Leden – únor pole sílí, čoklidi nám z toho šílí 2020 :D

Fóra Ostatní Leden – únor pole sílí, čoklidi nám z toho šílí 2020 :D

• This topic has 3,947 odpovědí, 9 diskutujících, and was last updated před 7 minutes by PetraK.
Prohlížíte 20 příspěvků - 3,501 z 3,520 (celkem z 3,948)
  • Autor
    Denny

A tohle vytváří příroda když mrzne kolem lesních cest

Attachments:
    Denny

Poslední…stejně už jste je většina viděla na FB

Attachments:
    Denny

ČAJDO tak vy jste udělali Ferince sprcháč.no to jste šikovní!
    Co jinak, ještě máš hodně práseee?

cernej caj

Denny
    To vis, ani ji nevykoupem, musi sama 😀

Jj prace je dost, aspon jak su tu sama cely dny se to da celkem.

Fotky super hlavne ty ledovy zaclonky, a esuska fb nema.tak urco nevidela:) ses v praci porad? Si psala, ze material mate takze asi u vas celkem ok?

Denny

Já si koupila Echinaceu s propolisem tablety a taky Immunotrofina d 200ml na to jsem četla dobré recenze.
    Jinak jak jsem tady držkovala ohledně roušek, tak si na mě dávají bacha jsem asi za krávu, ale je mi to docela jedno, je to moje zdraví.
    No dovoz a vývoz funguje, takže u nás vše okej, navíc nás soudruzi z NDR tlačí dělat novou výrobu, (vysvětlují nám to po telefonu) takže docela sranda.
    Místi 2km sice jezdí auto 80km /1x týdně ale funguje to.

cernej caj

Denny
    To je fajn

cernej caj

Uaaa kdo za 4h vypil jeden hrnek caje?

Du si uvarit, ale napred je horkej a paknse zazeru do prace 😀

A hadejte kdo ma o 1kg min 😀 jestli fakt upravou stravy zhubnu aspon 3kg, tak to bude bomba, i kdyz teda zatim je to cca 1kg za mesic, coz je teda skoro chyba vahy 😀 ale fakt mi to dela radost. To mozna oblecu ty spolecensky kalhoty co sem na pohrbu babi mela nedopnuty… protoze kamosce zrusili svatbu, tak doufam, ze aspon obrad v tom dubju klapne…

Akorat ze ji jdu za svedka a novej termin ji vysel na sobotu, kdy chce segra v kruhu rodinnem po 10 letech ozivit slib se svagrem.nechala sinusit saty asi za 18t a nechajinse zase fotit na zamku jak na svatebni foto… tak ale holt nemuzu byt na dvoy mistech zaraz…

Denny

čajdo
    já ti to přeju, nicméně kilo sem, kilo tam, spíš jde o to jak se cítíš, jestli Ti to vyhovuje a je Ti dobře a v neposlední řadě ztráty v centimetrech 🙂
    Ale však to určo víš

Maya

cernejcaj
    zavidiiim, ja budu mit 10 kg navic
    furt jen zeru
    vcera mama upekla chleba od Darenky a prezrala jsem se totalne
    asi uz jsem mela pecivovej abstak 😀

Denny

Tahle písnička se mi moc líbí, tak jsem si našla klip a info, no ano je to žena

• Odpověď byla upravena před 1 week, 1 day uživatelem Denny.
    Petrs01

1kg za mesic

To je 12 kg za rok a to fakt není málo. Pokud to takhle udržíš, tak super!

10 kg navic

To mi povídej, houmofís je v tomhle peklo.

Denny

Z Fleru,, to je masakr

Attachments:
    cernej caj

Petrs01
    No prave kdyby se to dalo udrzet jeste aspon 2-3 mesice tak dobry 😀

Denny
    Ja vim, ale u cm muzes merit na blbym miste.. stehna sem mela 61 a ted 59 a v pase 92 a ted 89 ale treba sem je jen zmerila niz/vys, nez v lednu… asi sem.si mela fixou nakreslit zarazky:D

Maya
    Hmmm domaci chlebiiicek:) ja si mozna rozpecu v troube aspon bilej toustak 😀 a udelam vajickovou pomazku

Denny

čajdo měřit se nemusíš, to poznáš na gaťách 🙂

cernej caj

Denny
    Noo to by nekdo nesmel vetsinu gati dat pryc a kpupit si o 2 cisla vetsi ktery mu padaj uz kdyz prijdou aby mu taky dlouho vydrzely:D

Ale musim si odpoledne zlusot ty spolecensky, co sem.na pohrbu nemohla dopnout, jestli prece jen… 😀 na tech to poznam, ty mam od matury, akorat ze od u ni sem.mela asi 10cm zaseveky:D

MirkaD

tak za sebou další 2 odpo…
    v pondělí zas vycházka v mega vichru,takže rychle ke křížku,dolů,a dědinou dom,
    odpo v práci sice mín lidí,ale dost vybalování-ohledně dodržování pravidel nám daly oficiální plakáty na dveře-jak jsou plakáty na zboží,takže to lidi docela dodržují,akoráát co mě štve je nakupování po 4-5lidech pro jednu 2 kraviny-to je úplně vidět-takovýto-nikam nemůžem,tak dem na výlet sem…jednak to dělá zbytečný fronty a zbytečně moc lidí v obchodě…
    vypadla jsem po deváté hodině,tak to šlo
    včera zas fest vichr,tak jsme to daly ráno s Martinem ke křížku-tam s nimi běžel,od něj dolů mezi polama a dědinou zpět,já si pak na dvoře dala obíhání židle pod přístřeškem na auto-teda né já,psi:D a aporty…
    včera odpo-posílily nám směnu o jednoho člověka-clkem nebylo moc lidí,ale měly velký nákupy…hooodně palet na vybalování,a vymysleli si večer na nás generální úklid…
    takže kolegyně vypadla v 7 večer s kasy a šudlila dveře,lišty u regálů+milion věcí,my s kolegem normální úklid,no skonily jsme v deset v noci
    upadnou mě záda,bolí mě táhne mezi lopatkama,upadne mi ruka…
    dělat celej den v roušce-tak já vypiju jeden hrnek vody…,rukavice-pod něma mokrá spocená,blbě se tím berou věci i peníze,i lístky na láhve…takže peníze už mi začínají chybět…-naštěstí ne moc…
    včera mě paní věnovala studenstkou pečet-to je milý od ní
    normálně jsem jí namarkovala nákup,a přisunula ke mě čokoládu-a to je pro vás:-)
    další zákaznice mi říká-vy jste se mě onehdy ptala jak pere červený perwoll,tak dobrý su spokojená-paní,které jsem se na to onehdy fakt ptala:D
    další se mě ptala,jestli jsem našla mobil,co jsem onehdy hledala…
    mezi sebou nadávají,že jim hrabe doma z dětí…
    rodiče mají teda záhul…
    měli jsme tam zloděja,nákup za dost peněz…takže policajti,borec odešel v klepetech,s ostrahou ho naháněl zákazník ještě,policajti nemohli pochopit,že i když sem byla jediná v tuchvílu na kase,ničeho sem si nevšimla…
    no ono je to těžký-na jedničce kase máte hlídat fronty-zvonit na dalčí kasy…
    vímm,že měli moc vybalování a tak,tak jsem jedním okem levým :Dhlídala frontu-a přemítala-zvonit,nezvonit???zazvoním,kolega bude naštvanej,že si mám pohnout,že nestíhá,nezazvoním,pak budou muset sedět i ostatní-jak se fronta zvětší,no pryvým okem markuju,třetí oko nemám,takže jsem si všimla,až ho táhli zpět…
    dobrý taky bylo,když se mě policajt ptal na údaje-tel,adresa,narození před frontou…
    no nic…
    dnes tam není tak strašný vichr,ale mám jediný den volna,tak jsem to vzala s pejskamak hájence,pochodila po lese,a u lípy jsem dala pachovej čtverec se Žerykem-at furt nelíce za hračkama,a pracuje v klidu a soustředí se,a s Dafi stopu
    božínku-to je relaxační činnost:D
    člověk se nemusí moc soustředit-čtvereček si Žeryk vypracovává sám,já jen v klidu stojím a čumím-to mě jde nejlíp:D
    a stpopu neděláme nějak daleko a složitě jak kdysi na zkoušky,takže taky dobrý a Dafi to dost baví-určitě víc,než aporty:D:D:D-soudím dle jejího nadšenýho mávání ocásku celou dobu-no nažere se,a nenaběhá-tak koho by to nebavilo,že…

Denny-jééé to jsou krasívijéé fotečky,parádička
    a dobře,že máte práci-furt lepší než sedět doma a psychařit ze zpráv…
    já su vždycky ráda,když jdu do práce,že uteču od zráv,tv a tzak-ještě blbý,že titulky v novinách dělají obrovský…,jinak bych byla pár hodin v klidu…

FIFI-OSTATNÍ NEMÁTE CXHLUPATÝ DRŽKY DOMA…TAKŽE M NEPORADÍTE,ŽE…
    mám špatně vychovanou rodinu…podařilo se mi ji brzy naučit utřít psům nohy,přinejhorším i osprchovat,vycházkovat,ale…
    co jsem doted!!!!nenaučila,je umývat držky po jídle,no a u Dafi je to průšvih…a jak mám furt odpo,krmí Martin,jinak by jedli o půlnoci kolikrát…
    no,a Dafi měla vařený játra,na fousech vepředu chuchvalce,který potřebuju nějak vyčesat-ale to ju bez narkozy trefí,rozčesávač na psy nemám…čo s tým?
    v tomto zlatý granule…
    vím proč Dafině jogurty a varoh dávám ze lžičky,vajíčko syrový dostala v životě jen jednou…mám jedny nervy…
    já po jídle umývám fousy teplou vodou,utárám,i Žerykovi a ihned,jinak si je dou utřít do povlečení,postele a do lina…

MirkaD

Černejčaj-si šikovná z hubnutím…,moje jídlo ve třičtvrtě na jedenáct v noci-3 tousty,oříšky v čokoládě,kafe,čaj,korbačík,v oráci svačina a kofila…
    ty odpolední sou vražda-v práci moc nejím-to nikdo vlastně,ale doma bych sežrala ledničku,spíž…

Denny

čajdo
    si o 2 cisla vetsi ktery mu padaj uz kdyz prijdou aby mu taky dlouho vydrzely:D
    muheheee no vidíš, já mám doma i ty, co jsem nosila po slepáku ehm to jsem měla cca o 25kg míň než teď.

Mirko zapatlaný psy ti nezávidím, u nás to vypadá takhle, když se papá tjogurtík nebo tvaroh 🙂

Attachments:
    Petrs01

Mirko, když už se Martin doma nudí, nemohl by ti dělat nějaké rychlé svačinky s sebou? Krajíc chleba napůl (dovnitř paštika, salám, sádlo, opečená sekaná,…), zabalit do folie, v práci jen při chvilce rozbalíš a na tři kousnutí zlikviduješ. Nebo třeba tousty. Budeš mít průběžné jídlo a nebudeš mít takovou potřebu dožírat se potom. A tím, že je to ve folii, tak s trochou opatrnosti nemusíš řešit hygienu a sníš bezdotykově.

Denny

Mirko tuhle práci ti opravdu nezávidím, dnes mi zrovna psala ségra,
    že matka plaší, že bude všeho nedostatek, že chce aby ségra vzala auto a zajela s ní na nákup.
    Páč prý má “jen” 4 balíčky těstovin.
    Tak říkám ségře, no to je přesně vono, když se takhle bude chovat každý, houno opravdu bude.
    Holky, kdyby ste to videly tvl, lednice, mrazák narvanej, nemusela by 2 měsíce vycházet a to bez p*dele. Jako a žije sama, nechápu no, hlavně pak jí starý jídlo, dokud to nesmrdí atd páč to přece nebude vyhazovat, že.
    Když jsem tam byla jsou to asik 2 roky, tak ať si dám sýr a sýr byl 14 dní prošlej, tak jí říkám hele to se dej ty to já vážně jíst nebudu.

Prohlížíte 20 příspěvků - 3,501 z 3,520 (celkem z 3,948)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.