Pro esusku cerven 2020

Fóra Ostatní Pro esusku cerven 2020

• Toto téma obsahuje celkem 1,876 odpovědí. Do diskuze (9 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel cernej caj a poslední změna proběhla před 2 hodinami a 43 minutami.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 1. až 20. (celkem z 1,877)
  • Autor
    cernej caj

Jestli nejsu jedina komu stary tema nefunguje a mizi mu prispevky tak hura do jovyho…

PetraK

Tak z února rovnou do černa! Tomu řikám pohyb v čase 😀

Mně to ten poslední co jsem posílala normálně vzalo, ale… pak už mi to napsalo dole, že fórum nepřijímá nový příspěvky, tak to kopíruju semka:

Maya

mama ho taky nechtela, prej si vysaju a jak mi tu bude jezdit mezi nabytkem, mam tu hodne nabytku a ted uz by ho nedala

🙂 no! Todle je dycinky ten argument, kterej to zase hodí zpátky do hry 😀 😀

Jenže u nás to není právě jen ložnice s prahem, většina bytu je s prahama- ložnice, pokoj, koupelka a záchod. A tyhle prahy určitě nepřejede. Bez je ta trojkombinace předsíň, kuchyń, obývák – která teda pravda by byla o tom, že se uklízí každej den, to jo. A právě ale tady v těch místnostech nemám, kam ho smysluplně zaparkovat. Což je argument, kterej mi to zase naopak celý rozhodí. 😀
    Já se picnu.

cernej caj

Nektery vysavacw mensi prahy zvaldnou

Maya

PetraK
    ani v obyvaku nemas u zdi nebo nekde pod necim kousek mista, on je mrnavej, moc mista nezabere
    osobne u tebe bych ho pustila kuchyn, predsin obyvak kdyz jdu pryc a do loznice a koupelny bych ho zavrela kdyz jsem doma to je na pul hodky a pres zavreny dvere zadnej moc randal
    pripadne ho muzes parkovat jinde a pred odchodem ho do toho obyvaku proste hodit a na stojenek ho pak muzes taky hodit, tam nemusi si zajizdet sam, ja to casto delam jen pro urychleni procesu, on tam zajizdi celkem dlouho jak se steluje, kdyz ho chytnu a vrazim ho tam je to zalezitost na dve vteriny

Maya

PetraK
    no a pak co vim jsou lidi co maj kvuliva stejnymu dilematu jako ty dva 😀

Maya

PetraK
    ja mam tenhle, bez kartace, jen luxuje, s tim, ze si pak koupim lepsi, ale nemam potrebu, uplne mi tohle postacuje, chlupy a prach to sesbira a vic nepotrebuju
    https://www.smartroom.cz/vysavace/ilife-v3s-pro-inteligentni-roboticky-vysavac/
    mame jsem koupila ten samej

Maya
    kachna

Denyky, i ostatní,
    nahoře okolo Děčína, nemáte tip na ubytování v srpnu pro dvě rodiny – 4 dospělí a 7 dětí?
    Ne hotel, spíš chatu, mobilheimy, sedm dětí dělá děsnej bordel

PetraK

Maya
    ani v obyvaku nemas u zdi nebo nekde pod necim kousek mista
    no právě nemám. Nejpříhodnější místo je v kůchni,pod počítadlem, tam ovšem zabrala prostor drahá Taliprdová se svým vejcoidním pelíškem, kterej naprosto zbožňuje přes to, že jí je extrémně malej. Vona je jak ty bordery, co spěj v těch malej bedýnkách 😀

osobne u tebe bych ho pustila kuchyn, predsin obyvak kdyz jdu pry
    jojo, no to bylo i v plánu, ale opravdu to zvládne za procházku vyluxovat? Jsem koukala, jak zmatečně jezdí po místnosti, jestli přitom takhle zmatečně jezdí po třech místnostech najednou?? 😮

pripadne ho muzes parkovat jinde a pred odchodem ho do toho obyvaku proste hodit

jo, to by šlo, pokud se teda nevybije ale dřív, než doluxuje. Jak vlastně pak poznáš, že skončil a všechno vyluxoval a nebo se vybil? Páč předpokládám, že normálně si po skončení práce dojede do stanice, ale když ji nemá?

Sakra štvu sama sebe, že se neumím rozhodnout. Lavíruju mezi tím, že je to zbytečný, protože prostě přece nebudu tak líná a navíc to zabírá místo a je to jen moje rozcapenost, páč luxování ešče nikoho nezabilo a mezi tím, že by se mi to líbilo, páč by to pěkně uklízelo furt. což ovšem s koštětem zvládnu taky, že jo, když nebudu líná…. 😀

dilematu jako ty dva
    no tak to ani náhodou 🙂

který kartáče mají být gumový? Ta rumba tam má tři jesli tomu dobře rozumím?? Ty co sahají ven a pak další dva uvnitř

černej čaj
    naše prahy to fakt myslím nedá.

Maya

PetraK
    ja to jako chapu, to je jak ja s tou wifinou, proste za ty prachy clovek vaha
    ad prahy – ruzny typy umi ruzny vejsky nebo taky zadny, podle toho jak a jestli se umi nadzvedavat, ten muj se nadzvedavat umi, ale vim, ze jsou co umi i vic a co neumi vubec
    kolik da cm by melo byt ve specifikaci, jestli mas na hladky podlaze koberecky, potrebujes to taky alespon minimalne na 1 cm
    zmatecne jezdi ty levnejsi bez mapovani, ty drahy s mapovanim mistnosti ti fakt vezmou kazdej cm casem, protoze si to namapujou a stanovi si trasu a pak mozna po prejeti skonci a zaparkujou se, to nevim, nikoho s timhle drahym neznam
    ja mam bez mapovani, jezdi trochu zmatecne, ale vicemene bere tu mistnost po castech prubezne celou, jeslti nekde neco vynecha nevim, zas takovej bordel na podlaze nemam 😀
    takovej ti proste bude jezdit az do vybiti kdyz ho nechas, nepozna ze ma vyluxovano nebo tak neco
    takze proste prijdu a vypnu ho a dam nabijet a kdyz prijdu za dyl, tak uz je vybitej zaparkovenej a nabiji se, kdyz nebude mit stanici a vybije se, tak ti proste zustane stat
    ja mam obyvak 6×6 m a je to tak na tu hodku, ze je vyluxovano on nepozna, ale ja to poznam, ze jsem ho zezacatku sledovala a on jezzdi furt stejne ze stojanku doleva, pak rovne a doprava a mezitim jak bere okrajovy casti prejizdi i prostredek, az dojde dopredu doprava, takze mam vysledovano, ze mu to trva tak tu hodku, no a taky to poznam, ze kdyz kouknu do nadobky, tak je prazdna, protoze sice jezdi, ale uz nema co luxovat
    to si podle me musi kazdej vyladit sam
    ad kartace, nektery maj zespoda rotacni kartace na vlasy a chlupy, bud stetinaty a ty se blbe cistej a nebo gumovy
    muj nema nic, ma zespoda jen diru, kterou vcucava
    muj ma taky programovani, to ma podle me jich hodne, ze ho naprogramujes odkdy dokdy ma luxovat
    štětinatý kartac vypada takto
    https://www.roboticky-vysavac.cz/hlavni-kartac-pro-symbo-xbot-5

Maya
    cernej caj

Jeduuuuuu do praheeee3 tak tu nezlobte

cernej caj

Maya
    Hm to norsko krasny

PetraK

Maya
    ja to jako chapu, to je jak ja s tou wifinou, proste za ty prachy clovek vaha
    😀 dík za pochopení, páč já si fakt říkám, že jsem nemožná.
    A taky dík za vlastní zkušenosti a rozepsání se co a jak. My jako burdel doma nemáme, páč jak říkám, uklízí se furt, ale je fakt, že když čokle línaj – tak každej den nameteš neskutečný množství chlupů a to jen v předsíni, kde oni bivakujou. Ty holoprtky pouštěj chlupy vlastně furt. To vyluxneš, čokl se oklepe a jak fontááána se snášej dolů chlupy.

PetraK

ha teď jsem shodou okolností narazila na recenze a tam někdo píše 🙁

Další náš problém jsou chlupy od psů. Na krátkosrsté hafany je prostě nedostatečný Zrovna vysávání chlupů je u nás na denním pořádku a chtěla jsem pomocníka, který to prostě udělá za mě. Nepovedlo se :-(. Velkou část sice vezme, ale když chci vytřít, tak stejně musím nastoupit a místnost vysát sama, abych neměla úplně chlupatý mop..

hm, takže asi mám smolikof

Maya

PetraK
    no osobne myslim ze v mnozstvi chlupu je dost podstatny rozdil mezi holoprtkou pizlou a treba kratkosrstym labikem a podobnyma kratkosrtkama s podsadou
    a pak asi taky zalezi jakej ten vysavac mas, nektery jsou na chlupy primo spcializovany
    ja tu mam chlupy z kocek i ze psu a dlouhy vlasy ze me a to vsechno sebere a kdyz pak vytiram tak v pohode
    ale je to pravda jinej typ chlupu
    myslim fakt ze az to bude fungovat, mela by sis ho pujcit na vikned a vyzkouset

PetraK

černej čaj
    Jeduuuuuu do praheeee3 tak tu nezlobte

užij si výleta

PetraK

Maya

no osobne myslim ze v mnozstvi chlupu je dost podstatny rozdil mezi holoprtkou pizlou a treba kratkosrstym labikem a podobnyma kratkosrtkama s podsadou

no mě přijde divný, že to co člověk zvládne dobře smetákem obyč, že by jako ten robot nevzal? Škoda, že paní nenapsala právě jakej druh chlupáče má. No otázka je, ešivá to půjčování zase někdy spustěj, je pravda, že to by bylo nejlepší. Páč tetkon mi to zase rozhodilo sandál, že jo 😀

PetraK

hele tetkon čtu tudlencto:

Recenze iRobot Roomba 605

vono je s tím crcáního takovýho?? vodšroubovat po každým třetím vysáváním kartáčky? a ahaa…
    ěnujte zejména tomu se štětinami,
    to vypadá, že to má ten kartáček, cos říkala, že ne-e.

Fifi

Bryden vespolek, tyjo, my uz mame cerven? 🙂
    Tu je spis april, co se pocasi tyka. I nejaka ta kapka vody spadne.
    Uz mate vyluxovano? Mi pripomnelo tu historku s roombou, co jsem kdesi cetla, jak mel pes srajdu… 😀
    Jsem pekne vytocena, protoze silnicari se zblaznili. Zavreli dva velky kruhaky (prej na 2 mesice), takze tudy neprojedu do/z mesta. Silnice v nasi prdelajz smer vypadovka je taky zavrena na mesic (kanalizace). Jedina spojka o kus niz je totalne rozjebana vykopama a zuzenima, je tam 30, ale prakticky je clovek rad, kdyz se proplizi na jednicku a nenecha tam nekde pneu. Uz mi tika oko!!! 😡
    Jinak Trolda stale bere pilule, dieta mi uz lezla na nervy a jemu taky, takze jsem ho jemne prevedla na kureci syrovou mletinu a tukam, zatim cajk. Obcas este ublinknul, ale zpetne jsem si uvedomila, ze to byla moje chyba, nestihla jsem mu dat prasek dostatecne predem. Nebo dostal neco, co nemel.

Cajdo
    Peknou dovolenou preju, at koleno nezlobi a zmoknete jen primerene.

Dennyky
    Takze Konev uz uplne cajk a splasklej? Hmyzaka si doma zasmrcenyho neobjevila?

Edit
    Este neco milyho – hrasek ze stary sadby uz leze ven, esli ho nesezerou slimaci, bude mnam. A taky jsem si pomuchtlala rtw miminko, prijela se nam ukazat Kremylkova praneter, kterou si poridila Pavluska, at ma doma pokracovatelku rodu “nasi” krve. Bozicku, takovej zivocich, nunu, brisko holy este mela, jehlicky ostry… 🙂

• Odpověď byla upravena před 2 měsíci a 1 týdnem uživatelem Fifi.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 1. až 20. (celkem z 1,877)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.