Podzimní fórum :-)

Fóra Ostatní Podzimní fórum :-)

• Toto téma obsahuje celkem 2,164 odpovědí. Do diskuze (11 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Maya a poslední změna proběhla před 4 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 941. až 960. (celkem z 2,165)
  • Autor
    Maya

to video je pěkný
    já teď koukám na trubce občas na rescue z L.A. Hope for paws, mají pěkný filmečky a chytaj ty psy moc pěkně, tam mají asi těch uličních vyhozenejch psů fakt mraky a vcelku mě překvapujou ty psí reakce, kdy pes roky na ulici, při chycení vyvádí fakt strašně a ve výsledku se většina znich nechá normálně odnést v náručí a ty pohledy co vrhaj, jako jsou to fakt super videa a hezká propagace, na závěr maj vždycky happy pejska

Fifi

Ja si na tytrubce koukam na Mr. Ed, vcelar americkej. Hodnej. Treba se bude hodit Esusce, az budou ozivovat ten jejich vcelin. 🙂

PetraK

brej večír-noc

se přiznám, že i když to bylo jasný, že i když se s tím počítalo, tak to zaklapnutí, co udělali dneska na mě nějak působí deprézivně, asi ve spojení toho, na co všechno člověk naráží aniž by chtěl. Ideální by bylo, moct zase vypadnout na delší dobu do samoty. Ale tak jsme si aspoň hodně prodloužili víkend – do středy, snad počasí dovolí udělat všechny ty věci, co máme v plánu a je zapotřebí do zimy udělat. A bohužel jsme se museli zařadit mezi nakupující, protože Brtnik nutně potřebuje keraštuk, aby připravil zdi na radijátorový přimontování. Byl to ale masakr. nechala jsem ho nakupovat stavební matroš a prchla do Lidlu, kde bylo nějak normálnějš jako. Nakoupila jsem velkej nákup a flirtovala s panem pokladním. Kdybych místo toho přemejšlela, uvědomila bych si, že ešče potřebuju vločky pro čokle a kysaný zéli a nemusela jsem se vracet. Pak nastala prekérka, protože Brtnik uvíznul ve frontě v Hornbachu a já dopadla málem jako Týchodebráhe. Čokle dneksa byli trochu zkrátka, páč krom pohybu od domu k autu byli enem na zahradě u Domečku, kde prudili a otravovali prima návštěvu a chovali se tak, že se čék až styděl. Tak jsem jim to vynahradila tetkon večír.
    Dopiju prosecco a jdu spát. Ne! Ešče si pustim Partičku!

PetraK

Fifi

jééé fčelky Máji!
    už to dneska nestihnu kouknout -má to 22 minut. Se furt přemejšlí u nás, ešivá ty fčelky jo, nebo ne, on je ten včelín hodně u domu a fčelky maji rádi klid, dost je jako prká , když je někdo ruší a my s čoklema na zahradě úplně v klidu nejsme 🙁

čajdo – ešivá paní důvěřuješ, že to tam čistí, třeba bych i jela, vzala si svoji desinfenci, po příjezdu šécko objela desinfekcí a pak si užila volno, klid a procházky

Fifi

Esusova
    Jj, Mr Ed to ma dlouhy, luxujou vcelky k naslednymu vypusteni a tak. V Americe to je asi jinsi nez tady, vcelari zdejsi plakaj na letosni nesklizni medu. Vcelky proberte s nejakym zkusenym borcem (bourcem) a treba neco vymyslite. Kazdopadne kazdej ul je dulezitej, nemusite jich mit furu, treba nekam sikovne umistite.
    Ja jdu s coklema zkoumat posekanou soju. Takovej nizkej nepichavej strnak, rousku si neberu, baterku jo, tak kotnikum zdar. 🙂

PetraK

Maya
    ě překvapujou ty psí reakce, kdy pes roky na ulici, při chycení vyvádí fakt strašně a ve výsledku se většina znich nechá normálně odnést v náručí

jo to mě u Solo taky překvapilo, že když pak už došlo na to, že jsem ji měla odchycenou, jak se to zlomilo. A kupodivu jí pak u mě v kanclu pomohlo to, že byla v malým prostoru tý tašky, úplně jak, když si konečně mohla odpočinout

takhle nějak to bylo dost podobně

edit- jestli jsi četla o tom odchyceným vlkovi někde – v rusku?? Polsku?? jak byl úplně grogy, mladej vlk, oni si mysleli, že to je pes, tak ho čapli prostě jen tak a dali do auta a on se úplně vypnul – vlk v autě!! 😀 když to pro ně přesáhne hranici únosnosti, tak to vzdají a než načerpají další síly, tak dál nic neřeší.

• Odpověď byla upravena před 5 měsíci a 3 týdny uživatelem PetraK.
    Fifi

Vidis, uz ma Solo/Solistka novej domov? Na to jsem se chtela uz tuhle optat. A prcham, neco me hryze do lytek…

PetraK

Fifi

Vidis, uz ma Solo/Solistka novej domov?

má, má už je mezi udanejmááá. hurarááá!!

já bohužel myslím, že ty fčelky u nás na zahradě s tím provozem nepůjdou. Konzultováno s kolegou u Brtnika-letitým fčelařem 🙁

Maya

PetraK
    je to asi možný, že stresem vypnou, je to zajímavý
    ad včely, chodím někdy na procházku kolem malýho úlu a jako občas těch včel je tam dost a Loki má tendenci po nich chňapat, protože normálně chytá mouchy, takže vždycky jen profrčíme kolem, na zahradě se psama bych to nechtěla ani omylem

Fifi

Esusova
    má, má už je mezi udanejmááá. hurarááá!!
    Jupii, dobra prace, pani odchytavacko! 🙂 Usmivam se moc, diky za ni.
    já bohužel myslím, že ty fčelky u nás na zahradě s tím provozem nepůjdou. Konzultováno s kolegou u Brtnika-letitým fčelařem
    Tak uvidite casem, tu maj na terase ci jak to rict, skoro strese maly ulky jedny lidi, a prej dobry. Nebo se domluvite s pani luhu a haju a muzete vcelina zrekonstruovat a presunovat tam nekde? Casem, v klidu, az se zcela zabydlikujete.

Sojovy hlaseni – mysi jak sra.ek, krasne se po sojovym strnaku chodi, akorat tipuju, ze zejtra budeme mit po hehe a zvorano. Tak dobre noci a hezky ctvrtek preju uz ted. Jo a ukradarila jsem celery, ktery se taky sklizely, pekny hlavice jsou to vonavy. Asi bude zejtra pomazanka vitaminova, bo jsem dostala i kybl mrkve cerstvy od souseda. Kdyz se neozvu, jsem uvitaminovana. 🙂

Denny

Dobré ráno,
    dnes opravdu citelné oteplení.
    Tak jsem včera oslavenkyni vyfotila, neměla moc den, dělala ksichty 🙂
    V 16 hod přijel kámoš z Ústí na Dornovku do Rbk, tak jsme šli na procházku,
    vzala jsem ho jinam než obvykle, ale už mimule byl nadšen, jak je tu krásně
    a teď mi řekl, že konečně pochopil, proč ten podzim tak miluju.
    Je nešťastnej v Ústí v bytovce, žije sám, tak mi včera řekl tajemství, že si bude
    kupovat menší baráček za Ústím, viděla jsem fotky, nádhera, krásný výhled.
    (PetraK je to ten, který mě tehdy vezl k vám, když mi umřel Bukáček)
    Tak si taky bude moct pořídit hafana, je to takový psí táta.
    Tak třeba bude mít domov nějaký další NO nebo jeho kříženec z dočasek.

Attachments:
    Denny

Hm tak fotky jsou tadyk

• Odpověď byla upravena před 5 měsíci a 3 týdny uživatelem Denny.
    Attachments:
    cernej caj

Dwnny
    Krasna connie:)

Fifi
    Ano vim co majiteoe fen napada…

Jinak vse nejlepsi k vasi vranatosti kolegyne vrano, zacina vrani obdobi…

Mirkad
    Achjo, snad tj bude lip…

Nejde o cistotu ze bych se bala ale ze ro nwchci porusovat

PetraK

RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    MMŠTÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁJN !!!

Gůtn tág majne líbe Kindr.
    sem to fčéra nějak přetáhla s tím ponocováním a proseccem 😀 😀 to se mi nedobře fstávalo teda 😀 ale huž sem cajk a redy a f kondici a jedu jako čééért. A ráno jsem si užila mudlinky mudlinky s ohaříkama, páč sem nevenčila, venčil Brtnik, páč šel pozdějš do práce něco vyřizovat. A pak se mi podařilo Tali zklidnit natolik, že jsme si moc krásnově hrály – ležela na pelíšku na zádíčkách a já jí zlobila s paní Vedlibou, dělala jsem na ní nálety a ona ji chytala nohama a pak jí mudlala v kušně a hrooozně sme si to užily, bylo to takový klidný hraní, žádná divočina, kdy mi podrápe hlavu, ukousne ji a zahodí 😀

Dennyky
    to je děsná modelíná, já Ti závidim, že umíš takhle pěkně si toho svýho čokla nafotit, to já neumim. Já umim jen nožičky 😀

(PetraK je to ten, který mě tehdy vezl k vám, když mi umřel Bukáček)
    tak to má ten domeček za odměnu a toho pejska taky bude mít za odměnu. Když si teda nepořídí něco jako je Taliprdová!! V dočaskách Dede si stopro vybere
    jednoho už pro něj máááám!!

Vašík hele
    https://www.pesweb.cz/cz/psi-k-adopci-detail-iframe?objid=62000

černej čaj

píše ministr, že chaty a chalupy ano, pobyt v přírodě přímo doporučuje.

PetraK

Mirka D.
    že to mám z toho minulýho týdne,jak mě 2 dny byla fest zima do noh

jo jak člověk prochladne, je to hned. Já to měla teď – chodila jsem v mokrejch botách a výsledek se dostavil dle očekávání 😀 ucpanej nos, bolavý ucho, naložila jsem se do vany, pila a kloktala Vincentku, kterou tu zmiňuje Maya a rvala do sebe céčko, a dobrý. Ovšem jsem zvědavá na sebe v nejbližších dnech, páč jsem včera s návštěvou poletovala venku na zahradě jen ve svý krátký bundičce, co v ní chodím do práce- páč jsem jela rovnou z práce. A to mi teplo teda místy taky nebylo. tak uvidíme, jak sem vodolná 😀 . Tož ať je Ti brzo líp.

Fifi
    tak co? ses uvitamínovala?? Paběrkování zeleniny můžu enem závidět

já tam ty včelky s tím psím provozem nechci, to by nedělalo dobrotu.

Nebo se domluvite s pani luhu a haju a muzete vcelina zrekonstruovat a presunovat tam nekde? Casem, v klidu, az se zcela zabydlikujete.

tohle nás napadlo taky okamžitě :-), problém je, že by se to muselo přesouvat jedině jeřábem 😀 je to opravdu velký domek, nevím, zda jsi to na fotkách zaregistrovala. Jsou tam nejen úly, ale celý zázemí.

Maya
    jo, jakmile ten stres překročí určitou hranici, organismus se vypne, aby neumřel – což se taky pochopitelně může stát.
    Solo se přehodila do módu – jak jsem psala – už je mi to všechno jedno, dělej se mnou co myslíš. Možná, kdybych měla víc zkušeností, nemusela jsem se pak tak bát, že by se mi vytrhla a utekla, ale nechtěla jsem to riskovat, to už bych ji pak nechytila. Ale jak byla v domečku z tašky, tak pak totálně odpadla.

kže vždycky jen profrčíme kolem, na zahradě se psama bych to nechtěla ani omylem

jojo, oni si to hlídají, dokážou být někdy nevrlí i na “páníka” , když je moc ruší. A ohařiska tam poletujou pořád. My uvažovali jednu chvíli vzhledem k situaci včelstev v republice i nad tím udělat úly na chalupě na louce, ale to je zase to stejný, ohařiska se tam pohybujou po celým prostoru a to nejde.

Maya

Denny
    krasny fotky, koniky ladi s listama
    PetraK
    a neslo by vcelin a zazemi predelat na kurniky, oplotit a poridit slipky? cerstvy vajicka se vzdycky siknou
    Fifi
    se mate, ze mate na polich taky neco jineho nez obili a repku

PetraK

Maya

ono je to opravdu veliký, kurník bude – je – jen se musí taky opravit. je to malej kamennej domeček na ideálním místě, kde na ně nebude pálit sluníčko. Tam to oplotím a vždycky odpolko se půjdou holky venčit 🙂 . Ráda bych si taky pořídila dvě “lahvinky” jak jsme říkaly kachnám běžcům s máminou kamarádkou Mirkou, která je chovala a já se těšila, že jednou od ní budu mít kachňata. Ty by byly vymazlený tak, že bych si pro ně byla ochotná jet až do Podkrkonoší, kde Mirka bydlela.

Denny

Sháním klec pro KIKIRIKI!
    Kdybyste náhodou o nějaké “ojeté” věděli 🙂

PetraK
    dy mi podrápe hlavu, ukousne ji a zahodí
    No to se mi stává často 🙂

Jinak ráno je taky otomiločká, než se probudí úplně 😀

S pesanem to má ještě čas, těch kříženců NO je hodně (bohužel)

kurník bude – je – jen se musí taky opravit
    no však už na něm pracujete 😀

Denny

Takhle vypadá fešák,
    Pepa říkal, že včera dvkrát mečel 🙂

Attachments:
    cernej caj

Maya
    Fifijova ma kqxdej pofmdzim nadilku, furt mrkev a tak 😀

Petrak
    Navlastni chaty a chalupy 😀

Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 941. až 960. (celkem z 2,165)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.