Leden – únor pole sílí, čoklidi nám z toho šílí 2020 :D

Fóra Ostatní Leden – únor pole sílí, čoklidi nám z toho šílí 2020 :D

• Toto téma obsahuje celkem 4,166 odpovědí. Do diskuze (9 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel PetraK a poslední změna proběhla před 4 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 4,141. až 4,160. (celkem z 4,167)
  • Autor
    cernej caj

Denny
    Uzij si venku, ja pak.mrknu doma z pc na jeho fb 🙂

Maya

cerncejcaj
    tyhle pastelky mam a maluju s nima ty knizky, zadnej specialni papir nepotrebuju 😀
    kurzy na skicy jsem videla na yt, ale v angline
    je tam spousta kurzu, ale pro me jak jsem zjistila stejne naprt 😀
    tu apku potrebuju, Ferinka je bozi ,Brtnik teda uz min, asi to lip funguje na zvirata 😀

cernej caj

Maya
    Ale.to ho rozmacis ne?

Mozna prubnu
    https://www.celita.cz/rychly-mazanec-bez-kynuti

Petrs01

tak nevím, smát se nebo brečet?
    (dlouhé a pravdivé)
    článek

Denny

Jsme se cachtaly 😂

Attachments:
    Maya

Cernejcaj
    Ne maluju s tim jako s normalnima pastelkama bez vody, akorat tyhle akvarelovy maj hezci barvy a jsou jakoby mekcci, takze se s nima lip vybarvuje
    Bez vody fungujou proste jako lepsi normalni pastelky
    Mam tech 72 barev a nekdy mi to prijde i malo 😀

Petrs01

Vlezla jsem na váhu. Myslím, že bych měla začít jezdit do práce dřív, než se do ní budu muset koulet. 🙁

Maya

Petrs01
    Kdyz to tak ctu, tak myslim, ze je to spis k placi
    Bohuzel co vidim v okoli, B. to vyhrava na cele care bo to dela dobre a pro lidi a nepochybuju, ze bude opet zvolen

Denny

Maya presne to mi bylo jasny ze 72 je maaaalo!

Maya

Taky umim malovat

Attachments:
    cernej caj

Maya
    jeee husty a jak ma modrofialovej ocas, pritom to vypada tak prirozene 😀

Denny

Maya jeee ti chlupati vypadaji fakt super

kachna

Taky umim malovat

to je dobrýýýý!

Hele, uvítám radu. POtřebuju program na kreslení. Vyhovoval mi Adobe photoshop, ale ten finančně fakt nee. Nicméně zdarma to být nemusí.
    Zoner mi nějak nesedl, Gimp vůbec, ale ten jsem zkoušela jen ne hlinuxu.

Potřebuju vkládat obrázky a text, fotky, upravovat, ořezávat, přidávat text… V čem by to tak šlo. Nepotřebuju vrstvy, nejsem cibule ani Zlobr, to spíš ten oslík.

kachna

B. to vyhrava na cele care bo to dela dobre a pro lidi

já to akceptuju jako fakt, ale, chápeš to???
    No ale naše skvělá, úžasná, nedostižná, starostka mi teď na fb na mojí poznámku, že si na úřadě připadám jak obtížný hmyz, odpověděla, jestli chci dobrovolnicky pomáhat uklízet kostel. Prostě nemusíš říkat pravdu, nemusíš odpovídat na otázky, jenom se to, co říkáš, musí líbit!

Petrs01

Potřebuju

Photofiltre 7

cernej caj

kachna
    nebo paint.net zkus nebo nevim, jestli jeste existuje picassa

Denny

Maya prosimte zkus flusnout na papir a obarvit to trochu nejakou pastelkou jestli to bude vypadat dobre? Jinak jo starostka to znam taky obcas rejpnu, kdyz me sralo hasicsky auto vrcici ve 2 rano za bytovkou kdyz se delal led. Vsechny to sralo ale jen ha se ozvala a ze jsem nevdecna a ze to vsichni delaj zdarma

Fifi

test pruchodnosti

Fifi

Tak co to blbne? Jsem zacla psat vedle uz v unoru, se mi tu nezobrazoval nejnovejsi prispevek. Tak znovu tady. 😀
    Brypodvecir,
    pekne nam ficelo, ale tentokrat to Pruhy zvladly bez bobku.
    Tady se zase maluje? Tak to neni nic pro me. 😀
    Esusova
    NOVINKA KURVAVIRUSOVÝHO TÝDNE – TALI HÁRÁ, BÉME MÍT TŘI NEDĚLE ÚPLNĚ JINÝ STAROSTĚ
    Potes koste, to je radost. Ale jak rikas, prijdete na jinsi myslenky. 🙂
    kde mám tu adresu???
    V emilovi! 🙂

Dennyky
    Trpím trpím, bříško bolí…čočkááá se hlásí udělala jsem si heřmánkový
    čaj ale moc to nepomáhá.

Ojoj, vznasis se, letas?
    Brichabol – ani nemluv. Ja si myslim, ze jsem snad mela kurvavira, kterej se takhle muze projevit. Jak me rozbolelo pricho po tejdnu Wobenzymu, to byly krece jak z otravy hub dva dny, hrozny. A pak vlastne skorem 2 tejdny prujem, brichabol stridavej se zkrecovanyma zabrama, zaludek bolel. Unava, spanek xy hodin. Teplota zadna. Si rikam, ze by bylo fajn, kdybych to takhle mela za sebou. 🙂

Jo, nazorny video k myti rukou, uz si je drbu spravne. 🙂

Petrs
    Super fotohadanky, nasla jsem teda vsechno spravne a tapotu odhaduju taky jako vy. Nebo by to este mohla bejt myšice, zalezi, jak ta stopa byla velka. Chci dalsi hadankyyy! 🙂
    tak posle se to nebo ne?

Fifi
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 4,141. až 4,160. (celkem z 4,167)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.