Podzimní fórum :-)

Fóra Ostatní Podzimní fórum :-)

• Toto téma obsahuje celkem 2,164 odpovědí. Do diskuze (11 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Maya a poslední změna proběhla před 1 měsícem a 1 týdnem.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 1,341. až 1,360. (celkem z 2,165)
  • Autor
    PetraK

Dennyky
    po 14-ti dnech asi né 🙂

no jo ale ty tam máš těch dní 147 právě 🙂

černej čaj
    takže se vlezou i vídeja, co dávám do článků?

Denny

čajdo
    já taky až před pár měsíci, ale fakt mě to zaujalo.
    Mám na fb takhle pokovenou vážku, možná si viděla 🙂

cernej caj

Pwtrak
    To ja nevim jak mas ty videa velky… ale muzes je na pc zmensit, treba program avi resize muzes cca o 60% sundat velikost videa se zachovanim kvality

cernej caj

Denny
    Vazku si mozna nevybavim ale ten list je nadhernej

Denny

Vážka a pírko

Attachments:
    cernej caj

Denny
    Fakt nadhera

Musim se zeptat mayi jestli med je taky to co dela.alergii v bizuterii… protoze je to fakt krasny

Maya

tu vazku jsem videla vcera na fb a jsem si rikala, jak je to delany
    cerncejcaj
    chvilku jsem se zamejslela co ma spolecneho med a bizuterie, ale docvaklo mi to 😀
    o alergii na med jsem neslysela, ale to bude nejspis tim, ze bezne se med v bizuterii nepouziva, takze s tim asi nejsou zkusenosti
    muzes si zkusit na mesic prilipnout nekam kus medenyho dratu
    Fifi
    test nemam bo ted bych si ho musela zaplatit
    ja nikam nechodim, v kramu jsem byla naposledy asi pred 2 tejdnama, takze nakazeni venku u me asi moc nehrozi
    PetraK
    s tim HO blby, ja myslela ze skoro vsichni statni zamestnanci jsou doma a vas tam nechali vsechny?
    no u nas vymysleli stehovani, takze az zavelej, tak vsichni hura do prace se sdruzovat a virit viry pri stehovani, takze nejaky lidi v krame me fakt nerozhazej

Denny

Maya
    drátek
    blbááá

ano existuje i alergie na měď ale není tak častá.
    A kdybys nebyla alergická tak je měď i prospěšná:

Měď Léčivé vlastnosti mědi jsou známé již od starověku. Ve všech energetických centrech působí jako prvek ochrany, očisty a energie, boří veškeré blokády. V duševní rovině posiluje koncentraci, podporuje sebedůvěru a sebevědomí, zahání apatii, vyrovnává citové výkyvy, tiší neklidné srdcei. Oživuje fantazii a smyslnost. Po zdravotní stránce působí měď protizánětlivě. Energie mědi krásně souzní se srdeční čakrou, rozvíjí lásku a sebelásku.

cernej caj

PetraK
    S praci je to blby, vim, ze u kamosky se stridaj v uredni dny a jinak sou doma ale “tajne” pac dokumemty nesmej opustit urad tak dostali domu telefony se simkartama s cislama uradu a natajnacku si nosi lejstra…

Denny
    Prave s tou medi nevim, vim ze ty bizu kovy mi vadi ale tam je hlavne nikl co vim, ostatji primesy nemam prehled. Tak kdyz maya rika ze se tam med nedava tak to by mohlo byt ok

kachna
    cernej caj

Dneska cetl kolega nadpis slanku
    Biden prohlasil ze chude deti jsou stejne chytre jako bile deti…

kachna

Kačka: “Spolužačka mi říkala, že při odběrech ti strčej tyčinku až někam sem, její máma totiž byla na testech”
    Já: “a dobrý?”
    Kačka: “Joo, byla pozitivní”

(vzápětí se ukázalo, že negativní, jen si to Kačenka popletla)

cernej caj

Mi pripomina…

Jak prekonat dnesni problemovou dobu?
    Stat se pozitivbi

kachna

https://www.rodinnebaleni.cz/p/5579196-3d-povleceni-psi-laska-2

Mám problém – nemůžu koupit povlečení jen jednomu a máme málo místa 😀

Maya

Denny
    che, vis jak me testovali alergii na praci prasek a nikl a podobny sragory? ti to proste nalepej na tejden na zada, mela jsem tam pak vyzrany kolecka a myslela jsem ze to ten tejden nepreziju
    ale je to uz davno, mozna dneska maji sofistikovanejsi metody 😀

Maya

kachna
    to by mi bylo lito na tom spat 😀

Maya

koukám na tu galvanoplastiku, jako clovek na to potrebuje dost veci a tem elektrickejm vubec nerozumim 😀

cernej caj

Kachna
    Kraaasny

Uzes darovat stare nekomu kdo vyuzije a koupit vsem

kachna

Uzes darovat stare nekomu kdo vyuzije a koupit vsem

no to zas ne!!! Naše úžasné flanelové povlečení nedám 😀
    Ale už jsem to vymyslela, koupím jen polštáře.

Maya
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 1,341. až 1,360. (celkem z 2,165)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.