Kecací zima 2021

Fóra Ostatní Kecací zima 2021

• Toto téma obsahuje celkem 3,508 odpovědí. Do diskuze (17 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel EvaC a poslední změna proběhla před 4 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 1,321. až 1,340. (celkem z 3,509)
  • Autor
    Denny

čajdo
    mně se bez té majonézy líbí vídeňský bramborový salát
    a moc mi chutná
    https://www.kucharkaprodceru.cz/vidensky-bramborovy-salat/

My ryby nepapáme, teda nějaké lepší file, to ano, makrelku
    mám ráda uzenou a možná i pstruha na grilu, kapra ne, ble.

njn tak klasickej myslím tím s mrkví a hráškem atd…
    to dělá asi většina lidí.

Maya

Denny
    koukam jeste ze i ty kocky mas holky, ale je to hezky
    se Sustou jsem nedavno videla rozhovor na trupce, takze o lisce vim, on ma doma i lamy a kozy a planuje nejaky dalsi zvirata a rikal tam, ze to pouziva pri tech vycvikovych taborech, ze ze zacatku si lidi cvicej tyhle zvirata, aby pochopili jak oproti nim je to pak jednoduchy se psem

PetraK

RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    MMŠTÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁJN !!!

Gůtn tág majne líbe Kindr.

Hůůůůůž dneska tady (jako tady v práci 😀 ) pro letošek naposled. Vánočky klopou na dver, takže:

škoda, že tu nejni Brůtice, ta by tuhle vánoční výzdobu ocenila 😀 😀

Mám šécko nakoupeno, zítra cestou z prasé Brtnik vyzvedne veky a šunčičku a nemusíme vystrčit do civilizace nos. Zejtra upatlám brsaláta a pomatlánky, uvařim hrachofcovou poliftku a budu s čoklema venku. Nejni to nádhera?

Zlata

Denny
    To bylo zlaticko malinký.
    Tak v určitým období jsem dělala bramborový salát v misniku na jitrnice,snědl se všechen.Kapra mi jíme na všechny způsoby,jiný ryby taktéž,všichni milujeme uzla.Na štědrovečerní večeři si dělám dva,tři kousky pro sebe s česnekem,obaleny v mouce s paprikou.Já bramborový salát vynechavam,jim k tomu chleba.
    Právě mi spadl králík z parapetu,blbec.Kouká na ptáky a nekouka kam leze.

PetraK

Kuskusi
    . A víš jak skončil
    a tak to mě teda mrzí, moc! 🙁 ale je pravda, že ubytovat se u někoho jinýho s klidem mohl, to není nerálný, takhle se jeden z naši Kostíků taky zachránil. Ťukal ve vedlejším vchodě v osmým patře na balkoně na okno, aby ho pustili dovnitř, paní pak dala inzerát a my ho tak našli. Takže to nemuslo skončit úplně blbě.

a mooooc se těším, ešivá fakt najdeš chuť něco sesmolit, evidetně se nás těší povícero!! Huráááá

černej čaj
    aj jaj, loučení s autem, který má člověk roky mi taky úplně nejde, přijdu si vždycky nevděčná, že ho posíláme dál.
    dárky nevím vůbec kdy budu balit? Fčéra jsem penetrovala cíhle, tak to taky nevyšlo. Potřebuju někoho k ruce 😀

Mozna budeme mit i stromecek 😀 jakoze kdyz sme doma, tak mozna ho vyndame pokud na nej muz udela misto a udelame si aspon naznak vecere:D
    ne! U čajdů budou taky Vánočky? U Petrs taky – ….tooo je krása! 🙂

Dennyky

šécko nej zrzatý modelíně a tu nějakej dárek

Maya

cernejcaj
    mohli jste si auto nechat a za 10 let ho prodat jako veterana za balik 😀
    me vadi vic ta posunuta sedacka, protoze ja jsem clovek, co musi mit furt vsechno stejne a uz to stejne nenastavim a pak jsem z toho desne nervozni nez si zas zvyknu, coz minimalne par jizd trva
    PetraK
    to jsou primo darkovy sisky 😀
    ja uz dneska taky posledni den

Denny

Zlatko
    To bylo zlaticko malinký.
    No to bylo, ale jsem ráda, že vyrostla, páč to byl dost očistec :-DDD
    Kousalík, drápalík, Perpetum Mobile …

Právě mi spadl králík z parapetu,blbec.Kouká na ptáky a nekouka kam leze.
    se taky nenudíš :-DDD

Maya
    cvicej tyhle zvirata, aby pochopili jak oproti nim je to pak jednoduchy se psem
    hm to je super, já jsem z toho klikru pořád nějaká nesvá.

Denny

PetraK
    MÁ JEN PŘICHOZENINY DO NOVÉ DOMÁCNOSTI
    Ale za šišky děkujem, to je nejvííííc!

Jsem si vzpomněla, jak se bála chodit ze schodů. vopička malinkatá

Maya

no tak kolegyne odjela na test, v noci prej chrchly a zimnice
    to ji nezavidim, navic vim, ze na svatky si bere maminku, tak to asi ma smitec
    nakazila se asi v pondeli cestou do kanclu ve vlaku nebo v praci
    no ja vedela, proc jsem odmitla jet se dneska druzit do kanclu, zkazeny svatky bych fakt nechtela

EvaC

Denny
    Včera mě moooc pobavila videa – teda ta první dvě – ty dvě opičky ušatý jsou neskutečný:-). Pitvu plyšáka bohužel dobře znám – Sindibádka to praktikuje stejně..
    Medvědi jsou síla – mně teda taky stačilo potkat hodně nablízko prasata, jak už tu někdo psal.

Maya

Denny
    ja to s klikrem neumim, ten shaping a tak, vubec mi to nejde a vuberc nechhapu jak tim nekdo muze naucit psa treba dat nohy na zed
    ale pouzivatm kliker jako marker a Loki to miluje, jak vytahnu klikr, skace az do stropu a reaguje na nej mnohem lip nez na slovo, takze ty cviku mu jdou lip
    jako nepouzivat to porad, ale obcas jako zpestreni a nebo kdyz se uci neco noveho, tak to mu pak jde fakt s klikrem rychlejc

Maya

jinak jsem ted docetla tuhle knizku https://www.plotknihy.cz/cs/jaky-typ-je-vas-pes/612/p/
    a je to docela zajimavy

cernej caj

Denny
    Jo ten vypada taky dobre:)
    No hodne lidi aspon v brne dava do salatu majonezu a salam a i syr, takovej obyc jak delame my moc neznam ze by nekdo delal.

Ja uz se an tu uzenou makrelu i tesim, mame ji vyjimecne tak to mel dobrej napad:)

Petrak
    Tak si uzijte krasne uz prodlouzeny volno:)

Maya
    Tak musis trenovat nastavovani:D

Sem dostala od kolegy cokoladu, vonavou svicku a paratky pro pejsky tak me moc potesil:)

Maya

cernejcaj
    paratky od kolegy jsou dobry, to je videt, ze se nad tim co koupit alespon zamyslel

PetraK

Maya
    a uz to stejne nenastavim a pak jsem z toho desne nervozni nez si zas zvyknu, coz
    tak na tohle je výborný střídání se. Brtnik zcela na doraz dozadu, já pochopitelně na opačnou stranu a nikdy ty nohy nejsou spokojený, že jsou v tý nej pozici 😀

Dennyky
    Kousalík, drápalík, Perpetum Mobile
    to nejlepčí na ščenátku! 😀

Zlatka
    Kapra mi jíme na všechny způsoby,jiný ryby taktéž,všichni milujeme uzla
    to by taky byla vostuda, kdybyste tam u vás nejedli rybu 😀 Co je uzel?

Já bramborový salát vynechavam,jim k tomu chleba.
    tý jofka to je zvláštní – jako normálně ne, ale nikdy by mě nenapadlo takhle na Štědrý den – určitě je to zdravější varianta, než kýbl brsaláta . taky dělám na tuny a to jsme jen dva.

Je v pořádku ten matla králičí?

černej čaj
    Tak si uzijte krasne uz prodlouzeny volno:)

jen já, Brtnik musí chudák do prasé. tak mu budu dělat zázemí, enem přijde domů a nebude dělat nic, dá si žrádlo, sedne k tydlevízi, naleju mu pivíčko 3x za studena chmelený… a bude.

kolega šikovnej, jak to vymyslel s pařátkama, jak píše Maya, je vidět, že se nad tím zamyslel. aaaaa to bude něco pro Karlose – první vánočky a doma v teplíčku na gauči s pánčičkou!! To bude ten nejlepší dárek pod stromeček. A pro Ferinku zase to, že má parťáka a není doma sama, když jste v práci.

cernej caj

Maya
    Jj, on ma tribarevnou kocicku Maju 😀

PetraK
    Nevim v cem je chleba zdravjesi nez br salat, podle me je br salat lepsi nez chleba

Zlatka
    Nemas ho rada?

PetraK

černej čaj

no………já do chleba majonézu nedávám 😀 , do saláta jo 😀

cernej caj

Tak ale tos nerekla ze chleba je zdravejsi nez salat s majonezou ale nez salat a 50% naroda ho s majonezou nedela:D ja bych se ho teda netkla brrr majoneza:D

Uz bych sla dneska dom, se mi nic nechce

PetraK

Černej čaj

pro mě je na Vánočky brsalát tak nějak automaticky s majonézou. Je to teda jedinej čas, kdy ho s majonézou dělám – jinak dělám odlehčenou jugošskou verzi- brambory, cibule, okurka, sůl, pepř, olej a ocet. Nicméně na vánočky s majonézou. Dávám ji tam mnohem míń, než dávala moje mamka, ta dělala čistě majonézovej, já se drapla verze Brtnikový mámy- kdy tam tu majonézu sice dám, ale zbytek tvoří olej a hořčice, takže je to výrazně lehčí varianta.

taky se těším dom, svítí tu krásně sluníčko, jdeme s Brtnikem o hoďku dřív, stavíme se cestou v oblíbeným krámku Ty radosti, dáme si tam kávičku, něco dobrýho a já si koupím nějakou vánoční blbůstku -anděla, jak se znám 🙂 . Je to takovej vánoční zážeh 🙂

Maya

cernejcaj
    tak pravda do salatu jde dat misto majonezy jogurt, ale to uz neni ten pravej brsalat, takze na vanocky jedine majoneza! 😀

Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 1,321. až 1,340. (celkem z 3,509)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.