Kecací zima 2021

Fóra Ostatní Kecací zima 2021

• Toto téma obsahuje celkem 3,508 odpovědí. Do diskuze (17 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel EvaC a poslední změna proběhla před 4 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 1,501. až 1,520. (celkem z 3,509)
  • Autor
    PetraK

RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    MMŠTÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁJN !!!

Gůtn tág majne líbe Kindr.

Omlouvám se, že jen tak prolítávám a přiznám se, že dočítat nestihnu, protožože přeeesně za pět minut vyrážíme s ohařiskama ven. Doufám, že se dobře daříte? Nejsou žádný karamboly a Vánočky máte hezký? Já slibuju, že přindu, ale prozatím si užívám toho, že jsem – prostě jen jsem. Venku, doma a tak.

cernej caj

Uzivej!

Maya

Denny
    Slusi ti brejle a jsou pekny
    Monitor si zkus soupnout trochu bliz, tahle brejle na blizko zas veci dal rozmauavaj
    PetraK
    Co si uzivas? Vzdyt dnrska celej den xhcije, lepsi byl ten snih

Fifi

U nas dneska taky echthnus – mlha, sneho/prchavo.

Dennyky
    Susii, mooc susiii! Teda jako fakt, moc pekny obroucky, vypadas hnedka jak vazena pani ucitelka. 🙂 Btw, jsem nejak vcera nemohla usnout, tak jsem se divala na filmy. Tohle je moc pekny, oddechovy, kdo by se chtel vratit ve vzpominkach na stredni… 🙂

A tohle zase super film jinyho zanru. Vrele doporucuju. 😀

Cajdo, aspon, ze je muzikovi lip. Kde to mohl lapnout, on se svyma opatrenima a prevenci?

Maya

tak jsem si prvně chtěla koupit přes apku litačka nějaký jízdenky na metro do zásoby, přes pc to nejde a voni tam maj nějakej bug nebo co nebo je to mejma rukama a bralo mi to jen 5 čísel z 6místnho pinu, stalo se vám to někdy taky nebo je to jen mým mobilem?

cernej caj

Maya
    A co update appky?

Tady je hnus, poprcha, vse taje, pada to ve velkym ze strech a stromu, mlha…

kachna

tak jsem si prvně chtěla koupit přes apku litačka nějaký jízdenky na metro do zásoby, přes pc to nejde a voni tam maj nějakej bug nebo co nebo je to mejma rukama a bralo mi to jen 5 čísel z 6místnho pinu, stalo se vám to někdy taky nebo je to jen mým mobilem?

Nevím, ale vzpomínám si, že mi to taky dalo zabrat

Kdo byste chtěl testík, jednoduchoučkej, zvládl ho i můj sedmák
    Hadí testík bez fotek

Maya

Testik zkusim pak z pc
    Ve meste i v penny klidek, zadny faby lidi jako jindy
    Nevite teda nekdo kdyz si koupim jizdenku pres sms, to se predpoklafam zaplati k platbe za mobil a ne kartou? A ta jizdenka plati hned jak dorazi? To je pro me pak blby na logistiku
    Zkusim jeste ten update apky
    Udelat se kredit u drah se mi ale pidarilo, tak nejsem tak blba, takze ted tim budu moct zaplatit jizdenku a nebudu muset stat frontu u pokladny, doufam teds 😀

EvaC

Maya
    Jízdenka koupená přes mobil – cena za ni se přičítá k vyúčtování za mobil.. Jízdenka platí v okamžiku kdy přijde zpět potvrzení spolu s údaji o době platnosti opět prostřednictvím SMS..

Fifi

Bry mlzny, destivy a teply vecir.
    Nez to zapomenu, mam pripomenout Esusovy, ze jsem dostala za ukol vam rict, ze od 8. 1. pobezi na CT 1 Herriot. 🙂
    A ja jsem desna, dostala jsem novyho Hartla. Moc rada ho ctu, takze jsem sla spat zase skoro rano. 😀

Darite si vsichni dobre? Mirka se dlouho neozvala, Cajda uz asi nekde trampuje, Dennyky maj novej pohled na svet, Kachna dava hadi testy, ktery mi neprijdou jednoduchy, pani Sindibadkova se vyzna v jizdenkach, Maya umi otvirat vlaky, Mila s R. jsou asi ve stehovacim procesu, Z. ma urcite uz nachystany chlebicky na zitra a tak, vsechno je v poradku? 🙂

MirkaD

pěkný předsilvestrovský večer přeji…:-)
    u mě je to ve zkratce-2vycházky denně,furt všude puštěná TV
    ALE FURT VŠUDE
    FURT VŠUDE TV
    FURT VŠUDE TV
    FURT FŠUDE TVVVVVVVVVVVVVVVVV-PROSTĚ FŠUDE TV!!!!!
    ani nevím,kdy jsem zde byla naposled,tak to shrnu
    štědrý večer- dpo vycházka v břčce ze psy ve městě-to šel Martin ještě něco koupit,pak chvílu ze psama odpo
    mezitím zdobení větviček,dobalování dárků,douklízení
    Martin dělal salát,filé
    večer se šlo k rodičům,kde bylo předávání dárků
    tradičně jsme jich dostali hodně,tradičně jsem si přišla blbě….
    v sobotu-dopo vyjíždka autem s Martinem a ze psy původně až kamsi hooodně daleko
    poté co jsem chytla hysteerák-buchlovský kopce ve sněhu neee
    tak jsme to otočily,dojeli k motorestu SAMOTA,přešli most a šli ze psy 5km tam i zpět k obrázzku Panny Marie-tam bylo i sezení+nějaký psaní,ve sněhu+sníh poletoval,hezký to bylo
    psi se proběhli,bylo TICHO,MILUJU TICHO,MOC MILUJU TICHO,STRAŠNĚ MILUJU TICHO….
    odpo-já šlofíček,Mrtin 3 hodiny na terase,tam byl každý den 3 hodiny…odpo..
    šli jsme s tatkem a s Betty +ze psy ke křížku a zpět-děsnej vichr…
    pak tv…
    tatka sleduje dokumetny,filmy z Belmondem,dokumynty z války,koncenrák a tak…
    neděle-ráno jsme jeli do Ždánskýho lesa ze psy,náš okruh-bílo,sníh,psi se proběhli,vyblbly
    po obědě šlofíček,Martin terasa-pak vycházka s tatkem a ze psy i s Betty ke křážku,dolů a dědinou dom
    v pondělí-ranní-od 5 hodin do půl druhé
    házení pečiva+pečení,pak kasa,vybalování,lidí moc nebylo,pak pro mě dojel Martin-odpo vycházka kousek k lípě a zpět,
    tatka s něma byl rán hodinu venku
    v neděli jsme byly odpo chvíli u rodičů,to tam byl švagr-asi 3 hodky v telce metal/rock
    tak jsem si večer v 9 pustila dokument o ABBĚ
    v úterý ráno ze psama s Pavlou-kolem lípy-hájenky-cvičáku,dědinou dom,
    pak odpolední od 3 hodin do devíti-kasa,doplnování mražáku,večer úklid
    ve středu jsme dopo jeli s Dafčou na veterinu,asi zánet močáku,chodila po 2 hodinách v noci čůrat i ráno,po pár krocích,tak injekce,ode dneška má antibiotika-takže ráno jsem šla s tatkem a s Dafi k lípě-odchytávala jsem do misky čúrání-za dest dní kontrola,ale vzhledem k tomu,že hárá,tak mu ta moč skoro k ničemu nebyla
    odpo chvílu ze psama
    dnes ráno poprchávalo,mlha-tak do Kozlan,po cyklostezce tam k obchodu,Martin si koupil pečivo,a zpět,psi dom
    a jely jsme do města-já chvilku k Aničce do knihy
    dopo telefonát,že si kolegyně zase vzala neschopenku-dnes a měla jít dnes-zíttra na odpo-tak jdu místo ní na odpo…zítra
    šla jsem chvílu k rodičům,za švagrovou a švagrem-tam v tv metal…a následná 20minutová hádka na téma-necháš si srát na hlavumže jdeš do práce-a xtáááá debata,jak by obchod vedl švagr,a otec jeho…boží,
    kdybych nedělala v PENNY,tak se doma nemáme proč hádat:-()
    no šla jsem si dom dát šlofíka,tv kultura s tátem-ten dnes ani na pět minut neopustil křeslo-jako nebyl venku….
    přepsala jsem kalendáře a du si pustit….né plyn nééé máme trobu na elektřinu:D
    du si pustit PC-nějaký rozhovor…

MirkaD

-jinak-Vánoční střípky
    co se týká dárků-od rodičů jsem dostala knížku od Petry Badurové-Egon děsná psina,sovičku keramickou+oba jsme dostali polštáře…nevím co s něma,naše polštáře jsou pár měsíců starý,není na ně tu nikde místo,já spím na pidi plštáři….
    Martin od rodičů dostal mixér…takže má 2,druhý jsem mu koupila já před týdnem za benefity…
    od Martina jsem dostala předplacený časopisy-Pes přítel člověka a Psí sporty
    šampon na padání vlasů a batoh do práce-dámskej červenej,je hezkej,ale brala bych větší..:D
    -a ted VÍTE JAK UŠETŘIT ASI 3000KČ????
    no musíte NEKOUPIT PSŮM SCHODEČKY K POSTELI-mi máme dvoje-k sedačce a k naší posteli….
    u sedačky měla Dafi stoličku,tu používvala,a vedle měla stupínek takový-tad už má schody…
    s celejch Vánoc jsem krom oříšků pro Popelku a Pelíšků+dokumentu o ABĚĚ viděla ještě dopo jednu pohádku Čertova nevěsta-jinak nic,zbytek rodiny nemá moderní pohádky rád….
    no takže si po Vánocích budu pouštt pohádky…
    i jsem přes Vánoce četla-časáky od máti+knížky
    no už at je sobota…

MirkaD

Denyky-moc ti sluší brýle,seš kočka:-)

Fifi-jo novýho Hartla mám zamluvenýho v knihovně,z knihovny jsem nečetla ted skoro nic,musím si ty knížky nechat prodloužit
    držím palce Troldíkovi at se zdravotně drží!!!!

Čajíku-užij si vandr a tvému muži přeji dál lehký průběh covidáka!
    máš to fajn,že jsi mohla ke kamošce,to u mě by to jaksi nehrozilo,
    možná u knihovnice….,jinak nevím….

Kuskus-přeji co nejdřív zvířecího kamaráda,aspon nějakýho pidi nenáročnýho…

Fifi

Tyjo, Mirko, vy se mate. Dvoje schudky, dva mixery… 😀 Hlavne, at je Dafca v poradku, to jako ji rovnou vet napsal atb kvuli prochladnuti ci mocaku, kdyz jste u ni resili jatra? Se priznam, ze tomu u Dafci moc nerozumim, tak hlavne klidny doharani bez zenichu a zvladnete petardy zitra. A klidnou smenu zitra, to snad zavrete nejak driv, ne?

Denny

Bry kacer, my dnes byli na ockovani, pisnu zitra… dnešní rybnickove fotecky

Attachments:
    kachna

dnešní rybnickove fotecky

Horní je krásná, prostě romantika na 200%. Ta druhá je až kýčovitě krásná, to snad ani nemůže být realita :D.

NEKOUPIT PSŮM SCHODEČKY K POSTELI-

Jestli to je Martinova práce, tak já bych ho asi už tak čtyřikrát, pětkrát zahlušila

Fifi

Jee, Dennyky maj pekny zamlzeny rybniky. Tak at nemaj zamlzeno po ocko a je jim dobre. 🙂

kachna
    No kdo jinej by to vymyslel a za neci prachy koupil nez M.? Teda jestli mu krivdim, omluvim se a pujdu si omlatit hlavu o stolecek.

Zlata

Fifi
    Musím zklamat,chlebíčky nemám,ani je dělat nebudu,pro mne je Silvestr jako jiný den,akorát se kvůli bouchani nevyspime vůbec.Čurat půjdeme tak do 7večer,nepustim už ven ani kocoury,ani psa.Dneska jsme vzhůru od 3,Andy pobafaval,tak jsem rozsvecovala na dvoře,a pouštěla ho,protože minuly měsíc nám před barakem zmizelo nějaké dřevo.
    Denny
    Krásné fotky.Brejle ti sluší.Konikova jako hrdý vlastník obrazu,je super.
    Mirko
    Třeba by šel jeden mixer vrátit,nebo vyměnit.Dafi chudera nemocná.

PetraK

RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    MMŠTÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁJN !!!

Gůtn tág majne líbe Kindr.

Snad se na mě nezlobíte, že jsem takhle odstřižená, ale jak je člověk celej rok na tom intronétu, tak prostě někdy přestávku potřebuje. Ale zaskočila jsem aspoň na chvilku – POPŘÁT S HOŠÍČKAMA

FŠEM I TADY, ABY TEN PŘÍŠTÍ ROK BYL O TOM, ŽE SE NÁM BUDE LÍP DEJCHAT A ŽE NÁM DOPŘEJE ASPOŇ TOLIK ZDRAVÍ A ŠTĚSTÍ – BA JEŠTĚ LÍP O DOST VÍC – NEŽ TEN LETOŠNÍ.

PetraK

A pokud slavíte Silvestra, tak letos se přidáváme i my, páč Brtnik byl celý svátky v prási, takže i dneska, tudíž náš obyvklej Silvestrák neproběhl, bude dneska se zpožděním. Matlám křen s tvarohem, matlám bylinkový máslo a jdu horkým dechem dejchat na to, co jsem zapomněla včera vyndat z mrožáka. A taky krájet veku, protože tady mají NORMÁLNÍ VEKU, chápete to? Tu starou poctivou veku, nekrájenou. Žádnou vatofku hnusnou žblemtavou. Jdu na to.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 1,501. až 1,520. (celkem z 3,509)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.