Podzimní fórum :-)

Fóra Ostatní Podzimní fórum :-)

• Toto téma obsahuje celkem 2,164 odpovědí. Do diskuze (11 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Maya a poslední změna proběhla před 4 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 741. až 760. (celkem z 2,165)
  • Autor
    PetraK

Maya
    taky mi to zmizlo, tipuju, ze to ted bude zverejnovat vlada z overenych zdroju

aha, u nás to doma odinstaloval Brtnik a tak mě napadlo, ešivá to nějak nesouvisí, když i reklama je provázaná.

ko to je vec na kterou cucis porad, tak mi ani nebylo lito tech penez
    přesně! Je to maličkost, ale maličkosti a detaily, dělají celek. Já jsem v domečku taky jich pár našla v dílně, ale v tomhle bude lepší sáhnout po novým, přeci jen je to életrika.
    Brtnik je šikula. Rád by si to postavil sám, ale jsou tu dvě ale – jednak to, aby to dokázal postavit dobře, aby to topilo a skutečně to dobře zapadlo do toho systému a pak taky, aby na to měl kapacity, přeci jen tohle přijde na pořad dne v momentě, kdy už toho bude mít za sebou dost, tak si říkám, že kdyby byly prachy, zda by nebylo lepší to objednat,ale to se uvidí – hlavně i podle něj. ideální by bylo mít to s kým zkonzultovat a aby to očíhnul, zda to jde správnou cestou, ale o to by se mohla postarat Dennyky, která zná fakt kde koho, tedy i …kamnáře 😀

Maya

PetraK
    a lustry, tot dalsi dilema ve vybirani 😀
    no kamna, ono jako kdyz jsem to videla kdyz to privezli, neni zas takova veda, tipuju, ze i ty velky kachlovy sporaky jsou stejnej system, kovova vlozka, kterou sstejne musis koupit a kolem poskladany kachle, zezadu plech, ty moje kamna taky dorazily na palete rozebrany a skladat to kamnar az tady, mozna v tech pecich se neco navic vyzdiva, no a pak uz jen pripojis rouru, to musis i u kupovvanejch

Maya

PetraK
    a hele samodomo pec i s udirnickou
    https://ceskykutil.cz/clanek-15554-jak-jsme-staveli-pec

PetraK

Maya
    a lustry, tot dalsi dilema ve vybiran
    ty jo nech toho laskavě! Já musim spořit, aby bylo na dům a ne kupovat kachle, lustry a nádobí, když to ešče nemám kam dát!!:D 😀
    výborný stránky, musim si to hodit do odkazů, abych to našla, nebo do emila.

No ono to s tou pecí/sporákem tak úplně jednoduchý nejni – páč když to pokoníš, netopí to, resp. začne to topit až za sto let, kdy spálíš spoustu dřeva. Má to svoje vychytávky, to ne, že ne. A i tím, že my to chceme mít spojený s tím systémem topení, bude to přidávat svoje teplo do systému. Vím jednak, že tam je důležitý, jak se udělá ta kobka a pak od kamarádky, která to taky chce a prosili o to mužova tátu, tak ten říkal, že se do toho bojí jít, páč už to sto let nedělal. Se uvidí, no.

Dík za ten kutilskej odkaz, ten vokážu Brtnikovi.

Denny

PetraK
    kamnářův syn teď prasuje u nás ve fabrice.
    Nějaký čas dělal s tátou, ale dělat s ním nechce 😀
    Je to ale fajn kluk tadyk:

http://www.m-krby.cz/galerie-m-krby/kachlove-krby-a-kachlova-kamna/

Denny

Byla jsem na té dornovce. Tak jako páteř atd oki,
    s prstem na noze mi moc nepomůže říkala, že je to fakt na ortoprda,
    že je tam prostě nějaký zakopaný pes.
    Nohy i ruce mi otékají tak půjdu ještě k Irence na lymfatickou masáž.
    Ale co je sranda, že mám problém s čelistí.
    Když otevřu hubu dokořán, tak mi jakoby rupne pant a při otevírání přeskočí.
    No trochu jsme se tlemily, prý se to učila, ale bojí se narovnat mi to úplně, páč abych mi nevyhodila pant.
    Jesli mi to prý neva, no neva páč já hubu moc neotvírám už kvůli těm koutkům bolavejm.

PetraK

Dennyky

přeskočí

tak tohle není pro nikoho z nás překvapením teda 😀 😀 ,přeskočilo Ti už dávno 😀

Nicméně ale napadá mě prostě, že je třeba tělo zabordelený, když to vezmu tak jako v součtu toho, co se Ti projevuje, objevuje???

Je to ale fajn kluk tadyk:
    dík – hele a nevíš – umí nejen tyhle krby, ale taky sporáky? páč to je trochu něco jinýho asi si myslím. Ten krb je jednodušší.

Maya

Jsem sla pro psy, at jdou domu kdyz furt leje a koukam Lokinek ma pulnoc, tak jsem ho nechala soat
    Blby foto z dalky pres mokry okno

Attachments:
    Denny

PetraK
    je zabordelovaný dyk se vo něj vůbec nestarám, že…
    ad kamna pošli mi do emila co přesně myslíš, já si to vytisknu a poptám se

Kachno
    máš emila, poptala jsem Kašpárka 🙂

pošli mi do emila co přesně myslíš, já si to vytisknu a poptám se

Denny

Maya
    hmm taak na fotce nic nevidím, ale jako moderní umění gut :-DD

PetraK

Dennyky Maya

ale jako moderní umění gut

😀 😀 😀 paaardooon, ale je to trefný 😀 taky vidim prt.

Dennyky
    ad kamna pošli mi do emila co přesně myslíš, já si to vytisknu a poptám se
    Kachno
    máš emila, poptala jsem Kašpárka 🙂
    pošli mi do emila co přesně myslíš, já si to vytisknu a poptám se

😀 😀 seš výborná, otvíráš novej druh podnikání 😀

každopádně u nás to bude buď něco takhle:

https://img.primadoma.cz/r/43/b0/column/43b0cc6bdc67e350630dc8c33e57e927_64975-pec-0.jpg

a nebo kachlovej sporák

http://www.kamnarstvilzicar.cz/image.php?nid=846&oid=2909628&width=1024

Denny

PetraK
    ošli mi do emila co přesně myslíš, já si to vytisknu a poptám se
    TOHLE BYLO NA TEBE ALE TAKHLE mi to stačí.
    Stáhnu vobrázek do mobila.
    Takže byste pak chtěli nějakou konzultaci.

otvíráš novej druh podnikání
    tak když někoho znám tak se poptám.
    IKdyž Francezko mi dycky říká, nebuď tak aktivní, vrátí se ti
    to jak bumerang…no někdy má pravdu, páč každej má jinou představu že…

Jo a takhle mám hejbat hubou

:-DD

Attachments:
    cernej caj

Denny
    tak super, ze dornovka pomohla a zajdes si na masaz, taky chci jit na lymfu ale tady v brne nikdo nebere nebo 2-3 mesice cekacka… ja uz cekam 2 mesice takze pristi tyden jdu na to :D:D

jinak pont mi jednu dobu vyskakoval a pak sam zas prestal, ale teda musi to byt neprijemny 🙁

petrak
    tak v domecku uz topeni je nutne 🙂

kachna
    tak to je dobre s martinkem.

normalne ja ted zjistila, ze dychacaku se mam nadechnout pred zatezi, ze to nema fungovat tak ze az se dusim a padam na hubu a lapam po dechu ze si mam jako dychnout… zatimco mi kdysi na plicnim to dali s tim, ze si mam dychnout kdyz se mi bude blbe dejchat… coz ale se mi dejcha blbe celej zivot i pri sezeni v podstate, takze sme se asi nepochopili 😀 😀

v praci fakt jedna jobovka za druhou, vcera na obed 12 minut a dneska sice celejch 30 ale zase az tesne pred odchodem domu 😀

PetraK

Dennyky
    Jo a takhle mám hejbat hubou

ešivá todle uvidí Francézsko……….tak se strhne a když to přežije, zabiješ ho Ty! 😀 😀 😀

TOHLE BYLO NA TEBE
    2x? Tak to druhý byla vozvěna, nebo si už zapomněla, žes to napsala o tři řádky výš? 😀 😀 😀 jau!

Takže byste pak chtěli nějakou konzultaci.
    jo nejspíš jo, pokud to Brtnik nepřehodnotí, že by to nechal celý postavit. Zatím se furt drží toho, že by rád sám.

IKdyž Francezko mi dycky říká, nebuď tak aktivní, vrátí se ti
    to jak bumerang…no někdy má pravdu, páč každej má jinou představu že…

má pravdu předseda, ale chápu Tě, když můžu tak pomůžu taky.

PetraK

tvl emeričan! Vidí koťata, tak za nima musí jít – bez ohledu na to, zda puma nebo rys, co je má sakra co zkoumat?? A pak to ještě natáčí, kdyby to myslela ta samice vážně, tak by se nestačil divit, jak by s ním zametla, to by si taky nahrával? Bože lidi jsou opravdu mignutý do kedlubny! Kde je nějakej respekt k přírodě? důležitý je mít zajímavej záběr 🙁

https://www.novinky.cz/koktejl/clanek/american-se-podival-smrti-do-tvare-vyraz-mela-vskutku-desivy-40339236#seq_no=6&dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=novinky.web.nexttoart&dop_req_id=HI9L2KAuj55-202010141250&source=clanky-home

PetraK

černej čaj
    normalne ja ted zjistila, ze dychacaku se mam nadechnout pred zatezi,

aha? já to taky pochápla tak jak říkáš – že taková ta bombička se používá v případě potíží 😮

Maya

cernejcaj
    ve filmech to je vzdycky az kdyz se dusej taky by me nenapadlo, ze to je jinak
    Denny
    PetraK
    vy jsste slepy vobe, co nevidi jak si hovi bilej Lokinkuv cumacek v cerny dire? 😀
    no bohuzel musim rict, ze pres mokry vokno se blbe foti, bez deste jsem fotila pres vokno i vetsi dalky uspesneji 😀

ted hodka a pul konverzace s anglickou lektorkou, asi mi odesel mozek a tak uz to radsi zabalim taky nebo si nadelam takovy boty, ze to budu tejden predelavat 😀

Maya

Pro slepejse aktualizovana verze

Attachments:
    PetraK

něco pro Mirku, na to je jí bolení krku, ramen a rukou.

Obyčejný ručník pomůže snížit napětí krku a zmírnit bolest

Maya
    vy jsste slepy vobe, co nevidi jak si hovi bilej Lokinkuv cumacek v cerny dire? 😀

ne nevidííííí 😀

asi mi odesel mozek
    vítej v Talisvětě 😀

aktualizovana verze
    😀 😀 😀 tak ta je taky výborná 😀 😀 já tam vidim koště, co upadlo 😀 , pejsek, natož Lokinek tam nejni.Možná si vzal mozek s sebou i voči.Moje to nebyly 😀
    jauvajs 😀

cernej caj

Ja se hlasim do klubu sleponu! jako chapu, ze tam ma loki hlavu, ale nechapu co s ni dela? jakoze tam lezi? a co to je vubec za diru? 😀

no prave dychacaku prej nadejchnout treba pod kopcem, nechat at ucinna latka projde do celeho tela aby svaly byli citlivejsi na kyslik a pak se teprve jit dusit do namahy :D:D

mozna, ze ve filmech maji ty zachvaty – ono jako i tak to proste pomuze – ale ze mi ted na vysetreni nejakym rekli, ze mam hodne nedokysliceny svaly jako bych proste malo dejchala a ze teda sem k tomu zjistila ze nepouzivam spravne ten dychacak 😀 😀 ale takhle nebudu mit spotrebu jeden za 5 let 😀 😀 a nevim, kde to mam pak jako brat? 😀

jinak cviceni na zada vypada zajimave

Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 741. až 760. (celkem z 2,165)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.