Kecací zima 2021

Fóra Ostatní Kecací zima 2021

• Toto téma obsahuje celkem 3,508 odpovědí. Do diskuze (17 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel EvaC a poslední změna proběhla před 4 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 1,781. až 1,800. (celkem z 3,509)
  • Autor
    Zlata

Tali držím ti palce.✊

Maya

cernejcaj
    chudak kniga, to fakt vypada asi na nejakou poruchu, protoze to je hodne i na labila tohleto
    MirkaD
    tak siperka musi byt super
    nebo corgac 😀

cernej caj

Mirkad
    Prej uz se nwco nauci tak to uni lorad i bez opakovani ale jinak prej je to s ni tezky.

No asi se u stredaku muze takhle moc krajni povaha projevit..

Maya
    A to uz ma kniga 3 a v rodine 5 knirace… a stejne je prekvapena i ona

Denny
    Jo pokud jeste nekdy fenu tak si rikam ze treba v 5 letech by to mohlo byt rozumny

MirkaD

Černejčaj-jo,vím,že u nich v rodině ty knírači jsou,takže mají zkušenosti,a ví do čeho jde a tak…
    no je to úlet….
    ted ráno jsem byla te psama ke křížku a kus dozadu a zpět a na začátku jsme potkaly paní ze psama,musely projít těsně kolem ní a Dafi řvala jak o život…
    tady je taky blbý,že někoho ze psem potám jednou za čas,ve městě to tak nedělá,ale tady od té veteriny v tom Vyškově jo…
    nepomáhají povely,chytnutí tlamy,to se snaží štěkat a vyrvat přes to…

MirkaD

Maya-corgač už je dlouhej -:),by se mě blbě bral do náruče,to znám u těch delších jezevčíkovitých psů-u Duxe i u Žeryka,lepší je čtverec:D

PetraK

RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    MMŠTÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁJN !!!

Gůtn tág majne líbe Kindr.

Tak už je u veta Taliprtka malá. V pět, když jsme se chystali do práce s tím, že se pak Brtnik v práci otočí a po vyřízení nejnutnějšího pojede zpátky a odveze ji na devátou, začala tak stašlivě naříkat, ale tak strašlivě, že to jsem nikdy neslyšela, seděli jsme u ní, já volala na pohotovost do Stodůlek, jestli nás vezmou, jenže pohotovost je jen do dvanácti, konejšili jsme ji, pupika malýho flekatýho, pak se uklidnila a i usnula.Co to bylo nevím vůbec, netuším, možná jak po noci vstala, napila se………., nevím, strašlivý, strašlivý, když v ten moment tomu psovi nemůžete pomoct. Takže do práce se nejelo, zůstali jsme doma a jeli jsme pak rovnou. To už by bývala zase i chtěla jíst, zavírala mi dvířka od linky a do auta nechtěla, šla se schovat za Olinku, která shodou okolností přijela k babičce, když my jsme odjížděli. Mám kurva strach!

MirkaD

Peto-neboj,to bude dobrý,je mladá,opečovávaná,to bude dobrý,
    za chvilku ju máš doma pacientku malou flekatou!

Petrs01

Mám kurva strach!

To my sice s Tebou, ale… ona určitě i vycítila že vy jste “divní” a samo že když tam ten zánět je, tak ten pes není v pohodě. Ale přišli jste na to včas, zjevně to nebyla úplně akutka, když neřezali rovnou. Bude to dobrý! Já takhle Barouše kolikrát ořvala, protože mě napadaly samý černý scénáře a nikdy to nebylo tak zlý. Tak tfuj tfuj, ať už to má za sebou a ať se dobře hojí!

cernej caj

PetraK
    To bude dobry, jak pise petrs01 kdyz nerezali hned tak to urcite neni okamzita akutka a talinka koz a i neco vycitila plus ji to urcite taky boli:( ale je mlada a zdrava, bude v poradku:) ona je to porad cwlkem bezna operace a jak psala eva neni ani takovy horko, myslime na vas!

PetraK

Petrs01
    čajda

jooo, jasně, musí to bejt dobrý, mezi půl třetí a třetí si pro ni máme přijít, takže pod kudlu půjde evidentně hned na začátku operačních hodin.

ona je moc statečná, takže to naříkání, kdy opravdu křičela, ne že by kňourala, ale naříkala strašně nahlas, tak to bylo hrozný, hrozný, hrozný, když jí člověk nemůže pomoct, to nebylo z toho, že bychom my byli divní, to jsme ještě ani nemohli být, zrovna jsme vstali. Uklidňuje mě to, že pak usnula a stočila se do kolečka, takže to se jí ulevilo. Ale ta půlhodina byla strašná a o strašný bezmoci.

dík všem, že na ní myslíte.

Denny

PetraK
    hrozný, když jí člověk nemůže pomoct,
    jo to je na tom to nejhorší..člověk by byl nemocnej za ně.

Je to statečná holka a za pár týdnů zas budeš držkovat, jaká je to kozenka neposlušná!

Držím palcoš i tlapkoš a nepouštím

Maya

PetraK
    drzim palce, ono asi si myslim to musi bolet, jako kazdej zanet, nejak se blbe hne nebo se probudi a zjisti ze ji to boli, ale urcite bude v poradku a za par dni uz bude radit
    cernejcaj
    no nekdy se zadari echt povaha 😀
    MirkaD
    no Loki taky rve na psy, taky asi blba socializace, ale zacal to delat az ted, kdy uz neni Dorin ani brachy pes, tak mam nekdy dojem, jeslti nerve ze chce za nima
    kazdopadne ja ho vzdycky posadim stranou a davam mlsky kdyz je v klidu a uz to celkem slo a ted mi na nej zas vyletel ten debilni rasl
    jako treba by se skamosili, ale ja fakt nechci zkoumat jestli se bude kamosit s bezprizornim psem bez dozoru

PetraK

Dennyky
    a a za pár týdnů zas budeš držkovat, jaká je to kozenka neposlušná!

no je hrozný ji vidět takhle normální, to je pravda.A do toho auta, jak nechtěla, a šla za Olinkou, aby si jí vzala domů!!!!! A Brtnik říkla, že se na něj tak hrozně koukala u toho doktora. Já už chci aby byla vzhůru, já se bojim.

Maya
    asi si myslim to musi bolet, jako kazdej zanet,
    to jo, to určitě, určitě, zvlášť v břiše, ale když ten pes křičí bolestí a ty v ten danej moment prostě nemůžeš nic vyčarovat- hrozný. Mně se tak ulevilo, když se pak uklidnila, prtka jedna pekelná.

Nemůžeš Lokinovi najít nějaký kámoše okolo?

MirkaD

PetraK-nechci mluvit za Mayu,
    ale třeba Dafi měli psího kámoše Gobiho,tak toho snesla,ale cizí psi jsou cizí,že…
    ale jasně Dafi není Loki

PetraK

Mirka D.
    No ne, já jsem to nemyslela, že by to nějak situaci napravilo, ale spíš tak, že mu třeba kámoš chybí, že by za nějakýho parťáka byl rád, když mu ti dva ze života zmizli.

MirkaD

jo,já to taky tak pochopila,-jak to myslíš ty,
    jen jsem k tomu nelogicky podotkla kus mé myšlenky-to já mám někdy takový nápady-odpovídám na něco,na co se nikdo neptá,a o čem se nemluvilo-co mě napadne,to řeknu-myslím dodatečně,pokud potom vůbec myslím
    jako já dřív mluvím než myslím
    a často mluvím,přesto,že mi v hlavě valí varovný vykřičníky-bud ticho,drž hubu,neodpovídej,mysli si co chceš,ale furt to neříkej…
    takže toto mi valí v hlavě-bud ticho,bud ticho,bud ticho!!!!
    toto mi jede v hlavě-a do toho se slyším,jak si nemůžu pomoct a mluvím-a pak si řeknu-ty vole,neříkala ksem ti,že máš být ticho??
    říkala!!
    tak se Mirko laskavě ted nediv,dyt se to dalo čekat,ty vole…..
    -to se mi stává v práci,a když mluvím,s rodiči Martina-to si často říkám-bud ticho,neodpovídej,neříkej co si myslíš,a stejně občas tu hubu otevřu….
    fakt jako debil…:D

cernej caj

Petrak
    Uplne te chapu, ale bude urcite v poradku, je to hrozna bezmoc a starost, to proste je clovek jak na trni, vynervovanej… vzdyt ja v noci vstavala, ze ji neslysim funet z toho vedra jestli jeste dejcha…

A jak se krasne zpravila i pres ten vek, vedro a popraskani jizv, tak urcite i talinka bude mit za par dni pupicek jako novej 🙂 a ty se zas budes desit jejich vylomenin a ne o jeji zdravi:)

EvaC

PetraK
    Vím, že ten strach a bezmoc jsou hrozný…ale:
    1) máš určitě špičkovýho veterináře
    2) Talinka je v nejlepších letech a super kondici
    3) není vedro
    4) není to úplně akutka, když odložili operaci na dnešek

Takže nejlepší okolnosti jaký můžou být – když už se něco takovýho přihodí
    Dobře to dopadne, zkus být v klidu a nestresuj se…

cernej caj

Tak asi jeste neumru na kornateni twpen… cholesterol 6,2 mirnw vyssi no ale podzim 2019 s tim zlatym stafilokokem a atb sem mela 9,3 takze me pochvalila a dodala ze se mam jeste trochu snazit:D tak ale asi dobry a ledviny a jatra mam ok

PetraK

černej čaj
    gratuluju k STK
    😀

Eva – jo jsem ráda, že je zima, to je velký plus. Taky si říkám, že je Tali v kondici a to všechno co říkáte, aleeeee hrozně moc se bojím prostě. Nejradši bych tam zavolala, ale to je nesmysl, tak prostě musím počkat.

Už studuju čerstvě to, co sepsala Fifijová a připravuju se na hojení.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 1,781. až 1,800. (celkem z 3,509)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.