý sekačce bránila je terén. Máme to tam děsně boulovatý. Nevšimla jsem si, zda to má pojezd, nebo to tlačíš sama?

Maya

PetraK
    Mame podobnou od mountfildu, je to normalne benzin pojezd, stejne jak s normalni sekackou boule casem tim srovnas, my tim sekame louku co driv byla bramborovy pole
    Ma to mozna uzsi zaber nez kosa, ale jde to rychlejc proroze v podstate jen rychle jdes a tim sekas 😀
    Petrs01
    Z krtincu je absolutne nejhorsi hlina v ktery nic moc neroste
    Chces li mit peknou urodu, doporucujz priste nesetrit na par kvetinacku a zakoupit pytel zahradnickyho substtatu
    Ale jinak ktwrakoliv hlina je jeosi nez ta ketincova

Maya

Jinak pomoc, k novy praci budu mit prac mobil a je to apple
    V zivote jsem nemala apple
    Navic ho budu muset tahat domu bo nemam zamykaci stul, takze do moji nekolikakilovy tasky pribyde dalsi verk
    Uaassa

Petrs01

hmm, jsem houby zahradník, no. Pytel substrátu a podobné srandy moc nemám kde skladovat, navíc jsem si říkala, že rajčata přece normálně dáváš do země, ne do něčeho kupovanýho.

kachna

ale jde to rychlejc proroze v podstate jen rychle jdes a tim sekas 😀

jj, komplet potvrzuju, jak srovnání boulí, tak pojezd, tak rychlost + nižší vibrace do rukou.
    Hele fakt to můžete přijet vyzkoušet a porovnat. Já bych ti nabídla i půjčení sekačky, ale je mamči, takže nemůžu.
    Jo, mimochodem, vejde se do oktávky.

Maya

Petrs01
    To jo, normalni hlinu nekde ze zahonku a tak muzes pouzit taky, ale krtincova hlina je moc zespoda, teda obvykle nevyzivna jilovita
    Jo tuhle chybu jsme kdysi udelali taky a dali krtince do truhliku s muskatama, takovy pidimuskaty jsme nikdy jindy nemeli 😀
    Ten zahradni substrat se prodava v ruznych velikostech, trebs v penny mivaji ty maly pytle, kupuju je tam taky to normalne odneses v ruce, to je fakt tak na dve tri kvetinace a zbytek holt vyhodis a budes mit rajcata jak melouny
    Kdyz das normalni hlinu, chce to pak jeste hnojit, s tim substratem uz nemusis

Fifi

Brypodvecir vespolek.
    Twe, to je konec totok. Ty kroteni stahli posledni normalni vyjezd z mesta na nasi stranu ze dvou na jeden pruh! Kolony ted uz sakumprask vsude, totalni zoufalstvi. Jsem mela otevreny okynka a asi mi nafucelo do levyho usiska, zacina pobolivat – co na to?

Aa, koukam, ze Dafina prebira haraci stafetu od Koneva (kde sou Dennyky?). Tak pevnej nerv na haravku, at nedojde k nehode. 🙂 A pevnej nerv i Petrs, at hlidani zvladne v pohode. Me ceka asi taky hlidani, jestli si to panickove nerozmyslej a vyrazi za hranice, tak v srpenci na 10 dni tu budu mit josefcici. Netesim se.

Esusova
    Tak jste to dosekali nakonec? Supr dupr, to bude senicko jedna radost. K hline na zahonu – priklanim se k ostatnim, prilis mnoho spadly vody. A hnuj kravskej ci konskej, hlavne ho na podzim radne zapracovat. Soused farmar vyveze kupicky hnoje od svych koz a ovci po sklizni na podzim, necha je tam ulezet, pak rozhazi vidlema a hluboko zaore. Ma krasny brambory a cukrovou repu kazdej rok, pokud teda nejsou suchy tropy.

kachna

pokud teda nejsou suchy tropy.

no, to je boží, když prší, máme krásně pohnojeno. Pokud ty kravalíny nežerou ve velkém zelené meruně a nemají pak průjem.
    A budeme mít konečně z pergoly svedenou vodu do bazénu. Už se strašně těšim.

• Odpověď byla upravena před 1 měsícem uživatelem kachna.
    Petrs01

zrovna tu mám tři hodné spinkající pejsky 😉

kachna

zrovna tu mám tři hodné spinkající pejsky

a už víš, co budeš dělat, až ti dojde rajský plyn???

cernej caj

abyste vedeli, ze zvirata u kachny doma maji uplne jinej nazor na foceni, nez kachna 😀

Fifi
    snad teda brzo u vas bude hotovo a usisko blby 🙁 ja na usi netrpim, tak neporadim… ale preju aspon rychle uzdraveni!

petrs01
    pozitivni zprava je, ze sou stale 3 😀 ty chudaka fenu navyknes na pohyb a majitele te pak budou nenabidet 😀

Attachments:
    Fifi

Cajdo
    ja na usi netrpim, tak neporadim
    Ja taky prave ne, tak asi nova zkusenost.
    ze zvirata u kachny doma maji uplne jinej nazor na foceni, nez kachna
    😀 To vpravo je taky kralik nebo morce? Jasne vyjadrenej nazor. 😀

Kachna
    a už víš, co budeš dělat, až ti dojde rajský plyn???
    Pouzije drevenou narkozu? 🙂

Petrs01

dojde rajský plyn?

neboj, klid byl asi 5 minut.

navyknes na pohyb

není kdy, přes týden to nestihnu, obzvlášť když je mám na krku všechny.

kachna

černobílý zadky jsou dobrý!!!

kachna

kralik nebo morce?

morče. Uznej, že to jsem si nemohla nepořídit.

kachna

o

Prosím tě, ty jsi taková čínoznalá, když si chci koupit věc za 48 dolarů z aliexpresu, jak je to se clem? Já to furt nechápu.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 1,041. až 1,060. (celkem z 1,944)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.