Podzimní fórum :-)

Fóra Ostatní Podzimní fórum :-)

• Toto téma obsahuje celkem 2,164 odpovědí. Do diskuze (11 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Maya a poslední změna proběhla před 1 měsícem a 1 týdnem.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 1,461. až 1,480. (celkem z 2,165)
  • Autor
    Maya

A hele treba se muzem tesit
    Odbory navrhují vládě, aby na 16. listopadu, případně i na 13. listopadu, stanovila den pracovního volna, což by spolu s víkendem a státním svátkem 17. listopadu pomohlo zamezit šíření koronaviru a zlepšit kritickou situaci v nemocnicích. Vicepremiér Jan Hamáček (ČSSD) to označil za rozumný nápad.

Maya

Petrs01
    Ty si nezmar
    To je snih tam a nebo co??

Petrs01

Nee, to jsou mraky pod námi

Attachments:
    Petrs01

Dole byla neskutečná kosa a takhle

Attachments:
    cernej caj

Petrs01
    takhle znam milesovku i ja…

Maya
    to by bylo bomba, bych musela 8 nebo 16 nadpracovat v pracovnim tydnu 😀 😀 i tak budu muset mit aspon 8-10h prescasu abych stihla praci, kterou mi vymysleli, ze musim stihnout a kluky preveleli docasne na jinej projekt, takze bych se potrebovala naklonovat, aby to na termin bylo a ted jeste toto… ale jako asi by mi nevadilo mit 4dny volna nucenyho. Ale to ze to nekdo z vlady vymysli stejne asi nemusi vubec nikdo dodrzet, ze… protoze firma to musi zamestnanci zaplatit a tak nechce aby byl doma

Fifi

Petrs
    Pekna inverze. U nas to dneska vypadalo jak na ty spodni fotce. Sis klidovej rezim teda nenaordinovala na moc dlouho. 😀

Cajdo
    Jako vzdy krasavy fotos, i ty jednodenni vylety maj neco v sobe, vid? Kor se stezkou odvahu za skorotmy. 🙂
    Ty dva psove mi pripominaj Troldu s Ruzici, kdyz na zahrade kravnou. Delaj na sebe podobny priskoky a cekaj, kdo z nich prvni vypali do trysku. A nikomu se do toho nechce, bo bude stihan nemilosrdne. 😀 Ale ted meli neznou chvilku, snad pul hodiny si oklobavali hlavy a nohy, vleze a jemne, pekny to bylo. Ruzice na zaver omyla Troldovi usi a on ji oci. 🙂

kachna

Lucinkooo, cos to dělala za úkol na informatiku?
    – No přece zdravotnický servery
    No ale tys měla dělat zpravodajský servery!
    – to neni féééér

MirkaD

tak my dnes výleteček
    Čajda dělá výlety-my výletečky-t.j.-blízko a chvílu
    Černjčaj-no po přečtení tvýho popisu včerejšího výletu jsem dostala depku a blbou náladu,že su za á-nemehlo,za b-srab
    no,ale to nevadí
    fotky už úplně nekomentuju-opět překrásný….:D
    takže náš výleteček
    ráno jsem vstala kolem půl osmé,dala si snídani,knížku,pak se vykodrcal Martin,a po snídani,že pojedem ze psama,
    já nevenčila,takže jsem ho po nějaké době,když sem pochopila,že jedeme dál než deset minut od baráku zdrabala,že mě má informovat jak dlouho se pojede,a na první odbočce mezi pole jsme vylezly a učinily venčící vycházku,
    Dafi seženu gumáky,protože si z trávy zamokřila nohy a pak asi kosila v autě,vystlaným dekama a topícím…
    no,pak jsme pokračovaly v cestě k Račicko-PÍstovickýmu rybníku
    po zaparkování jsme přešly loku,šly jsme k rybníku,u kterýho jsme zjistily,že nejde obejít,a je pidi,no došly jsme tam k mlýnu,a kolem něj vedla taková pidi cestička,kde valila voda z toho rybníku-takovej rozbouřenej potok po šutrech,já naivka všech naivek-půjdem podél potoka,to bude rovina-všude kolem les do kopce,
    no,ušli jsme pár metrů a podél plotu jakýsi zahrady za tím mlýnem,takový podivný vachrlatý dřevěný blátivýá most s listím klozavý a pak úzká cesta,tak já hysterická,že se bojím,že to nepřelezu,tak tam Martin k plotu uvázal Žeryka a vrátil se pro mě,pak kus cesty další psycho most,podivný zábradlí a pod tím šutry a jaksi dost vody,všude bláto listí,tak s hysterickou scénou jsem to přešla,pak užý psi na volno,Žeryk válel v extázi sudy v listí,psíci běhaly,a další most-naštěstí pevnej kovovej,se zábradslím,šli jsme kus a další most,dřevěný,křivý,bez záíbradlí,nakloněný,silně nesympatický,tak říkám,že tam fakt nejdu,jdeme zpět,pak lezem do kopce do lesa,že se vyhnem mostům a půjdem lesem,když já-Martine,kde máš vodítko?
    on-ty ho máš!
    já-ho nemám
    on-máš
    no několik minut debata kde je vodítko?pak jsme se vrátily na konec k tomu křivýmu mostu a pak po stejné cestě po mostech zpět,bezva dobrodružsví pro mě,přes mosty Dfi na vodítku,když jsme došli k úplně k prvnímu k té opuštěné ahradě tak na zemi vodítko,tak jsme řekli Dafi at nám je donese,a fykly jsme to přes opuštěnou zahradu zazadu kolem mlýna,kolem rybníka zpět-kde mimochodem taky most kovovej průhlednej-čtverečkovanej,no ten mi tak nevadil,u rsybníka jsme daly 5minutovou přestávku a capali jsme k autu,na louce k autu jsme pejskům zaházely míček,Žerykovi pořádně a Dafi po cestě pár metrů,ale tak vynutila si házení krátkm vyštěknutím,že ona taky,tak at se proběhne,pak už do auta a dom
    doma vyčesat,vykartáčovat,a psi odpadly spát
    když jsme po obědě šli ležet my sjistila jsem ,že má Dafča třesavku,nevím,jestli z toho jak měla mokrý nohy?
    přitom v autě se topilo,venku zima nebyla,furt se hýbaly…
    tak jsem ju zamotala do ddeky,přitiskla k sobě a pak sem nemohla vysvětlit Žerykovi,kterej se přišel přitulit,že u hlavy v dece je Dafi,a na ni si lehat nemá,nakonec jsme se domluvily,a všichni unaveně usnuly
    večer jsme daly krátkou vycházku po dědině k rybníčku a už zase chrní
    -já dostala večeři do postele+ tak kdybych neměla na jazyku podjed jak hrom,bylo by to fajn,takhle nemůžu mluvit a šišlu
    Černejčaj-Martinovi jsem četla kus tvýho článku,hlavně slova-řetězy,klouzalo,tma,a tak….s tím,at mě to připomene,až budu hučet,že chcu výlet podél,řeky,vody,a ne do kopce…
    su prostě hysterka s hodně fobiema-krom fobií s vejšky,tak mě vadí ještě to co dnes-mosty klozavý podivný,a úzký cesty-jako ,když máš sáz-úzká cesta na dvě nohy,a sráz,nebo ne sráz,nebo úzká cesta,podtebou z koce šutry,potok,brrrrr.
    gatě-ty je nechceš-proč?ty z toho bazaru?
    jinak jo brala bych je
    jo tou izolací od rodičů jste mě překvapily-to se mě popravdě zdá dost extrémní,jako nevidět se skoro rok,ty jo,na mě závisláka….
    už ted mě hrabe z toho,že se vidím málo s kamarádkama,a že jsme se za rok,náš čtyřlístek komplet sešly jednou

Fifi-to je krásní když o sebe pejsci tak pečujou,to já si u těch mejch vůbec neužiju,to oni se sobě tak vůbec nevěnují,a nikdy to nedělaly,vlastně nikdo z mých dvojic psů-Kim/Killy
    Dux/Gero
    Žeryk/Dfi
    jen Max s Betty jo
    Petrs01-ty jo,ty jsi blázen….ty si nožku stonožku moc neštříš….
    tož ale si velká holka,tak víš co děláš-ehm tobě by se ty gatě taky asi nehodily,že?
    jo,Fifi,k těm obchodům-i u těch knížek-já si to musím prohlídnout,pročíst,
    u oblečení,bot,šáhnout,jasně jde to vrátit,a jo Martin si pře internet objednal milion věcí
    alejá krom peška,vodítka-a pešek mě taky naživo překvapil,taky sem si myslela,že dle fotky to bude jiná velikost
    a míčků a kšiltovek s interentu věci nerada

PetraK

RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    MMŠTÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁJN !!!

Gůtn tág majne líbe Kindr.

Tak jsem fčéra měřila kabely, tvl to je šichta, když máte motat 100 metrů drátu, utrhla jsem si poslední dva nehty a rozřízla ruku o plechovku, takže skóre mám výborný. Taky je výborný, že jsme se dozvěděli, že my nedostaneme dotaci na to čerpadlo , protože máme sofistikovanej kotel na uhlí. Takže prtky, prtky, úspora žádná. A taky jsme zjistili, že asi budeme muset vymlátit podlahu tam, kde to teď předěláváme. To je taky zpráva roku tohleto. Teď, když jsme už mysleli, že bourání je u konce a začne výstavba. Aaa taky prtky.

černej čaj
    To jsou výborný čoklidi – jen mi to tady nejde, tak jsem se koukla na telefénu a mám to malinký. U nás se taklenc nikdo netočí jak v pračce, u nás se lítá tryskem a do toho druhýho se naráží – to obstarává Rumíček, a nebo se číhá a pak se vyrazí do útoku a opět se do toho druhýho naráží – to obstarává Talinka. Mají to taklenc spravedlivě rozdělený a když jsou pak na jedný hromadě, hrozně řvou a trhaj si hlavy, hrdla, nohy, uši, šécko co je v dosahu.

protoze sem po 2km vylety zjistila, ze sem si rano nedala kulicku t

tak tohle mi zavařilo mozek, než jsem dočtetla 😀

Oslavka
    týý jofkaaa, to jsou krásný vobrásky!! Moc a moc, ta poslední fotka řeky – je jak zamrzlá!Krásnový záběry, díkec.

kachna
    No ale tys měla dělat zpravodajský servery!
    dítě jedno nebohýýý!

Maya
    dvou režimech je práce z domu povinná, tak dočkáš a PetraK taky
    a prt, hele já tu budu sedět i když už bude šécko zavřený 😀 a čajda asi taky, ale že jo?

Ten odborářskej návrh, ten se mi tak líbí! kdyby to odklepli, bude ze mě Blažej.

jak máma, už je líp?

no mámě doktorka na plicním řekla, že těm testům nevěří
    jo přesně to mě napadlo, když jsi říkala, že je máma negativní, hapruje jim to, kolikrát prt vědí a mně to teda přijde příznakově, že to sedí jak prdel na hrnec. Hlavně, aby jí bylo brzo dobře.

Fifi
    Koleno si vzala pro Dennyky, at ma nahradu?
    😀 má ho u nás v lednici, kdyby potřebovala, je opravdu veliký. Jen je naložený teda a dneska se půjde ohřát do trouby 😀

jaký byly kotletky?? mňamózňofka?

Hajany jsou nadherna rikanka, vubec jsem neznala. Diky, usmivam se.
    že je to hezký? Nějak mi to vytanulo po sto letech na mysli a jsem ráda, že jsem to mohla zjistit, jak je to dál. Pamatuju si, jak mě máma hladila po hlavě a tiše to říkala.

Ale povedlo se ukout pikle s bratrem, kterej si mezi naroocnyma sluzbama nasel cas a propojili jsme se s rodicovstvem oba najednou.

tak to vyšlo?? No to je paráda, myslím, že to pro ně bylo moc důležitý. Hlavně asi pro mámu, páč ženský to prožívaj víc, než kucí.

Prej sem uplne blba.
    🙂 ale pěkně blbá, ne?

Dennykyyyy

jak je? co hlavoblití?

Petrs01
    rochu to splasklo, ale zítra snad budu muset být hodná

no dlouho Ti to nevydrželo, soudě podle fotek 😀 😀 ale krásnej záběr teda na ty mraky!!

Mirka D.
    dnes ráno mě chválapánubohu přešla krční páteř,
    huráááá, hurááá, po jak dlouhý době to probůh bylo?

Žeryk strašně žárlil,že se tak dlouho věnuju psům rodičů,a když sem je fotia po ixtý,tak na mě vyčítavě a naštvaně vyštěkl,
    🙂 to je kulich 😀

kam by si vlezl 3,4 pes,kdyby byl?
    hele tohle si říkám taky! Ti dva velký když se přetlačujou, že jáá, jáá, tetkon taky jááá- to je šichta 😀 Tak jsem je včera mudlala postupně. Jeden byl na pelíšku a mudlala jsem tomu druhýmu pupík, tahala ho za nožičky, mudlala mu tlamajznu a vykládala nesmysle. A pak jsem je prohodila. Když to chci provozovat najednou, zvrhne se to zpravidla do bitky, páč Rumouš je bitkař největší a když je Tali na zádech nedá mu to a dělá krávoviny, i když ona by se radši mazlila, tak mu na to nakonec skočí a rvou se jako dva debilové, místo klidový aktivity je doma rázem borde. 😀

PetraK

Pomoooct, sakra. Jsem v ouzkejch, letošní vánočky budou krizový, nemám vůbec šajna co pořídit. A když něco vymyslím, nelze to sehnat.
    kdybyste někdo věděl, kde sehnat – papírovou – knihu Sarajevská princezna, too byste mi pomohli.

Petrs01

hmm, nenašla jsem, vyprodáno

PetraK

No obávám se, že to tak je. sakra taky huž. 🙁

Maya

taky nemam vubec napady co kupovat a ani napada o co si mam rict, krome par knizek a nejaky noty
    des bes letos
    akorat mama chce novy radiobudik s nejakejma vyraznejma tlacitka bo ten co ma ma mrnavy cudliky, toz alespon neco
    a jeste ze jsme si koupili novej umelej stromek, uz jdou hlasy, ze zakazou prodej kapru a stromku, pak budou umely hned vyprodany

Maya

tak kniha asi jedine starsi
    https://www.trhknih.cz/kniha/2hwdnve1mh

Maya
    Maya
    Petrs01

Mayo, Chrudim a Diviš ji nemají a ten trhknih za 999,- je pálka a moc bych tomu nevěřila.

PetraK

jo, bohužel jak píše Petrs – nemají a nebo za úchylnejch 999 🙁

cernej caj

Mirkad
    Nojo, na vodu bacha:D

Ja si je koupila.jako zatepleny na koleno ale je to slabej odvar, protose to moje koleno potrebuje vic zateplit:( zdravymu bylo teplo.

Aspon ste si dali vylet a mostky si zvladla, sikovna:)

Rovinka byla kolem.mutenickych a lednickych rybniku tam si zajedte nekdy:)

A super s pateri

PetraK
    Sikovna mericka a motacka akbelu ses

Jojo obe uhnijem v prcai aspon tam.nebudes sama:D

PetraK

Jojo obe uhnijem v prcai

😀 😀 strašenej osud 😀 😀

Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 1,461. až 1,480. (celkem z 2,165)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.