Podzimní fórum :-)

Fóra Ostatní Podzimní fórum :-)

• Toto téma obsahuje celkem 2,164 odpovědí. Do diskuze (11 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Maya a poslední změna proběhla před 1 měsícem a 2 týdny.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 761. až 780. (celkem z 2,165)
  • Autor
    PetraK

černej čaj

nepomohlo by místo dýchačáku nějaký dechový cvičení,kdy by se do krve dopravilo víc toho kysliku? Třeba něco takovýho je???

co to je vubec za diru?
    já bych se radši neptala, nebo se načtve a šécky nás tam zauře, že si z ní utahujeme 😀 😀 😀

PetraK

černej čaj

nejde mi udělat edit ale když jsem zadala dechový cvičení na okysličení krve vyběhlo mi třeba tohle
    https://poliklinika.skoda-auto.cz/skofit/dech-dechova-cviceni

tam je info o tom, že když se dýchá jen tak povrchově tak je málo kyslíku, tak třebas i jen to brániční dýchání by třeba něco vypomohlo

Fifi

Bryvecir,
    teda tam je prdelozne. Navic se mi ukazkove sprajcnul krk, asi zavidel nekomu Dornovku. NEbo za to mohlo tech 15 kg hovezich gurgli, co jsem tahala a zpracovavala pro cokle.
    Z Dennyky je, koukam, vrchni dohazovacka pres cokoliv. 😀
    Nadherny kachlaky sem Maya postuje, uplne bych se vedle nich schoulila a cucala to jinsi teplo.
    Btw, Mayo, si to uz nepamatuju, tenkrat si brachovi radila se spickou kvuli srsti, ze by mela bejt nakou dobu doma coby stene, nez presrsti? Je to pravda? Nebo sem to zmatla?
    Cajdo
    Jj, dalsi keeshoundka bude, at si soucasna postarsi fenule vychova nastupkyni.

cernej caj

petrak
    diky za cviceni, ale my (zatezovy) astmatici to mame jinak kdyz mame snizenej objem plic a neroztahuje se nam prudusnice. On neni problem se poradne prodychat v sede, ale je problem nasavat v zatezi 🙁 proste nase fyziologie nam nedovoluje se nadechnout…

jinak treba i hrani na fletnu dost pomaha i to jogovy dychani, a ja od mala dycham hodne do bricha, pac maminka na to dbala at spravne dychame 😀

Fifi
    lity lity pani, snad se ti to brzo povoli a na gurgle (co to probuh je?) si pord karku 🙂

jeeee mimineckooo nunututu zrovna sem ted o vikendu koukala na stary fotky stenatka a vokounka…

Fifi

Cajdo
    ale je problem nasavat v zatezi
    A to mne jde dobre, kdyz na to prijde. 😀
    Ne, legrace, astma neni zadna perdel, tak at se ti dobre a plne a zlehka dycha. 🙂
    Hovezi gurgle jsou pro predstavu totok, mam je cerstvy z jatek. Je u toho jeste i odrez krasnej z masa a tak. Bejvaji obr, takze 3/4 hodiny ma Ruzice s Troldou o zabavu postarano se syrovou zvejkackou. 🙂

cernej caj

kamarad se me smeje uz roky, ze malo nasavam 😀 😀

ahaaaa tak to znam ale slovo gurgle je pro me fakt hodne cizi. tak to se pomeji:)

Fifi

Uuz to tu mlaska, vohlodavaj z gurgli maso a propracovavaji se ke chrupavce. 🙂 Ja pojem gurgle taky neznala, az pri vydeji mi to onehda objasnila pani prodavacka, kdyz jsem jasala, ze nejsou veprovy pajsky ale totok. 🙂

MirkaD

tak mám za sebou 2 dny venčení v lijáku,sušení,ponožek,gatí,bund,psa….
    včera ráno v lijáku odjezd autem na vlak,vlijáku do Brna v 7 ráno,v Brně rychle vyvenčit na trávě naptoti nádraží,vlakem do Blanska a šupky hupky dom
    Dafi na sibě bundičku od kamarádky ušitou-v jednom vlaku teplo,v druhým přetopeno,vyslíct sebe psa/oblíct-ale lepší než zmrzat….
    v BK jsem hodila dom věci a šla koupit obleček,ve zverimexu všecky sotwellový bundičky malý…
    tak jsem dostala dlouuuuuuuuuuhou přednášku jak zhubnout psa
    a koupila jsem igelitovou pláštenku,s tím,že když ji bude zima,mám pod to dát svtr,ale že ji v tom zima nebude-hahahaha…
    no 150kč za pláštenku-přednáška zdarma….
    jako za pláštenku su ráda,protože když v létě byl liják na náš výlet do Litomyšle,a zima nebyla,tak jsem řešila,že na obleček teplo,zase mokrej pes v buse/vlaku nic moc,takže pláštenku do fest lijáku se šikne…
    no,vzala jsem si zimní psí bundu-tu od Ščučky-takže šusták tuhej tlustej+flís-tenká asi 3mm.a trochu prošívaný rukávy-tenký,ale je to zimní bunda…tak pod to dávám vrstvy-takže 2 mikiny,rolák…,no dojdu ze zverimexu,bunda durch…
    a do kotníkových zimních bot zespodu teče….
    nic,dám sušit boty,psa,bundu,a jdu v poledne bez psa s kamarádkou ven-prší,fučí,zima-ale prší mín,jdem s kamarádkou velmi,velmi,velmi rychlou chůzí palavou,kolem přehrady a zpět,kopeček brrr,zezadu kolem nemocnice k její práci a já dom…
    vidět,že půjdeme rychle,svižně vezmu sebou Dafi,naivně sem myslela,že bude pršet pak mín,nebo vůbec a půjdem odpo s tatkem,no nic…
    na vycházku s kamarádkou jsem si vzala btasky drahé nenošené,co se mě v nich vyklají kotníky,pro to nenosím,….-nevhodný drahý dárek…
    no,daly jsme s tatkem tv kulrturu,pak jsem chvíli zdřímla,on šel v lijáku chvíli s Dafi,pa já v noci s ní chvíli ven-opět v lijáku-opět psí bunda durch…boty mega durch,do jedné zespod teče…
    škoda,protože svrchu nepromokají….
    no nic za 200kč z Penny,co chcu,že…
    ráno jsem dala vycházku parkem v kozačkách co mám v BKna slušno šstým rokem od tamanů…
    opět v lijáku,venku asi 10minut,v podchodu vody,takže podchodem se jít nedá a tatrka bydlí za kolejema,a vaky jezdá po 15 minutách,závory furt dole…
    nic,dopoledne si navlíkám dlouhou tlustou bundu co mám druhou uimu ze sekáče všše za 39kč,je fakt teplá,bohužel nemá kapuci,jen obr límec,nazju kozačky,deštník a v dešti do lidlu,pro botymkoupím pohorky,po cestě dom pohádkvou knížku za 39kč,a lístky na vlak a doma beru chvílu ven Dfču jen na vrch ke kostelu a zpět,naše nejkratší venčící trasa,at nemusím čekat u závor,co jsou věčně dole,nebo plavat podchodem,kde je dost vody,Svitava taky dost vody,na konci města vylitá…no nic
    beru Dafču navrch ke kostelu a zpě-a odlepíá se mě podrážka s kozačky,klap,klap,klap,vyjdu v kozačkách,dojdu v kozačce a v pantofli….
    no,jdem si před obědem lehnout,aby mě napsal Martin,že mám koupit věci na pomazánkui
    poté,co lícu po městě a du 2krát s čokle,a tatka byl v obchodě,se mě hce lézt někam…
    no nic
    odpo stejně musím s Dafi,musí mít pohyb,že,všcko je jí malý….
    tak jdem do města,skro neprší!!!!
    na náměstí ju nechám u masny-má čekej,je na volno,nemá náhubek,v obchodě nikdo,tak řeknu,že chcu salám,mrrknu přes rameno-stojím krok od dveří-a ta šedá potvora tam cosi žere,vyletím ven,sežvu ju,posadím,vletím dvntř,zaplatím salám,mizím,pochodíme po mstěmvezmem to nahoru ke kostelu do pidi obchodu,kde jen prodavač-Dafi odložení před obchodem,já zjistím,že pomazánkové máslo nět,tak zas sypem dolů a dom,no a pak na vlak a vystupujem v super liják v dědině..
    ale ve vlaku teplo…
    v BK doma teplej než tu doma,když se DAFIvčera nudila,tak jsme se honily po bytě-z místnosti do druhé,přinášela tužky,plastovou krabičku,špulky nití,pouzdro na brýle,hledala ponožky-schovaný v místnosti,hlavolam z ručníku a obáhání židle,tak pohyb se jí doma vymyslel,
    akorát holt tradiční velká,nebo věštší vycházka nebyla,a já si spon víc odpočla,než když si za 2 dny domluvím 2-3kamarádky,meztím lícu venčit Dafi,a vlastně,urt někam přicházím/odcházím…
    kamoška teda měla řeči,že mám scholostivělýho psa,když řeším pláštěnky,
    njn,ale oni sou u rodičů manžela,jako svůj dům,ale společná zahrada jak u nás
    na zahradě kotec s vlčákem,ten,teda chodí na vycházky,i když prý má špatný nohy-dost šmatle,to má jen 8let,ale,klasika jak u nás ze psama-hnusněbláto vichr,tak ze psama se nejde,pustí se na dvůr/zahradu…
    a taky srst NO je trchu jiná,než u čerstvě otrimovanýho knírače malýho…,
    taky jsem dřív mladý zdravý psi neoblíkala,ale když je primovanej a prší a je kosa,tak co už,kdyby byla zarostlá jak v zimě tak to neřeším,

PetraK-teda na cvičení se musím mrknout,jdu ted do vany
    no Primulův projev včera večer sem viděla,byl po zprávách,jako jo,mě se to líbilo,za něco se omluvil,říkal,že chápe,že lidi sou naštaný a tak,popravdě,jde fakt o to aby se nezahltilo zdravotnictví
    a na má kamarádka zdravotní sestra dělá na dialýze,tak říkala,že to není žádná prča,a že je to dost mezi jejími známýmí a no,jako klidně bych brala pár týdnů dělat z domu a chodit ze psama-pole/les
    než být denně s hromadou lidí
    ale já jaksi dělat z domu nemůžu,že…:D
    Maya-já sem náhodou Lokinka viděla na první fotce!
    já su šikovná
    a z nich si nic nedělej,oni sou tak zvyklý na dokonalý fotky Denny,a Čjdy,že pak neumí rozeznat ležicího pejska v boudě…
    holt abys pak dávala k fotce šipky:D:D:D:D

Fifi

Mirko
    Ty mas s botama nakej boj, ze se s tebou podrazky louci? 🙂 Hnusne bylo a je, voda je sice potreba, ale at to nikoho nevyplavuje. Proprseny volny dny nepotesi. Nepotesi ani M., si mohl pro veci na pomazanku sklusnout sam k vam do Penny, at vi, kolik toho nachodis…
    Co se oblikani psu tyka, mam jasno. Je mi u zadele, co si kdo mysli. Plastenka, deka – proc by ne. Kdyz jsem v srpnu musela ve stanu oblikat na noc Ruzici, aby neklepala kosu, gaucovka. Edit – to musim poresit do budoucna, neco koupit. V lijaku doma odmitaj nastesti obe psiska vychazky, vystaci si se zahradou, rychle curnout a do tepla a sucha. Ale na tabore musi ven z auta i na dyl, tam gauc neni.
    v BK doma teplej než tu doma,k
    Proc si neporidite fakt nejakej ten olejovej radiator? Cajda to zminuje casto, Maya ho ma doma…

• Odpověď byla upravena před 3 měsíci a 2 týdny uživatelem Fifi.
    MirkaD

Fifi-no,s těma botama je to divný-ty jedny byly zimní ktníkový na zip s Penny-s vrchu nepromokaly,a zespod mokrý,při tom nikde prasklina….
    ty kozačky,koupený za 100kč před šesti lety u tamanů,brval jsem je v zimě o víkendu v BK,když sem šla s holkama někam,nebo do města,prostě sem dojela v zimním psím oděvu-šustáky,bunda,boy,převlikla bundu-co tam měla na slušno,navlíkla gatě co sem měla v batohu sebou,a kozačky a šup za holkama,nebo do města-no a s Dafi ve psím,no
    jenže už pžed rokem s těch kozaček začala odpadávast kůže nalýtkách,ale na nohách dobrý,nepromokaly,neklouzaly,teplý,akorát na zemi kousky kůže při obování
    no a dnes podrážka pááápáááá,
    no,a tak vydržely dlouho,i když byly víkendový…
    jo tak s oblíkáním to mám taky tak-když je psovi kosa,tak holt obleču
    v BK sem neoblíkala Kima,Killy-v kotci,přes zimu zarostlá,ale pak,protože klepala na cvičáku kosu,tak ji mamoška uháčkovala svetrr+udělala bundičku
    to se ještě na cvičáku bývalo celý dopo
    no a před tím sem ji kupovala v bazaru teplájkovku na mimčo-za 35 kaček-kombinéza pěkně na celý tělo s tučnákama na patenty-slušela jí…
    Kim celý život bez oblečku,no ono za svazarmu taky nic moc nikde nebylo…
    ale na starý kolínka vyfasovabundičku
    no Dux měl bindičku jen do kotce,po Kimovi ,do deště
    Gero-x let nic-a poté co jsem s otrimovaným psem djrla do Bk do sněhové vánice tak se koupil svetřík s šustákem navrch-to mám doted
    no a když byl starej a nemocnej tak šustákovka s ddělávacím beránkerm-to má ted Žeryk
    Dafi sem nechala ušít obleček poé,co na mě v prosinci lidi zíraly jak na vraha-Dafi se klepala zimou u vlaku-do té doby na vycházkáách nic,ptotože v pohybu,že
    no a na tom,je divný to,že,když stojíme v zimě u vlaku,tak se klepe zimou i oblíklá:-(((-prostě jak stojí tak kosí i oblíklá….-v zimě-to máme stejný…
    a pak se klepe doma,když nemá pořádně vysušený fénem,nebo něčím nohy do sucha..jak je má trcohu vlhký,tak za chvíli leží a klepe se v pelíšku…

kachna

Zadání práce pro třeťáka na st-pá
    Čtvrtek
    Matematika Dělení 5
    PS 6/6 a 7/2 (první 4 sloupce – sčítání a odčítání) opsat a vypočítat do sešitu, 7/1, 4, 5 – u slovní úlohy cv. 4 – udělat zápis, příklad a odpověď do sešitu
    Český jazyk + ČJ psaní Slova s dě, tě, ně…
    PS s. 7 a uč. 18/1 (doplň a opiš do sešitu)
    Prvouka Povrch České republiky
    učebnice s. 18 – přečtěte si text, najděte nížiny a řeky (alespoň Labe, Vltava, Morava) a zakreslete a pojmenujte si je do mapy v sešitě. Popovídejte si, kde jste byli na výletě, či na dovolené v ČR, máte-li možnost, ukažte si to na mapě ČR.
    Nadmořská výška Liběchova je 171 m n.m. – děti by měly vědět, minulou hodinu jsme si říkali 
    Pátek
    Český jazyk Párové souhlásky
    PS 8, uč. 47/cv. 2 a), b) – z cvičení a) napište do sešitu pouze slova s vynechanými písmeny
    Matematika Násobení 6 – úvod
    PS 7/2 (zbytek cvičení – stačí výsledky do PS), 8/1, 2, 3 (Pozor ve cv. 1 na „o pět méně“ x „5krát méně“)
    PS 9/1, 2, 3
    Začínáme násobky čísla 6, schválně chci úvod před víkendem, ať je čas, aby si to sedlo (půlku násobků 6 už umí). Tak jako u jiných násobků, o víkendu si přes den dvakrát, třikrát vzpomeňte a řadu násobků s dětmi procvičte (ideálně ať ji vyjmenují i se zadáním tj. „jednou šest je šest,….. šest krát šest je třicet šest…), když budete mít pocit, že to jde, zkuste klidně i dávat příklady na přeskáčku
    Český jazyk Čtení a psaní
    Učebnice ČJ 47/1 – přečti si básničku (budeš potřebovat zrcátko) a b) – do sešitu napiš věty správně (nápověda pouze pro rodiče – děti zkuste nechat pracovat samotné, nebo je jen naveďte – ve větách jsou vždy prohozená slova – např. pohádka a pátek…)
    Čítanka s. 28-29 Dvě anekdoty o žábě
    Výtvarná výchova Podzimní barvy
    Na vycházce (kterou vám naordinoval kolega tělocvikář ) si nasbírejte alespoň pět různých barevných listů (z 5 různých stromů či keřů), vezměte si papír a pastelky, nebo vodovky, listy na něj nakreslete či namalujte podle skutečnosti (tvar, barvy). Listy nevyhazujte, ale vylisujte (ještě je použijeme).
    A když cestou najdete pár kaštanů, bukvic, jeřabin, oříšků – prostě čehokoliv, co souvisí s podzimem, vezměte to do kapsy, bude se vám to hodit na příští výtvarnou výchovu.
    jako úkol na pracovní činnosti si nasbírejte ve vašem okolí nějaké kaštany, šišky, šípky, kamínky, žaludy, bukvice, prostě, to, co je pro vás dostupné. Potom z toho poskládejte nějaký pěkný obrázek (sluníčko, ježečka, …. cokoliv, co vás napadne). Nemusíte to lepit, stačí, když mi obrázek nafotíte na mobil a pošlete jako přílohu do Bakalářů.
    Úkol prosím splňte do pátku 16.10. do 18:00.
    a úkol z hudební výchovy na tento týden máte na čistý bílý papír nakreslit NOTOVOU OSNOVU (nezapomeňte, že má 5 linek), napsat HOUSLOVÝ KLÍČ a STUPNICI C-DUR. Jak by to mělo vypadat posílám v příloze.
    Lekce 4, str. 10 – 11
    Zopakuj si slovíčka ze strany 10 – 11 ústně i písemně.
    Do školního sešitu vypracuj cvičení 6 na str. 11
    V pracovním sešitě doplň všechna cvičení na str. 11
    protože se neuvidíme v tomto týdnu na hodinách TV, nezapomeňte se každý den projít na čerstvém vzduchu alespoň hodinu, pokud budete mít možnost, zkuste si také zaběhat v terénu jak jsme společně trénovali, zkusit si třeba hod s míčem na zvolený terč (třeba strom), potrénovat hod do dálky, nebo skoky přes přírodní překážky.
    středa 14. 10.
    ČJ – opakujeme dě, tě, ně a párové souhlásky
    Dodělat pracovní list: dě, tě, ně (s.30/4) a s. 42 párové souhlásky – děti mají tento list podepsaný a rozpracovaný (ze včerejška)
    Mat – dělení 5
    PS s. 6/1, 2, 4, 5 a 7/6 a cv. 7 (dnes jsme procvičovali xkrát více a xkrát méně) – Eliška a Dymitrij mají stránky z PS nakopírované
    ČJ – čtení – hlasité
    Čítanka s. 25 – Středa nám chutná

Maya

MirkaD
    konečně někdo normální s očima 😀
    tos toho nachodila v takovým lijáku, jako kdyby pršelo normálně, ale u nás ted průtrže a prší furt, doufám, že už přestane nebo se vylije potok
    Fifi
    no na jaře mít štěně venku problém není, ale teď už mi na to přijde zima, fakt ta štěněcí srst je takový chmýří bez podsady, bych jí nechala doma do jara, proto já měla vždycky štěňata na jaře
    nebo alespoň někde je sucho a teplejc, vím že lidi je mívají třeba v garáži, pokud vyloženě nějak nemrzne nebo tak něco

Maya

třeba se někdo zapojí, tak ty potůčky na polích občas vidět jsou
    https://www.spucr.cz/tiskovy-servis/aktuality/zapojte-se-i-vy-do-boje-proti-erozi.html

Fifi

Mirko
    a pak se klepe doma,když nemá pořádně vysušený fénem,nebo něčím nohy do sucha..jak je má trcohu vlhký,tak za chvíli leží a klepe se v pelíšku…
    No tak olejakem pritopit a coby bonus radne susit rucnikama. Ja frotyruju extra Ruzici ted pri desti, to je na 10 minut kdykoliv se odhodla teda vystrcit rypak na zahradu, jak ji blbe schne srst. Aby zase nemela mrtvej ocasek.

Kachna
    Slusny, pevnej nerv. Co jsem pomahala ctvrtacce a druhacce pred prazdninama s aj, tak taky zadani online a videa a pakarna. Zatim maji jinej system a hodiny probihaji jinak. Ale na to treba taky dojde.

Maya
    ale teď už mi na to přijde zima, fakt ta štěněcí srst je takový chmýří bez podsady, bych jí nechala doma do jara, proto já měla vždycky štěňata na jaře
    Tak si to pamatuju nak dobre. Tohle bude zimni stene prave, takze na sziti urcite doma v chodbe a postupne prejde na model venkovni kvalitni vystlany boudy.

MirkaD

Maya-njn-bych tak v dešti nelítala-ale,tatka je v paneláku,tudíž fakt nemůžu vykopnout na dvůr,a musím s ní jít,no a i když ona se vyčurá hned u bráku na trávníku,takže bych mohla zas dom,tak to fiknu aspon rychle třeba navrch ke kostelu a zpět,kdyby se jí chtělo i něco dalšího…
    no,vlastně včera z vlaku s ní do toho zverimexu,pak chvílu tatka a pak v noci chvlílu já…
    no,ale venčení zkrátím na 10minut,že,
    ale do obchodu kus,a to nemluvím o tom,kdybych tyto dny šla z práce a nebylo auto,tak to by bylo fakt hnus,to si člověk nemůže říct-je hnusně půjdu ze psem-psama na deset minut,vyvenčit a dom,to prostě tu štreku ujít musím…
    jinak Martin de s Žerykem taky v dešti,protože ten by nelezl,občural něco po Maxovi a couval by zpátky…
    Max prostě občurává vše na terase,že,aby nezmokl…,
    no,ale tak tady dem prostě kousek před barák,a jak se vyvenčí,tak to otáčíme dom
    jinak nemám nic proti veknovním psům,ale mě by na tom vadilo,že bych třeba v tomto počasí s něma vlastně vůbec nebyla-já su tuíková
    takže já su spokojená,když je ten pes ke mě ještě večer natisklej,a když ne tak za ním lezu
    třeba Dafi spí u tatky na pelíšku,a pro mě už to není ono
    třeba Gera-byl větší sem schválně učila aby se mě lepil na záda a prihříval mě záda,jak na canisterapii

cernej caj

Mirkad
    S botama.pwch ale.to tam.asi tece zboku jak je prisitej svrsek.k podrazce fo hodne nepormokavych boylt tece z boku.m. a kozacky po 6 letech maji vydrz ale zamrzi. Mozna by ale stacilo slepit chemoprenem?

Jinak tyhle destovy dny na volno nic moc…

Kachna
    To je takovej des ze to ani nectu cely…

Dneska.prsi min, su z hokny iplne hyn posled i 3 dny fakt narocny, uvidime co dneska…

Petrs01

Tak jsem to dnes zkusila vzít do práce pěšky. Se psy, samozřejmě, jinak bych nestíhala. A bez použití vodítka, jestli to půjde. No, šlo to, ani jsem to rezavé smrádě nepřetrhla vejpůl, ale příště teda vodítko vyndám.

PetraK

RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    MMŠTÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁJN !!!

Gůtn tág majne líbe Kindr.
    Ešče u vás pršákuje? Tady už nic, zatím teda. ale včera to bylo něco. Rumíček v pohodě, ale Taliprtka byla hluboce zhusena a kdyby mohla, obviní Brtnika, kterej je vzal ven, za týrání 😀 A tak jsme si včera místo procházkování po lese hnili pěkně doma. Ohařiska chrápali – některé dokonce velmi hlasitě a tak jsme mohli jen tak bejt, dali jsme si sedmičku dobrýho bílýho a jen tak si povídali. Pohodička. A Brtnik mi opravil pana Broučka, kterej poslední dobou pochodoval jen tak na malý vzdálenosti. A víte proč? Von se chudera báál, že spadne. Na rovný podlaze 😀 páč měl zabordelený nějaký čidla proti upadnutí ze schodů. Tak je Brtnik očistil a tetkon pan Brouček už zase běhá maratóny.
    Co ste tu dělali vy?

Koukám, že Mirka taky chodí v mokrejch botách, jako já v úterý 😀
    Mirko – taky bych prostě psa, co je zimomřivej oblíkla a domů si fakt pořiďte ten radiátůrek, páč teplo je prostě důležitý, i pro vás i pro čoklidy.

Maya

konečně někdo normální s očima
    😀 😀

kachna

hmm, to se asi moc nudit doma nebudeš teda , zvlášť, když jsou na Tebe tři.To takhle v podstatě vystuduješ na profiúču a můžeš jít pak učit :D,

černej čaj
    ale je problem nasavat v zatezi

a zde si dovolím hrubě nesouhlasit, když sem v zátěži nasává se dobře 😀 😀

cernej caj

Petrak
    To.me.rekvapuje ze ste chrapali a nemakali:D

Maya

PetraK
    tyjo, tak cidlo nejaky se mi nikdy nezaneslo, jednom obcas musim odsroubovat ty steticky a vytahat z toho vlasy a chlupy, aby se zas mohly tocit 😀
    kachna
    deticky se nenudej koukam
    ono je to asi jak u ktereho ucitele, neter a synovac na stejny skole, neter ma neco podobneho, synovec dostava akorat par kratkejch domacich ukolu

Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 761. až 780. (celkem z 2,165)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.