Kecací zima 2021

Fóra Ostatní Kecací zima 2021

• Toto téma obsahuje celkem 3,508 odpovědí. Do diskuze (17 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel EvaC a poslední změna proběhla před 4 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 1,661. až 1,680. (celkem z 3,509)
  • Autor
    PetraK

RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    MMŠTÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁJN !!!

Gůtn tág majne líbe Kindr.

Tak jsem fčéra odpadla . Kupodivu až třetí den 😀 . Stihla jsem jen dojít na prochajdu s čoklema, zatopit, uvařit véču a pampadadáá upadla jsem do péři. Možná jsem neměla běžet do toho kopečka? Měla jsem v plánu natírat dvéře, ale to vzalo dost za svý. Natřel je za mě Brtnik. Oč víc jsem odpočívala o to víc jsem ráno byla hladová, takže jsem si dneska po sto letech zašla do kantošky a hle! Ulovila jsem snídani šampijounů, jakou jsme si dávaly s Kristýnou. Řízek a brsalát 😀 😀 už jsem to dlouho neměla 😀 😀 . Tak to vypadá, že moje intervence měla smysl a vedení si na ně došláplo. Páč to co tam bylo donedávna, to byla dost ostuda teda. No nicméně na delší dobu, si s takovou snídaní dám pohov, tohle byla výjimka.

černej čaj
    Proč si mě nevzbudila, když si u nás byla? Mohly sme pokecat a hlavně!! bych uklidila ty zlatý cihly, takhle je někdo šlohnul, nic tam není 😀 . A kde jsi přišla ke zlatým cihlám? Bylas ve státní bance v trezóre? 😀 Vono je to taky dost těžký – měla jsem je v ruce, i platinovou, ta je těžší – tak ses chudero pěkně pronesla 😀

Mirka D.
    možná by se Žerdovi šiklo pořídit takovej ten signální šáteček – a na něj nápis nehladit . Jo, budeme se divit, na co všechno nám peníze nebudou stačit. Ale pro Tebe časem lepší, že lidi snad nebudou dělat takový nesmyslný nájezdy a každej nákup si rozmyslí.

Maya

tady se rozdavaji zlaty cihly? ja chci takyyy 😀
    Petrs zije a denyky fotku jsem videla uz vcera na fb a musim rict, ze takhle se asi taky tvarim taky po probuzeni 😀

Denny

Mirkooo moc děkuji za překvápko 🙂 Ježíšku

půjdeš i na nějaký výstavy s kočenkama?
    co vlastně musí mít aby mohli mít kotátka?

u koček je to trochu jednodušší, výstavu nemusí mít žádnou.
    Založit CHS před krytím několik testů u veta
    Testy mi poradila chovatelka vod kocoura za Šaratice
    Ešusová se nebude smát jak bezmozek!
    (není nutné, ale jde o zdraví koček i koťat, že)

Denny

Maya
    tvarim taky po probuzeni
    a taky vrčíš?

PetraK

Dennyky
    Nebuď pejskááááááááááááá

😀 😀 tvl takhle přesně se tvářil Rumouš, když ho budil Mouses. Zařval mu pak do hlavy, že od tý dobu ho nebudí 😀 a když přijde ke křeslu, že by se tam k někomu z ležících přidal a zjisti, že křeslo je obsazený dozrzava, cukne mu voko a jde rovnou k Taliprtce 😀

d kocoura za Šaratice
    já se náhodou nesměju, jen, aby se pak panna nevěsta samým štěstím neposrala 😀

Petrs01
    A nechtělo by se ti dneska zdát o nás? 😀
    😀 blbááá, mocinky moc.

Maya

mega husta vaniceeee, behem 5 minut bilo jak na horach
    no lepsi nez ten dest co byl posledni 2 dny

PetraK

vánice? Tady peršing!
    Ale cesta do prasé byla výživná. posypáno bylo u nás v okolí vesnice, jinak prt, námrazička. Na dálnici velká bouračka nějaká . Brtnik je inteligentní a terénu znalej, takže včas sjel a vzali jsme to oklikou, ale i tak jsme přišli do práce pozdě.

Denny

PetraK
    Zařval mu pak do hlavy,
    by do něj čék neřekl 🙂
    Zrzavá se umí vohradit, vona když je právě celá pod dekou
    a hejbu se já, tak pohoda, ale jak se začne kolem plížit
    jedna ze želviček tak startuje jak papírový čertík 🙂

ehem 5 minut bilo jak na horach
    ? My máme sluníčkově 🙂

Petrs01
    símtě si tu kdysi psala o Garmin chytrých hodinkách.
    Tvoje zkušenosti párování s androidem?

Petrs01

párování s androidem

Mám swim2 a fénix3, normálně funguju s PC – swim se stáhnou samy při přiblížení k PC díky USB čudlíku co mám trvale v PC, fénixy buď stáhnu kabelem nebo v nich jen zmáčknu odeslání dat přes wifi – ta wifi se tam musela na začátku nějak připárovat.
    S androidím tabletem jsem zkoušela až teď o vánocích a jenom fénixe – stáhnout aplikaci, pustit na obojím BT a vše proběhlo ok. Nemám chytrej mobil, takže blbiny vyzkoušené nemám. Používala to bývalá kolegyně – hodně a fungovalo, s vivoactive 3 nebo 4.

Denny

Petrs01
    super kuju za info

čajdo
    símtě, potřebovala bych s tebou něco probrat, mám napsat na emila, nebo raději na messenger?

PetraK

Holky- já sem taky dostala chytrý hodinky, což je trága, protože já osobně jsem blbá. Jak jsem tak pochopila, aby mi tikaly, musím je nějak dostat do telefénu?? fakt? Vopravdu? Pomooc

PetraK

Dennyky
    a, ale jak se začne kolem plížit
    jedna ze želviček tak startuje jak papírový čertí

jojo, páč voni pruděj, ty neprudíš. U nás je to navíc o tom, že Mouses je hovado a rabiják, takže jeho hrátky podle toho vypadají a z toho to vychází. Takže mu razantně řekl, a´t si dá vodpal a nepřibližuje se k němu, když spí. Respektuje to. Tuhle byla ftipná scénka právě, kdy Rumouš ležel na křesle blíž dveřím, kde běžně lehává spíš Taliprtka. Mouses nakráčel, že si jako vyskočí k ní a :”Kuwaaa, co to je?” zarazil se a opřel se o područku křesla a čuměl na Štajníka. Ten jen zvednul hlavu a jeho oči pravily – “ZKus to vole a pojedeš štandopéde, ani se nenadechneš!” Mouses si zamručel a šel radši pryč 😀

Petrs01

aby mi tikaly

záleží co máš za hodinky, co uměj a co chceš aby dělaly (zrovna k tikání je asi neukecáš 😀 )

PetraK

No musím kouknout do krabičky, ale BRtnik pod stromkem řikal, že když chci aby šly musim je voživit přes telefén???? 😮

PetraK

Jéé to mám ráda, když se dělají takovýdle věci, který mají smysl!

https://magazin.aktualne.cz/bydleni/architektura/pul-stoleti-byl-v-troskach-spolek-zachranil-goticky-dum-v-za/r~58f55cf26dfc11ecb91a0cc47ab5f122/

V Žatci bylo a je spousta krásnejch zanedbanejch domů /tohle už teda skorem ani dům nebyl 🙂 / o kterých jsem vždycky říkala, že kdybych byla bohatá, koupím si je a opravím a budu mít sbírku krásnejch domů. žatec fstal z popela. pamatuju si, jak hrozně to tam na náměstí vypadalo, když jsem tam přijela poprvní a teď je to krásný náměstí!

Denny

PetraK
    chytrý hodinky
    a není to spíš alkoholtester? 😀
    A JSOU RŮŽOVÝ?

jojo, páč voni pruděj, ty neprudíš.
    nepruděj, vony by si chtěly hrááááát 😀

PetraK

Dennyky
    alkoholtester nyní netřeba – jedem suchej čtvrtrok, to spíš až tak k svátku 😀

No jsou červeno černý, žůžový naštěstí ne. A jsou suprový – vzhledově, vadí mi to, že jsou chytrý, moc nechápu, proč to Jéžišek kupoval v týhle podobě, když ví, že s tim jako neumim a nevyužiju to. Na co jsou chytrý hodinky? ani to nevim. Mám jen tucha, že si tím všichni měřili, kolik toho nachodili, víc nic 😀 😀

nepruděj, vony by si chtěly hrááááát 😀

jo jasně, na to vona je zrovna momentálně tak zvědavá. Ať jim dá do držky, jako Rumouš Mousesovi, vyřve jim díru do hlavy a má klid, už si to nedovolej 😀

cernej caj

Denny
    Jak chces, ja zvladnu oboji

Jinak ja mam naramek a pari se v pohode s androidem i kdyz mu BT vypinam a zapinam.jen na.areni kvuli vydrzi baterky

Petrs01
    Radim si te do fronty:D

Maya

PetraK
    musis si dat do telefonu apku k tem hodinkam, v navodu bude jakou, pak to sparujes, nastavis v apce a bude to fungovat
    nevim co mas za znacku hodinek, ale tipuju minimalne ti budou krome krokomeru ukazovat notifikace, spanek, tep, vzdalenost
    jako treba ja nejvic ocenuju ty notifikace, protoze proste kdyz mam telefon nekde po baraku nebo venku v kabelce, tak ho obvykle neslysim zvonit nebo cinknout na sms a na tu uslou vzdalenost taky nekdy koukam
    a pak dost pouzivat ovladani hudby, protoze to funguje i na apku na podcasty i na moji apku na audioknihy
    nektery umej i pocasi, to ma mama, tak jako dobry nez jde clovek ven, se podivat jestli to pise blizi se dest 😀

Zlata

Tak ve 4poprchavalo,po půl6jemnounce nasnezilo,pak svítilo sluníčko,teď se zatahlo a je tam chumelenice.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 1,661. až 1,680. (celkem z 3,509)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.