Pro esusku cerven 2020

Fóra Ostatní Pro esusku cerven 2020

• Toto téma obsahuje celkem 1,006 odpovědí. Do diskuze (9 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel PetraK a poslední změna proběhla před 1 dnem a 9 hodinami.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 681. až 700. (celkem z 1,007)
  • Autor
    Maya

PetraK
    Tak to je super ze jsi spokojena, Brtnik byl proti?
    Jako proste normos bordel to sebere a clovek pak muze vytahnout normalni vysavac jednou za mesic a vzit to zgruntu
    Moje mama ho taky nechtela, tak jsem se ji neptala a proste ho rovnou koupila 😀
    Denny
    To je parada teda, ten obrazek je moc hezkej, jsem zvedava na tu lipu
    Ja uz na ty pastely koukala, ale pisou ze se to pak musi necim fixovat, tak to asi nic pro me

PetraK

Dennyky

no přesně, zakrní a proto do ní ten zánět nemůže prý dostat, jak píše Petrs01
    . a snižuje to PRÝ snad i rizoto inkontinence. ale to nevím.

PetraK

Maya

jo, Brtnik zpočátku furt brlal o zbytečným krámu a já svým způsobem taky, páč mi to zčásti taky přišlo zbytečný. Kdyby ne, tak kašlu na jeho brblání a je to doma už dřív. Pak dobrblal a já se furt nemohla rozhodnout, ešivá to má nebo nemá smysl. Protože fakt zamést ještě nikoho nezabilo, že jo. Ale… dokázal mi, že je v zametání lepší než já a koště a tím to vyhrál. Asi bych to neřešila nemít psy, ale v tomhle případku, je to vážně velkej pomocník, takže díky Tobě drahá konzultantko. Tohle cos psala i o tý mamině a pak ta konzultace s tím maníkem co to prodává a dohoda, že když to nesplní moje požadavky zaplatím jen kartáč a filrt a on si to vezme zpátky rozhodlo, že to zkusím. Opravdu je dobrý mít možnost to vyzkoušet a je-li to v situaci a čase jako tenhle týden u nás, je rozhodnutí okamžitý 😀

Denny

Maya
    ano pastely by se měly fixovat lakem
    Menší pastely spíš nefixují a velké třeba i lakem na vlasy a to dělají i profíci. Pár tipů na laky má i v té knize, kdybys chtěla můžu ti jí poslat?
    lak na vlasy se liší pouze tím, že nemá UV filtr…jinak byl naštvanej, že většina fixatérů ty bavy změní, některé zanechávají kapička po některých se dokonce barvy rozpíjí…

• Odpověď byla upravena před 2 týdny a 1 dnem uživatelem Denny.
    PetraK

Tak krásnovej víkend vinšuju!

Fifi

Taky preju krasavej vikend, snad jeste primerene zmokneme. Kochejme se prijemnyma teplotama, pristi tyden maj nastat tropy.
    Twe, tak dneska jsem jela z prace domu HODINU! – neuveritelny, kolony ze vsech stran kvuli rozjebanym silnicim, za volantem jsem byla hooodne sprosta. Aby mi neprdla cevka, hlasite jsem si pokrikovala a ze teda nazvy lidskych organu a zviratek litaly jak kolibrici…
    No a doma chci udelat bramboracku a nastal preveliky smutek. Cela 5litrova sklenice susenych hub plesniva?! Nebo nahnila, pavucinky v tom, mury hmyzacky, zkratka na vyhoz. Takova skoda, takova skoda, chjo. 🙁 Se mi este nestalo.

Dennyky
    Ale to je krasnej obal na pastelky. 🙂 Predloha i zpracovani nadherny, tyjo, tvy jmeno bude kolovat svetem. Nemam ti zacit vykat pomalu?

hodně jich není laparo nakloněných kor u malých plemen, páč prý to “nafouknutí” nemusí skončit dobře.
    Vetka z Turnova, se kterou jsem se o tom kdysi bavila, tak taky říkala dělohu i vaječníky.

Fakt? Tak asi co vet, jinej nazor, nam bylo prave receny, ze u malych je to takhle lepsi a “nafouknuti” se netreba bat. Mno, jsem rada, ze to ma prtka mala za sebou, dneska jsem ji videla. Kdyby nemela oholenej pupik, nepoznas, ze byla pred 2 dny na ovariectomii – hravy zviratko, uz by tryskala.
    Kdyz si vzpomenu na svy chudobky, jak vypadaly znicene po kastraci minimalne tyden, dva… Pravda, vzdycky se kuchalo az kvuli nakymu problemu a u Dorotky a Ruzice musela jit ven i deloha.
    Ohledne toho, zda vzit jen vajecniky s vejcovodama ci i delohu jsem diskutovala dlouze s “nasim” vetem pri kastraci Agulky (nadory na mlicny zlaze, ale deloha v poradku – tudiz vzal jen vajecniky). Jeho zkusenost (a jemu verim, je zkusenej operater) je, ze pokud nejsou na deloze zmeny ci nalez, staci ovariectomie. Pricemz si hodne moc hlida, aby v brise nezustal ni kousicek vejcovodu, vajecniku. Kdyz by si jistej nebyl, vyndal by i delohu. Deloha samotna bez vajecniku zakrni, zanet bez progesteronu nehrozi. Tady jeden sikovnej clanecek, kde se obe metody porovnavaji.
    Nejsem zastance preventivnich kastraci a zbytecnyho kuchani do psu. Ale po vsech svych zazitcich mam jasno. Jakmile by mela fena falesku typu nalitych ceciku, dojna-kojna, sla by pod nuz. Tak, a uz mlcim, tohle tema neni prijemny, kazdej majitel feny ma strach a obavy a jakykoliv rozhodovani je tezky.

cernej caj

Krasnej vikend, jinak film psi laska byl zajimavej, zitra vylet, urcite klapne pocasi a bude vyletove akorat 🙂

Maya

Denny
    díky za nabídku, ale já myslím, že pro mě by knížka o kreslení byla škoda

Fifi

Peknou sobotu,
    tak co, Cajdo, nezmokla si na vylete? Tady od noci chcije a chcije, chteli jsme na houby, ale to neslo. Ted zaclo jen poprchavat – vody spadlo tedy hodne, nic proti tomu. Lituju ale chudaky, kde hrozi povodne, tam by lejt uz nemuselo.
    Mno a misto houbosberu jsem si udelala vylet na pohotovost na veterinu. S panickou a josefcici, protoze ta mura mrnava zrzata si i pres limec a pruban jak hadi fena zvladnula vyblemcat dopolko jeden steh! 😡 Chyba lidska, samoze, panicka odmitla trychtyr, protoze “fenecku zajisti jinak”. Takze kazda dirka po operaci jednim stehem znovu sesita a trychtyr a atb. Zadna velka hruza, ale pro jistotu… Fakt staci chvilicka a feny jsou schopny si s ranou nadelat paseku.
    A zrovna tam byl nas dvorni vet, tak jsem se ho ptala, zda lze laparo vyndat i deloha. Pry jen u malych fen a nesmi na ni byt zadnej nalez.
    Tak, doufam, ze od vyletu na veterinu bude na dlouho uz klid.

Petrs01

My to ráno vzdali, dlouhé mokro v autě se psama není nic moc.
    Aspoň mám vysáto, umyté okna, vypráno,… hledá se dobrovolník, co tu ještě vytře 😀

Maya

u nás leje už druhej den, jak co je moc to je moc
    doufám, že zejtra bude líp
    Fifi
    vono i psi jsou schopní si nadělat paseku, tak ať se jozefčice už hojí bez problémů

Maya

hele dotaz dopravní
    když k hlavní vedou proti sobě dvě vedlejší, po hlavní nic nejede a na obou vedlejších jsoo auta a obě chtějí jet na hlavní do stejného směru, který jede první?

Petrs01

který jede první?

to, které zatáčí doprava

Maya

Petrs01
    ha, dík, tak jsem si to myslela správně
    akorát z ostatních to asi všichni nevědí, tak mě trochu zmátli
    teď v týhle blbý situaci budu furt kvůli objíždce, to aby byl člověk jako vostříž

cernej caj

Dobre dopoledne, dneska me pronasleduje bolehlav pokracujici asi ze ctvrtka… 🙁 takze nic moc, fotky ze vcera jeste horsi nez nic moc, nicmene 29km, prselo sice velkou cast vyletu, ale spis takovy mrholeni, nez regulerni dest, problem byl neustale mokrou travou do pul stehen, jen co clovek zacal usychat a kde nebyla trava a clovek mohl trochu osusit boty byli bazinoidni prekazky 😀

no jako vylet byl fajn, zadek bolel druhou pulku cesty dost, ale jako super, vzali sme ven kamosku, co dlouho nebyla a byla to s ni sranda. du vas docist

cernej caj

Fifi
    tak super, ze josefcice uz ma trychtyr a atb a uz to budou vic hlidat, nojo, ona staci chvilka, stehy svedi a vadi…

fotek mam jen par, jak clanek sem se nerozhodla jeste… mozna vecer neco spichnu aspon kratkyho

Fifi

A vikend za nama. Nohy mam durch, neb jsem si jaksi este nekoupila ty krasny holinky s beruskama. 🙂
    Cajdo
    Tak treba se vybicujes a clanek stvoris este dneska.

MAYOOOO
    Sim, sim, poradkyne nase spicoidni. Mluvila jsem s brachou a zacinaji premyslet o partacce k jejich fene, kterou si pred 7 rokama tak skvele doporucila. Byla jsem poverena se poohlidnout po vhodnym spojeni. Chovatelka planuje nakryt segru jejich feny, to by bylo fajny, kdyby klaplo, brnkne ji a zkusi se u ni dat do poradniku. Kdyz by tohle neklaplo, kam se vrtnou, po cem se poohlidnout? Nejaky vrhy narozeny jsem nasla, ale prd tomu rozumim, aby meli zvire s podobnou povahou a naturelem, jsou s ni hrozne spokojeny. Diky predem, kdyztak v emila pisni. 🙂

Fifi

Mayo diky za emila. 🙂

Uz zase zlehka prsi. Maji to ptacci ted ty tri dny tezky, nasla jsem mrtvy dva dospely vrabcaky. Bez zraneni – asi malo hmyzu, jak lilo? 🙁 Nebo s nima nekam mignul vitr, kterej tu obcas dost silne funel.

kachna

Prosím pěkně o radu.
    Potřebuju posuzovací váhu na králíky. Co vám přijde nejlepší a proč?
    Byla jsem si celkem jistá jakou, ale včera jsem posuzovala a měla jsem půjčenou vaničkovou váhu a byla fakt jako dobrá, tak teď nevím.
    https://deti.bazos.cz/inzerat/121612426/kojenecka-detska-vaha-joycare-jc-219g-max-20kg.php
    + hezká
    + s vaničkou
    + v recenzích se objevila dokonce kladná od nějaké ZO
    – nikde jsem jí neviděla

kachna

a ta druhá https://www.sbazar.cz/mederova/detail/114996551-kojenecka-vaha
    Fakt nevim

Jo a ještě, hledáme účetní, která umí spolky a ideálně nám vysvětlit strasti a slasti DPH (za normální cenu, malý spolek, jen Net přemýšlí, zda by přes něj nemohl táhnout motozávody)
    Praha, Vlašim (Bene), ideál, Brno dobrý, Děčín nic moc, ale ne úplně mimo, Most taky dobrý.

• Odpověď byla upravena před 1 týdnem a 5 dny uživatelem kachna.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 681. až 700. (celkem z 1,007)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.