Pro esusku cerven 2020

Fóra Ostatní Pro esusku cerven 2020

• Toto téma obsahuje celkem 1,876 odpovědí. Do diskuze (9 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel cernej caj a poslední změna proběhla před 2 hodinami a 14 minutami.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 21. až 40. (celkem z 1,877)
  • Autor
    MirkaD

Denny-na oslu,na poníkovi,na koni…
    na oslu v sedmé třídě…..
    jako co je na tom vtipnýho?:D:D:D:D
    sem chtěla osla,že s ním budu cestovat do práce,vždycky ho zaparkuju před obchodem…
    to víš,bus večer nejezdí,řidičák nemám….
    ale vážně-dívala jsem se na něco o chovu oslů-ale jaksi málo infa…
    takže,kdyby byly nějaký stránky chovatelů-něco z života s oslíkem….
    tak bych si i početla…

Maya

Fifi
    tak pršelo i u vás?
    u nás dopolko průtrž a odpolko sluníčko, fakt apríl, ale lepší než kdyby bylo 30
    objížďku nezávidím, měli jsme tu teď 2 měsíce taky, takovou dobu dělai 400m! silnice, objížďka přes vesnici, kde je zatáčka úzká kolem baráku, takže prt vidíš a úzká tak na jedno auto, humus to byl
    poňuňání pupíka závidím
    PetraK
    jo, právě ty kartáče se musej čistit, když se ti na to namotaj vlasy nebo delší chlupy, ten gumovej prej stačí omejt, ze štětinatýho to musíš tahat
    mě se vlasy namotávaj i na ty malý štětičky po stranách, ale jen trochu a stačí to prostříhat a vyndat tak jednou za půl roku
    no ale proto já nechtěla ten s tím kartáčem vespod, abych to nemusela čistit, jsem lenoch 😀

Fifi

Maya
    Ale tak jo, prselo, da se rict. Za tejden spadlo cca 20 mm, coz jinde meli pri jedny prehance. 🙂

Mirko
    Oslika ze Shreka miluju. Uz tam budem? – by se te asi ptal, kdyz by te nesl do prace. 🙂

Maya
    Denny

ÁÁÁÁ dobré ranko,
    máme páteček! Jupí. Jinak jsme zasejc s Koněvem vytuhly ve 20hodin.
    Jo a mám zajímavej odkz co se týče zpěvu ptákůch:

https://www.dobrenoviny.sk/c/184391/vtaciky-zacinaju-rano-spievat-v-presnom-poradi-tieto-hodinky-vam-ukaze-kedy-mozete-pocut-stebotat-sykorku-ci-lastovicku

Denny

Á jedna modelka s vodními kosatci

Attachments:
    Denny

Fifi
    ano Koněf už je zcela okej už byla v sobotu odpoledne, mrtvolku jsem žádnou nenašla, tak nevím…

brisko holy este mela, jehlicky ostry…
    nunu na pár minut. Když si vzpomenu na toho mýho hryzce zrzavýho, nééééééééééé!

kachna

Tak nám projekt hřiště zamítli, páč by se na hřiště stahovala problémová mládež (z Vysoké a okolí). Pro nebyl ani ten píp ředitel školy.
    Ostatní problémy byly spíš zástupné. Prej maj děti chodit do lesa a ne na hřiště…

PetraK

RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    MMŠTÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁJN !!!

Gůtn tág majne líbe Kindr.

Venku je tak krásně, že sem zasejc přišla do prasé pozdě!! Páč jsme byli venku s pejcima a dlooouho, dlooouho. Ešče že mám z kurvavírový nejnapjatější doby nasyslíno ešče pět hodin. Tak si můžu dovolit hejřit.
    A dneska jsem za neoblíbenou.Že já se na to dycky nevykašlu ale. Enemže já nesnášim šlendriján. Fčéra, než jsem šla domů slyším, že něco kape. Nedalo se přijít na to co, tak jsem pátrala, až jsem vypátrala, že z pod okna kape vodička. A ten, kdo to má na starosti, tak mi řeknul, do telefénu, že to mám nechat bejt, že stejně neví, odkud ta voda teče!!!!!! Dovedete si to představit??? Ešče, že mám kolegy kluky šikovný, protože ty se na to nevykašlali, rozmontovali parapet a zjistili, že kape topení – tak s ním něco provizorně poštelovali, aby to neteklo tak moc a dali pod to kýbl. Ešče že tak, páč jinak by ta povodeň, kterou jsem tu ráno měla – koberec je totál ducrch – byla si 600x větší. I zavolala jsem nadřízenýmu toho idiota a nebrala jsem si teda servítky. Otázala jsem se poté, co tady ten člověk vůbec dělá, když nic nedělá. Tak jako bylo ticho.
    A my si fčéra dali s ohaříkama gaučing u Brtnika, kterej soustružil zasejc Vojtu.

Dennyky
    zajímavej odkz
    myslim, že nechcem spoznať ktorý z tech magorov ma každé ráno vždy zobudí!!!
    Som rada, že ich neidem ubezdušit!

Fifi

takze jsem ho jemne prevedla na kureci syrovou mletinu a tukam, zatim cajk.

tak držím palce, ať už se to srovná úplně dočista do čista.

vobjížďka je velkozlo! Pamatuju si, jak u Brůtice začli opravovat někde silnici a zároveň most o kus dál. Celý to způsobilo, že když chtěli do místa za tím mostem, který je fakt jako co kamenem dohodíš, museli jet 25 km okliku!!!!!! to vyloženě uklidní nervovou soustavičku. proč to musej dělat vždycky takhle nesmyslně najednou??? Aby víc lidí asi trefilo, nebo co?

Uz mate vyluxovano?
    ne. zas sem prostě zametla 😀 a asi budu zametat do konce věků, páč jsem neschopná se jakkoliv rozhodnout. Hlavně rozhodnout, ať už jo a nebo ne.

Mi pripomnelo tu historku s roombou, co jsem kdesi cetla, jak mel pes srajdu
    tohle myslíš asi, že jo? 😀

https://free.zoznam.sk/video/vysavac-vs-psie-hovno

😀 😀 proto bych to se psem doma nikdy nepustila 😀 😀

– hrasek ze stary sadby uz leze ven
    já už taky mám!! A modlím se, aby slimáci nebyli,zatím žádnýho jsem ešče nepotkala, je zima, tak hajzlové ešče nevylezli.

A taky jsem si pomuchtlala rtw miminko,
    jeditííííí mimieškooo!! taky bych si pomuchlila. Předevčírem jsem potkala pětiměsíčního kardiaka (tohle Gerdí názvosloví už tomu plemeni nikdá neodpářu 😀 ). Holčičku, byla úchvatná a mluvila! Děsně se radovala, že sme se jako potkaly a vokázala mi, že umí sebrat klacek 😀 pak si s tim klackem sedla, skousla ho na zadních stoličkách a když jsem jí pochválila, že je šikovná, že má klacík řekla zcela jasně a srozumitelně Aaaano! Jak to uďála nevim, ale fakt to řekla. Panička nevypadala, že je břichomluvec 😀 . Radovala sem se, že sem zase potkala mluvícího psa a slečně říkala, že jí v tom musí rozhodně potporovat. 😀
    Co na mimíše říkalo duo TroldoRůž?

Maya
    no ale proto já nechtěla ten s tím kartáčem vespod, abych to nemusela čistit, jsem lenoch

no právě, obávám se, že péče o celýho robota mě asi nebude bavit – furt měnit filtr a čistit kartáče 🙁 . Vlasy mám dlouhý-nebo delší, takže to by asi bylo furt 🙁

PetraK

Mimochodem, když jsem hledala obrázek s výkřikem Hurá, vypadlo na mě tohleto 😀

Denny

kachna
    máme to vedle bytovky, Bohužel dnes a denně, hřiště zničený, v noci hlasitá hudba, vůně marihuany a pod…smradi.

PetraK
    myslim, že nechcem spoznať ktorý z tech magorov ma každé ráno vždy zobudí!!!
    jsem zapomněla voee, že jseš z Prahy 😀
    Počkéj až přijedem vypustím ti do pelechu Koněva!
    Ten je horší než zpívající ptáček.

PetraK

Dennyky
    Ten je horší než zpívající ptáček.

😀 ano, Koněf je horší než cokoliv jinýho! Moc dobře si to pamatuju, jak tam radostně hodila šíbru 😀 😀

že jseš z Prahy
    to nejni vo tom, že se z prahé, ale že mám úplně debilní spaní, fšak mě budilo i to, že Rumouš KOUKAL! na Bubi, páč ji hypnotizoval, aby si vyměnili místečka. V předsíni, za dveřma!
    a navíc hajzlové uřvaný začnou řvát ve čtyři a v pět si jdou schrupnout!! Zatimco já už vstávám.

PetraK

Maya
    hele

tak Ti nevim, když po každým z nich po vyluxování ešče a nametli? Končim s robotickejma myšlenkama a vracím se ke koštěti. 😀

Denny

Jasně, máš recht, vyprdni se na vysavač.
    Kup si raději el. zubní kartáček 🙂

ak tam radostně hodila šíbru
    to vona takhle radostně skáče kamkoliv 🙂

já nejvíc vzpomínám na to, jak jí ve vteřině Brtnik vrátil se slovy:
    Vona neposlouchá :-DDDD

PetraK

Dennyky
    Kup si raději el. zubní kartáček
    s tim můžu taky luxovat? 😮
    😀 😀

Vona neposlouchá :
    asi porouchaná nějaká 😀

Denny

s tim můžu taky luxovat?
    MOHEŠ, ŽUBY ŽAHNUTÝ DOLU I NAHORU 🙂

asi porouchaná nějaká
    celá panička.

Je mi těžko asi budu blinkat, spapála jsem celou Milku (bez vobalu)
    Nafouklá jsem jak březí vlk.
    Mám totok zapotřebí?!

PetraK

Dennyky
    , spapála jsem celou Milku

myslim, že už asi nechci, abys přijela na chalupu, dyž žereš kamarádky!!

cernej caj

Denny
    Dobre ze konik iz upa ok

Kachna
    Achjo

Ps: (ne)znama pisen
    Nikdo neví, co je Krkavec.
    Krkavec, to je výborná věc!

Chodivam tam vandrovat, 2x tydne tak. Je tam.vybordelne.

Kdo uhodne, kde se vyhrivam 🙂

PetraK

černej čaj
    Kdo uhodne, kde se vyhrivam

napadá mě hrad Krakovec, ale psalas, že jedeš do Prahé, tak vim prt.

Denny

Dneska jsem našla tohoto pána na FB KRÁSNÉ VĚCI…
    Inspirace pro Brtníka 🙂
    https://www.kousekstromu.cz/

• Odpověď byla upravena před 2 měsíci a 1 týdnem uživatelem Denny.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 21. až 40. (celkem z 1,877)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.