Kecací zima 2021

Fóra Ostatní Kecací zima 2021

• Toto téma obsahuje celkem 3,508 odpovědí. Do diskuze (17 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel EvaC a poslední změna proběhla před 5 měsíci a 3 týdny.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 1,721. až 1,740. (celkem z 3,509)
  • Autor
    Denny

Maya
    ma takovy polovicni knir
    tak vono je to dnes, moderní ne? 😀

Attachments:
    PetraK

Maya
    ma takovy polovicni knir 😀

😀 😀 já četla – mám takový poloviční knír! Chtěla jsem se zeptat, kdes k tomu proboha přišla a že to musí vypadat příšerně 😀 😀 😀 😀 😀 híííílfe!!

Dennyky
    Hlavně aby to nebyl ten budíček, co zatiká jen jednou
    blbinkááá mocinky!

Tyger – tak hlavně, že ne Woods 😀

černej čaj
    Normalne zavolej do toho obchodu a zeptej se na to, ze nemas mobil ale chces at ti to ukazuje cas a kroky jestli to jde.

no vidiš, to bych mohla, dík za radu, když cihly mi někdo vodnesl. Jo to mi připomíná, že jsem se chtěla zeptat Mirky

Mirkooo si psala, žes měla v ruce zlatou cihlu v bývalý práci a že to nebylo nějak těžký. … byla to opravdu zlatá cihla v tom klasickým rozměru? protože to opravdu těžký je, já to v ruce měla, jednou to nezvedne člověk a jak jsem psala ta platinová, ač o hodně hodně víc. Bylo i zajímavý, jak, když to člověk bere do ruky, má mozek a tělo nějakej předpoklad váhy a na tu nastaví úchop………a prt, nezvedne to, musí na to jinak 😀

Denny

PetraK
    Na trhu se zlatem existuje hned několik velikostí zlatých cihel. Ale mezi lidmi je nejznámější asi zlatá cihla s hmotností 400 oz (cca. 12,5 Kg), která se s oblibou objevuje v amerických filmech. Na trhu s ní pak většinou do styku přijdou profesionální obchodníci se zlatem.
    Cena 400 oz zlaté cihly se pohybuje kolem 10 000 000 Kč. Její cena je závislá od aktuálního kurzu dolaru. Právě v dolarech se zlato obchoduje nejčastěji.

Denny
    cernej caj

Petrak
    Treba to nebyla.normovana zlata cihla o 10kg ale treba nejaka darkova 1kg:D

Maya
    Zajimavy tys stromy skoda tech latinskejch jmen jak pises

Denny
    Jj, no kniga mi aspon pujci ten jeji starej a nic moc, ale lepsi nez nic, no 😀 me by to bez toho foceni snad ani nebavilo a hlavne to pro me budou novy mista a jestli to pak doma vsechno smazu tak to preziju:D ona uz taky vse foti na mobil ale ja tomu neprisla na chut porad, i kdyz ty mobily za 15t nefoti spatne… ale to mi prijde moc a brat 3 roky starej mobil to je smrtak

Denny

Škoda auto prý za každý prodaný automobil zasadí strom…
    Fajn, ale jak budou ti lidé couvat?

Maya
    Maya

skvely video o vranach, umej psi hracky jako pes

kachna

treba nejaka darkova 1kg:D

jak zlato nemusím, tak takovej dárek bych chtěla!

Petrs01

bych chtěla

si kup 😀

kachna

si kup

tady se ale jasně hovořilo o dárku!

Petrs01

tak ten odkaz ukaž Michalovi 😀

kachna

tak ten odkaz ukaž Michalovi

Jsem jemná dáma, musí se SÁM dovtípit 😀

Petrs01

Jasně že se SÁM dovtípí, kdy si to vytiskneš a necháš NENÁPADNĚ položené na strategickém místě. Jenom bacha, ceny jsou teď dost vysoko, tak abyste na tom neprodělali půl chalupy. 😀

Maya

takovy prachy a misto cihly prijde mrnavej plisek, kterej clovek ztrati na prvni dobrou 😀

PetraK

Dennyky
    Škoda auto prý za každý prodaný automobil zasadí strom…
    Fajn, ale jak budou ti lidé couvat?

😀 😀 😀 😀 miluju tendle hjůmor!

Maya

žííš to je boží vídejo, já mám moc ráda všechny havranovitý, jsou to inteligentní zvířata, mocinky moc paní závidím, taky bysem chtěla mít takový kámoše.
    to se bude líbit Kuskusový tohle vídejo.

Denny

PetraK
    miluju tendle hjůmor
    JÁ TAKY 🙂

jsou to inteligentní zvířata,
    by byl chytřejší než ty 😀

tak já tahnu domů, hezkýho víkendíka.

A kde máme Fifinu?

cernej caj

Snad ji nechcipl jotasek definitivne

Tak hezkej vikend me zas boli krk z prace no tonsou ty stresy no … aspon mi byvala kolegune co s nama.byla v zari na vandru konecne vratila po 4 mesicich batoh, ani cokolada k tomu nebyla:D taj si udelam dneska za odmenu ten strudl

Jakoze zlato je vysoko nekam muzu donest zlatej retizek? 😀

PetraK

Dennyky
    to je kde kdo, třeba i vysavač, takže kajn problém 😀

háskej víkend

černej čaj
    aj si udelam dneska za odmenu ten strudl

jo štrůdlík si udělej, cestou si kup ešče někde tu čokošku, co Ti nedala a nasekej si ji do toho štrůdliku. A krk pak určo přestane bolet, čokoška je fšelék.

Krasavej víkend fšem my začnem zprovozňova ložnici. aaach.

Fifi

Zjovaa, tu se pecou strudle, rozdavaj zlaty cihly a pestujou kniry? Peknej vikend vsem preju!
    Ja jsem mela nejak napilno, tezkej navrat do reality po dovoleny. Troldik predevcirem jednou blil (nevim proc) odpoledne, tak este strach o nej.

Dennyky ma krasny tygri doma, nemusi na to bejt povoleni? 🙂

• Odpověď byla upravena před 8 měsíci a 3 týdny uživatelem Fifi.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 1,721. až 1,740. (celkem z 3,509)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.