Kecací zima 2021

Fóra Ostatní Kecací zima 2021

• Toto téma obsahuje celkem 3,508 odpovědí. Do diskuze (17 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel EvaC a poslední změna proběhla před 4 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 1,881. až 1,900. (celkem z 3,509)
  • Autor
    Zlata

Denny
    Tu ruku máš podrapanou docela dost.

cernej caj

Denny
    Tak aspon budes mit jistotku, proste zodpovednej chovatel tohle vsechno udela i bez povinnosti, ne ze se naseka hromada bezpapiraku bez cehokoli…

A ja jako zajemce pokud navic sou to kocky treba za 10 nebo 15 t dam taky radsi penize nekomu kdo vysetreni dela…

Je dovre ze veterinu mas dobrou a ses tam spokojrna:)

Denny

Zlatko
    no je to trochen hlubší…

čajdo
    nekomu kdo vysetreni dela…
    o tomhle se ani zájemce nedozví, jedině žebych to pak třeba dopsala na stránkách ,že jsme absolvovaly všechna vyšetření, holky jsou v pořádku, tak plánujeme koťátka…

e dovre ze veterinu mas dobrou
    jo to je top!

Denny

Blani se hned doma cpala do přepravky :-DD
    Voči kočičí

• Odpověď byla upravena před 6 měsíci a 4 týdny uživatelem Denny.
    Attachments:
    Denny

Tak budou narozky a přemýšlím do kterých chytrých hodinek jít…
    Co myslíte, třeba Petrs01?
    Mám Huawei mobil tak proto i hodinky.
    Cenově jsou tak, že Watch GT2 cca3tisice/PRO 4600Kč
    https://www.svetandroida.cz/porovnani-huawei-watch-gt-2-watch-gt-2-pro/

Nebo je mám koupit na bazaru, pořád to nějak s tou elektronikou na bazaru nevím nevím…

Denny

čajdo
    jaké bylo doma vítáníčko s pesama?

Petrs01

Fifi obojky mám taky na trvalé svícení. Jsem ráda že slouží!

chytrých hodinek

Já mám oboje z bazaru, no problem a výrazně jiná cena. Ovšem do kterých jít neporadím – řekni si co od toho chceš aby to umělo, pročti si recenze. Z toho odkazu co jsi dala – Pro umí bezdrátové nabíjení, což je fajn, ale zas mají vyšší hmotnost. Je to znát, ale moje fénixy maj 80g, takže obojí dobrý. Golfového trenéra asi nevyužiješ 😀 ale možná ty změny počasí…

Co nějaké to hlásáníčko o Tali, nebylo by?

cernej caj

Denny
    Ale pripsat to tam muzes, ne? Ze maji kocicky tohle a tohle s takovymhle vysledkem…

Ja budu doma az dnes, muz to mel do 11.vcetne.. tak se uz moc tesim:)

Denny

Petrs01
    Golfového trenéra asi nevyužiješ
    no asi ne :-DDD

čajdo
    napsat to tam můžu, ale víš jak, lidi jsou podezíraví…začnou přemýšlet nad tím, proč jsem to vlastně dělala?

Ja budu doma az dnes
    jo aha 🙂

Maya

Denny
    herpes nekdy delaj lidi i u psu neb pak muze byt pruser se stenatama
    ja bych to napsala, jakoze preventivne delano
    vzdyt u psu je to normalni, ze maj testy navic
    s hodinkama neporadim, v bazaru bych se bala, ze budou mit baterku na prt a vono jako nabijet hodinky co 3 dny je vopruz
    jako nemusis mit stejnou znacku jako telefon, staci kdyz to umi android, coz umej snad vsechny znacky

Denny

Maya
    jako nemusis mit stejnou znacku jako telefon,
    jo já vím, jesm se dívala ještě na ty Garminy, ale někde psaly, že mají právě problém s HUaweiem. A abych někde něco přeinstalovávala a nainstalovávala
    to se mi nechce, navíc Huawe má ty hodinky opravdu se super dlouhou výdrží baterie.

neb pak muze byt pruser se stenatama
    ano přesně, ony to snad můžou chytit od psa…

PetraK

RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    MMŠTÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁJN !!!

Gůtn tág majne líbe Kindr.

Zdravím z doupěte, doslova. Páč aby se hajalo, musím hajat taky 😀 Takže se prostě válím v duchnách a pak je klid. Musím potichu Tali pochválit, že se zatím chová jako vzorná pacoška. O rámu se opravdu zatím ani nezajímá, pokud jo, stačí ji zastavit než začne. Bobkuje výstavně, bez potíží, dlabe s radostí.
    Dali jsme si vajíčkovej hlavolam a zase se tu spí. Krása.

Petrs01

to zní jako skvělé zprávy, tak se pěkně válejte dál 😉

Maya

PetraK
    valendo grando, tak si to uzivejte
    to jsem zvedava jak dlouho to Tali vydrzi 😀
    Denny
    no podle me se na tech hodinkach podivej, jestli maji funkce, co chces, zbytek jako golfisty ignoruj a kup

Maya

tak mi prave dorazila takhle kniha, tak jsem na ni zvedava
    https://knihy.heureka.cz/zena-v-polarni-noci-christiane-ritter/#specifikace/

PetraK

jojojo, zatím se mi to takhle líbí a jde to dobře. VYvaluje pupek, těší se na žrádlo, ven a doma spí – ideááál.

cernej caj

Petrak
    Tak to je uplne ukazkove se hojici a vzorny pacient:)

Asteris

Čekala jsem nedočkavě na zprávu o Talince a jsem moc ráda, že je vše v pořádku a že je vzorná pacientka.
    Někdo se tu ptal na Arinku – je to český strakatý pes, je jí 13 a čtvrt, bohužel jí byl diagnostikován v létě lymfom, není léčitelný, bere prednison. Navíc už i oslepla, ale chutná jí (až moc), chodí dobře, ve známém a bezpečném prostředí na volno, ale musím být ve střehu. V neznámém prostředí je to pro ni trochu náročnější, ale zatím ještě chodíme na výlety i když kratší. Na Nový rok jsme třeba byli se zvířetnickou partou na Ještědu a to se držela dobře.

cernej caj

Asteris
    Tak at se porad dobre drzi! Je sikovna, ze zvlada chodit jeste na vylety:)

Petrs01

Arinka
    Arinka

Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 1,881. až 1,900. (celkem z 3,509)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.