Leden – únor pole sílí, čoklidi nám z toho šílí 2020 :D

Fóra Ostatní Leden – únor pole sílí, čoklidi nám z toho šílí 2020 :D

• Toto téma obsahuje celkem 4,166 odpovědí. Do diskuze (9 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel PetraK a poslední změna proběhla před 4 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 21. až 40. (celkem z 4,167)
  • Autor
    PetraK
    cernej caj

PetraK
    😀 😀 aby nezeskaredel 😀

no a jak to udelas tlusty? me se to proste rozlilo samo na nejakou vysku a pak mi to neslo z toho peciciho papiru sundat 😀

Denny
    tvl a co teda ta prihranicni pece?

Maya
    du huntovat telo domacim cvicenim a pak si to prectu, naopak by se mi pak uz nechtelo 😀

Denny

Holky no nemci si taky prispivaji tuhle castku takze to plati pro vsechny. PetraK co se tyce dibnove akce je jarni svod oharu tak chci jet pac tam budou sourozenci a pro chs je dobry posudek dulezity.

Denny

Jsem sla dnes kolem cintorina

Attachments:
    cernej caj

Denny
    urcite budete mit s konikem nejaky hezky hodnoceni 🙂

Denny

Cajdo asik jo poslusnost tam bohudik nehodnotej 😂😂

Denny

PetraK Anuschka 😊

Attachments:
    Fifi

Bryvecir, Pejraci. 🙂 Sme v novym uz zase?
    Na me dneska vyskocila posledni aktualizace W. a hlaska pres celou obrazovku o ukonceni podpory – tak baj baj, dear W7 update.
    Kanalni info – dneska rezali asfalt a to byl rachot, delaj pripojku sousedovi. Kdyz jsem sla pro auto (musim uz parkovat na navsi – a nakej kikot me sikmo skoro zablokoval dodavkou, sem musela zapojit veskery svy ridicsky um pri couvani a prosmejknout se o cm), tak jsem se pracantu optala, na kdy videj pripojku k nam. Zirali do teho vykopu hlubokanskyho, zachmureny vyrazy, “twe co je tohle za rouru, jak to udelame?” – takze jejich reply me rozesmala: “Pani, kdyz vidime tohle, tak vime, ze nevime nic!” 😀
    Dennyky – twe to sou fakt hajzli pojistovacky! Pevnej nerv na dohadovani se s nima, bohuzel si myslim, ze z nich nic nevytriskas. To by chtelo naky pravnika, kterej by ty jejich obezlicky vyvratil a udelal na ne bububu.

Cajdo – to je fajny, ze novej jidelnicek funga. Musim najit ten recept na pizzu, kdyz i sefova to chvali. Aa, super, Esuska to pridala do recepisu, tak prubnu na vikend asi. Neni to pak moc sejrovaty a tezky? Kdyz mozarella coby testo a este navrch nakydam dalsi sejra?

PetraK

ACHTUNG, ACHTUNG AAAACHTŮŮŮŮNG

GDO NEVIDĚL TÁTOVU VOLHU JAKO JÁ TŘEBA A MÁ ČERVENÝ TLAČÍTKO, TAK DNESKA JE POSLEDNÍ MOŽNOST TO EČŠE SHLÍDNOUT VOLNĚ.

TOŽ MŮJ PROGRAM JE JISTEJ

PetraK

Fifi
    “Pani, kdyz vidime tohle, tak vime, ze nevime nic!”

no, to ses mohla dneska klidně zeptat na to stejný mě, páč bych odpověděla na jakoukoliv otázku naprosto stejně 😀 😀

Mám mozek po lobotomii asi, ale na druhou stranu dneska psali, že se dá žít i jen s půlkou mozku, že si mozek ty spoje vytvoří nový a funguje, možná mi ho vyjmuli v noci tedy celý 😀

Neni to pak moc sejrovaty a tezky? Kdyz mozarella coby testo a este navrch nakydam dalsi sejra?
    hele neni, Brtnikovi to taky chutnalo, je to fajn, je to rychlý a moc dobrý

Dennyky

to je krásně cintorínová fotka a ….. Anuška už je velká holka teda, už to nejni neduživý prtě.

černej čaj
    no a jak to udelas tlusty?
    mně to docela drželo pohromadě, neteklo to, naopak jsem to trošku rozpleskávala do kulatýho tvaru . Vykydla jsem to na hromadu a tu zplacatila (na jednom konci míň teda). Nedalas tam tu mozzarelu s nálevem?

Maya

Fifi
    ta hláška jde prej nějak odkliknout a neaktualizovat, mě se ještě neobjevila
    Denny
    tak už trénujete na výstavu?

Fifi

Maya
    Jasne, ze jsem ji odklikla. Jen takova nostalgie…
    Dennyky neboudou trenovat na vystavu ale na svod? 🙂 Hlavne, aby Koniky zoubky ukazala… 🙂 Say cheese!

Maya

šlapky četli jste, znáte?
    jo když kupujete boty, musíte vědět, jak dlouho ležely ve skladu
    https://www.hedvabnastezka.cz/rozpadly-se-vam-boty-nejste-sami-/

Denny

Morgen páteční, dneska su první? Oooo po delší době.
    oci trochen přimrzlo, ale já už ci snížeeek! Dyk ta příroda si vůbec nevodpočine. Nad ránem se mi zdálo, že se moje ségra a šéfův syn do sebe zamilovali, tvl to byla zas ptákárna.

Fifi
    neboudou trenovat na vystavu ale na svod? Hlavne, aby Koniky zoubky ukazala
    ano ano už vokazovala, je čikovná 🙂 jen jako mrně nechtěla, no to když si vzpomenu ty moje poškrábané a sestřičky pokousané ruce, to byla šelma ryšavá!
    Ale teď už v pohodě ouška, voči, atd…

PetraK
    Mám mozek po lobotomii asi,
    mo …mo… mo..co? hm jseš si jistá tímto ehm tvrzením?!

Maya
    tak už trénujete na výstavu?
    nene dyk na výstavě byla a pohoda, je čikovná.

cernej caj

Maya
    Rozpad PU je znama vec 😀

Fifi
    Tak hlavne, aby ti ji vykopali 😀 vubec to neni moc syrovy, ale oblozit si to muzes cim chvesm ale mozarela s cajickem chutna vic po vajicku, je to lehky a rychly a ja nemam.syra nikdy dost ale klidne se to da prubnout s jinejma vecma

PetraK
    Samo bez nalevu ale ja to mam desne tekuty a ted me napadlo ze 1 kozzarela.nemusi byt ta mala 100g ale vetsi a pak to asi neni skoro tekuty..

Petrs01

mozarela s cajickem

no jestli do toho leješ čaj… 😀

PetraK

RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    MMŠTÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁJN !!!

Gůtn tág majne líbe Kindr.
    Co probíráme dneska? Furt ešče idoly? Nebo i doly?
    Já sem asi chytila Fifitýdu 😀 . páč – sem fčéra vytuhla v 9 hodin na gauči a pak už nevim nic, vůůbec nic až do půl třetí. Ofšem výsledek je, že tu lobotomii asi původně nějak vodflákli, tak tetkonc už ji mám dokonalou.
    Fčéra sem s Taliprdovou venku děsně vymrzla, páč tato nejdřív rabovala asi čtvrthodiny u rybníčků, takže – statický venčení, pak jsme zase stály u haldy, kde se musela rozhlížet – takže statický venčení. Přišla jsem domů ve stavu, kdy houno zmrzlý na kost bylo proti mě jak akumulačky puštěný na plný kule. Strašný. Navlíkla jsem se do extrémně klustejch tepláčkůch a mikiny a v tomto se svalila na ten gauč no a pak už jako nevim nic 😀 . Brtnik mě milosrdně přikryl dekou, vzal vyvenčit ty dva a šel spát. Vypadá to, že bezděky vynaleznul novou metodu na usínání. Byla mu zima, tak si foukal teplo pod peřinu a pak bylo najednou půl pátý 😀 😀 Tak takhle mi strávili včerejší večír. A já si dneska zbaběle vzala poprvní zimního bombříka, páč venku mrzne. A přimrzá ta mlha, co padá, takže cestou na tramvaj sem myslím mohla dostat tak 5x 10 za 3-4 trojitý odpíchnutý rittbergery 😀 😀

Dennyky

sníh by to chtělo, to naprosto souhlasím!!! budem hlasovat! 😀 mi uniklo, že se jdete s Koněfkou svádět, tak úspěch přeju.

se mi zdálo, že se moje ségra a šéfův syn do sebe zamilovali, tvl to byla zas ptákárna.
    tak já toho za noc stihla teď hodně:

dovolená tam byla,

Fifi
    aby Koniky zoubky ukazala
    no já nevim … v jejim případku….. 😀 😀 😀

černej čaj
    ale mozarela s cajickem chutna vic po vajicku,
    to je recept! 😀 😀

já vzala normoš jeden balíček nějkaý biomozarelly, takový to běžný balení, víc, než 100g tam podle mě nebude??? Normální pytlík z Lidlu. Hodila do robota uďála bzzm, přidala tři vejce, tymián , trošku soli a bylo. Neteklo to, docela to právě drželo.

PetraK

Petrs01
    no jestli do toho leješ čaj…
    😀 😀 tady bude možná ten zádrhel 😀 😀

cernej caj

Petrs01
    😀 😀

Petrak
    A uz ses ohrala?

Budu vyrabet “tehotensky” kalhoty. Jeste uplne nevim jak, ale budu muset neco experimentalne rozstrihat. Prej se da zasit i zip a nasit misto pasu uplet, ale holky, jak bez zipu pretahnete gate pres.boky? Pokud gate nejsou tak o 2 cisla vetsi minimalne?

Maya

cernejcaj
    ja nevim, ale v tehotenstvi mas pas sirsi nez boky, takze no problem?

Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 21. až 40. (celkem z 4,167)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.