Kecací zima 2021

Fóra Ostatní Kecací zima 2021

• Toto téma obsahuje celkem 3,508 odpovědí. Do diskuze (17 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel EvaC a poslední změna proběhla před 4 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 1,741. až 1,760. (celkem z 3,509)
  • Autor
    kachna

Lucka se raduje z nových černých džín s dírama na kolenou: “Já jsem celá v černém”
    Martin: “nejsi”
    Lucka: “Jak to?”
    Martin: “Co kolena?”

cernej caj

fifi
    co trolitko?

kachna
    😀

tak sem napsala takovej clanek kterej sem nakonec asi zamirila jinam nez puvodne a chtela se ho na zviretnik a ted asi radsi ne, protoze nechci at me nekdo kamenuje ze sem vratila kocku a jeste to priznam

Klady a zápory života s dospělým útulkáčem, aneb sžíváme se s Charliem

Fifi

Cajdo,
    neblazni, kdo by te kamenoval? Naopak, soudny rozhodnnuti a navic clanek je moc pekne sepsanej. 🙂 “Žlutýho psa? Dechovku?” Jsem se tu tlemila. 😀
    Jen tam mas naky chybky v cj, jestli chces, posli mi to a projdu. 🙂
    Co vubec psiska, videla si je, kdyz ses separe? Jak to s muzem zvladaji?

Troldik dobry, nevim, co to jeho bliticko melo znamenat. Akorat fakt neciti potrebu pit, granule ma maceny, ale ani po protapce se nenapije. Takze dle rad vetky 2x denne napajim pruhateho ore, aby se mu ledviny proplachovaly. 🙂 Myslim tim padem hned na Vasicka, ten se urcite stale drzi a spokojene zere.

Kachno, jsem se docetla, ze mas nemocny kacatko, jak ji je?

Petrs01

spokojene zere

No, já tehdy prohlásila že trápit ho nenechám a že jak přestane žrát, tak půjde. Asi mě slyšel a pochopil to po svém, takže vyžaduje žrádlo FURT. Jakože dožere misku a stojí u kuchyně a stojí u kuchyně a … šíleně mě s tím štve. A to jsem večerní žrádlo rozdělila napůl, takže baští 3-4x denně.
    Váhu si drží, žádné problémy nevykazuje, pije, neřešíme.
    Nemohl by Troldík vodu s trochou psí kapsičky nebo jiné podobné dobroty? Namočit Růžici maso do vody, jí dát maso a Troldovi tu vodu? Moji psi vždycky milovali vodu v které se oplachovalo maso…

EvaC

Cernej caj
    Souhlasím s Fifi – článek moc hezky napsaný a je tam spousta postřehů, které by mohly potencionálním zájemcům o adopci psa z útulku nebo jiné organizace pomoci při správném výběru a rozhodování.. Ono kdo to nikdy nezažil, tak si spoustu věci absolutně nedokáže představit..

Fifi

Petrs
    Vsak, ja Troldovi davam vlahou vodu s troskou zralyho bananu, rozmacenyho piskotu, i trochu masovy vody od Ruzice a tak – to vychlemsta jedna radost a neni problem to do nej nacpat. Ze nepije, asi jsem to blbe napsala, nejde se sam napit z misky s vodou jako normalni pes. A moc rada ctu, ze Vasickovi chutna, jen at jeste dlouho somruje a vyzaduje! :*

cernej caj

Fifi
    To jw dobre ze to byla narazova vec, at je mu dobre pupickovi

Ja to psala na mobilu celý tak si to budu muset jeste poradne precist, dekuju za nabidku a zkusim zitra poslat

Petrs01
    Tak i vasickovi preju ze ku chutna, krokodylkovi:)

Fifi
    Evac
    Dekuju, tak to asi na ten zviretnik prece jen pak poslu…

cernej caj

Jinak psi dneska prej chrapali s panikem na posteli, maji se dobre, uz mi moc chybi, muz se citi dobre.

Maya

tak Vašek i Trolda jsou OK, to je super zpráva
    cernejcaj
    článek je skvělej, tak dala jsi ho i na fb, to už máš zvířetník jedno, můžou tě kamenovat tam i tam, za mě naopak je vrácení kočky ukázka dobrý sebereflexe kdy si člověk přizná, že dělá něco špatně a napraví to
    Charlie je koukám stejná přílepka jako Loki, Loki to má taky jenom na mě, ono myslím, že tohle vybrání si jedný osoby mají často i špicové
    holt se musí starat, abys mu nezmrzla 😀

Fifi

Mne ted volala Xerxova. Nighitk uz neni. 🙁 🙁 Torze zaludku i sleziny. Doprdele, doprdele, doprdele. 🙁 😡

Maya

Fifi
    ježíš to je hrozný, takhle rychle, nedávno ještě psala na zvířetníku, jak je na tom dobře 🙁

Fifi

Jo, z hodiny na hodinu… 🙁 Kurva, kurva, kurva. My jsme si prubezne volaly, jak jsou na tom ti nasi pindikati marodi a tohle me sejmulo fest. Natoz je, echjo, otru slzy, sfouknu svicku a jdu este na chvili protapnout cokle, ted s celovkou.
    Na druhou stranu, sok, rychlej konec a smutnit se muze posleze. Ne, ze se musi rozhodovat a nervovat predem. Proste hrdy Spanel. A jak znam Xerxovic, urcite uz nekde hledaji nastupce. Nebo zitra hledat zacnou.

Kuskus

Taky jsem o něm četla nedávno na Zvířetníku a říkala si fajn, že se Najtík drží, páč obecně je průměrný věk dožití u dogy nízký a u Xerxů odcházeli dogouši (myslím až na jednoho) podle papírových předpokladů, kolem těch šesti let. Night mohl trhnout rekord nebýt té sviňské torze. Ach jo, sbohem caballero.

cernej caj

Fifi
    achjo:(

cernej caj

Maya
    na fb mam ale jen par znamych a nikdo cizi tam na to nenarazi a nemam mezi nima zadny histericky kockofily, jak sem se docetla kdysi ze kdybych nebyla promiskuitni tak zadnou alergii na kocku nemam

kachna

Kachno, jsem se docetla, ze mas nemocny kacatko, jak ji je?

dobře. Jen pátek a ve čtvrtek jí bylo ouvej, páč musela uklízet pokoj :D.
    Jinak zbytek rodiny je zcela a úplně negativní.

MirkaD

ach jooo,ted jsem to četla s Najtíkem :-(((((
    měl překrásný život,dál jsem o něm četla na fauně+prohlížela fotky-škoda ho
    ale jo,už hledají nástupce…
    přenádhernej pes s krásným životem-ten se měl fakt stoprocentně skvěle!!!!
    lrásnej život
    můj tatka pořád říká,že se mí psi mají skvěle-že by chtěl být psem u mě
    a to já si třeba nemyslím-myslím si,že su často pěknej nervák-a podle většiny kynolgů bych psa mít neměla,protože rozhodně nejsu vyrovnaná osoba
    a je fakt,že u někoho jinýho by byl zdravější,tak by měly víc vycházek a pohybu-ne jak u mě,když chodím do práce a často se zmůžu na vycházku-10 minut tam-zaházet hračku+pocvičit,at se zaměstná mozek,když se nemůže zaměstnt tělo a dest minut zpátky-ono seto s tím cvičením časově protáhne-takže nejsou venku úplně chvilku,a když mám volno,tak se o delší vycházky snažím-ale s někým zdravějším a hlavně klidnějším by se měly líp
    Najtík měl pánečky vycházkový,moc nebýval doma sám+na mě Xerxová působila i když jsem ji osobně neznala jako klidas osoba-krásný psí život!!!!

jinak já v pátek poslední pátou mezisměnu…ruce stahaný jak opica+záda+nohy,doma na chvilku ze psama,ráno pocvičit u rybníčku a zpět
    Martin s něma šel odpo na chvilku
    včera ráno jsem šla ven s Pavlou-už se jí narodilo štěkanátko:D
    vzaly jsme to k rybníčku,od něj kolem ohrad,tam jsme obešli pole a zpět,takže pejsaní měli delší vycházku,my pkecaly,Žeryk si kus cesty táhl klacek a šlo se dom,fajn to bylo
    pak doma uklidit,venku vydrhnout terasu-doprčice je fakt mega dlouhá a už na ní byla slušná vrstva bláta,–takže kýbbl,rejžák,ocet,jar-a polít,vydrhnout,vytřít,polít,vydrhnout,vytřít-asi 4 kýble-a to jsem se s tím moc nepiplala…
    pak už mě málem upadla záda a šla jsem ležet…
    odpo po čtecím odpoledni jsem vyšla na vycházku číslo 2
    přidala se i Betty-takže kus k lípě a zpět dolů-od lípy šly lidi ze psem,tak jsem hodila psy za bránu,před bránou jsem udělala s Betty otočky+chůzi u nohy,nechala přejít dolů zatím lidi ze psem,a vylezla jsem opět ze 3 a zase k lípě kousek,a na pole,tam jsem se Žerykem a Dafi udělala hledej -ztratil,pak zase dolů.kousek do dědiny,pak dát Bettynu na zahradu,a ze svýma pocvičit před bránou-s Dafi házení,nošení kolečka,kroky,otočky a s Žerykem chůzi u levé,pravé nohy s hračkou za odměnu-no a nakonec jsme byly docela dlouho venku
    Martin odpo tráví sezením na terase….
    dnes ráno vycházka s Martinem a psy -k lípě
    od ní lesem rozježděným po kácením,takže se v tom zmrzlým rozježděným fakt blbě chodilo,pak od hájenky zase k lípě a dolů-byla to trošku delší vycházka,během které jsme se asi 4000krát miionkrát chytli na téma-proč je nepustíš,když nikde nikdo není,
    proč je Dafina uvázaná,proč jdem tadyma,dyt je to tady hrozný,proč mluvíš sprostě?proč je voláš?
    proč……
    no romantika to byla…
    skočila jsem si pak do vany,kterou jsem naplnila solí na uklidnění…
    včerejší večerní dotaz Martina-proč bereš léky na nervy?????
    -já proč bereš léky na střeva?
    on-protože je mám nemocný!
    já-no vidíš-takže proč já beru léky na nervy?protože je mám nemocný…
    on-a z čeho?z čeho je máš nemocný???
    -no tolik k naší klidné vyrovnané rodinné situaci….:D:D:D

MirkaD

Černejčaj-moc pěknej článek,ten by se měl rozdávat všem,co si myslí,že pořízením psa z útulku udělají dobrý skutek a pes jim bude vděčný do konce života a z toho vděku je i bude posloucht,protože přece ho chudinku malou zachránily a daly mu domov…
    hodně herců/zpěváků má psa z útulku,nebo nalezence,a často to podávají tak,že-pořidte si psa z útulku-vděčnější zvíře nenajdte!!!!!

cernej caj

MirkaD
    U tech znamych osobnosti mi to trochu prijde i jako reklama, treba na utulek nebo herce, prece kdyby si nekdo koupil papiraka tak o tom ani nevis… a pokud si vemou v pohode psa tak samozrejme to budou psat.. ale treba birmy adam, esusky talirova, vasek… predpisovy vdecny zvirata… ktery posloucahj jen proto ze maj domov a sou tutu…

Jinak teda uz se narodili basendzici?

MirkaD

Černejčaj–jo,basendžíci už narodily,2-kluk a holka,takže kluk jde k Pavle:-)
    -jo u těch známých oobností-to může být i reklama,to jo
    jinak teda i tak mám posledních x let z psa přitala-časáku-pocit,že vlastně nej by bylo kdyby si každej vzal psa z útuůlk/staršího/případně na vozíčku-v podstatě není číslo toho časáku,kdy by nebyl článek o psovi bez nohy/na vozíčku-podávaný tak,že pes na vozíčku má i tak super život+fotky psa venku na vozíčku,s hračkou,psími kamarády a tak…
    jako mít psa od štěněte je v podtatě divný,když jsou plný útulky,že….
    -jinak Pavla nehce vlastně jinýho psa než basendžíka-ta to má v tomto jednoduchý:-)
    já to mám tak,že mě čím dál víc štve úprava u kníračů-ale zase se mě hodně líbí povahově
    a popravdě z malých plemen zas tak velkej výběr plemen není,když člověk nehce zase něco úplně pidi-dvoukilovýho psa,nechce teriéra a lovečáka,tak co potom….

Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 1,741. až 1,760. (celkem z 3,509)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.