Podzimní fórum :-)

Fóra Ostatní Podzimní fórum :-)

• Toto téma obsahuje celkem 2,164 odpovědí. Do diskuze (11 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Maya a poslední změna proběhla před 1 měsícem a 1 týdnem.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 321. až 340. (celkem z 2,165)
  • Autor
    Maya

Fifi
    u nás dopolko párkrát zahřmělo a sprchlo, teda chvíli úplně lilo
    kachna
    v aplikaci nemůžu, mám defaultně zakázaný platby na netu u karty a měnit to nechci
    ta sms jízdenka prej chce nějakou složitou registraci a slyšela jsem od lidí, že to dost často trvá docela dlouho než dorazí, to máš jinou zkušenost?
    a taky mám dojem, že na jaře byly i zavřený pokladny u vlaku, to by byla pro mě taky konečná, kdyby to opět nastalo, no nevim, ještě se můžu tejden rozmejšlet
    navíc kdybych měla jezdit třeba jen tejden za plnou cenu, tak už se mi to ani nevyplatí bo ty vlaky jsou strašně drahý bez kuponu

Petrs01

ve vlaku SMS neplatí.
    Na SMS jízdenku nepotřebuješ nic, prostě pošleš SMS v přesně daném tvaru na určité číslo. VĚTŠINOU obratem přijde jízdenka. Už se taky stalo že jízdenka nepřišla, platba se strhla – a hádej se někde kvůli 24,-.
    Ty doma nemáš PC? V okamžiku kdy zjistíš, že roční jo, tak si ho prostě nabiješ. Nejkratší co jde přes e-shop by měla být měsíční.

Fifi

Petrs
    hřešíš na to, že nemám tvoji adresu!!!
    Dyk si svyho veterana na doziti chtela, tak si ho uzivej, preju, at jeste dlouho vydrzi. 🙂 Ve fit kondici, aby ses nemusela kvuli nemu nejak omezovat.

Petrs01

Dyk si svyho veterana na doziti chtela

Ale já tááák ráda dělám radost jiným! 😀

Má 15,5, s tím jsem tak úplně nepočítala. Vašek se už tehdy před 3mi lety tvářil že je starej, proto jsem k němu brala starýho. Dneska jsem měla Vaška (11,5) v práci, cestou domů (MHD + dohromady kilák pěšky) vytvořil hovnotu a doma prohlásil, že stačilo a už nikam nejde. A nešel. A vedle něj mám to patnáctiletý hovádko co má o dožití svoje specifické představy. Jednomu je v aktuálních teplotách kosa, druhej se ještě pořád přehřívá. Takže přes léto trnu kdy to bígl neudýchá a v zimě řeším Vaška co se kroutí zimou i ve flísovým obleku. Mít pro jednoho dobrej bydlík, s radostí ho tam pošlu. A raději to zrzavý smrádě, to bude stejnej spratek kdekoliv, Vašek je cíťa, ten by to možná nedal.

cernej caj

Petrs01
    Moje mala.nocni myra takovej deda:D

Maya
    A nemas.nejakou univerzalku nebo mozjost kouput sadu jizdenek dopredu?

Komu zacina prodlouzeny vikend? 🙂 tak at vam yo rychle utece dnes a uzijte si volno!

Denny

Krásné páteční,
    hmm tak ochlazení zatím nigde.
    A před náma (některýma) 3 dny volníčka, jupí :-)…ikdyž teda, ehm 🙁
    Včerami paní přivezla fotky v paspartách, pro lidi, kteří si je u mě na výstavě objednali. Ták bude víkendovej rozvoz 🙂
    A jeden koník po ránu

Attachments:
    Denny

čajdo, ani jsem si nevšimla, kde výletuješ?

Hraní s barvičkami

Attachments:
    cernej caj

Denny
    Tak budes rozvazet radost:) rikam porad, ze orlicky ale orlicky vlastne ani ne, spis podorlicko a kralickej sneznik…

Me ochlazeni teda prijde se priso i do brna…

4h na ceste, za hodinku vystupovat… na vikend hlasi trochu zhorseny pocqsi, tak ale nejsme z cukru, je zatazwno a nwvlidno ale doufam, ze par vyhledu bude

Denny

u nás leje od rána…
    nejste sice z cukru, ale já bych v tomhle počasí nešla nikam 😀

PetraK

RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    MMŠTÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁJN !!!

Gůtn tág majne líbe Kindr.

Pršákuje, pršákuje, ale venčení jsme ještě stihli za slabýho deštíčku. Ešče že máme příští týden dovolenou – ZÁVIDĚT, POVINNĚ HNED FŠICÍ! 😀 , potřebuju se dospat, dospat a dospat. Ovšem bude to dovolená opět na Maltě a Pískách – tetkon už doslova, páč jsem fčéra míchala maltu (jako mooc vodičky jsem tam dala teda 😀 ) a házela písek. A taky otloukala cihly a vozila je. převozila, přeskládala jsem celých 66 cihel a jsem kantáre.
    A proto jsem si dala nezvyklou a vynikající snídani. V lidlu jsem si koupila olivový pečivo, nakrájela jsem si rajče a do mističky nalila citronový oliváš. A to pečivo jsem si v něm máčela. To je vám taková dobrůtka, tooo možu! Tak mám hnedle lepčí náladu , než když jsem vstáfala zadelí napřed 😀

černej čaj
    4h na ceste, za hodinku vystupovat… na vikend hlasi trochu zhorseny pocqsi, t

áá kam valíte? No počásko tedy fakt není nic moc, ale vy jste blásni, co nocujou i v záhrabu sněhu, takže co je pro vás trochu deště 😀 Užij si velkovolno.

Me ochlazeni teda prijde se priso i do brna…

taky tak, je chladno, tady jo.

Dennyky

hmm tak ochlazení zatím nigde.

e? tady leje a je chladno právě

Hraní s barvičkami

tvl hoří další chalupa! 😀

koukám, že má Koněf taky ten kroužek co máme my, bohužel už máme enem jeden 🙁 kdes ho koupila? Za kolik?

Ták bude víkendovej rozvoz
    vy přijedete?? 😀

Petrs01
    A vedle něj mám to patnáctiletý hovádko co má o dožití svoje specifické představy.
    buď ráda, je to fajn, takhle aktivní senijórek. Lepší varianta, než kdyby byl neakční. Já jsem byla ščastná, že Bubrdle byla čupr babča, co s náma prochodila, co mohla ještě půl roku, než umřela. A kdybych měla jistotu, že zas na takovýho natrefím, tak jsem po jejím odchodu zase po nějakým starším psovi v útulku sáhla, ale nechtěla jsem, aby byl případně Rumíček omezenej tím, že se budem přizpůsobovat v aktivitách staříkovi, přece jen byl tehdy fakt mlaďas a to by se skloubilo blbě. Ale mít jistotu Bubrdle 2, tak po tom jdu jak slepice po tamtom… 😀

Fifi
    Chci se jet podivat, no toz uvidime…
    pojedeš sama, nebo bereš Růženec?

Pevnej nerv na harvku a polity Rumickovi, ma to chudak zase tezky, at uz je to za vama!
    Rumouška lituju furt, broučka šikovnýho. Je fajn, že venku to neřeší, tam si odpočine. I včera na zahradě v Domečku, jak byl venku to měl lepší. Já to tentokrát nesu hůř teda, to musím přiznat, protože člověk je unavenej a musí být tím pádem mnohem víc ve střehu. Těším se, že se snad te´d o dovče trošku vyspím.

PetraK

Výbornej čas na ranní kávu 😀 . V půl dvanáctý 😀 sem se ešče nezastavila. hrnu to hrnu, ale zatím úspěšně to hrnu. Líp jak včera ten písek. Sem se úplně netrefovala tou lopatou do tý běžící míchačky 😀

Petrs01

netrefovala tou lopatou do tý běžící míchačky

nechci býti škodolibá, to určitě ne, ale… chtěla bych být muškou na zdi! 😀 😀 😀

Maya

Jak ochlazeni nikde?? U nas je 14 stupnu a prestalo lejt az ted
    To asi to pocasi dela schvalne aby lidi sedeli o prodlouzenym vikendu doma jak kaze Prymula

Denny

PetraK
    tadyk třeba.
    Je to fajn nerozbytná věc :-DD

https://www.dobra-miska.cz/hracka-pes-kruh-guma-plovaci-vanilk-16-cm-sp

omluvuju se, mám toho full!

Maya

Vcerejsi foto foceny z dalky pres okno

Attachments:
    Denny

A děcka pozorté, huš se rodí kalendárijum 🙂

Attachments:
    Maya

A bahenni ibisek jsem nafotila s rukou, aby bylo videt jak je to velky, jeste neni videt ze to je na stonku tak 2 m vysoko
    Pristi rok jich budeme mit vic neb mama cile nakupuje seminka od nejakyho chlapa pres facebook 😀

Attachments:
    Maya

Denny
    Videla jsem na fb, moc pekny to je, to byste klidne i mohli nabidnout do nejakyho kbchodu k prodeji

Denny

Maya
    na FB jen náhled, tady je celý 🙂
    Ale díky, jsem ráda, že se líbí ….

Ibiškové jsou úžasní, v PL cca 150cm /150Kč

• Odpověď byla upravena před 3 měsíci a 3 týdny uživatelem Denny.
    Petrs01

kalendárijum

ta pampeliška!

Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 321. až 340. (celkem z 2,165)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.