Kecací zima 2021

Fóra Ostatní Kecací zima 2021

• Toto téma obsahuje celkem 3,508 odpovědí. Do diskuze (17 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel EvaC a poslední změna proběhla před 4 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 1,681. až 1,700. (celkem z 3,509)
  • Autor
    Petrs01

mají smysl!

Fakt to má smysl? 24 mega z dotací za muzeum do kterého nikdo nebude chcodit a bude jen sosat další prachy na provoz a pak se zavře? Nemůžeme udělat muzeum ze všeho starého, to se prostě neuživí. Kdyby to opravili k bydlení, při zachování rozumného kompromisu historického vzhledu a současných požadavků, to by smysl dávalo. Ono to stejně za pár let nenápadně vyšumí, spolek dům v tichosti převede na zakladatele a ten jej stejně potichu předělá na bydlení.

Maya

help
    vcera se na nam na obrazovce telky zacal znicehonic ukazovat cas, jako digi hodiny dole vpravo a furt a je to desny
    nevite nekdo jak to zrusit?
    uz jsem hledala v nastaveni satelitu i telky, povypinala kdeco kde byl uvedenej cas a nic, je to tam furt
    hledala jsem na netu, ale nemuzu nic najit

cernej caj

Tqk s tim.ti nepomuzu ale asi to bude v nastaveni telky nebo settopboxy b nastaceni casu nebo chovani nenbo prostredi… ze chces mit treba casovou znacku… ja nemam zadkou televizi a naposled sem.se na ni divala kdyz settopboxy nebyly potreba:D

Maya

cernejcaj
    settobbox nemam, jen satelit a telku a pak ten xiaomi stick na net, ale ten tipuju to asi delat nebude
    vlastne teed me napada, ze se musim podivat, jestli to je i u vysilani pres net, to jsem se nedivala

Maya

tak u netu to neni, takze to musi bejt v nastaveni satelitu a ne telky
    no posledni zachrana bude jeste synovec 😀

PetraK

Maya
    musis si dat do telefonu apku k tem hodinkam, v navodu bude jakou, pak to sparujes, nastavis v apce a bude to fungovat

šmarjá! Já to nechci, ale ty hodinky se mi mocinky líběj. Já nepotřebuju aby mi to dělalo šécky ty věci co píšeš. navíc stejně, když přijdu domů, tak hodinky sundavám, tož k čemu mi to krůnik je?
    ešivá nebude lepší nosit je jen tak jako, nezapnutý? 😀 ale trapný pak bude, když se mě někdo zeptá, kolik je hodit. Proč to kruci nemůže fungat jako normoš hodinky bez toho, že se to spojí s telefénem. A když pak telefén vyměním, zas to musim voživat nějak žejo? 🙁

PetraK

Zeta
    a je tam chumelenice.
    žjoo a máte sněha?

Petrs01
    nekoukám na to takhle jak píšeš, podle mě je starých domů škoda. Jednou se to třeba změní v něco jinýho, než je muzeum, ale podle mě se to povedlo a prostě se mi to líbí, je to pozitivní věc. někdo tomu věnoval značný úsilí. třeba tam bude klubovna pro děti nebo tak něco, co víš.

Maya

PetraK
    jako ze bys nosila hodinky, ktery ti budou ukazovat jenom Cekam na sparovani? 😀
    co je to za konkretni hodinky? znacku a nazev myslim
    vzdyt je to jednoduchy – otevres navod, tam budes mit nazev apky, tu najdes v google obchodu, stahnes, otevres, kliknes na sparovat a hotovo

Maya

PetraK
    tady uz sviti slunko, ale na trave snih furt drzi, napadlo ho za tu chvili docela dost, to byla vanice, ze jsem si musela rozsvitit jaka byla tma

Maya
    PetraK

Maya
    jako ze bys nosila hodinky, ktery ti budou ukazovat jenom Cekam na sparovani? 😀
    😀 😀 😀 proč ne vlastně 😀

co je to za konkretni hodinky? znacku a nazev myslim
    nevim, musim se podívat, bydlej zatim v krásný krabičce pod stromečkem, chodí je tam hlídat Mouses 😀

vzdyt je to jednoduchy – otevres navod, tam budes mit nazev apky, tu najdes v google obchodu, stahnes, otevres, kliknes na sparovat a hotovo

vždy´t sou to sakra jen hodinky, hodinky, má to tikat a vokazovat čas, ne vyrábět atom! není to divný? že když si chceš sputit hodinky, musíš to studovat? a propojovat přes satelit? 😮

cernej caj

Petrak
    Ono to umi ukazovat cas i bez sparovani, to ti pak zajistuje bud prenos kroku, nebo tech notifikaci ale jako hodinky ci krokomer to fungujr i bez aplikace akorat ze si musis kroky treba vecer opsat na papir kdyz te to zajima dlouhodobe, ale i bez mobilu a aplikace mas hodinky, aktualni tep.treba, kroky za dnesek… ja to tak pouzivam a 1x za mesic pripojim at to stahne data (ma to vnitrni pamet) ale nemusela.bych to ani delat aby to jelo

Maya

cernejcaj
    no ja otviram apku na stahovani taky jen obcas, ale bez toho prvotniho sparovani tusim ani ten miband neukazuje nic
    PetraK
    ale to nejsou jen hodinky, jen hodinky vypadaj jinak a fungujou i bez navodu 😀

Maya

PetraK
    jsem ti nasla pekny video, ale nevim teda jestli budes rozumet tem komentarum a nebo jestli jdou zapnout cesky titulky
    sleduju ten kanal a jako je to sranda jak nekdy uvazujou takovyhle lidi se skoro nulovou zkusenosti s nasim zapadnim svetem

Maya

no tak to vypada, ze na ocko hned tak nepujdu a ani se nemusim rozhodovat
    uz par dni mam zanet mocaku a protoze furt zadny zlepseni s dostupnyma prostredkama, zavolala jsem si doktorce a ta mi napsala biseptol a prej na ocko 14 dni po dobrani
    co tak koukam po netu, tak to tak fakt vsude pisou

Milena z Prahy

Tady bylo dneska nádherně slunečno. Tak jsem to využila, dala si na hlavu poděděný sluchátka, do nich skupinu Supertramp a jako femme fatale šla do Lidla i zpátky pěšky 😀

Milena z Prahy

Třá tuhle pecku:

Petrs01

ad sluchátka – potřebuju nějaké levné bezdrátové k tabletu – poradí někdo?

Zlata

Já se vrátila z očkování,nákupu,knihovna,lékárna,po sněhu ani památky,svítí sluníčko.

cernej caj

Milena to si najdu co to je:D asi to trampsky mebude co:D

Petrs01
    Neporadim protoze ja potrebuju at hrajou ve strrdech a vejskach a amji rozukny basy a dneska sou na trhu dva druhy – prebasovany nebo s vytazenyma vesjskama.bez stredu co se hodej na volani ale ne muziku takze nemam tucha. Vem nejlevnejsi z netu a mas to

Maya
    Tak at se ti to zlepsi a pockat s ocko je rozumny pac atb asi nejsou idealka na zaraz

Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 1,681. až 1,700. (celkem z 3,509)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.