Podzimní fórum :-)

Fóra Ostatní Podzimní fórum :-)

• Toto téma obsahuje celkem 2,164 odpovědí. Do diskuze (11 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Maya a poslední změna proběhla před 1 měsícem a 2 týdny.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 381. až 400. (celkem z 2,165)
  • Autor
    Fifi

Ruzici od rana bylo blbe, skrundalo ji, pasla se jak koza. Mam podezreni na orechy, ktery vcera ve vichru zacaly nezraly padat, dva jsem ji rvala ze chrtanu. Odpolko se vyblila (zadny skorapky) a prej dobry. Huf. 🙂

Kachno
    VSE NEJ preju Martovi, hlavne zdravi! Si pamatuju jak vcera, kdyz si jeste s pupkem resila, jestli stihnes nejakou kralici vystavu ci posuzovani? A ono to je 6 let, tyyblaho. 🙂

Cajdo
    Popojedem.busem, vcerwjsi dva chcanco dny nas demoralizuji,
    No vybrali jste si hnusny pocasi, neumim si to predstavit, travit chcanec a kosu v lese.

MirkaD

tak dnes teda výlet-no nejsu jak ostatní šikovný šlapky,takže byl krátký,ale adrenalinový,takhle vynervovaná jak dnes jsem byla naposledy před týdnem vc pondělí odpo v práci,ale to se mi tak neklepali nohy jak dnes…
    no takže popořádku
    vzbudila jsem se kolem osmé,s tím,že mě děsně bolí záda,že mám na zádech hrb a su velbloud…
    pak jsem teda vstala,mrkla se do zrcadla,lekla,se-velbloud ne,ale
    jinak teda nic moc
    šla jsem k zrcadlu podruhý,poté co jsem navštívla koupelnu a břeben
    poté co jsem se poznala,jsem naznala,že musíme odjet,jelikož hurá 3 dny volna u sebe,přece nebudeme jen chodit za barákem….
    no takže snídaně,vykopat psy na dvůr,navrstvit se,do auta deky,pytle pod Žeryka,vodu misku
    ráno ještě umýt nádobí(v noci jsem vytřela,že už jdem spát a v 11 v noci jsme šli večeřet)…
    no,nic,takže jsme se nalodily a poté co se Martin 5 krát převlíkl jsme vyjeli
    v půl desáté,s tím,že v půl druhé jsme měli být zpět
    no,jely jsme přes na Starý Hutě,DOJELI JSME PŘED OBCHOD TAM VYLEZLI A ZAČALY NERVY-ZA Á-
    představte si,že se vám chce šíleně na malou,což mě se hce kdykoliv se napiju několikrát ,proto před cestou kamkoliv nepijju ,piju až na místě…
    no,takže to,že jdu po napití na záchod nepomohlo a nepomáhá já musím jít ještě tak 2krát
    a ted-jdete po silnici kolem zuřčícího potoka,normálně bych z toho byla v extázi protože miluju potoky,rybníky,řeky atd.,ale takhle nic moc…
    no za B-po celou dobu roztáhlé vesnice za pltama psi-tak jedn,ale většinou 2,plot psovi po bradu většinou,psi zuřily jak ti naši,když sou za plotem,v čemž je rozdíl,že naši mají skoro 2 metry vysoký plot od zahrady sou malý,těmto psům sahal plot od bradu a byly to NO,a podobní telata…
    no nic moc pocit,Martin v klidu,ale já si představovala,jak ještě pár skoků a sou u nás a byl jsem vynervovanější víc,než když mám ve frontě 3 protivný zákazníky za sebou a u sebe protivnýho kolegy…
    no,nic,cestu na konec dědiny jsem z klepajícíma nohama přežila,
    po cestě jsme míjely ohrady s ovcema a kozama,ovce plot pltivo,kozy popruhy..
    došly jsme k jakési cyklostezce či co
    a serpentinama lesem navrch,psi na volno,běhali si,serpentiny v pohodě,takže dobrý
    vylezem mezi loupky,já schválně dost nahlas volám na Žeryka at se zastaví,protože tam chlap sbírá švestky,chlap začne volat na psa,a ze spodu se řítí ridžbek,tele,prý štěně,co si chce hrát,at se nebojíme
    pes líce kolem nás,pak ho chlap nažene před sebe,s tím,že co by ho chytal,že a Martin blb.to korunuje hláškou-pod,proč nejdeš,však říkal,že nic nedělá…
    tak jsem stála a oznámila jsem,že dokud si ho chlap nedá na vodítko já dál nejdu,no tak chlap si ho uvázal ke stromku,kolem kterýho jsme šli,a já uvažovala,jestli se dřív urve stromek,nebo vodítko….
    vydrželo vše…
    pak jsme šli dál,rafli jsme se na naše oblíbený výetní téma
    PROČ TY CHUDÁKY PSY NEPUSTÍŠ?
    kdy já argumentuju tím,že to tam neznám,a nevím,kde kdo vyleze ze psem,koněm,a nemám stopro přivolání,abych pouštěla psy v prostředí plným úzkých zatáčivých cest…
    no a Martin argumetuje tím,že takhle nemají nic z vycházky a mohli být doma,takže já mu zas řeknu,že pro ně je už to,že jsou jinde dost velká změna,jiný prostředí,terén a tak,a že v tom případě na pouštění netrvám,
    načež to vzdám pustím Žeryka-ten je přece jen o hodně poislušnější než Dafi co se týká psů,a taky jedn pes ze dvou puštěnej se chová jinak,než puštění oba,no tahle výměna je u nás celý roky na všech výletech a ještě se nám neomrzela:D:D:D
    jak u blbejch…
    pak stejně jdou na vodítko oba protože-obr ohrady s koníkama,s hodně koníkama,velk ohrady a louky,pak zjištujem,že je to statek ZIKMUNDOV,pak velký ohrady s krávma,a velký ohrady s ovcema,no pak dojdem k rozcesmíku,dojdem na Buchlov kámen,kde je přístřešek,s obrazama,dám napít psům,zkistím,že voda na pití je studená…brrr nemám ráda studený pití
    a jdem z kopečka,kde teda psi na volno-Martin sčastnej,Žeryk po 5 letech blik v hlavě a vyleze s Dafi na položený kmen stromu,za to dostanou oba pamlsky,a Žerykovi hodím míček na šnůře,a pak jdem lesem,Dafi skáče na pařezy a položený kmeny stromů,Žeryk v bundě válí sudy,tahá větve,prostě si oba užívají
    já řvu na Dafi-dle situace-bud -jééé ty seš šikovná,našlas sis pařízek
    nebo-když balancuje kus nad zemí na kmenu stromu-ježíš stůj tam a nehejbej se ty vole,seš blbá,zabiješ se,já na to nemám nervy-a du ju sundat-z toho vydíte,že su hysterka
    cesta je blátivá,jednu chvíli je cestě kaluž a v ní bláto….
    no nic,dojdem,i když jinudy a začýtek té potroblé vesnice a dem přes ni, u auta u obchodu,do kterýho jde Martin pro chleba mu kolem noh dost blízko štěká kříženec jezevčíka,kterýho nahání stará paní,a pak z jednoho plotu-z plotu-však sou za plotem,co se nervuješ…
    vyběhne větší kříženec a paní nahání oba…
    Martin v obchodě já nervy v pr…,couvu od auta od kterýho nemám klíče…pak dojde Martin,já narvu psi do auta,řeknu,že vycházka to byla pěkná-hodně zvířat,pěkný terén,vše super,ale tou dědinou už nikdy…
    jedem zpět,Žeryk blije jak amina,na cestě kozy s té ohrady z popruhama…
    no dojedem na nádraží,Martin mi koupí v automau kafe,ve vimotécce víno,na večerní oslavu,že sem přežila i psi:D
    a hurá dom…
    doma-vyčesat,vykartáčovat pséky,umýt jim nohy,podvozky-na cestě hnůj+konský ee,Žeryka v pelíšku zabalit do deky,uklidit trochu terasu,vysát barák a obídek
    včerejší hrachová kaše s masem hovězím s polívky…
    pak jsme daly chvíli ležing,pak chvílu na terasu,pak ven ze všma 4 psama chvíluzazvonil konec a neděle je zvonec…

MirkaD

Maya-pěkný boty kotníkový teda
    ty obojky se mi líbí moc,no já mám psi.že jim většinu toku,pokud nejsou zrovna otrimovaný,ostříhaný tak jim taky nesjsou vidět obojky

Kachna-vše nejlepší Martínkovi!!!!
    ehm,sice piju druhou sklinku vína,ale tím to nebude,nepochopila jsem otázku,co koupit -ohledně barev-to jsou nějaký dětský komplety?
    jinak teda boty deset let jsem neměla nikdy žádný to závidím teda!
    Fifi-tak ještě,že to Růženka byblinkla,teda oni taky sežerou všecko,že?
    i když Betty má taky ráda ořechy…

Čajda-no,s te blázni :D,já vím,že je úsloví,že neexistuje špatný počasí,jen,špatně oblečenj člověk,ale….
    déšt a vichr je teda kombinace naprd….

Fifi

Mirko
    Peknej adrenalin sis uzila. ALe chybi mi pointa – kde ses teda vycurala? 😀
    tak ještě,že to Růženka byblinkla,teda oni taky sežerou všecko,že?
    Ja si myslim, ze ona skorapky nezrala, umi si orech pekne vydoubat. Ale nejsou jeste zraly, tak asi z toho ji bylo blbe. I kdyz jsem se ji snazila hlidat, nejakej si musela usyslit a pozrat venku. Jinak jo, ona je prase, co vsechno spase.

MirkaD

Fifi-pointa…
    no,no hned v tom lese na cyklostezce,ze slovy,nikde nikdo,že,takže dobrý,
    ehm pak ještě asi 2 krát ze slovy,nikde nikdo a do roští nelezu nejsu blázen
    a teda po cestě tam sem měla dojem,že jako-ááá poslední barák hurá du za něj a nic,zas ta vesnice plná ovcí,koz a psů pokračovala…a k tomu ten zurčící potůček…..uf teda….
    no tak ono je fajn,když se pejsan v ničem nevyrypuje,ale zase odsud pocud,že…veverkaRŮŽENKA

kachna

hm,sice piju druhou sklinku vína,ale tím to nebude,nepochopila jsem otázku,co koupit -ohledně barev-to jsou nějaký dětský komplety?

chyba je na vysílači, mě ty odkazy prostě zloběj
    https://www.fler.cz/shop/fa-elena?ucat=412991
    Kačence se líbí ta Sára

kachna

Si pamatuju jak vcera, kdyz si jeste s pupkem resila, jestli stihnes nejakou kralici vystavu ci posuzovani?

No a kdyby Svoboda nebyl zbabělej, stihla bych všecky termíny 😀

MirkaD

Kachna-aha-ty jo,to je pěkný!!!
    mě se líbí berušky-ty by se blbě kombinovaly,že
    a pak teda červeno-bílá a černobílá
    ale pěkný je to všcko,a cena dobrý
    a já třeba taky nejsu sukýnková-už s tím,jak je mi furt zima,se sukně většinu roku nedají nosit,že
    ale třeba na léto sem ted hodně furt nosila nastřídačku tu zelenou a tmavě modrou sukni krataso sukni z decathlonu co má i Čajda
    a byla jsem z nich nadšená,takž i když není sukýnková
    tak zase v teple,se hodí mít třeba 2 na střídačku a nebude to vypadat,když se to tak jako zkombinuje,že chodí v tom stejným,mě se to líbí moc

Fifi

Kachna
    Aha, uz chapy nejaky ty Sary. Jestli chce cervenou, tak zkombinovat s cernobilou idealne? To asi oceni, kdyz se ji to libi, proc by ne. 🙂
    No a kdyby Svoboda nebyl zbabělej, stihla bych všecky termíny
    😀 Ne, ja si tohle pamatuju, ze prej “Omýlek”… 😀

Maya

kachna
    všechno nejlepší Martínkovi!
    taky tyjo pamatuju jak se narodil a řekla bych, že to bylo nedávno 😀
    se sukněma moc neporadím, já mám na tohle totální hluch, mě se tam taky nejvíc líbí ta berušková 😀
    za ty prachy bych vzala obobje
    Fifi
    chudák Růžice, já jsem teda ráda, že mi máme ořešák až za plotem, Loki by jinak dopadl úplně stejně, i když ale pravda třeba spadaný jabka nežere

no a střeba zajímavý poznatek s granulema, koupila jsem stejnou značku a jinou příchuť a normáně to odmítli žrát, Dorinek teda asi 2x si jakžtakž dal, Loki k tomu čuchnul a odcouval, tak jsem je dala mámě pro slepice, ani slepice to nežraly a proč? máma je slepicím namočila a jak se rozmočily, táhnul z toho česnekový odér na dva metry, by mě nenapadlo, že může být až takový rozdíl u jedný značky

kachna

mě se tam taky nejvíc líbí ta berušková

no ale to mně taky, ale to není Kačenčí styl, je taková dost výrazná.

táhnul z toho česnekový odér na dva metry,

takže z toho udělají spešl značku pro bígly a labradory, páč ti zežerou cokoliv? 😀

kachna

já mám na tohle totální hluch

no, to já taky, právě proto tady s tím bojuju.
    Hele, vymyslela jsem to tak, že jsem vzala soupravu červený tričko + sukně a černobílou sukni a k tomu těm dvěma menším každýmu pyžamo a Marťovi tepláky, páč ceny mají fakt luxusní a pyžámko k vánocům prej musí bejt 😀

Jo a víte, jak se prsili těma voucherama na knížky pro děti a pak to Plaga stáhnul, jen že jako učebnice? Tak zatím stále jsme ve variantě ani – ani.

kachna

V půl jedenáctý držte Kačence palce!
    https://3jezy.skauting.cz/

MirkaD

Kachna-držím palce i u noh!

cernej caj

Mirkato sis to vinonpo tom adrenalinu zaslouzila.a.prdlouzenej vikend super

Kachna
    Moc pekny vzala.bych neco holkam alemasi toho.maji dost…

Fifi
    Dobre ze ruzice je ok

Maya
    Tvl.cesnek.jo…

Tak hlasim zbabelych 72 km misto 85 a kusanec busem 😀

kachna

Tak dítě dojelo a přežilo.
    Dvakrát musela do vody

Petrs01

Hlásím taky Vltavu – tradiční Vltavské meandry, aneb Štěchovická přehrada. Dala jsem si kus štafety, necelé 2 km. Voda teplá, vzduch brrrr. V kombinaci s víkendem jsem zralá tak na postel. Vašek už padl, bíglíček se chvíli prospal v autě a prý stačilo. Na dožití.

MirkaD

teda vy jste ale vodníci!smekám!
    my dnes ráno vycházka po dědině,a psi viditelně bez nálady,šli jak dyby nemohli,takže únava po včerejšku,takže prostě venčící vycházka k rybníčku a zpět+kousek směr ke knihovně a dom
    a doma se spalo,a spalo až do večení vycházky k lípě,a ted se chrní zas
    teda pejsci spí
    ono teda včera krom výletu,měli vycházku večer+jsme seděli chvíli na zahradě,a Žeryk pochopitelně házečka s Martinem,takže jsem večer hučela,že ho má dát dom
    no a my přes den sledujem pohádky a já je mezitím ještě čtu:-)
    a jako konečně mám pocit,že jsem si za tyto 3 dny odpočla
    teda dnes jsem si odpočla,protože,kdyby bylo hezky tak zas někde lícu…

jinak teda zase vyhrožují s nouzovým stavem…

Maya

u nás zas celý den lijavec
    že bude nouzový stav po volbách se tak nějak ví už od začátku září
    a nejspíš zavřou střední školy, jako v podstatě ty děti lituju

cernej caj

Mirkad
    Dobre ze sis odpocala

Kachna
    Sikovne dite, v tom.pocasi teda brrr

Petrs01
    K tobw a dobrovolnejm plavani v kose si myslim svoje:D 2km teda taky super

Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 381. až 400. (celkem z 2,165)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.