Kecací zima 2021

Fóra Ostatní Kecací zima 2021

• Toto téma obsahuje celkem 3,508 odpovědí. Do diskuze (17 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel EvaC a poslední změna proběhla před 4 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 1,921. až 1,940. (celkem z 3,509)
  • Autor
    Denny

Asteris máš krásnou fenečku, mně se ti čeští strakáči líbí 🙂

Milo velškorgi, mi příjde jako velký pes, kterému zkrátili nohy.
    Obecně nemám moc ráda tenhle typ psů, líbí se mi psi štíhlí, atletičtí.

Ikdyž předevčírem jsem viděla na vet italského chrtíka a u toho bych se bála, že ho dofoukne vítr.

Fifi
    testu napsala na web
    dobrá 🙂

čajdo
    obecně se po kastraci srst může opravdu rapidně zhoršit.
    Zrovna tenhle týden jsem o tom četla.

Denny

Jsem včera holkám udělala foto

• Odpověď byla upravena před 6 měsíci a 3 týdny uživatelem Denny.
    Attachments:
    cernej caj

Denny
    Ja vim i maya psala ale fwri je uz 5 mesicu a zacali oba poustet srs zaraz v prime navaznosti na 3 tejdnech v pretopeny mistnosti

Potrebuju nejaky povoleni abych mohla sedet u pohovoru a zpetat se typka jestli umi zakladni linuxovy prokazy tak to bez povoleni gdpr nelze?

Velskorgi ma desne roztomilou tlamu:D

Me se libi i ty nahaci maj roztomily chlupy na usich:D

Milena z Prahy

Denny,
    ti velšcorgiové maj krásnou tlamu a výraz 🙂
    Krátký nohy přehlížim.
    A fotku jsi holkám udělala fakt pěknou 🙂

Denny

Mílo ano máš pravdu, jsou to takové lištičky, podle fotek, naživo jsem jej ještě neviděla…

Díky za pochvalu fotky, ony jsou holky úžasné kamarádky, jsem moc ráda za to, že jsem je poznala.

cernej caj

Denny
    Fotku vidim az ted a je fakt super

Maya

me se libi cokoliv spicoidniho a velskorgi je takovej spic s useknutejma nozickama 😀

PetraK

RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    MMŠTÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁJN !!!

Gůtn tág majne líbe Kindr.

Bože to je nerf tohleto! Venku cajk, žere jak prokopnutá, spí ale……..došla k názoru, že porodila 😮 . Hlídáte vejšky, skákání, vodíte na vodítku a pak zaleze pod postel. A já teď furt v obavách řeším, ešivá se ji při tom plížení nemohlo něco stát. A vona se pak válí po zádech. POmoooooooooooooooooct.

PetraK

Enem jsem to tu proběhla, takže nevím, proč probíráte velškorgíky – bude si někdo pořizovat tohodle ftipnýho psa?? A taky jsem viděla Arinku a souhlasím, že mi taky přijde, že vypadá moc pěkně a Asteris – držím jí i Tobě hrozně moc palce, moc a moc.

MirkaD

včera mezisměna-takže ráno ze psama kousek k lípě a zpět a na na zahradě obíhačky stromů a házení hračky,a doma ještě na místě-kroky,otočky,obíhačky,
    pak hurá do práce-celou dobu na kase-tam fakt jednou umrznu…
    jak jsem dojela dom,tak jsem s něma ještě chvilku šla+jsem Dafči házela chvbvilku činku
    Martin furt vesele vysedává na terase,takže tam vhvilku Žerykovi hází,a pak ho dá dom,kde Žeryk celou dobu fnuká -takže nevím,jestli mě sere víc Žeryk-ano vím,že za to nemůže!!!
    nebo Martin-nasraná su jaksi pak na oba….
    dnes ranní-takže pečení+házení pečiva a od sedmi do jedné na kase-lidí mraky,
    to už mě solidně bolela a bolí furt krční páteř…
    hnus…no pak chvilku vybalování,a pak hurá pryč z obchodu,jen jsem šla koupit švagrové dárek k Vánocům,a pro kafe do automatu a dom
    doma jsem pustila psi na dvůr at se vyčurají-Žeryk stál za dveřma a fnukal-já měla chut taky stát za dveřma a fnukat….
    no-to je důvod proč je radši čapnu na vodítko,vlítnu s nima chvílu ven,a mám jistotu,že jsou vyvenčení…
    no nic,ven se mi nechtělo,že půjdu za hodinu,tak jsem šla s něma na zahradu-Dafi se vyčurala,Žeryk lítal s hračkou a nic…
    tak jsem mu ji párkrát hodila a šla se dom najíst a spát…máti je dopo pouští+s něma chodím ráno,tak se mu asi nechtělo….ve čtvrt na 6 jsem se se zimomřivě vybatolila na vycházku-k rybníčku,že si pocvičíme-tam v ohradě baba s koněm a ze psem…tak jsem šla zpět,a vzala jsem to pak kousíček k ípě a zpět,a v asfaltové zátočině před polama jsem si s něma dala poslušnost-odložení v leže,ve stoje,chůzi u levé,pravé nohy,sedni,lehni,packy,otočky,kroky,+nošení hračky no a pak šupky hupky dom,dát prát pračku-a hledat špalek,že si useknu hlavu s krkem….
    horor toto,ještě je mě od toho vždycky blbě…
    Žeryk zase fnundá doma….
    no prostě parád….
    jo a dostala jsem bundu-kynologickou Passion kynologická bunda unisex,černo a vršek a kapuca růžová-že se mi to bude hodit k těm gatím co mi před rokem koupil+k těmto co mi koupil ted a co mají růžově fosforovej vršek-stehna navrch…..
    je tenká,tuhá-něco jako šusták+softwell-prý i nepromokavá…je tam jakejsi vodní sloupec…
    a moc nevím co s ní….
    na zimu mám tu 6 let starou bundu od Ščučky-tmavě modrpu červenou,na podzim mám od stejné furmy vestu a nosím pod to větrovku a na léto mám výcvikovou sukni…
    no tak toto je podzimní bunda…
    kdyby to tady někoho zajímalo-tak ne nemám ráda růžovou………
    při pohledu na bundu jsem řekla jen-děkuju…
    jako je pěkná,kvalitní-ale ježimarjáááá řeknite mu někdo Martinovi jako-že nemusí celou výplatu utratit do mrtě,že může i šetřit…
    Denny-jo welsh corgi-přesně jak říkáš-velký pes s krátkýma nožkama…
    viděla jsem ho kdysi na závodech v poslušnosti,vím,že ho má Katka Lerlová…
    za mě když už je to malý-čti u země-tak to má být lehký,at to jde vzít do náruče-kvůli schodům ve vlaku,v buse…
    to stejný třeba baset-celkem nízkej pes-musíš se k němu zohybat,přitom vlasně velkej a těžkej….
    takže za mě,když se k tomu psovi musím zohybat,tak at je do desti kilo a jde vzít do náruče…
    jinak kdybych se nemusela ohlížet na skladnost psa-nemáme auto-jezdím pravidelně-bus/vlak-tak mě se líbí špicovití psi,lapina od Mai a od Čajdy moc,líbí se mi špicové,ale i chodský pes a belgičáci-tervíci,-škoda že není něco jak je střední knírač-výška/víha i třeba něco jako ovčák-
    by se mi líbilo mít tak něco do 15 kil,a stední velikost…moje záda by byly štastný-to zohybání u malejch plemen je děs běs….
    PetraK-tak,to je zajimavý,že si to Talinka přebrala tak,že bude rodit?!
    no hlavně,že jí není blbbě,pacošce malé flakaté….

Asteris

Denny – krásná fotka
    PetraK – neboj, to bude dobrý, Arina po kastraci “nemohla” ze schodů, já ji první dny nosila a ona pak plavně skočila v nestřeženém okamžiku na křeslo, u ní byl největší problém, že si chtěla rozlízat stehy, to byly nervy. A dík…

cernej caj

PetraK
    bude dobra, dneska to mas 3 den po, jestli se ji to hoji a ma to hezky tak uz to bude dobry 🙂

tak mi pro charlieho prisla hracka puller… drahy jak prase to bylo, prej ze je to neznicitelny… jo kdyz si toho pes totalne nevsima, tak to tezko muze znicit ze jo:D

Fifi

Dennyky,
    to je prekrasna fotka! 🙂

Esusova,
    A já teď furt v obavách řeším, ešivá se ji při tom plížení nemohlo něco stát.
    Prestan stresit, simte. .) Okavidne se Taliprd hnoji pekne, tak nevymejslej.

Cajdo,
    Ja vim i maya psala ale fwri je uz 5 mesicu a zacali oba poustet srs zaraz v prime navaznosti na 3 tejdnech v pretopeny mistnosti
    Ale tak ono zhorseni srsti po kastraci nastava az za nejakej cas, po par mesicich, po roce. Jinak jasny, jestli byli najednou s muzem v pretopeny mistnosti, taky to muze mit souvislost.
    jo kdyz si toho pes totalne nevsima, tak to tezko muze znicit ze jo:
    Puller je spis na blbnuti s panickem, hazeni, pretahovani, takova akcni hracka. Lezici to asi psa tak zajimat nebude.

Mirko,
    by se mi líbilo mít tak něco do 15 kil,a stední velikost…moje záda by byly štastný-to zohybání u malejch plemen je děs běs….
    Verim, taky by me nebavilo se ohybat. V dany kategorii najdes dost plemen, bylo by z ceho vybirat do budoucna. 🙂

A ja jsem blba, jak jsem furt resila Troldu, nevsimla jsem si, ze ma Ruzice propadly ockovani, kombi. Takze posledni tejden v lednu ficime, rovnou s sebou vezmu i Troldovu moc na rozbor, nevydrzim cekat do unora.

Maya

PetraK
    tak už chystáte porodní bednu? 😀
    cernejcaj
    možná si Charlie neumí hrát? Nechce se ani přetahovat nebo za tím běhat když mu to hodíš? Ten puller má Loki odmala, je to ohlodaný, ale furt drží.
    MirkaD
    nechci nic říkat, ale lapina je fakt malej pejsek
    když kouknu do standardu, tak střední knírač
    kohoutková výška: U psů i fen mezi 45 a 50 cm.
    Váha: U psů i fen mezi 13 a 20 kg
    a lapina
    Ideální velikost psů: 49 cm.
    Ideální velikost fen: 44 cm.
    Tolerance ±3 cm.
    takže jako vona je lapina ještě menší než střední knírač 😀

Maya
    cernej caj

Fifi
    Ja se snazila nalakat na pretahovani a na hazeni, balonek hazet chce, pretahovat nechce, ale hazeni puleru ho nezajima totalne

Tak par tydnu to by mely ty ockovaci latky byt v poho, snad teda nebude potreba preockovat. Musim doma zkontrolovat ockovani a musime objednat psy k tomu 3timu vetovi na
    Prohlidku

Maya
    Feri ma myslim 48 a charlie je jeste mensi o fous:D

Mirkad
    ja se nemuzu ani ohybat ani drepet ja budu muset mit leda ponika asi na stary kolena:D

Denny

Morgen páteční,

Maya
    co se týče vlků, nechci je úplně nějak obhajovat, ALE vím, že myslivci, dělají vše proto, aby je střílet mohli.
    Takže to může být tak trochu lež, aby se zvedla vlna nelibosti vůči vlkům.
    Když jich x desítek ročně pojde a je rozpáraných při srážce s postřeleným kancem, tak to nikdo neřeší.

Zlata

Včera večer a dneska ráno nádherná hvězdná obloha,měsíc vypadal jak míč na ragby,no krása.
    PetraK
    Tak snad bude vše dobře.Ale byl to fofr.
    Asterix
    Máš pěknou pejskovou,jsem to hledala,zajímavý plemeno.Trochu mi připomíná Punťu2,chytryho,oddanyho,velmi velmi vychcanyho s odpuštěním.Například začal zuřivě štěkat když šel někdo okolo,dotycnej se lekl,hledal psa,ten sedel ve vikyri a strašně se bavil.

Denny

Zlatko jo u nás byla taky úžasná hvězdná obloha…

PetraK
    přesně jak to píše Fifina, neplaš zbytečně, nemusíš mít všechno, ne?

Jinak tedak přišly výsledky a holky mají vše negativní,
    v únoru ještě nějakou bakteorologii.

Jo včera jsem byla svědkem něčeho srandovního.
    Blanka čučela zblízka na tv a povídala nahlas. Balbí k ní přišla, normálně jí packou objala kolem krku a dvakrát jí blízla po čumáčku, jako kdyby jí říkala, ségra, co tak řveš?
    Škoda, že tyhle okamihy člověk nezachytí….krásné gesto to bylo

Zlata

Denny
    To máš pravdu,ty nejlepší chvíle človek nestihá.Jenže tvoje fotky ,i Čajdy, stejně nemají chybu.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 1,921. až 1,940. (celkem z 3,509)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.