Kecací zima 2021

Fóra Ostatní Kecací zima 2021

• Toto téma obsahuje celkem 3,508 odpovědí. Do diskuze (17 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel EvaC a poslední změna proběhla před 4 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 1,401. až 1,420. (celkem z 3,509)
  • Autor
    PetraK

Dennyky
    krásná cesmína, mocinky moc se to povidlo

Mílo- to je ale supr, že přišel takovejhle velkej kšeft, to si to člověk uzpúsobí rád, to věřím

Studenou vodu zrána úplně ráda nemám,a le nezbývá mi nic jinýho, páč tady prostě nejdřív teče studená, takže i ve vaně otužovačka 😀

cernej caj

Denny
    Tohle je koc krasna fotka, na peefko jako delana:)

Milena
    Tak to se taky hodi a snad i zbyde cas na odpocinek:)

PetraK

potácím se Domečkem. Strouhala jsem křen. Nikoliv ručně, jako jindy, ale použila jsem techniku – robota – jak toho bylo moc najednou -nic nevidim, necejtím – asi mě zabil křen 😀

Zlata

Tak jsem doma z nákupu,něco se mi nepovedlo koupit,jsem byla nervez jak to bude vypadat,během nákupu dobrý,akorát u pokladny nářez.Do příštího roku nikam nejedu!Zejtra udělám balíčky,zabalim dárky.

Milena z Prahy

Zlatko,
    ještě mě napadlo, nechceš nám na maila poslat nějakou svou fotku? My asi nikdo nevíme, jak vypadáš 🙂

Maya

Dneska bylo kraaasne, jsem rada ze jsem si nakonec tu dovolenou vzala
    Loki taky jde po kocicim zradle jako po flusu, tohle je vysledek vycviku 😀
    Preju vsem hezky svatky, taky jsem udelala nejaky obrazek a tipuju ze na mobilu se asi taky nebude ukazovat celej

Attachments:
    Zlata

Milco
    Poslu,zatím moc vhodnou nemám,ale když kouknes na toho smajlík a s brejlema,to jsem cela já🤓

Fifi

Zdravicko vespolek,
    vsem preju krasny a pohodovy svatky. 🙂

Uz mate salat? 😀 Jsem se pichla o kaprika do prstu pri porcovani, auvajs.
    Pekny pranicka mate, i na cukrovi se pekne kouka. 🙂 Ja vcera delala tri lahve utopencu coby darky, se akorat ulezi, az budou vsichni prezrany sladkym. 🙂

Dennyky
    Ja si vsimla, ze Trolda s tema ledvinama je taky mnohem zimomrivejsi, budu mu muset nakej vohoz poridit. Konevka je stihlice, klidne ji habit kup, si vem, jaky jsou to teplotni dardy z bytu ven.

MirkaD

tak dnes 4 ranní
    od 5-7-pečivo+pečení,pak kasa-miliony zákazníků,ke konci už jsem mlela sposledního,kolem druhé jsewm jim šla do kanclu vysvětlit,že jestli mě vystřídají poté co mě ujede bus do dědiny,tak se fakt neznám…
    tak za deset půl třetí jsem vypadla…
    nakoupit došel ráno Martin,já ráno koupila vánočku,citrony,veku,kapie,on přidal dalších x věcí…,
    jak jsem dojela dom,tak Martin se zrovna vrátil ze psama,a že s něma nemám chodit,že je kosa,tak mu říkám,že je dyžtak obleču,
    že s něma byl tak půl hodky,tak další vycházka neuškodí…,ale chvílu to vypadalo,že si vezmu psi rodičů,nebo půjdu sama,protože Martin,že nechápe,že s něma jsu,když ted přišel…
    no nic,bylo těžký rychle vysvětlit,že po přelidněným hlučným obchodě musím chvílu vypadnout….
    tak jsem řekla tatkovi-ahoj pádím ven a vypadla jsem,dědinou k rybníčku,pak mezi polama směr křížek,zaházet jroužek,obíhačky stromů a dom,byla teda dost zima,syrovo
    doma jsem dala oběd,dočetla jednu ze 4 knížek,co mi před týdnem došla,
    a krom praní dvou praček,jsem se válela…
    tatka mi teda zabalil dárek co mi došel z charitativního e shopu od Lucie Bílé,
    modrej náramek ze srdíčkem,tak mi to dnes došlo
    zítra se zabalí rodičům váha a dárky a zvěři,ozdobí větve,postaví betlém,bude se vycházkovat….
    Dafi hárá už pár dní tak to bude domácí vězení…
    ale asi ji jako pamlsky upečem psí mrkvový cukroví…
    v práci mě čeká směna navíc….:-(
    se zimou-já psi doma zakrývám někdy po vycházce tenkýma dekama,když to totiž zrovna netopí,je u nás zima
    no a blb Martin včera ráno větral,a zapoměl zavřít okno…
    máti na to přišla až po druhým pouštění psů ven…
    při prvním je pustila ráno,a nešla dovnitř,při drhým šla dovnitř a divila se,proč je tam taková kosa…
    chudáci psi a andulky….
    tak si užijte všichni teplo rodinného krbu
    klid,pohodu
    a volno
    pohádky,vycházky,cukroví
    dárky…..
    prostě mějte se Vánočně:D

PetraK

Fifi

Taam je taak nadherne, uplna pohadka. Primerene umrznuto, zadnej vichr, chumelenice, bilo na polich, bilo vsude (skoda, ze to dlouho nevydrzi). Uzasna nocni protapka, psiska i ja spokojeny, tak vam vsem prejem jeste jednou, nyni aktualne, krasny Stedry den. 🙂

Milena z Prahy

Přidávám se s přáním krásnýho Štědrýho dne 🙂
    A moje srdcovka (starej levičák Lennon :-D)

Milena z Prahy

A slibovaný nafocený cukroví:

Attachments:
    Milena z Prahy

PetroK,
    jj, do išlskejch dávám kakao. Dělám je podle Sandtnerový, stejně tak Kluci v akci. Tady je na ně odkaz:
    https://www.ceskatelevize.cz/porady/10084897100-kluci-v-akci/1137-recepty/533-islske-kolacky/

Milena z Prahy

A chválím všechny vánoční přání!! Pesani i cesmína krásný 🙂
    Akorát jsem nějak neobjevila to Čajíkovo.

cernej caj

Ja ho davala uz par stranek zpatky, myslim, ze jsi psala ze je to dobre citelny na pc 😀

Tak si uzijte vsichni svatky a ja du poprve v zivote sama varit brambory ve slupce. muz koupil v tescu takovy asi pulkilovy bestie, mam v hrnci 4 a je plnej 😀

tak su zvedava zda nebudou hnusny

Zlata

Přeju všem krásný,klidný vanočky.Prostě at nejsou pod psa.

Attachments:
    cernej caj

Z
    to je ale veselej stromecek 🙂

Maya

A mame dneska jaro a vcera vecer jsne s Lokinkem oba malem hodili drzku na dlazbe pred dverma jaky bylo naledi 😀
    Tak vsem preju dneska hodne darecku

Zlata

Čajdo
    Už ho mám asi 5 let,jenom sestavim tyčky,a krásné se rozloží.Nepotřebuju ozdoby,řetězy,a kočky po něm nesplhaj.Taky z něj nepada jehličí.
    Mayo
    U nás včera taky primrzalo,dneska ráno chvíli pršelo,foukal vítr,ale nemrzlo.Odpo fakt jarní pocasko.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 1,401. až 1,420. (celkem z 3,509)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.