Kecací zima 2021

Fóra Ostatní Kecací zima 2021

• Toto téma obsahuje celkem 3,508 odpovědí. Do diskuze (17 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel EvaC a poslední změna proběhla před 4 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 1,641. až 1,660. (celkem z 3,509)
  • Autor
    PetraK

Maya
    „Já tu polévku jíst nebudu!“

aby mu večer manželka nachystala na stůl jinou 😀 😀 😀

Maya

PetraK
    jsem si vzpomnela jak nam vzdycky nutila polivky babicka 😀

Zlata

Maya
    😁😂🤓

cernej caj

Chuck noris dokazal presvedcit babicku ze uz nechce pridat

Maya

cernejcaj
    😀 😀

PetraK

no jooo Čak Noris, ale když pak na něj došla Norisová? 😀

Maya

prisly nam instrukce ohledne testovani v praci samotestem
    takze pokud bude pozitivni, tak misto aby sel hned pryc, tak musi napsat e-mailem! nechodit! na personalni pro potvrzeni, pockat az mu to potvrzeni prijde a pak teprve jit
    potvrzeni prej slouzi jako zadanka na pcr, ale ocko maji nejaky zdarma, tak fakt netusim, proc tohle, takhle my bojujem s epidemii 😀

PetraK

Maya
    ha, tak to jsem zvědavá, jak to bude u nás

Maya

PetraK
    no ja jsem zvedava na dalsi intrukce co bude od toho 17. jak ted vyhlasila vlada testovni 2x tydne, protoze tam uz nezminujou vyjimku pro lidi na HO
    tak nevim jestli se nebudu muset testovat i kdyz sedim doma 😀

Maya

no tak ted koukam, ze v clanku pisou, ze pozitivne testovany pracovnik se hned odebere na 5 dni do karanteny a to i jen ockovany kontakt a o pcr testu nic, tak uvidime co vyhodej pak ofiko na vladnim webu, ale jestli to bude tak, tak vzhledem k tomu, ze antigeny nefungujou na omikron, tak to vypada jak genialni tah jak neskoncit jak Anglie a spol. s milionem lidi v karantene

cernej caj

Maya
    Pokud si test delas na svym.prcocnim.miste ale tak tech 5 minut snad uz neni takovrj problem ale jasne proc nemuzes jit hned dom a napsat ci zavolat at ti to proste poslou na soukromej mail…

Milena z Prahy

Čajdo,
    miluju vtipy s Chuckem Norisem 🙂

MirkaD

tak mám za sebou 3mezisměnu,uf
    včera ráno vycházka v dešti,pak v práci kasa+vybalování,
    dojela jsem dom,šla ze psama ještě k rybníčku a zpět,šla se mnou skorosousedka,starší paní,když si chtěla pohladit Žeryka,vystartoval…naštěstí se nic nestalo….jen mě málem kleplo,mám po práci pomalejší rakce-jako hodně pomalý,než se zmůžu na -Žeryka nehladit,tak je skoro průser…
    večer jsem byla utahaná+mě strašně bolelo koleno,takže Martin udělal nádobí,mě včeři,kafe,psům večeři
    dnes ráno jsem snaživě zrychlila,takže nasnídat,nachystat sváču,čaj do práce,umýt wc,koupelku,uklidit andulkám,nádobí,zamést,vyvětrat,vytřít a jí ven ze psama,začalo pršet,ale ne moc ,tak jsem to riskla bez psího oblíkání
    k rybníčku,zpět,jen Žerykovi hodit párkrát níček a dom,doma zatím uschla zem,otřít tlapky,břicho a že je přefénuju,
    Žeryk parkrát vyjel u fénování-ano přiznám se,že jsem hodila za hlavu všechny rady a vyčtený články,knížky,časáky,
    a proti všem dobře míněným radám,jsem se nedržela a jak po mě vystartoval tak jsem ho kopla-prostě noha a vztek byla rychlejší než uložený rady v hlavě a rozum
    o rozum by ostatně s tímhle psem člověk někdy už pomalu přišel…
    no nicméně Žeryk je splachovací,žádný trauma na téma-pomoooc ona mě kopla,baba jedna zlá škaredá§
    se nekonalo a v kuchyni se lísal o pamlsek za vyszšení,tak jsem s ho zeptala,jestli si děláí prdel?
    no,ale pak jsme se rozloučily v dobrým a já odjela do práce
    tam na kase jedničce-hlavní-jsem už zapoměla,jaká je tam kosa…
    takže jsem koupila další tlustý ponožky,
    v práci-několik storen,že lidi měli málo peněz,což zkistí až po součtu,že…
    pak se ptali na cenu,a že za tu to nechcou,a pak viděly blbě cenovkumtakže-jééé za tolik to nechcem,
    pak tam asi 10 minut strašně,ale strááášně řvalo dítě-ve frontě,u placení a v masně-že chce kokinko,
    řvalo strašně a maminka v klidu,že kokinko nebude,
    no někteří ve frontě vypadaly,že mu je radši koupí samy,jen když bude ticho…
    jako chápu-nemůže to děcko mít kdy chce co chce on,třeba zdravá výživa,nebo měloo už kokinek dost,nebo před výplatou,nebo nebudu skákat jak chce dítě-prostě sto dalších nebo-ale řev to byl děsnej-obdiuju důslednost matky a klid,to se klaním,ale soustředit se v tom řevu nic moc:-)
    večer už venku kosa,dohela jsem dom,jít kousek ze psama,narvat pračku,a měla bych si umýt hlavičku makovičku…
    Martin nakrmil psy a mě
    ráno si musím upíct oběd…
    jako nejsou ty mezisměny špatný,v tom,že tam i zpět mi jede bus,nemusí mě Martin vozit,nemusím chodit pěšky,
    ale jako měsíc v tahu bych je mít nechtěla,nedostanu se do jinýho obchodu,než do toho svýho,nikam…
    Martin byl dnes na 3očkování…

MirkaD

doprčic,dnes jsem prodávala masážní míčky,kdybych měla doma někoho kdo mě namasíruje,tak si je koupím taky,bych ještě měla cvičit,a to mě bolí celej člověk…
    k mýdlům-já teda sprcháčem umžvala vanu*umyvadlu-a nic moc teda,jen rozšudlený cosi…
    takže vanu umyvadlo jednou týdně pískem na nádobí tekutým a mezitím na houbičku ocet,a přetřít octem,opláchnout+vyleštit baterie,zracadlo po tom octu švédskou utěrkou,
    jinak mýdla máme tekutý i kostky,přírodní n,protože dělají ty divný rýhy a hrby,jak psala Maya
    Kachna-seš strašná matka zákeřnačka-:D

Denny-aaa Denny bude chovat,budou mimísci:-)
    půjdeš i na nějaký výstavy s kočenkama?
    co vlastně musí mít aby mohli mít kotátka?
    krom ženicha:D

Maya

cernejcaj
    no jak to chodí u nás, to nebude 5 minut, ale 2 hodiny
    MirkaD
    možná ti lidi byli překvapený, že jak teď všechno zdražuje, tak že to stojí víc než mysleli?
    děcko by mě taky štvalo, ono rodiče maj na to nějakej útlumovej modus, takže jim to tak nepřijde

Maya

kdybyse se někdo chtěl podívat, jaké chráněné památky máte v okolí, my máme 3
    https://www.pamatkovykatalog.cz/

cernej caj

MirkaD
    Tak snad uz to bude v praci lepsi a lidi nebudou kupovat moc nad limit v penezence…

Tak asi to musis hlasit hned kdyz s vama de cizi xlovek a pak nemusis reagovat kdyz se zacne sklanet k hlazeni

Tak dneska odbery… jako ja vetsinou mam hlad uz o te pul 6, vydrzet do 8 preziju, ale gakt obdivuju frau esus ze ona to zvladne mit hladovku vic dni.

Se mi o esusovic v noci zdalo ze sem byla uu nich doma a nechala jim na umyvadle 2 zlaty cihly:D

cernej caj

Tak sem nasla zpravu schovanou z roku 2012 bude mit pani doktorka radost:D a aspon vime kdy sem na to plicni prestala chodit:D

Denny

Morgen ve spolek,
    vera jsme se pobavila a zachytila okamžik s názvem:
    Nebuď pejskááááááááááááá

Pozn.autora
    nikomu za zvířat se nic nestalo

Attachments:
    Petrs01

nechala jim na umyvadle 2 zlaty cihly

A nechtělo by se ti dneska zdát o nás? 😀

Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 1,641. až 1,660. (celkem z 3,509)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.