Podzimní fórum :-)

Fóra Ostatní Podzimní fórum :-)

• Toto téma obsahuje celkem 2,164 odpovědí. Do diskuze (11 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Maya a poslední změna proběhla před 1 měsícem a 2 týdny.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 1,001. až 1,020. (celkem z 2,165)
  • Autor
    PetraK

černej čaj
    hyrdocosilogem

tak ale tohle mi dalo trochu zabrat… musela jsem se vrátit ke svýmu příspěvku, aby mi to došlo 😀

My zatim mame jen ze cukrovka to neni,
    to je dobře, a bude se dělat další vyšetření? Vím, že už to bylo minule, žes to řešila.

Jestli si může někdo v agresivní paličatosti podat ruce, pak jsou to Štíři a Berani:D

no na mě to nepasuje vůbec.

Maya
    ze kdyby dal zakaz nocniho vychazeni jako jinde, tak by ho nikdo vyfotit nemohl 😀

😀 😀
    my jsme fakt banda trotlů .

Petrs01
    t bouli na krku (nemyslím hlavu)
    blbáááá hodně ale, hodně! 😀 každopádně dobře, že to máte za sebou

Zklidnil se až doma a to jsem u něj musela ze začátku ležet.
    pupík malej, co ví člověk, co má za sebou, co se mu pospojuje…., podrbej ho.

Petrs01

my jsme fakt banda trotlů

jsi si jistá že my?
    Ministr zdravotnictví Roman Prymula prý netušil, že se schůzka se šéfem poslanců Jaroslavem Faltýnkem odehrává v zavřené restauraci.
    Ministr školství se omluvil za ministra zdravotnictví.
    Premiér Andrej Babiš vyzval ministra zdravotnictví, aby rezignoval na svou funkci. Premiér Andrej Babiš se dnes setká s prezidentem a představí mu Prymulova nástupce.

To máme ale rychlého premiéra…

Denny

Jsem chtěla napsat morgen a vono už téměř poledne, tak nic nooo 🙂

Co se týče těch šašků, mně příjde, že je na tom ČR tak špatně, že to udělali schválně, aby byl Prymulka z obliga, páč jsou s Andrejkem kamarádi…
    Já už asik nevěřím ničemu.

A jedna včerejší kráska

Attachments:
    Maya

Denny
    jo, to me taky napadlo ze Prymule nevi jak dal a chtel rezignovat, jenze rict jako sorry nezvladam to, tak vymyslel tohle 😀
    Petrs01
    ja taky nejsem rodinny typ, ale jsem rozhodne domaci typ
    cernejcaj
    no lidi jako jak kdyz se jim to nelibi, tak slapou, ale tise trpi 😀

Maya

a uz jsme zas slavny, az v Americe o nas pisou 😀
    ale zas kdo to ma takovou srandu v karantene a lidi budou sedet doma a cucet na tv a ne shlukovat buhvikde 😀

PetraK

Maya
    Dennyky

jo, to me taky napadlo ze Prymule
    to udělali schválně, aby byl Prymulka z obliga, páč jsou s Andrejkem kamarádi…

ať je tím důvodem cokoliv, smrdí to těžce umělou hmotou, protože prostě nemůže být tak hloupý, aby tohle udělal a myslel si, že to projde. I jeho reakce, že tak moc snad neudělal, je tak jako úsměvná. On nevěděl, kam je? Že jde do hospody?? Já mám nejmenší problém s tím, že nenasadil roušku, to mohl klidně zapomenout, jsme jen lidi, má starosti, tak stane se, ale musel by být somnambul, aby nevěděl kam jde a neuvědomoval si, že je v hledáčku novinářů. To ani nikdo nemusel dávat echo.

PetraK

Petrs01

jsi si jistá že my?
    no já sem trotl určitě 😀

PetraK

a přijde mi to hlavně celý hnusný vůči těm, co museli zavřít, to je prostě čirej výsměch, i když třeba neuvědoměle.

cernej caj
    PetraK

Přeju vám fšem co nejlepčí víkend, klid a co největší pohodu, a VOPATRUJTE SE, JASNÝ? Já mám tu pracovní dovolenou, tak budu až ve čtvrtek, páč je mi jasný, že nebude čas a síly. Ale!! Chystám se s ohařiskama na průzkum protějšího kopce, kde by měl být poutní kostelíček.

Petrs01

průzkum protějšího kopce

týýý, Peťo, kde že to vlastně Domečkujete?

My zítra vyrážíme na týden na (skoro) vlastní chatu na Moravu 😉

kachna

koronavirová diskuse:
    “Vyhoď to do plastů, ne do koše”
    “Nemůžu šahat do koše, je koronavirus”
    “To je náš koš, ten koronavirus nemá”

cernej caj

Kachna
    😀

Jinak uzivejte krasnej vikend i kdyz sobota destiva, ja spala u kamosky, slozila sem ji novej kompl, jeste mi upekla strudl a cokoladovej kolac:D

Zitra snad vylet

kachna

obota destiva

sobota je nádherná. Cvičili jsme – sázeli jsme s rozestupy stromy.
    Je od nás vidět Bezděz, středohoří, Říp a všecko je to oblečený do podzimu…

Maya

U nas krasny leto na tricko, teplo slunicko azuro
    Jen holt se ta zahradka likviduje tak to neni tak hezky jako na jare
    A zejtra uz bude hur kdyz se bude o hodinu driv stmivat

cernej caj
    Fifi

To byl ale krasnej vikend, Alberti! 🙂
    Sice mlha v noci a rano, ze by se dala krajet, ale puchejr ji pres den zahnal a slunil skvostne. Vcera burtoni na ohni, snad jeste ne posledni v sezone. Dneska houbosber, necekala bych na konci rijna pul kosiku! 🙂 Krasne v lese bylo, lidi skorem jak na Naplavce, ale rozestupy se nam darily lip teda. 🙂 Z Troldy jsem pak vycesala pul tasky psa, takhle hladkej nebyl ani v lete. Treba neprijde zima ale jaro rovnou?
    Opatrujte se!
    Cajdo
    Krasny fotos a povidani, a jak dneska, byl vylet nekde?

kachna

L: “Kačko, mám zabít tebe nebo sebe”
    Já: “Klidně obě”
    Marťa: “A budete mít jenom kluka. Já to přežijuu.”

cernej caj

kachna
    😀 u vas je fakt sranda 🙂

Fifi
    jee, burtiky 🙂 tak doufam, ze sis poradne pochutnala, kdyby uz pocasi nepralo 🙂

doufam, ze jaro neprijde, furt jeste komari, klistata a klosi, uz aby to vymrzlo 😀

jojo, dneska 20 kilacku, autem, okruh v takove nezajimave krajine takze skoro zadny lidi, su s webem pozadu protoze porad nemam slovensko a novohradky… ale! videla sem dneska mloka 🙂 tak to me moc potesilo 🙂

Maya

cernejcaj
    krásný fotky
    u nás zas léto a všude lidi stejně jako na jaře, děsnýý
    no strašej tvrdým lockdownem se zákazem vycházení, zejtra musím ráno neplánovaně s mámou k doktorovi, tak to domů vezmu přes penny a nakoupím zásoby

Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 1,001. až 1,020. (celkem z 2,165)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.